Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Ja tez dolanczam sie do zyczen :-) Jedzonko wyszlo wczoraj bardzo dobre( dodalam wczoraj za duzo octu malinowego). Dzis pieke sernik truflowy na mascapone na urodziny tesciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapowiada się wspaniały weekend pod względem pogody:)Jestem wprawdzie sama, ale tym razem dobrze się trzymam;)Mimo nadchodzącej wielkimi krokami @. Do pracy lecę trochę później, tak więc na razie odpoczywam i popijam kawkę:) Ivanko, jak Twoje samopoczucie? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco, wszystkiego naklepszego z okazji Waszego dzisiejszego święta😘Baw się dobrze z m. Życzę spaniałych wspólnych chwil w przyszłości❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapowiadają burze w części kraju. Mam nadzieję, że mnie ominą, bo mam dzisiaj pracę na dworze i ładna pogoda niezbędna:)Tak poza tym wysokie temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zapraszam na kawkę:) Coconut jesteś niesamowita:):):)A jak wyniki Twojego M? Ivanka pewnie ma kaca giganta......Ivanko gdzie przepadlaś pisz jak było? Rachela cudne plaże, wypoczywaj kochana ile się da, a jak u Ciebie który masz dzień cyklu na tych wczasach?wiesz tak tylko pytam;) Lili przywołuje Cię do porządku i nakazuje rozpocząć konkretne starania prokreacyjne....jak tam w Waszym cudnym ogrodzie? Jola a Ty jak samopoczucie ciążowo? Kwaśna Mandarynka nie dołuj sie kochana zachodzisz w ciążę i pewnie lada chwila będziemy cieszyły sie Twoimi dwiema kreskami. Dziewczyny u nas upał od rana jak w Afryce, pewnie po poludniu burza bedzie. Ja zaraz smigam do pracy na 2 godz. bo wczoraj po południu zaczęłyśmy a dzisiaj musimy dokończyć dodatkową pracę. Po niedzieli chyba wezmę ze 3 dni urlopu bo pod koniec tygodnia przyjeżdża na 3 miesiące teściowa z Włoch i szwagier z rodziną z Anglii na 3 tygodnie...oj bedzie się działo:):):) i dlatego muszę działeczke na bóstwo zrobić bo pewnie bedzie tam organizowanych dużo spotkań, a przez te ciągłe deszcze nie możemy się z niczym wyrobić, dzisiaj kończymy malować domek a zostało mi jeszcze mnóstwo mebli ogrodowych do malowania, słupy do siatkówki i takie tam p*****ly. A w ogóle jak Wasze prace ogrodowe nikt się nie chwali co tam w warzywniakach Wam rośnie. No to lece pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, to popracujemy dzisiaj obie:D W ogrodzie oczywiście pięknie:DMamy mnóstwo rododendronów i niestety serce mnie boli, bo już przekwitają, a są dla mnie takie cudne i szlachetnie wyglądające. Zresztą więcej jest obecnie tych przekwitających cudów...Teraz nastał czas na piwonie, mamy różne gatunki i kolory. Ja najbardziej lubię te białe. Co do warzywek, to trochę też mam, na zewnątrz i w małej szklarence. Oczywiście moja praca polega tylko ich na zerwaniu i zjedzeniu:P Karmi, właśnie u Ciebie burze pokazywali....Mam nadzieję, że łagodne i sekundowe:) Karmi, co do Twojego nakazu....no cóż....postaram się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Karmi - u mnie samopoczucie ciążowe takie jak co miesiąc he,he,he, brzuch przestał boleć, wróciłam z targu okupiłam się jak zwykle w warzywa i owoce, zaraz zrobię koktajl z truskawek, kupiłam jak zwykle rabarbar na ciasto kr***e bo już moi chłopcy się dopominają, pogoda piękna, kocham was czytać - to taka moja codzienna lektura, muszę być na bieżąco Liilly jak prace ogrodowe, Coco jak samopoczucie, Mandarynko cierpliwości, rozgadałam się u ginekologa , że to niby jestem za stara bo przede mną siedziały 2 młode w ciąży, a on mi na to żebym bzdur nie gadała bo on ma dziewczynę 46 letnią w ciąży, jak