Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia10051-71

Ciąża i macierzyństwo około 40 :)

Polecane posty

Mandarynko nie znajduje słów żeby Cię pocieszyć, jest to takie trudne tym bardziej, że to taka młoda kobieta. Życzę Ci wytrwałości i spokoju. Musisz pogodzić się z istniejącą sytuacja bo to Ci da ukojenie w bólu. Trzymaj się kochana. Przytyłam Cię mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech życie, życie! Mandarynko nic Cię nie pocieszy, ale wiedz, że bardzo Ci współczuję. Trzymaj się mocno, bo dzieci Cię potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Hej Mandaryno , faktycznie nie jest Ci wesoło , jeszcze teraz przed samymi świętami , to naprawdę smutna wiadomość , człowiek nie wie co go spotka , lecz pamiętaj że nadzieja umiera ostatnia..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama odeszła wczoraj...strasznie mi źle Mandarynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka78
Szczere wyrazy współczucia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataris
Mandarynko przytulam:( bardzo mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka1975
Oj Mandarynko...... łącze się z Tobą w bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka42
Mandarynko strasznie mi przykro, przytulam i współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taida2013
Mandarynko przyjmij wyrazy współczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Mandaryna trzymaj sie i pamietaj jakas czastka JEJ , jest w Tobie i Twoich dzieciach , wyrazy wspolczucia...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka42
hej dziewczyny! Był u Was Mikołaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie był a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka1975
Witam, Od nas niedawno Mikołaj wyszedł. Jak co roku chrzestni przynieśli prezenty chłopakom. Piotruś poraz pierwszy widział Mikołaja, nawet nie płakał. Słodyczy pełny dom ( a miałam się odchudzać). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka78
a my byliśmy u Mikołaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon cheri
Kochana mandarynko bardzo wspolczuje ... Trzymaj sie jakos dla dzieciaczkow. U mnie niestety bylo podobnie , trzeba czasu i pamietaj nie jestes sama ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry , ze sie nie odzywalam , ale po latach wiecznej obecnosci na forach , musialam sie na jakis czas odciac od sieci , nie moglam juz czytac tych durnych docinkow i mam wrazenie , ze ta pauza dobrze mi zrobila... X niech zyje nowa dziewczyna Bonda - Monica Bellucci : pierwsze dziecko (40) , drugie (45) ;) x gratuluje postepow dzieciaczkow, narazie przeczytalam wszystko na raz i mam w glowie balagan , co tam u kogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Hej Dziewczyny , ja na chwile:D , między jednym sprzątaniem , a drugim , myciem okien , karmieniem itp , jeszcze na dodatek Lila ma katar i mamy maly poligon:D no i jeszcze Wigilia do przygotowania , starszy synuś pozaliczał kolokwia , młodszy tez jakoś kula się do półrocza , byle do wiosny....... Trzymajcie się cieplutko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelijka1
Witajcie, przepraszam ale mam pytanie, gdzies tutaj ktoras z Was podawala, ze sa badania w ciazy bezinwazyjne a bardzo miarodajne. Szukalam nazwy ale nie znalazlam. Jak dla mnie to byla nowosc i koszt dosc duzy. Moze ktoras z Was pamieta i moglaby napisac. Dzieki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania Nifty koszt około 2000 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Hej Tak to Test Nifty , ja robiłam w ty roku , w Gdańsku to koszt 3tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monica Bellucci to żydówa stara kapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandarynka i dzidziuś nie pozna babci, za późno się wzielass za rodzenie dzieci. Uroki macierzyństwa po 40. Monica wygląda jak milion dolarów a wy jak rozlazle krowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRZUCHATKI mają dla Was świąteczne upominki! Do każdej SUKIENKI zakupionej na www.sklep.brzuchatki.pl otrzymujecie PARĘ KOLCZYKÓW w prezencie! Ponad to do KAŻDEJ PACZKI dorzucamy także upominek dla MALUSZKA w postaci KART STYMULUJĄCYCH WZROK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon cheri
Zelijko testy z krwi sa dosc dokladne ca 99,5 , ich wada jest to , ze wykrywaja tylko trisomie - Down , Edwards , Patau... Ale to sa te najczestsze wady , na pewno ma sens gdy jest podejrzenie . w normalnych inwazyjnych dowiadujesz sie duzo wiecej o stanie dziecka . Osobiscie uwazam , ze warto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu zamiesc prosze swoje zdjecie , bo chcialabym sie porownac do tej rozlazlej krowy o ktorej piszesz ... swoja droga jak wyglada ROZLAZLA krowa ... prosze o cos precyzyjnego , bo nie wiem , czy moge sie z taka identyfikowac ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jak wygląda rozlazała krowa bo ja też nie wiem to po pierwsze.Dwa debilu że już tak się wyrazę jak nikomu nie życzę źle to mam nadzieję że kiedyś złe słowa obrócą się przeciw tobie.Po trzecie do 40 jeszcze trochę mi brakuje ale to akurat najmniej istotne. Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa.Każdego dnia brakuje mi mamy zwłaszcza że naprawdę byłyśmy w świetych stosunkach takich przyjacielskich. Młoda dokazuje zaczyna chodzić i więc trzeba mieć oczy naokoło głowy.Wczoraj wyszedł jej trzeci ząbek i to dolna dwójka zamiast górna jedynka. Gaba katar czesto na zęby się pojawia. Mon cheri super że się odezwałaś Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny to ja rozlazla krowa :) Mon cheri fajnie ze sie odezwalas. Napisz jak sie rozwija maleństwo. Jola Jak Twój synek? Napisz co potrafi. Jestem ciekawa bo nasze dzieci blisko siebie sie rodziły. Moja mała siedzi praktycznie sama. Asekurujemy ja tylko bo strach ze upadnie na plecki. Przewraca sie z pleców na brzuch ale odwrotnie to kiepsko. Generalnie nie jest jakaś hej do przodu z rozwojem ruchowym. Nie martwi mnie to w ogóle, a pytam raczej z ciekawości. Mandarynko Myśle o Tobie. Musi Ci być cieżko. Dobrze ze masz dzieci i męża. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci źle nie życzę tylko stwierdzam fakt. Umarła ci matka i wnuczki czy wnuczka nie zobaczy. Nic do mnie nie wróci. A Monice to możecie c**e wąchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×