Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Gość gość
Moncia...gratuluje....wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia123
Moncia, gratulacje :D Długo walczyłaś, podziwiam Cię za wytrwałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Moncia cudowne wiesci! - gratulacje! :) :) :) Mozesz zdradzic ktora klinika sie przyczynila do tego cudu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Pati wlasnie mi sie przypomnialo, ze ktos kiedys doradzil One gozdziki ssac na gardlo - mi pomogly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja tak na Krótko . Pozdrawiam was wszystkie z gdyni. X MONCIA gratulacje i duzo pociechy z małej :-) X Pati z goździkami lepiej nie próbuj, bo to nie jest dobre na ciaze. X Papa, lecę do fryzjera a potem zabawa całe 2 dni. X Miłego weekendu wam życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati i co u ciebie? mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala co u mnie? Ciężko powiedzieć... Psychicznie nie dopuszczam do siebie myśli, że się nie udało, ale przez fizyczny brak objawów (lekkie pobolewanie brzucha i piersi, ale nie cały czas) skłaniam się bardziej ku przypuszczaniu, że jednak się nie udało; nie czuję tego, co czułam dwa razy kiedy test wyszedł pozytywny. I dalej nie wiem czy zrobić jutro tego sikańca, czy poczekać do wtorku. Nie chcę mieć zwalonej niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie chcesz w pon zrobić bety? To czekanie jest najgorsze. ...wiem. Życzę Ci by się jednak udalo. M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala pisałam wczoraj, że jadę z mężem w trasę z niedzieli na poniedziałek i zrobienie bety odpada niestety :-(Jakbyśmy nie jechali to na pewno robiłabym w poniedziałek betę. Już sobie popłakałam dzisiaj i czekam z sikańcem do wtorku; chyba że dostanę wcześniej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry nie doczytałam. Nie placz...ach. Trzymam bardzo mocno kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Megi powaznie gozdziki szkodza? Ja ssalam/gryzlam gozdziki po transferze wlasnie na bol gardla i pomogly ... (Ale beta spadla ) Baw sie dobrze w Gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia123
O goździkach nic nie wiem, ale dzisiaj przeczytałam że szałwia też niewskazana w ciąży :( Pati mleczko z miodem na pewno zdrowe :) Robisz dzisiaj sikańca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Olivio będę robić sikańca albo dzisiaj przed naszym wyjazdem (zależy o której będziemy wyjeżdżać; będę wiedzieć wieczorem), albo we wtorek rano. Gardło praktycznie już nie boli; pomogło mleczko z miodem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale tu cisza dzisiaj :-) Decyzja podjęta ;-) Jutro rano robię sikańca, bo wyjeżdżamy tak ok.6ej. Będziemy też mieć trasę na Katowice, więc chyba skoczę do kliniki zrobić betę. Jeju, trzymajcie kciuki dziewczyny. Wreszcie jutro będę wiedzieć, bo już mam dość siebie; raz mi się wydaje, że zaraz dostanę @, a po chwili myślę sobie, że jednak pobolewa mnie ten brzuch troszkę inaczej niż na @ i że chyba się udało... Zwariować można. Spokojnej nocy Wam życzę ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati kciuki zacisniete sa. Dawaj znać zaraz co i jak. U mnie właśnie @@ wiec u mnie wszystko standardowo. A co i reszty...mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Trzymam kciuki Pati10! Ale ten czas zlecial. Napisz nam zaraz co zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia123
Pati ciężko pisać jak kciuki zaciśnięte :] dwie krechy muszą by jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza, goździki podobno w dużych ilościach powodują skurcze macicy. Wiec nie martw sie, ze coś mogłas sobie tym zaszkodzić. X Właśnie wróciliśmy z poprawin. Jestem wykończona, człowiek nie jest przyzwyjaczony do takich balang i popijaw. Idę spać bo tylko 3 godziny spałam. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1986_86
Pati :-) :-) Trzymam mocno kciuki !!! Nie wiem, czy już zrobiłaś test.. Ale jestem myślami z Tobą :-) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Negatywny. Jest jakby cień cienia drugiej kreski, ale nie wiem czy to nie moja wyobraźnia. Pojadę dzisiaj na betę i zobaczymy. Dzięki za kciukasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta najważniejsza. Nie puszczam kciukow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiitam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Pati, cień cienia to musi być dodatni. Ja przy becie 400 chciałam sobie zrobić na pamiątkę i miałam bladziucha. Pisz zaraz jak beta. Czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tujeczko pozdrawiam serdecznie. Megi co tam u ciebie? U mnie @@wiec standard. U nas jeszcze ,iesiac czekania ale mysle ze za 3 tygodnie pojedziemy na 1 wizyte i wtedy bedzie konkretny plan. Ciekawa jestem czy zmienia mi leki protokol na dlugi i leki do stymulacji bo jednak rewelacji nie mialam z komorkami. No nic pozyjemy zobaczymy jak ja to mowie...mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mała, jestem, ale troche odpoczywam. Do soboty zostajemy w Gdyni. Pogoda ma byc, wiec troche chcemy pochodzić nad morzem. To już mój ostatni urlop w tym roku, wiec musze wykorzystać. X Pati zrób bete to jest najpewniejsze. Nie zamartwiaj sie na zapas. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Nas jakis wypad bedzie dopiero na Swieta...Czesto wyjezdzamy w gory ale zobaczymy co bedzie w tym roku. Ja bym mogla sie spakowac i 15 minut poleciec na 4 tygodnie na karaiby hihihi....mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×