powiedział - dziewczyna 46 letnia a nie pani w dojrzałym wieku to mi się lżej na sercu zrobiła - już go kocham za takie podejście do kobiet, powiedział że nie pozwoli mi się poddać, ech idę robić koktajl pozdrawiam wszystkie was kochane,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a ja mam 28 lat, mam dziecko 2.5 letnie i wiem, że moja sytuacja nijak do Waszej pasuje ale i tak Was podczytuję i trzymam kciuki za Wasze powodzenia!!! Wiem, jakie to szczęście być matką. Pozdrawiam i uszy do góry. I nie słuchajcie że po 40-stxe to już ble ble, bo w końcu skoro kobieta ma menopazuę w wieku np. 45 no to do tego wieku ma prawo rodzić i się starać o to :-D A nasze babki owszem, rodziły mając 18 lat, ale ostatnie dzieci to już grubo po 40-stce (u nas w rodzinie pdoodbnie). Więc nie sugerujcie się takimi uwagami tylko .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalalalalalalalalalalalalalalalllllllllalllalaaaaaaaaa:):):) Sa dla mnie czekoladki ,kwiatki,perfumy i szampanek:P Szczesliwie udało mi się upolować kolejne dwie pary butow i za grosze koszulke nocna w kolorze kiwi. Teraz prysznic i tak będę siedzieć w tej koszulce kiwi,ladnie pachniec,pic szampanka i zagryzać czekoladkami.I oczywiście robic takie specjalne ooooooooooch przechodząc obok kwiatow.Nie wiem czym sobie zasluzylam na takiego dobrego M ale dziekuje opatrzności,ze jest ze mna:) Jutro niczym zlota rybka spelnie jego trzy zyczenia.Oby to tylko nie było wspólne oglądanie boksu,smazenie watrobki albo oprawianie swiezch ryb.Tudziez sprzątanie po golebiach bo ostatnio mamy istna plage:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liillus dzięki za zyczenia to dopiero jutro ale stwierdziliśmy,ze poswietujemy przez dwa dni:PKazda okazja jest dobra.Za dwa tygodnie urlop a po urlopie nakazuje sobie dwa miesiące całkowitej trzezwosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut2009 wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu. Kolejnych pełnych miłości i spełnienia lat .Ja również mam w tym miesiącu 11 rocznicę ślubu.Miłego wieczoru🌼 🌼 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joluś,Karmi dzięki za waszą wiarę.Jola masz super lekarza:) A ja mam dość dziś 11dc a ja cały czas plamię tzn w śluzie jest brązowa krew i na wkładce też widać plamienia:( przepraszam za szczerość.Do gina idę 21.06 a poniedziałek mam badanie prolaktyny. Moncia piękny staż małżeństwa:) Coconut to za Ciebie pijemy w poniedziałek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynko,Monciu dziekuje kochane:) Moncia a Ty którego swietujesz?Jak weekend i pogoda u Ciebie?Z którego regionu pochodzisz? Mandarynko nie wiem czy takie plamienia to nie sa w wyniku niedoboru progesteronu.Nie martw się,czasami przez taki jeden wredny cykl organizm musi się oczyscic a potem długo,dlugo jest spokoj.Tez tak miałam.Jutro napisze więcej i powymadrzam się na temat kremu o który pytalas. Gdzie jest reszta naszych koleżanek? Gerwazy czy Ty już siedzisz na walizce spakowanej do Colorado albo może jesteś w samolocie i degustujesz drinki z małych buteleczek:D Ivanko dlaczego nie ma dla nas nawet pocałujcie mnie w doopala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazyyyyyy
Coconut, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu! Jola, fajnego masz lekarza! Taka osoba wplywa motywujaco. I pewnie ma racje - neidlugo bedziesz w ciazy! :-D Karmi, Trzymam kciuki za Twoja wizyte u lekarza. Nasz plan wyglada tak, ze lecimy do Colorado na testy a potem sie zobaczy co z tych testow wyszlo. U nas jest pierwszy letni weekend wiec przez ostatnie dwa dni to wogole w domu nie bylam :-D Dzisiaj M pojechal na rower - 220km. Ja spadam wkrotce do parku. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na niedzielną kawkę. U nas wczoraj obyło się bez burzy, dzisiaj znowu upał afrykański. Na działce wczoraj nie posiedzieliśmy długo bo znowu córka robiła grila, Córcia dorosła i musimy teraz dzielić się z nią działką;) Dzisiaj na obiad do mamy idziemy bo siostra przyjechała i obiadek rodzinny, a po południu pewnie kawka na działce. Rano robiłam test owulacyjny póki co druga kreska blada czyli test ujemny, dzisiaj 10 dc, jutro na wizyte jadę na 17 godz, zobaczymy czy jest pęcherzyk, póki co w jajniku strzyka...moze coś się dzieje, no to u mnie tyle. Czy Ivanka się już odzywała po imrezie? Gerwazy do Kolorado lecicie w następnym cyklu ?Normalnie nie wierze, że Twój M tyle kilosów na rowerze zrobi, widzę, że to prawdziwy kierowca maratonowy, a ja myślałam, że poważny biznesmen:) Lili coś ostatnio mało piszesz i humoru nie masz...takie mam wrażenie. Mandarynka no wiadoma sprawa, że ja wierzę w Ciebie, pamiętaj, że nawet poroniona ciąża, ale daje Ci sygnał, że w ciąże zachodzisz, a to jednak jest najważniejsze. Nadal trzymam kciuki za Ciebie. Coconut wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy. Rachela pozdrawiam. SM co porabiasz? Moncheri jak mdłości...męczą Cię jeszcze?..pewnie tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco, kłaniam się nisko i proszę wybacz, że pomyliłam daty:DJeszcze raz wszystkiego najlepszego, baw się szampańsko😘 Myślałam, że jak wejdę dzisiaj, to będę miała dużo do nadrobienia, ale jednak nie. Za to fajnie, że miło czas spędzacie:)Ja wróciłam wczoraj padnięta, ale zadowolona, wszystko nam się w pracy cudnie udało:) Ivanko, a Ty jeszcze świętujesz, że się nie odzywasz?:D Karmi, wiesz, piszę mniej, bo praca mnie za mocno pochłania. Tak mam zawsze o tej porze, ale staram się być na bieżąco:) Lecę pobuszować w garderobie i i idę jak Karmi na rodzinny obiadek:D Miłego dnia dziewczyny😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie w piękny upalny dzionek Coconut2009 ja jestem z Podkarpacia weekend upalny i intensywny wczoraj byliśmy u znajomych na urodzinach ich syna . Ja jutro umawiam się na wizytę do lekarza już wiadomo która klinika bierze udział w refundacji czas i pora wrócić do walki .Jola super postawa lekarza .Karmi i Gerwazy trzymam kciuki .Mon cheri gdzie się podziewasz nasza ciężaróweczko .Karmi kawa wypita :D. Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia do której kliniki się w wybierasz? U mnie kawka wypita, ale teraz po kościele będziemy drugą pic, fajnie, że nie musze dzisiaj obiadu gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 🖐️ 🌼 Coco moja droga 😘 Rocznica Ślubu to ważna chwila niech będzie dla Was bardzo miła. Pragnę więc złożyć szczere życzenia: miłości, zdrowia i powodzenia. A każdy rok razem spędzony, niech będzie piękny, wymarzony. _____████░░░░░░████ ___████████░░░██████ _███████████░████████ ███████████████(¯`:´¯)█ █████████████(¯ `•.\|/.•´¯) █████████████(¯ `•.(█).•´¯) _█████████████(_.•´/|\`•._) ___█████████████(_.:._) B____██████████████ ░U____████████(¯`:´¯) ░░Z_____█████(¯ `•.\|/.•´¯) ░░░I______███(¯ `•.(█).•´¯) ░░░░A______██(_.•´/|\`•._) ░░░░░K_______██_(_.:._) ░░░░░░I_______█ --- 🌼 Karmi trzymam za następna wizytę ;) 🌼 Ivanko jak tam Kochana żyjesz po imprezie bo nic nie piszesz ???? 🌼 Moncherii jak tam mamuśko się czujesz ???? 