Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia10051-71

Ciąża i macierzyństwo około 40 :)

Polecane posty

Gość gość
Och wspaniała !!!!!specjalistko na całe miasto po to właśnie pracujesz ty, żeby podatki płacic i żeby mops miał z czego utrzymywac te matki co im sie nie chce pracowac tylko dzieci rodzic,no ty taka specjalistka i nie wpadłaś na to , no wiesz ktoś musi pracowac żeby ktoś mógł nie pracowac ....a że trafiło na ciebie peszek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantaaa____________
samantaaa____________ niestety taka jest prawda, ze te, co maja tyle dzieci, to tak naprawde nie maja wyksztalcenia wyzszego, ani pracy albo pracuja fizycznie za marne grosze. nikt z moich znajomych, znajomych rodzicow, czy znajomych moich znajomych nie ma tyle dzieci. kazdemu zalezalo skonczyc studia, zlapac fajna prace w kierunku studiow i maja maksymalnie 2 dzieci i nie chca wiecej, bo jak sami twierdza skoro oni mieli mozliwosc skonczenia studiow i w zyciu mieli wszystko, to ich dzieci musza miec to samo, a nie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu te matki po 40 to jakies faktycznie patologie. dziwic sie ze dzieci robia po 40 jak to jest ich ktores z rzedu dziecko:/ annaaaa71 chcesz dobic do swietej 7, czy pechowej 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ups .....wy po kilku fakultetach słyszałyście kiedyś o asertywności lub tolerancji a... sorki tego nie uczą ....z tym trzeba się urodzic ale nie każdy taki się rodzi ,a że was pewno matka urodziło po kilku selekcjach to się nie załapałyście głupiutkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa tak z innej beczki to wiecie moja ginekolog jest w piątej ciąży ....będąc ostatnio u niej mówię pani doktor może ja jakąś antykoncepcje polecę ;)) może pomogę no bo jak tu podpiąc babe co ma 280 metrów dom i trzy samochody pod patologie, nijak nie idzie chociaz próbowałam, no nie do pomyślenia że chce ,no jak ???piatę dziecko aaa może ona poprostu kocha dzieci jak te wszystkie inne babki bez względu na majętnośc ... nie wpadłam na to:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do powyzej: wiesz jak ktos ma kase, to robi dzieci ile wlezie, bo kogos stac ale np. ta co jest z 5 dzieckiem w ciazy ona nie ma pracy, a tylko jej maz pracuje i sama kiedys pisala, ze ona nie widzi nic w tym zlego, ze dzieci maja po sobie ubrania itd. wystarczy poczytac ten drugi watek. nie pracuje siedzi w domu i tylko rodzi dzieci. to podchodzi to pod mops, patologie a nie normalna rodzine. co innego rodzic kolejne dzieci, ale miec prace, miec w zyciu jakas odskocznie a nie tylko bawic sie w lekarza i rodzic jendo dziecko za drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri no to świetne wieści dziewczyno, w końcu trafiłaś na odpowiedniego ginekologa, no i dzidzia rośnie w zastraszającym tempie. No olbrzym po prostu ;) Tess, wiadomo, że na początku taka niespodziewana wiadomość może zaskoczyć, ale ma rację twój lekarz i tego się trzymaj :) ww betę zrób i wszystko się wyjaśni. Anka wózek koniecznie sprawdź, szczególnie jak się prowadzi i czy hamulce dobre. Wolisz limuzynę czy jeepa ? :D Migotka, też tak mam, kiedy się denerwuję, oby do obrony, dasz radę, wierzę w ciebie :) Agniś, jak tam ogród? Wykończony na tip-top czy raczej ty wykończona? :P annaaaa71 no pewnie, że najważniejsze,by córcia zdrowa była,co do tego nie ma żadnych wątpliwości :) Pogoda dziś kiepska, nie nastraja radośnie, więc zrobiłam sernik na zimno z truskawkami, wyszło niebo w gębie, szkoda, że nie mogę was zaprosić na wyżerkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczy, napisała laska z mojego konta debilko, he, he, he ... przecież o tym pisałam... czytać nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safirko, ogród piękny, trawa rośnie, kilka ładnych zakątków nam wyszło. wstawię fotki na FB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytac umiemy Agnis, ale wklepac w klawiature wszystko mozna ciemna maso, wiec rownie dobrze moglas to byc ty a nie one. teraz wiadomo ze masz 2 konta debilko:D i jaka ty musisz byc elokwentna i dojrzala majac kolezanki w wieku prawie swoich dzieci. kolezanek w swoim wieku nie masz tylko pocieszasz sie mlodymi?? teraz wiadomo dlaczego ciazy ci sie zachcialo!! pozazdroscilas mlodym:D ale nie dla starej rury takie zabawy...! wszystko z czasem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu ale czy ta co ma 5 dzieci będzie cos od ciebie chciała,np na ubranka,na jedzenie ,pewnie nie, wiec weż sie w końcu odczep popaprancu po wyzszych studiach pasienia bydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safira , a co mi tam wpadam na tego sernika ;) Ostatnio nawet daje rade cos zjejsc , choc od ostatniej wizyty znow kg w dol , wiec cos slodkiego wyjatkowo dozwolone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co Agnis dowartosciowac sie musisz pokazujac wpisy komus z pracy? i co mowisz "patrzcie udzielam sie na kafe i mi ktos takie cos pisze...odpiszcie jej cos, bo sobie nie radze":D albo masz rozdwojenie jazni- oczywiscie proponuje leczenie. ze tobie nie wstyd miec kolezanki 20 paroletnie. moglabys byc ich matka a nie kolezanka!:D zenada. jak oczywiscie