Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Stefanio Ja tez mam łzy w oczach z powodu Twojego szczęścia. Kciuki nadal zaciśnięte nich się ciąża ładnie rozwija. Serdeczne gratulacje! I Teraz jest kilka dziewczyn w kolejce po swoje szczęście. Jestem przekonana, że każdej z Was się to uda. Biest do Ciebie to już bocian w okno dziobem puka :) I Milii odzywam się rzadko ale w szpitalu nie wylądowałam :) Skurcze jak były tak są ale to prawdopodobnie wina fizjologii. Ja przed ciążą ważyłam 47-48 kg (160 cm) i macica ma ciężkie zadanie do wykonania. Obecnie przytyłam 10 kilogramów i każdy następny przyjmuje z uśmiechem licząc że kilka zostanie mi po ciąży na stałe :) Jak poszukiwanie nowej dawczyni? Wiadomo już coś? I Moncia Fajnie, że dziewczynka :) Który to tydzień? I Super się czyta takie optymistyczne wpisy, wyciągam z szafki wodę Perrier i pije za Wasze zdrowie Stefanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio ja również GRATULUJĘ z całego ❤️ życzę bezproblemowej nudnej ciąży :) 🌼 Pozdrawiam wszystkie koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taido ja jestem w 18 tygodniu ciąży .Natalka powinna urodzić się w sierpniu jak wszystko będzie w porządku ..Ty już masz praktycznie samą końcówkę bardzo się cieszę i życzę spokojnej końcówki ciąży i łatwego porodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaajaPapaja
Stefanio! Gratulacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania, gratuluję:) takie wiadomości zawsze podnoszą na duchu:):):) Trzymaj się ciepło, nogi razem:P U mnie już po @. Kolejny cykl. 16 kwietnia miałam mieć wizytę u nowego gina, ale przez to przesunięcie będę miała drugi dzień @:( Nie wiem czy odwoływać, czy czekać jak się sytuacja rozwinie....szkoda mi terminu, czekałam na wizytę dobre dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Stefanio gratuluję :) super wiadomości, niech brzuszek ładnie rośnie ;) Moncia ty już prawie w połowie, do sierpnia zleci, Taida jak samopoczucie, zwarta i gotowa jesteś, no bo teraz kolej na nas ;) Dziewczyny trzymam kciuki za kolejne ciąże, pozdrawiam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio :) :) :) Bardzo sie ciesze :D Teraz dbaj o siebie i spokojnej ciazy :) . Moze i trzymiesz to w tajemnicy , ale spojrz ile tutaj osob cieszy sie razem z Toba i trzyma kciuki , takie wiadomosci zawsze daja nadzieje innym :) X Biest no nie ma sily , teraz to juz Twoja kolej , wystalas sie juz genug ;) . Czas wreszcie wyszukac Ci jakies zajecia , bo seriali wkrotce zabraknie , a uwierz ze ja przez te 2 miesiace prawie zapomnialam co to tv :p X Monciu fajnie ze jeszcze jedna mala panienka , a imie juz jakies masz ? To witaj w krainie wstazek , kokardek i rozowych myszek :) X Taido Ty juz na koncowce , jakby co to mala ma juz sluszna wage ! No ale mam nadzieje ze wytrzymacie jeszcze kilka tygodni , bo dla malych plucek i zoladeczka kazdy dzien jest wazny ... X Gerwazy a Ty gdzie , daj znac czy u Ciebie jakies nowe plany? X Zuza917 akcje przygotowawcze do ivf mocniejsze niz filmy z Brucem Willisem , a ludzie czasem sie skarza , ze im nudno , po takich przejsciach porody to juz bulka z maslem . Zycze powodzienia i troche spokoju . X OneWish no tatuowana kokarda to mnie rozlozylas , ale proponuje cieple skarpety , by macicy nie wychlodzic i ograniczenie nabialu w okresie okolo transwerowym , moze to p*****ly , a moze pomoze , a przynajmniej nie zaszkodzi ! X Dziewczyny czerwone wino przy Kd moze dobrze wplynac na endometrium , ktore jest tu przeciez najwazniejsze , no i na skolatane nerwy :) X Pozdrawiam: Zuzka , Coco , Migotka, Majapapaja , SM, Jolka t, Milli i wszystkie stare bywalczynie -moze jeszcze zagladaja