🌼 Moncia trzymam kciuki za wizytę :) 🌼 Jola lekarz na serio rzeczowy i życiowy a nie jakiś służbista czy źle nastawiony super ;) 🌼 Lilly ;) szykuj się i miłej niedzieli ;) 🌼 Mandaryneczko nie martw się wszystko się unormuje ale wiem że się denerwujesz 😘 🌼 U mnie nic nowego jakoś napuchła mi twarz a dokładnie pod oczami policzki nie wiem co się dzieje biorę calcium i jem zyrtec i jakimś żelem smaruje w aptece mi magister dał jak nie przejdzie do lekarza będę musiała iść wkurza mnie to jeszcze twarz brrrrrrrrr 😠 Wczoraj mieliśmy grilka rodzinnie ja mąż córka z chłopakiem ;) nareszcie udało nam się zrobić 🌼 Pozdrawiam resztę dziewczyn które nie wymieniłam na pewno nie zapominam o was tylko nie chcę wszystkie wymieniać bo wtedy mogę się pomylić ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 🌼 Coco moja droga Rocznica Ślubu to ważna chwila niech będzie dla Was bardzo miła. Pragnę więc złożyć szczere życzenia: miłości, zdrowia i powodzenia. A każdy rok razem spędzony, niech będzie piękny, wymarzony. _____████░░░░░░████ ___████████░░░██████ _███████████░████████ ███████████████(¯`:´¯)█ █████████████(¯ `•.\|/.•´¯) █████████████(¯ `•.(█).•´¯) _█████████████(_.•´/|\`•._) ___█████████████(_.:._) B____██████████████ ░U____████████(¯`:´¯) ░░Z_____█████(¯ `•.\|/.•´¯) ░░░I______███(¯ `•.(█).•´¯) ░░░░A______██(_.•´/|\`•._) ░░░░░K_______██_(_.:._) ░░░░░░I_______█ --- 🌼 Karmi trzymam za następna wizytę ;) 🌼 Ivanko jak tam Kochana żyjesz po imprezie bo nic nie piszesz ???? 🌼 Moncherii jak tam mamuśko się czujesz ???? 🌼 Moncia trzymam kciuki za wizytę :) 🌼 Jola lekarz na serio rzeczowy i życiowy a nie jakiś służbista czy źle nastawiony super 🌼 Lilly ;) szykuj się i miłej niedzieli ;) 🌼 Mandaryneczko nie martw się wszystko się unormuje ale wiem ze się denerwujesz 😘 🌼 U mnie nic nowego jakoś napuchła mi twarz a dokładnie pod oczami policzki nie wiem co się dzieje biorę calcium i jem zyrtec i jakimś żelem smaruje w aptece mi magister dał jak nie przejdzie do lekarza będę musiała iść wkurza mnie to jeszcze twarz brrrrrrrrr 😠 Wczoraj mieliśmy grilka rodzinnie ja mąż córka z chłopakiem ;) nareszcie udało nam się zrobić 🌼 Pozdrawiam resztę dziewczyn które nie wymieniłam na pewno nie zapominam o was tylko nie chcę wszystkie wymieniać bo wtedy mogę się pomylić ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco Najlepszego z okazji rocznicy slubu. Upojnej nocy Wam dzisiaj życzę. Do Loni pisałam i zapraszałam na forum do nas. Mandarynko Córeczka trzy latka - samo szczęście. Na pewno uda się jeszcze raz, a może i kolejny. Ja takie plamienia też miałam w jednym cyklu i lekarz powiedziała mi, że to przez torbiel z poprzedniego, która pękla i się to wszystko powli oczyszcza, a jeśli nie miałaś torbieli to tez tak jak któras z dziewczyn pisała podejrzewałabym niedobór progesteronu. Napisz coś więcej o córeczce. chodzi do przedszkola czy jest z mama albo niania w domu? I Wczoraj bylismy na slubie dwóch sióstr, które są córkami wspólnika mojego M. Mam 33 lata ale jak popatrzyłam na te dziewczynki, które mają po 20 to się staro poczułam. Pełno gości z małymi dziećmi, klimaty typowo rodzinne, przyjęcie w fajnej restauracji pod Warszawą. I Dzis moze zaczniemy sezon rowerowy, jesli M odszuka rowery w piwnicy:) Tyle tylko, ze nasze trasy będą wynosic po 15 kilomatrów. Gerwazowa nieźle poprzeczke podniosła w tym pedałowaniu, o jej męzu nie wspomnę :) I dziś u mnie na obiad łosoś i tyle więc przy garach stać długo nie będę. Wieczorem wpadniemy na kolacje do naszej ulubionej restauracyjki, blisko domu, ceny normalne i mozna posiedzieć na dworze. http://po-prostu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz po sloncu :( Znowu pada a raczej leje :( Jakby juz w tym roku nie bylo dosyc powodzi :( Mielismy wlasnie burze. Mam tylko nazdieje, ze M poszedl po rozum do glowy i przerwal wyprawe