Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Gość Megi73
Coco a gdzie ty sie leczyłas? Tez robiłaś pgd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi nie bardzo rozumiem jak to jest z tym z NGS, dziwne że tylko poniedziałki i wtorki, dlaczego? A w której dobie badane są świeże zarodki zarodki NGSem? Przy FISHu materiał do badań jest pobierany w 3 dobie i w 5 są podawane. Mi lekarz tak starał się zmieniać dawki do stymulacji żeby PGD nie wypadł w weekend, a transfer w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco dobrze że u Ciebie już spokojnie. Trzymaj się kochana i dbaj o siebie i maleństwo. x Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi73
Olivia, w NGS tez możesz badać w trzeciej dobie i wtedy zarodki są podawane na świeżo, albo w piątej dobie, to badanie jest niby dokładniejsze , ale wtedy musza byc zamrożone i dopiero podane w następnym cyklu. U mnie tez niby profesor już zaczął stymulacje wcześniej żeby trafić na poniedziałek albo wtorek, no ale takiego czegoś nie da sie zaplanować. Chyba odczekam poprostu ile zarodków w ogóle zostanie i wtedy sie na coś zdecydujemy. Narazie odczekam co tam będzie w poniedziałek. Miłego weekendu wam wszystkim życzę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi, no pewnie łatwej pokierować stymulacją żeby ominąć 2 dni niż trafić w 2 dni :) Bądź dobrej myśli. x Spokojnej niedzieli dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może wie co z naszą Coco serialowa? Stefano juz 20 tydzien.wow...choć namiastka dobrych nowin. Dużo już przytykas? Kupujecie juz coś ? Cocochanel łez i się nie ruszaj. Niech mąż ci tel z netem załatwi hihi. Ja przez zmianę kasy chorych będę mogła dopiero w październiku zacząć procedurę invitro. Pozdrawiam wszystkie... Ciekawe co u całej reszty.... Mala b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Mala biest dziekuje za pamięć:) Faktycznie już 20 tydz, właściwie się kończy. Ale mi się strasznie dluzy, pewnie dlatego że większość czasu spędzam w domu i głównie leżę. Brzuch zaczyna mi sie robić twardszy , jak chodze lub stoje i ciagnie mnie. Nawet w piątek pojechalismy na pogotowie sprawdzić czy to normalne, ale jest ok-mam na maksa odpoczywac i duzo leżeć. Przytylam mało- jakieś 4 kg, ale brzuch mam bardzo duży, na pogotowiu pielęgniarka myslala ze przyszlam rodzic. Na razie nic nie kupujemy, boje się zapeszyc. Teraz musimy położna wybrać. Mala - teraz wydaje się ze do października dużo czasu, ale zobaczysz szybko zleci. Odpoczywaj i czas przeznacz na wybor kliniki:) Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
mala biest: naturalnie ze mam tel z internetem, ale ilez mozna.duzo czytam zaleglisci ksiazkowych.no i filmowych.z racji tego ze nue mam polskiej tv nie wiem naturalnie co na topie.moze polecicie jakies dobre nowsze filmy?. stefania juz super daleko jestes i rozumiem cie ze nie kupujesz nic aby nie zapeszyc.ja nigdy tez nic nue kupilam.ale np moja siostra miala juz wszydtko kupione i urzadzone kilka miesiecy przed rozwiazaniem. no dobra:zaraz zaczynamy kibicowac ...mam nadzieje ze Niemcy wygraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Mala Biest ja tez mysle ok pazdziernika .... zobaczymy Stefania i Cocochanell wspaniale, ze wszystko dobrze :) dbajcie o te brzuszki i odpoczywajcie bo zanim sie obejrzycie beda nie przespane noce ;) O juz sie chyba zaczyna - ciekawe kto wygra ;) Cocochanell nie moze sie denerwowac wiec niech juz Niemcy wygraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila_K
czy sa tu jeszcze dziewczyny ktore pisaly na topicu w zeszlym roku? Mon Cheri, Gerwazy, Coconut, Tessa Tessa, SM 40, Taida33?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Mila K z tego co się orientuje to Mon Cheri urodzila , Taida33 tez się udało , chyba obie doczekały się córek:) Na to forum czasem zagladaja, ale chyba sa na forum z Macierzyństwo po 40- coś ttakiego. Reszta to nie wiem. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Zuza- ja już nie mogę doczekać się tych nieprzespanych nocy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super wiesci ze przynajmniej kilku sie udalo! ja pisalam z dziewczynami przez dlugi czas, ale kiedy w zeszlym roku stwierdzilismy ze juz sie nie bedziemy starac o dziecko przestalam tu zagladac. wczoraj zrobilam test, pozytywny, w pazdzierniku skoncze 37 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mila, Ja zagladam bardzo czesto , ale o czym pisac , kibicuje tylko dziewczynom :) Wiekszosc starych dziewczyn juz nie pisze , przestaly sie starac , bo ile idzie bez efektu , w koncu czas leci :( Moja Tosia skonczyla juz pol roczku :) Czy Twoja obecnosc tutaj oznacza dalsza walke? x pozdrawiam was wszystkie serdecznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri jak fajnie, juz pol roku?! Matko ale czas leci:) Fajne imie Tosia:) Ja wczoraj zobaczylam pozytywny test ktory pokazal pomiedzy 2-3 tygodniem ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mila ogromne gratulacje:) Ja rok temu w lipcu też zobaczyłam na teście dwie kreseczki i teraz moja córeczka ma 4 miesiące urodziłam jeszcze mając 35 lat.Starsza córka troszkę zazdrosna o siostrę ale to pewnie kiedyś minie;) Życzę Ci szczęśliwej ciąży i trzymam kciuki za resztę dziewczyn:) Pozdrawiam Kwaśna Mandarynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwasna Mandarynko ciesze sie ze sie odezwalas. Ja narazie jestem w szoku bo nikt nie dawal nam szans na ciaze poza IVF. Nawet nie wiem wiem czy sie ciesze bo zaangazowalismy sie z mezem w takie projekty ze ciaza mi nie po drodze. No ale i tak sie nie nakrecam, nie bylam nawet jeszcze u lekarza, jedyne co mam to poztywny test ciazowy i spozniony okres o 11 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się dziewczyno i umów się do lekarza:) Tak to jest że jak się starać przestajemy to często natura nas zaskakuje.He dlatego teraz wolę się zabezpieczać;) Zdaj nam koniecznie relację po wizycie. My teraz piszemy na Macierzyństwie około 40:) Kwaśna Mandarynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Mila gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow jakie wiadomości z rana. Gratuluje. Mila ze szarych pisze tez ja ale u mnie ciąży jak nie było tak nie ma.... mon cheri...już pół roku jak czas leci. Mala b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny, jeszcze do mnie nie dotarla ta wiadomosc, ide zaraz ribic drugi test, maz pojechal do apteki, jesli pozytywny umowie sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi73
Halo Mila, my sie jeszcze nie poznaliśmy ale tez tobie wszystkiego dobrego życzę. Takie wiadomości podczymuja na duchu, bo ja tez już chce ostatni raz podchodzić. Chociaż na taki cud już u mnie nie wierze, no ale może jednak. A co było u was powodem i ile masz lat? jeśli moge spytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Megi, mam 37 lat i staralismy sie ponad 3, 5 roku, tzn przed pierwsze 2 sie staralismy sie po czym postanowilismy ze po prostu nie bedziemy miec dziecka. Myslelismy nawet o antykoncepcji ale skoro lekarze powiedzieli nam ze tylko in vitro daloby nam szanse na ciaze pomyslelismy ze jestesmy bezpieczni uprawiajac seks bez zabezpieczenia:) kiedy spoznial mi sie okres myslalam nawet o przedwczesnej menopauzie:) nie moglismy uwierzyc kiedy zobaczylismy pozytywny test. Nadal jestem w szoku i jeszcze nie wierze ze jestem w ciazy chociaz piersi mam o jeden rozmiar wieksze i strasznie bolace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powodem byly kiepskie wyniki mojego meza, i moje niskieAMH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Mila - piaty tydzien! :) wspaniale wiesci a mozesz zdradzic jakie to AMH bylo? X Megi jak sie czujesz - kiedy bedziesz wiedziec kiedy pick up? Sroda czy czwartek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mieszkam w Polsce i tu AMH jest w innych jednostkach. w moim przypadku bylo znacznie ponizej normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon cheri
Mila :) :) :) to gratuluje i bardzo sie ciesze , bo takie wydarzenia daja innym nadzieje ... moze to jest wlasnie to ... ja tez calkiem odpuscilam i stalo sie :) , tez najpierw bylam raczej zaskoczona niz uradowana... moze podskocz do nas na ciaza i maciezynstwo kolo 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×