Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najmniej pozadana nacja facetow na swiecie to?

Polecane posty

światowe centrum finansów hahaha :) zejdź na ziemię. może regionalne, chociaż Rijad naciska. Do Hongkongu, Paryża, Londynu, Tokio czy Nowego Jorku, a nawet Frankfurtu Dubaj nie ma startu, to jest inna liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dave
Dave, sorry, kompromitujesz sie w tej chwili. Klocisz sie na tematy o ktorych nie masz pojecia. Pogadaj z ludzmi, którzy mieszkaja w Emiratach. Ty tam nje mieszkasz i nie mieszkales. Bez sensu wypowiadac sie o czym, o czym nie ma sie pojecia. Zgadzam sie z Marvem w 100%. Emiraty sa podzielone na odrebne stany (emiraty) i kazdy ma zupełnie inna politykę. Nawet innego szejka maja. To tak samo jak np. Wlochy i Watykan. W Dubaju ropy juz nie ma. Jest w Abu Dhabi. I chyba bardzo dobrze, ze kraj na czyms sie wzbogaca? Maja zasoby ropy, to korzystaja. Czemu nie? Ten kraj jest juz ustawiony na bardzo dlugie lata. Bardziej martwiłabym sie o zadluzenie Polski a nie Emiratow. Oni sobie poradza. My nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem Pani, tylko Pan. Ale rozumiem, że Ty posiadasz większą wiedze na temat ZEA, niż osoba która mieszka tam kilka lat. A Abu Dhabi doskonale wiesz, że jest to jeden z emiratów ZEA i stolica ZEA, jednocześnie nie potrafisz zrozumieć, że każdy emirat kontroluje swoje zasoby naturalne (jeśli takie posiada) i finansowe oraz każdy emirat ma swojego władcę, który wchodzi w skład Rady Najwyższej. Emirowie wybierają spośród siebie prezydenta oraz zatwierdzają 40-osobową Federalną Radę Narodową, będącą organem ustawodawczym. Coś na wzór UE,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie udawaj gościa bo widać że to jedna i ta sama osoba... Widzę że żyjemy w innych światach. Dlaczego nie odpowiesz mi jaka jest stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich? To że każdy kraj ma podział administracyjny nie wiem co ma do rzeczy. UAE mają emiraty, Polska ma województwa, a Niemcy mają landy. I co z tego? Widzę że się nie dogadamy, więc na koniec chciałbym życzyć ci, że gdy w Dubaju zdarzy się krach (co jest kwestią czasu, zresztą jeden już był) to żebyś swobodnie mogła stamtąd wyjechać (ale Muhammad niech zostanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc po co istnieje tam władza centralna? Chcesz powiedzieć, że nie ma żadnych przepływów finansowych pomiędzy emiratami, każdy z nich to zamknięty osobny rynek? Że w Dubaju nie działa ani jedna firma naftowa? Teksty "nie znasz się" sobie daruj, bo jak na razie to ja przytaczam fakty a ty piszesz bzdury (np. że każdy emirat to osobny kraj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dave
"Nie udawaj gościa bo widać że to jedna i ta sama osoba... Widzę że żyjemy w innych swiatach" Ech, chcialam sie wypowiedziec, ale zostalam posadzona o to, ze wypowiadam sie jeszcze jako ktos inny. Super. Idz chlopie do lekarza. Masz schizy. Tak, zyjesz w innym swiecie. Zyjesz w swiecie fantazji. Polecam wiecej popodrozowac, a mniej siedziec na kafe ;) Marv - chyle czola nad twoja cierpliwoscia. Ja juz wysiadam ;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Marv - chyle czola nad twoja cierpliwoscia. Ja juz wysiadam" Wysiadłaś po napisaniu jednego posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pora powoli skończyć tą dyskusje . Zarówno ja jak i Ty mamy swoje zdanie ukształtowane najwyraźniej przez różne doswiadczenia i poglądy. A konto założyłem sobie na tym portalu bo wcześniej wypowiadałem się w temacie "Samotni Rodzice,ktorzy potrzebują ciepłego towarzystwa" - możesz sobie sprawdzić i wcześniej pisałem pod niebieskim pseudonimem "gość". Pracuje jako inżynier w Abu Dhabi w firmie projektującej/ budowlanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dubaj jest swiatowym centrum finansów (sprawdź: difc.ae/) tutaj dobry inżynier w miesiąc zarabia tyle, ile ty zarabiasz w pół rolu w Europie Zachodniej lub USA. I nie wiem do jakich faktów się odnosisz, bo jak na razie ograniczasz się jedynie do frazesów, nie jesteś w stanie zrozumieć że każdy emirat posiada własne prawo i każdy emirat kontroluje swoje zasoby naturalne i finansowe. Stąd różne ceny np. benzyny. Tak samo jak państwa UE posiadają ogromne zróżnicowanie w rozwoju gospodarczym, tak samo tutaj jest w poszczególnych emiratach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dave