rowerowa bo sie o niego martwie. Karmi_, z tego co zrozumialam to robicie zlot rodzinny? Czy moze nalot rodzinny? ;) Taide, Witamina D jest duzym czynnikiem w plodnosci, tyle, ez jej niedobor jets tak samo szkodliwy jak nadmiar. Dlatego warto sobie sprawdzic jej poziom we krwi zanim sie nie zacznie brac suplementu; wynik 30 jest dolna granica i ja mialam ponizej. Ze tak powiem, skutkiem ubocznym vitaminy D jest podwyzszenie AMH. Wydaje sie Vitamina D ogrywa role w zalaczeniu gena odpowiedzialnego za wyrazanie AMH we krwi, jak rowniez w tworzeniu protein odpowiedzialnych za implantacje zarodkow. Tyle sie na razie doczytalam z roznych badan przeprowadzonych na ten temat. Zazywam po jednej tabletce dziennie popijajac sokiem z trawy :-D Mon Cheri, co tam u Ciebie? Jak sie czujesz? Ktory to juz u Ciebie tydzien? Czekamy na update :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie witam w niedziele :) pogoda mi sie psuje, znow ma padac :( na szczescie bylam juz na dzialce i nawet po tych ostatnich deszczach nie bylo tyle chwastow do wyrywania... Coco, wszystkiego dobrego z okazji rocznicy 🌻 M masz cudownego, tylko pozazdroscic :P ale wierze, ze na pewno sobie na niego zasluzylas ;) i najwazniesze, ze jest Wam ze soba dobrze i oby tak dalej! Milego Waszego swieta! Ivanka, no i jak tam po imprezie? Ty jak Coco pewnie, tez caly weekend swietujesz :) kwasna mandarynko, czy zdarzaja Ci sie czesiej takie plamienia? sprawdzalas sobie progesteron? (moze mi umknelo) Mon cheri, znowu zniklas? pisz tu zaraz jak samopoczucie u Ciebie... i napisz mi prosze (tak z ciekawosci tylko) jaki to byl dzien cyklu (mniej wiecej) jak Ci sie udalo zajsc, czy to bylo w okolicach owulki? a ja sobie upieklam wczoraj ciasto z truskawkami (choc nie powinnam) i pol juz nie ma :) chyba wpadlam w jakas manie pieczenia - niedziela bez ciasta, niedziela stracona :P pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knajpka fajnie wyglada. Lubie takie klimaty! My mielismy dzisiaj po polundiu grillowac ze znajomymi ale teraz nie wiem czy nie odwolamy tego ze wzgledu na pogode :O Poczekam jeszcze troche i zobacze czy sie przejasni. Lodowka peka w szwach...nie wiem co z tym wszytkim zrobie :O Tak nawiasem, bo kiedys rozmawialysmy tu o macierznstwie i pracy, to w piatek bylismy na kolacji z dziewczyna, ktora ma dwojke malych dzieci (2 i 4 latka), jest prawnikiem i pracuje w miedzynarodowej kancelarii. Ona mowila, ze najgorzej to bylo do 2 roku zycia a potem to juz z gorki :) Ona ma nanie, chlopczyk chodzi juz do przedszkola a mala do zlobka na kilka gdzin i w ten sposob ona godzi jakos prace z macierzynstwem. Wrocila do pracy po roku przerwy, nie dlatego ze musiala (maz jest partnerem w Amerykanskiej kancelarii... ;)) ale dlatego, ze nie chciala stracic kontaktu z zawodem. Noi w dzisiejszych czasach lepiej nie uzalezniac sie calkowicie chocby od najbardziej kochanego meza. Z rowerem trzeba gdzies zaczac! :) A troche low impact sportu dobrze wplywa na ukrwienie jajnikow i macicy :) My tez zaczynalismy od 15 km. I ja nadal tak sobie jezdze dla przyjemnosci na niewielkie dystanse ale M ma juz taka nature, ze stawia sobie cele. Stad jego wyprawy rowerowe staja sie coraz dluzsze i coraz trudniejsze. Ciagle leje...:( W tym roku wogole lata nie ma tutaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie jestem w szoku takiej trasy rowerowej to nie zrobiłam przez cale zycie :D toz to polowa drogi z Lodzi na Wybrzeże.Duzy szacun. Moje kochane jeszcze raz dziekuje za zyczenia :) jest mi tak milo:)W sumie wole obchodzić rocznice niż urodziny bo jak widać urodziny mogą doprowadzić do znikniecia ,porwania albo teleportacji do innego wymiaru:PCo widać wyraźnie na przykładzie Ivanki. Taido super ta knajpka.Szkoda,ze u nas jest niedobor takich fajnych lokali.Kiedys to chociaż Piotrkowska była zapleczem kulinarnym na calkiem niezłym poziomie.A teraz ochrzczono ja ulica Dudniacych Kebabow.Nic tylko same banki i apteki no i kebaby:O:(Naprawde,zeby fajnie spedzic czas i dobrze zjeść to trzeba uciekać z miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gerwazy - twoj m powinien obgadac z lekarzami kwestie swoich wypraw rowerowych. ja zaszlam w ciaze dopiero po tym jak m przestal biegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie 🌼 🌼 Coco moja droga Rocznica Ślubu to ważna chwila niech będzie dla Was bardzo miła. Pragnę więc złożyć szczere życzenia: miłości, zdrowia i powodzenia. A każdy rok razem spędzony, niech będzie piękny, wymarzony. _____████░░░░░░████ ___████████░░░██████ _███████████░████████ ███████████████(¯`:´¯)█ █████████████(¯ `•.\|/.•´¯) █████████████(¯ `•.(█).•´¯) _█████████████(_.•´/|\`•._) ___█████████████(_.:._) B____██████████████ ░U____████████(¯`:´¯) ░░Z_____█████(¯ `•.\|/.•´¯) ░░░I______███(¯ `•.(█).•´¯) ░░░░A______██(_.•´/|\`•._) ░░░░░K_______██_(_.:._) ░░░░░░I_______█ --- 🌼 Karmi trzymam za następna wizytę ;) 🌼 Ivanko jak tam Kochana żyjesz po imprezie bo nic nie piszesz ???? 🌼 Moncherii jak tam mamuśko się czujesz ???? 🌼 Moncia trzymam kciuki za wizytę :) 🌼 Jola lekarz na serio rzeczowy i życiowy a nie jakiś służbista czy źle nastawiony super 🌼 Lilly ;) szykuj się i miłej niedzieli ;) 🌼 Mandaryneczko nie martw się wszystko się unormuje ale wiem ze się denerwujesz 🌼 U mnie nic nowego jakoś napuchła mi twarz a dokładnie pod oczami policzki nie wiem co się dzieje biorę calcium i jem zyrtec i jakimś żelem smaruje w aptece mi magister dał jak nie przejdzie do lekarza będę musiała iść wkurza mnie to jeszcze twarz brrrrrrrrr 😠 Wczoraj mieliśmy grilka rodzinnie ja mąż córka z chłopakiem ;) nareszcie udało nam się zrobić 🌼 Pozdrawiam resztę dziewczyn które nie wymieniłam na pewno nie zapominam o was tylko nie chcę wszystkie wymieniać bo wtedy mogę się pomylić ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie 🌼 🌼 Coco moja droga Rocznica Ślubu to ważna chwila niech będzie dla Was bardzo miła. Pragnę więc złożyć szczere życzenia: miłości, zdrowia i powodzenia. A każdy rok razem spędzony, niech będzie piękny, wymarzony. 🌼 Karmi trzymam za następna wizytę ;) 🌼 Ivanko jak tam Kochana żyjesz po imprezie bo nic nie piszesz ???? 🌼 Moncherii jak tam mamuśko się czujesz ???? 🌼 Moncia trzymam kciuki za wizytę :) 🌼 Jola lekarz na serio rzeczowy i życiowy a nie jakiś służbista czy źle nastawiony super 🌼 Lilly ;) szykuj się i miłej niedzieli ;) 🌼 Mandaryneczko nie martw się wszystko się unormuje ale wiem ze się denerwujesz 🌼 U mnie nic nowego jakoś napuchła mi twarz a dokładnie pod oczami policzki nie wiem co się dzieje biorę calcium i jem zyrtec i jakimś żelem smaruje w aptece mi magister dał jak nie przejdzie do lekarza będę musiała iść wkurza mnie to jeszcze twarz brrrrrrrrr 😠 Wczoraj mieliśmy grilka rodzinnie ja mąż córka z chłopakiem ;) nareszcie udało nam się zrobić 🌼 Pozdrawiam resztę dziewczyn które nie wymieniłam na pewno nie zapominam o was tylko nie chcę wszystkie wymieniać bo wtedy mogę się pomylić ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam na górze to ja sory ale nie mogłam nic napisać nie wiem czemu i próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o te puste wiecie loginy to ja bo nic nie wskakiwało i się złościłam bo nie wiem dlaczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×