Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najmniej pozadana nacja facetow na swiecie to?

Polecane posty

Gość gość
Zydzi mordują dzieci i kobiety. Co zapomnieliscie już jak spalili 1500osób płynnym ołowiem w Strefie Gazy? To było w 2008 roku. A jak zmasakrowali ( Żydowskie naloty na Liban) w 2006 roku chrześcijańska wioske i dzieci libańskie? A czemu nikt nie mówi o ostatnim raporcie Amnesty International? Żydzi porywają małe dzieci plestyńskie i przetrzymują oraz torturują je w areszcie qa takze uzywaja ich jako żywych tarcz. Powtarzam arabowie przy żydach ze swoim koranem to przedszkolaki przy "naukach " talmudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierdzisz islamistą i to na odległość. Wybacz nie znam tych rewelacji o których piszesz. Znam za to WTC, Madryt, Londyn, Bombaj i chooj mnie obchodzi że żydzi mordują islamistów czy islamiści żydów. Dla mnie oni wszyscy mogą się wysadzić w powietrze ale to nie żydzi wysadzają nam metra, dworce czy hotele pociągając za sobą nasze ofiary. Nie obchodzi mnie strefa Gazy, co tam się dzieje i kto ma rację oraz sytuację państw w to wciągniętych. Chcą niech się mordują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rożnica jest taka, że ortodoksyjny żyd na kobietę innej religii nawet nie spojrzy (dzieci mają nazwiska po matce), natomiast muzułmanie latają z wywalonym jęzorem na wszystko co się rusza, niekoniecznie nawet to musi być człowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Dubaju to jest miasto a nie państwo, a ZEA mają ropę. Powtarzam- nie ma bogatego KRAJU muzułmańskiego, który nie ma ropy. Dubaj leży w Emiratach, a Emiraty mają ropę. Już im się na szczęście kończy, więc próbują inwestować w turystykę i bankowość, ale bez ropy i tak im to nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dubaj leży w Emiratach, a Emiraty mają ropę. Już im się na szczęście kończy, więc próbują inwestować w turystykę i bankowość, ale bez ropy i tak im to nic nie da." Bredzisz. Ropa juz dawno sie w UAE skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaak obdagujcie polakow a zaraz potem idziecie robic loda swojemu panu. durne babska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wedlug was smierdziele wraz z naloznicami i pomiotami nie zjada do Polski bo tam nie ma zasilkow. Wasze kupopodobne kochasie biora zasilki jak leci, co? W Polsce bedziecie musialy pracowac na nich a ciapaki, wiadomo, majac we krwi zlodziejstwo, zasila bandziorstwo i polska patologie." Niunia, a co ty tak o tych zasilkach, hm? Odrzucil ci jakis council dodatek na dziecko ze sie tak burzysz? Powiem ci w sekrecie, ze to wlasnie Polacy sa znani z korzystani z pomocy socjalnej w uk (bo domniemam, ze znasz jedynie UK i Polske). I po raz kolejny ci zabko powtarzam, ze do Polski to malo kto sie wybiera. Po co? Zeby mi jeszcze polscy zlodzieje samochod okradli albo napadli mnie na ulicy, bo np.nosze dosc widoczny zloty łańcuszek? Niunia, niestety, ale to Polaczki maja opinie złodziei. Zapytaj kogokolwiek z Niemiec :D Pluj sie dalej smarkulo. Milo mi sie ciebie czyta. Lubie czasem czytac posty nizin spolecznych ;) buzka malenka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wybacz nie znam tych rewelacji o których piszesz." Bo jesteś żydo parchem, a ja szczury zionistyczne -wylapuje na trucizne:) Nie nie jestem Islamistą, ani Katolikiem, ani niczym podobnym. Ale wyznaje zasade, że wróg mojego wroga jest moim przyjacielem:) Zabawne że jeszcze istnieja ludzie, którzy wierzą że WTC zburzyła Al Kaida. A o zamachach pod falszywą flaga popełnianych przez żydo pachatych wiem doskonale, takich jak afera lawson czy USS "Liberty. Wisi mi to, czy arabowie latają za białymi kobietami. Oni nie maja władzy, wiedzy i technologii, to nie arabowie mają w kieszeniach polityków i banki centralne - nie stanowią żadnego zagrożenia, tylko dobry pretekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dave
Pisze po raz kolejny. Ropa w Emiratach juz dawno sie skonczyla. Szejk zainwestowal ja jednak bardzo sprytnie. Poza tym, co wam tak ta ropa przeszkadza? Zazdroscicie, ze Araby sie wzbogadzili a wy wciaz biedujecie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja piszę po raz kolejny że ropa w Emiratach się NIE skończyła i oficjalne dane są niestety po mojej stronie... Szejkowie próbują ją inwestować stawiają pałace na pustyni za petrodolary, ale jak im się skończy ropa to zostaną tylko z długami. Mnie nie boli ich ropa, po prostu stwierdzam fakt że muzułmanie tylko gdy mają ropę to są bogaci, w przypadku kraju bez ropy mamy humanitarną katastrofę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Dave_Gahan Co do Dubaju to jest miasto a nie państwo, a ZEA mają ropę. Powtarzam- nie ma bogatego KRAJU muzułmańskiego, który nie ma ropy. Dubaj leży w Emiratach, a Emiraty mają ropę. Już im się na szczęście kończy, więc próbują inwestować w turystykę i bankowość, ale bez ropy i tak im to nic nie da." xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ale bzdury opowiadasz. Mieszkam w ZEA od kilku lat. Emiraty Arabskie są podzielone na poszczególne Emiraty i każdy Emirat jest niczym osobne państwo z osobnym Emirem. Dubaj nie czerpie żadnych zysków z ropy bo jej po prostu nie ma, kupuje ją i to za całkiem sporo od osobnego