"Wysiadłaś po napisaniu jednego posta?" Tak. Z tej mąki chleba nie będzie. To tak jakby rozmawiac z osoba uposledzona na temat fizyki kwantowej. A niejaki Dave produkuje sie juz kilka stron, a jak ktos sie z nim nie zgadza, jest posadzony ze pisze spod nicku Marv (wtf?) :D Btw, jak tam nasz polski dlug? Mamy juz druga skale ostrzeżenia. Oj, gdyby nie UE juz dawno byśmy skończyli jak Grecja lub gorzej. A tu jakis Dave rozpacza nad Emiratami, podcAs gdy sam bieduje w PL. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To tak jakby rozmawiac z osoba uposledzona na temat fizyki kwantowej." Tez tak uważam. Dobrze że przynajmniej jesteś samokrytyczna i potrafisz dostrzec swoje ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marv- nie przekonałeś mnie tym linkiem. Sami o sobie mogą napisać ze są centrum dowodzenia wszechświata. Potrzebuję obiektywnych danych. O zarobkach podobnie. Naprawdę czemu mam wierzyć na słowo? Nie wiem po co 10 razy opisujesz system administracyjny Emiratów. W USA też każdy stan posiada prawo, w każdym są rożne ceny benzyny, w jednych można palić marihuanę, a w innych kupić sobie pistolet w sklepie. Ale jednak jest to jedno państwo, tak zwana federacja. ZEA to też federacja. ZEA to kraj, gdzie w Abu Zabi wydobywa się ropę, a w Dubaju są biura firm naftowych, księgowość, bankowość, obsługa informatyczna itp. W pozostałych emiratach psy d****i szczekają. Jak zabraknie ropy w Abu Zabi, to Dubaj padnie następnego dnia jak domek z kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dave
"Tez tak uważam. Dobrze że przynajmniej jesteś samokrytyczna i potrafisz dostrzec swoje ograniczenia." Oj Davidku, wpis o osobie uposledzonej dotyczyl ciebie, zlociutki ;) nie irytuj sie juz tak i wbij sobie w koncu do lepetynki, ze sie kompromitujesz na calej linii swoja niewiedza i nieznajomoscia Emiratow. Przede wszystkim klocisz sie z osobami, ktore tam mieszkaly badz nadal mieszkaja. Mieszkalam w Dubaju 3 lata. No ale dobrze, ze masz chociaz kafeterie, zeby 'zablysnac' glupota. Pa, tym razem na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowując - 3 lata mieszkania w Dubaju, a 100% wypowiedzi w temacie Emiratów to obrażanie mnie :) Normalny człowiek po 3 latach broniłby się lepszymi argumentami, niż wycieczki personalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dave pisze do Ciebie po raz ostatni: Oni sa już dawno "oduzależnieni" od ropy. Proszę cytat ze strony Energetyka ZJEDNOCZONYCH EMIRATÓW ARABSKICH: ""Zjednoczone Emiraty Arabskie to państwo arabskie na Bliskim Wschodzie, położone nad Zatoką Perską i Omańską, składające się z siedmiu emiratów: Abu Zabi, Dubaj, Szardża, Adżman, Umm al-Kajwajn, Ras al-Chajma i Fudżajra. Graniczy z Arabią Saudyjską i Omanem. Kraj należy do szybko rozwijających się i najbogatszych państw Azji Zachodniej. Od powstania kraju przez dłuższy czas najwięcej dochodów przynosiła ropa naftowa. Obecnie ropa naftowa daje tylko ok. 18% PKB. Najważniejszym sektorem gospodarki są dziś transakcje finansowe, co jest wynikiem zliberalizowania rynku" "Dubaj jest najszybciej rozwijającą się metropolią na świecie. Bardzo niskie lub w niektórych przypadkach wręcz zerowe opodatkowanie, szeroki wachlarz atrakcyjnych propozycji inwestycyjnych, stabilna gospodarka, wysoko rozwinięta branża telekomunikacyjna i wykwalifikowana kadra pracownicza powodują, iż jest to jedno z najbardziej pożądanych centrów biznesu na świecie. Do niedawna podstawą gospodarki Zjednoczonych Emiratów Arabskich była ropa naftowa. Obecnie struktura gospodarcza Emiratów ulega przekształceniom - zamiast wydobycia i sprzedaży ropy, dominującą rolę w gospodarce zaczęły pełnić transakcje finansowe, rozwijające się budownictwo (rynek hotelarski i mieszkaniowy) oraz rynek nowoczesnych technologii. Światowy kryzys nie ominął tego kraju, jednak nie zachwiał jego gospodarką w stopniu tak znacznym, jak uczynił to w Europie, wobec czego możliwości intratnych inwestycji jak i gwarancja zysków istnieją i istnieć będą jeszcze przez długi okres czasu. Ważnym jest jednak, by odpowiednio mądrze i bezpiecznie zainwestować, korzystając z pomocy pewnych i fachowych firm, takich jak Europejskie Centrum Promocji Turystyki i Biznesu w Dubaju." xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx "ZEA to kraj, gdzie w Abu Zabi wydobywa się ropę, a w Dubaju są biura firm naftowych, księgowość, bankowość, obsługa informatyczna itp. W pozostałych emiratach psy d****i szczekają." Człowieku....Nie wiesz co jest prawdą, a co fałszem bo zwyczajnie Cię tu nie ma i raczej nie