czasem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mon cheri - dziękuję za dobrą radę. Szczerze przyznam, że nie słyszałam o ograniczeniu nabiału. Zrobię to, oczywiście. Wiem,że nie należy używać perfum i perfumowanych balsamów, żeli pod prysznic. Czy ktoś wie jaka jest zależność?? ##### Dziewczyny!! Jestem w połowie czytania tego topiku. Postanowiłam przeczytać go by "poznać" każdą z Was. To dość trudne, bo mylą mi się 2 Zuzy Gerwazy z Protazym ale myślę, że jakoś temat ogarnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one wish, czytaj, czytaj bo u nas na forum jest mase przydatnych informacji. no wlasnie mon cheri przypomniała mi o cieplych skarpetach. bardzo ważne, żeby mieć cieple stopy, ja od transferu spie w wełnianych skarpetach, a wlasciwie podkolanówkach, zakupiłam w H&M kilka par x pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish rad i zalecen jest masa , calkiem sprzeczne tez czesto sie zdazaja ;) , aha a jak juz nabial to tlusty ! O perfumach to slyszalam : ze przedewszystkim w okresie 48 godzin przed transwerem nie uzywac zadnych perfumowanych kosmetykow . Chodzi prawdopodobnie o substancje lotne , ktore mogly by negatywnie wplywac na delikatne zarodki , ktorym brak normalnej ochrony z naszego ciala :) Ze wszystko co sztuczne nam szkodzi , wiemy , wiec??? Ale dla kogos , kto dalby sie wygolic i wytatuowac kilka dni w brudzie to chyba nie problem ;) ;) ;) . Zreszta jestem zdania , ze cel uswieca srodki :) . Jesli chodzi o diety itp , to na portalu nasz bocian w temacie " co jejsc i robic by zwiekszyc szanse na ciaze " - czy jakos tak jest troche ciekawostek ... Sama kiedys podczytywalam ... Ok to by bylo na tyle z pisaniem Tosiek sie obudzil :p POWODZENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania - dobrze, że wspomniałaś o tych skarpetkach bo ja zwykłam chodzić po domu w ogóle boso. bez skarpetek i kapci. Mam ogrzewanie podłogowe, ale teraz gdy temperatura jest ustawiona na 20st jest już chłodniej. Tak się jednak przyzwyczaiłam a widzę, że czas się odzwyczaić i to natychmiast. Dobrze, że o tym wspomniałaś :) Dotarło już do Ciebie, że będziesz mamą? że rodzina się powiększy?? ### mon cheri - racja, cel uświęca środki. dziękuję za Twoje rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one wish, oczywiście ze dotarlo do mnie ze jestem w ciąży:) ale wiesz ja już trochę przeszłam, w tym tez poronienia, po tym to nabiera się trochę dystansu, dlatego spokojnie czekam na usg. x one wish nie chodz bez skarpet!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania- tak jest, nie będę chodzić bez skarpet :) i Ty o siebie dbaj najlepiej jak potrafisz. ### Dostałam @ oznacza to start na mojej ostatniej prostej. Umówiona juz jestem w 11dc na kontrole endometrium. Pokładam wielkie nadzieje w Estrofemie, czerwonym winie, rybach, orzechach, we wszystkim co jest w stanie wpłynąć na endometrium. Jesli ktoś ma jakies jeszcze pomysły to chętnie sie zapoznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaajaPapaja
ja tak na chwilke.. migotko - idź! nie przejmuj się @ w czasie wizyty. szkoda kolejnego miesiąca. mnie kiedyś lekarka robiła usg w pierwszych dniach cyklu. aa, widze po twojej stopce, ze jestesmy rówieśniczkami.... widze, ze nadal walczysz... ja juz sama nie wiem.... w ogóle mam kryzys 40 (w niedziele przezywałam 39 i pół, hehe) pozdrówka dziewczynki! spadam bo musze dziecku troche matmy do głowy "powkładać" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Migotko - ja tez potwierdzam: pamietam, ze w mojej pierwszej klinice to na druga wizyte mialam wlasnie specjalnie przyjsc na samym poczatku cyklu (upewnialam sie dziesiec razy oczywiscie). Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za super wskazowki - tez wskakuje w skarpety i bedzie cieplutko! :) Stefanio to musi byc wspaniale uczucie wiedziec, ze taka malutka istotka sie w brzuszku rozwija - taki Twoj osobisty cud :) One Wish, to w drugim tygodniu kwietnia bedzie transfer ?!? no to trzymam juz kciuki mocno mocno abys podazyla sladami Stefani! - pamietaj, ze Biest Ci depcze po pietach ;) Wlasnie, Biest to jaki jest plan? kiedy wracasz z tych chrzcin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza_917 - hello :) na to wygląda, że transfer będzie w drugim tygodniu. ale byłoby Jajeczko na święta :) modlę się o endometrium, od jutro czyli od 3dnia cyklu zaczynam brać Estrofem i będę pić czerwone wino, jeść ryby, orzechy i biegać w ciepłych skarpetach :) mała_ biest - a Ty kiedy masz transfer??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki-co się dzieje z Gerwazy? czy udało się jej zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliii
Ja czekam na dawczynie. Od poczatku cyklu biore Ovulastan. Doktor mi powiedzial, ze korzystniej robic ze swiezych jajeczek, ale teraz po cichu mysle, ze moze lepiej byloby z mrozonych, bo krocej by to wszystko trwalo. W miedzyczasie robie swize badania: cytologie, USG piersi, tarczycy. Pozdrawiam Was serdecznie. Zuza, a w ktorej klinice Ty bedziesz podchodzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miliii super! Wiec Ty tez sie juz szykujesz na calego :) Podchodze w Invicta a Ty chyba tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miliii nie stresuj sie czasem - najwazniejsze aby efekt byl! gdybym byla na miejscu tez bym pewnie wolala swieze jajeczka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje , ze @@ idzie. Ja musze zaltwic jeszcze pozwolenie na chrzest w Pl. Jeszcze nie pojechalam do Pl i mam juz dosc nerwow :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 kwietnia. Nie jak dostane @@ mam przyjechac na badania i wtedy w nastepym cyklu mam mam transfer. Dziewczyny pozdrawiam serdecznie. Mon cheri jak tam mala....opowiadaj. Gerwazy? Co u reszty? Ja na 3 dni przed transferem chodzilam i spalam w grubych skatpetach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_biest - ja za namową Stefani chodzę w ciepłych skarpetach już teraz i jeśli trzeba będzie zacznę spać. Dziś 3dc więc jestem już na Estrofemie. Jem orzechy, ryby, piję wino. Generalnie nie lubię alkoholu więc wczoraj po tej jednej lampce miałam fazę i zamulona poszłam spać. Nie wchodzi mi za cholerę :) ### miliii - ja podchodzę z mrożaczkami, a chciałam bardzo na świeżych. Lekarz mi jednak tłumaczył, że w obecnej chwili, w mojej klinice przynajmniej,nie zdarzają się sytuacje, że się zarodki rozwarstwiają przy rozmrażaniu i że jest po jakimś sympozjum, na którym lekarze orzekli, że szanse są wyrównane jeśli nie wyższe. Tłumaczył mi to tak długo aż się uspokoiłam i mam wielkie nadzieje, że się uda. ### pytanie do wszystkich dziewczyn, które miały już transfery - czy Estrofem rzeczywiście pomógł Wam w kwestii endometrium?? czy wspomagać się jeszcze czymś, czy zaufać lekarzowi i nie kombinować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliii
One Wish Estrofem jest b.dobry na endometrium. Ja bralam tez kapsulki z wiesiolka - podobno tez pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one wish czytałam ze ten olej z wiesiolka, to pomaga na sluz, przy naturalnych staraniach go brałam i faktycznie, ale to trzeba dluzej brac żeby był efekt, a na endometrium to nie wiem czy działa. Poza tym trzeba po owulacji go odstawić, bo potem może wywolywac skurcze macicy. wiec moim zdaniem to teraz nie warto go brac, zwłaszcza przy inv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×