je masz, bo z tego, co widze tez piszecie jako pomaranczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kusicie tym sernikiem:P Jabłka podgryzam, łatwiej nerwy opanować. Ale sernik zjem wirtualnie - zrzucam balast:P Trzymam fason na razie i odmawiam sobie słodyczy. Wespół ze stresem może szybki efekt przyniesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie ja pisalam ze konczylam taka czy siaka szkole? :D popapraniec to ty jestes sadzac, ze patologia z 5 dzieci to cos normalnego. normalna rodzina to jest taka kiedy mimo duzej ilosci dzieci oboje rodzice maja prace, a nie ze mieszka sie na slasku rodzi dzieci caly czas i zuli sie od meza pieniadze, ktore ON ciezko zarobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko ja zakuwam statystyke wlasnie , ale nie mam do tego wcale glowy ;) W ostatni piatek z nerwow zapomnialam pojsc na zajecia i nawet nie zauwazylam ;) Dzieki Bogu egzamin dopiero we wrzesniu :) Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz ci piszę popaprancu jeden wielki wuj ci do tego ,zajmij sie swoja d**ą opbsrancu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.06.13 gość a my z koleżankami czytamy wpisy psychopatki, która tu najeżdża na dojrzałe mamy i wspólnie stwierdziłyśmy, ze powinna leczyć się na nogi, bo na głowę za późno dodam, że mamy po dwadzieścia kilka lat i podziwiamy, a nawet planujemy macierzyństwo w okolicach 40 każdy tu podobno może napisać, więc napisałam Mamuśki, trzymajcie się i miejcie w d... , co inni myślą, wy też macie swoje zdanie, na szczęście Moje szczęścia :synowie 19 i 17 lat, Zosieńka ur.30.04.2012 24.06.13 [zgłoś do usunięcia] Agniś Dziewczyny, moje znajome z pracy ( z którymi właśnie siedzimy na kawce u mnie na tarasie ), dziewczyny przed trzydziestką , nie widzą nic dziwnego w naszym macierzyństwie i stwierdziły, że muszą to skomentować usmiech.gif . Moje szczęścia :synowie 19 i 17 lat, Zosieńka ur.30.04.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ww1973
czesc dziewczyny...... u mnie bez zmian nadal brak okresu brzuch pobolewa i jeszcze w krzyżu na dodatek....za tydzień powtórzę test z moczu i do lekarze nic innego mi nie pozostało::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnis cofnieta jestes a gdzie masz cytat o pracy? do ciebie bylo to pisane?? widac ze napierdalasz z kilku kont ze swojego i fikcyjnych i ci sie p*****lo w glowce ciemna maso:D:D a to co to jest powyzej? debilka powaznie...miec konto jako "Agnis" i jako "gosc"...to trzeba miec nierowno pod sufitem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w tym sęk że nie wiesz, tylko się domyślasz.... mogę mieć 50 kont, zabronisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ww1973
dziewczyny dajcie spokój ile kto ma kont.....można mieć masę czy to zabronione......jak ktoś tak lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dziećmi to tak jest, że jak nauczą się słowa "d**a" na przykład, a mówicie im że nie wolno, zabraniacie, karzecie itp., to ono jak mantrę powtarzać to będzie, bo ma coś niezwykłego : Waszą uwagę i zainteresownie i nie ważne, że się złościcie, wyzywacie...to walka z wiatrakami. Sposób na to jest jeden - OLAĆ, nie słyszeć, nie komentować, nie wyzywać...Znudzi się i samo przestanie. Z dorosłymi to trochę inaczej, mówisz, prosisz, wdajesz się w pyskówki, a taki karmi się twoja złością. Jak jednak olejesz, to tez w końcu przestanie, bo monologi nie są ciekawe:) Co najwyżej zadławi się przed kompem własnym jadem, będzie tupać, krzyczeć, wyzywać mocniej i uderzać celniej...i w końcu odpuści. Ale tyko wtedy, jak będzie całkowicie ignorowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja cos dodam
Agnis cos z toba nie tak kobieto. piszesz, ze kolezanka 20 lat pisze z twojego konta. to co od mlodej kolezanki potrzebujesz wsparcia psychicznego bo nie radzisz sobie? jakby ktos byl glupi i nie mogl pomyslec, ze to ty piszesz, a nie wymyslasz sobie jakichs ludzi. dla mnie to jest niewyobrazalne, zeby baba po 40 miala kolezanki 20 lat mlodsze i pila z nimi kawke...no choroba, to ty jakas zakompleksiona niezle musisz byc skoro mlode sobie przygr****c chcesz. albo piszesz ty, a za chwile "gosc", ktory z kolei ubliza innemu "gosciowi". ktos nie jest taki tepy, ajk ty zeby nie wiedziec, ze ciagle ty wypisujesz posty. dobrze ktos pisal, ze po pierwsze rozdwojenie jazni, a po drugie kompleksy dotyczace wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuję analfabetko: "do Agnis a w ogole ja tez jak mam przerwe w pracy na sniadanie co mi sie nalezy i pracodawca ma gowno do tego, co robie w trakcie swojej przerwy. wiec do gosc* ogarnij sie troche lumpeciaro, zorientuj sie w przepisach a nie brednie tym starym rurom piszesz. przerwa to przerwa i ja tez czytam sobie nie raz kafe i czesto wchodze tutaj na watek i smieje sie z was, ze takie glupie co niektore sa. tobie raczej lumpeciaro chodzi o to ze pracodawca powinien zwolnic kogos za jego poglady? a co to demokracji nie ma w polsce? ja tez mysle ze jestescie stare rury zeby miec dziecko i krzywde tylko dzieciom robicie ale co mnie to? wstyd to bedzie czulo wasze dziecko a nie ja w koncu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×