będzie. Jesteś zwykły TROLL odpuść sobie wypisywanie na chybił trafił bzdurnych wypowiedzi. Skończ już nudzić i wstydu sobie oszczędź. W pozostałych emiratach psy d****i szczekają? A to dobre. Mieszkałem wczesniej w Fudżajra - fajne miejsce dla "indywidualistow"Można ponurkować i popływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dave_Gahan daj spokój on chodzi po forach i wkleja te swoje przygotowane teksty w różnych tematach. Dowód: Wypowiedź gościa z tematu "polki w kurdystanie" (czołowy temat dzisiaj) strona 10 post z 30.07.13 "Jak ja się cieszę, że nie mam takiej głupiej i pustej oraz niewykształconej matki jak ty usmiech.gif Ale tak masz rację , żadne państwo islamskie nie ma potencjału wiedzy i technologii. (sarkazm) Irańczycy napędzają swoje wirówki atomowe za pomocą kieratów ciągnionych przez kozy, a najwyższy i najdroższy budynek świata i sztuczne wyspy usypali łopatkami z muszli i patyków." x A tera zobacz wypowiedź Marv z poprzedniej strony 05.08.13 (koniec postu) słowo słowo to samo. Mało tego wystarczyło wrzucić ten tekst w goole i wyskoczyły też inne strony gdzie on to pisze. np. na wykopie jako "jankotron". To taki dyżurny islamista w necie. Założę się że jest tez tym co to ma tatusia kuwejczyka. Daj sobie z nim spokój bo cały internet nam tu wklei o tych emiratach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nawet nie islamista, to jakiś specjalista od Public Relations miasta Dubaj :) Najpierw pisze że nie ma ropy, a potem wkleja że jednak "tylko" 18% dochodu narodowego to ropa... Jak ropa się skończy (albo zostanie wynaleziony nowy rodzaj napędu, np. wodór) to nawet klimatyzację wyłącza w Dubaju. O bankowości bez przemysłu mogą zapomnieć. A turystyka... Jednak na urlopie ludzie lubią się zabawić, napić, posexsić. Dubaj tego nie zapewnia i nie zmieni tego 100 pustynnych hotelo-pałaców, których obłożenie jest znikome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jednak na urlopie ludzie lubią się zabawić, napić, posexsić" Hahahaha co to za debil? Czlowieku nikt cie do Dubaju nie zaprasza. Nikt tu plakac za toba nie bedzie. Chcesz sie napić i 'posexic', bo to takie polskie to lec na urlop nad Morze Bałtyckie. Tam moze uda ci sie wyrwac jakas tipsiare. Odradzam Hiszpanie i inne tanie kurorty dla sredniej klasy. Jako Polak masz raczej marne szanse na 'posexszczenie sie' za granica :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellaellla
najmniej porzadani faceci to nadete bufony, ktore siedz ana babskim forum i sie kloca na temat dubaju i innych arabskich haremow, dajcie na luz, temat jest zupelnie o czym innym a wy go psujecie takimi bzdurami! lepiej sie napijcie dobrego winiaka w ten piekny wtorkowy wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają się za ekspertów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak z facetami, ale najpiękniejsze kobiety pochodzą z: 1. Somalia - śliczne, wysokie szczupłe dziewczyny somalinet.com/forums/viewtopic.php?t=312954&p=3764373 2. Libanki - lbpress.files.wordpress.com/201 /09/nadinenjeim.jpg 3. Rumunki 4. Syryjki - 5. Iranki- 6. Ukrainki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Che che dzikie syfiaste (dosłownie!!) kraje . WYSELEKCJONOWANE modelki stamtąd są ładne .. ale częściej trafisz na zapuszczoną brudną pokrakę. Zobacz jak wygląda typowa 40 letnia Somalijka czy po sąsiedzku Ukrainka to ci przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>Nie wiem jak z facetami, ale najpiękniejsze kobiety pochodzą z: (...) 2. Libanki - lbpress.files.wordpress.com/201 /09/nadinenjeim.jpg (...) 4. Syryjki - Gratuluje, jestes pierwszym w internecie milosnikiem lewantynek. Przez chwile az chcialem sie wpisac nazwiskiem do tego historycznego wydarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
che che? A co to znaczy che che? Naucz się pisac bezbłędnie (He he he) Liban, Syria i Iran z tej listy nie są zacofanymi panstwami, a ja ocenialem tylko wyglad zewnerzny. W Libanie byłem w zeszłym roku i myślałem, że dostane oczopląsu - dziewczyny są śliczne, Perski zresztą też. Czy ktokolwiek z Was był chociaż raz w Libanie albo Syrii? Raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba nie sa kobiety,ktore kloca sie o najpiekniejsze zenskie nacje w temacie o najgorszych facetach ?!A ta lista jest absolutnie subiektywna,swoja droga.Dla mnie zadne z wymienionych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Polaka to żadna nie chce :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×