emiratu Abu Dhabi. Ropa skonczyla się już dawno w Dubaju i Dubaj stoi do dzisiaj. Dubaj kupuje ropę za zniacznie wieksze stawki niz sprzedaje. Cena ropy jest subsydiowana. Emir dobrze zainwestował pieniądze i postawił na "wolny rynek, dobre warunki dla zagranicznych inwestorów i tak to się kręci... Obecnie Dubaj (bez ropy) jest najszybciej rozwijającym się miastem na świecie i nie jest to zasługa petrodolarów. Ale tak masz rrację, żadne państwo islamskie nie ma potencjału wiedzy i technologii. Irańczycy napędzają swoje wirówki atomowe za pomocą kieratów ciągnionych przez kozy, a mosty i sztuczne wyspy usypano łopatkami z muszli i patyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dubaj leży w Zjednoczonych Emiratach. Zjednoczone Emiraty mają ropę. Twoja teoria byłaby prawdziwa, gdyby każdy emirat był osobnym krajem, ale niestety tak nie jest. Emiraty to tak jak w Niemczech landy albo w USA stany. Tak jakby napisać, że w USA nie ma gazu łupkowego bo w Nowym Jorku go nie wydobywają i jest tam dużo banków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innymi słowy- w Dubaju nie ma ropy, ale połowa biurowców w tym mieście to firmy naftowe, a druga połowa to banki które obsługują te firmy naftowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tematu: Najlepszymi kochankami są ...... Indianie i Żydzi powiedziała siedząca kobieta w knajpce do koleżanek. Na te słowa podchodzi do nich facet i mówi. Panie pozwolą że się przedstawię: Mojżesz Winnetou jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku nie masz zielonego pojęcia o Emiratach. Cała ropa znajduje się w Abu Dhabi i w rękach rodziny Kalifa, a Dubaj z ropy nie ma już ŻĄDNYCH ZYSKÓW. Dotarło? Ty postrzegasz ZEA pod kątem państw europejskich lub USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tego islamisty
Do tego islamisty co wyzywa Polaków od żydo parchów bo nie współczuje jego mordowanym braciom. Parcha to może ty złapałeś od jakiejś kozy. Chooj mnie obchodzą wasze bolączki. Bierz bombę i z*********j do strefy gazy a nie tu swoje żale wywalasz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdety kochani bo
chyba zescie za granica nie byli, ile tam oblechow w b. rozwinietych i prestizowych krajach!nawet mlodzi ale spaslaki lub z paskudna morda, do tego maja inne niefajne cechy(picie, jaranie zielska, bekanie i pierdzenie bez krepacji, brak higieny itp).sa Polacy fajni i niefajni, przystojni i paszczury, ale to odnosi sie do KAZDEJ nacji.nie wspomne o psycholach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy węgiel, oni mają rope. Różnica polega na tym, że szejk i emirowie dobrze zainwestowali pieniądze i postawili na wolny rynek Zreszta idąc Twoim tokiem myślenia, można napisać że gdyby nie węgiel i węglowodory nie mielibyśmy tego co mamy. W końcu wiek XIX był epoką węgla, a po wojnie nie byłaby odbudowana Warszawa i wiele, wiele innych miast. To węgiel stanowił w tamtym czasie tak istotną rolę w gospodarce tego kraju. Otwierano w Polsce zakłady pracy, które właśnie istniały dzięki weglowi, no bo skąd prąd w tamtym czasie , no skąd? Już nie chodzi o sam prąd, bo nie tylko temu służyl ten kruszec, minerał. Za niego można było kupować nowe technologie na zachodzie, bo płacono za niego dolarami. Nie wiedziałeś tego? Chcesz podyskutować o tym co jest i będzie w przyszłości solą tej ziemi, to zaparaszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tego islamisty
"Ale tak masz rrację, żadne państwo islamskie nie ma potencjału wiedzy i technologii. Irańczycy napędzają swoje wirówki atomowe za pomocą kieratów ciągnionych przez kozy, a mosty i sztuczne wyspy usypano łopatkami z muszli i patyków." Dokładnie taki sam tekst wisiał gdzieś tu parę dni temu. Zapadł mi w pamięć przez te kozy napędzające atomówki. Widzę że mamy tu dyżurną islamistkę co całymi dniami przesiaduje i każdego oświeca swoją wiedzą. Chyba poza forum innego życia nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie kobiety wybieraja sobie na kochankow kozich braci z kebabow, chicken shops i 99p shops, ktorzy nie maja za grosz kultury i wychowania, sa prostymi dzikusami a potem polki cierpia jak ich habibi w worek na ziemniaki okuta i przyleje w morde pare razy, to tak jakby sobei wziac polaka zula i obszczykioska, kobiety miejcie troche godnosci w sobie i jak juz bierzecie sobie na faceta kogos s obcego kraju to niehc to bedzie osoba wyksztalcona na jakims poziomie i obyta w swiecie a nie jakies buractwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marv- to wszystko prawda, gdyby nie Śląsk, to Polska by do dzisiaj nie odbudowała się po wojnie, tylko nie wiem po co o tym piszesz? Mistrz robienia offtopicu. Skoro w Emiratach nie ma ropy, a w Abu Zabi jest ropa, to w jakim kraju to miasto leży? Doczekam się odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marv, a w jakim kraju leży Abu Dhabi ? Mnie też to ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Marv mieszka kilka lat z ZEA i nie wie jaka jest stolica tego kraju :) Mało tego, myśli że leży ona w innym kraju :) Dobry manipulator i pracz mózgu musi być z tego Marv'owego turbaniarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To cecha charakterystyczna dla nich. Mierzą innych swoją miarką i myślą że inni to idioci, którzy łykną ich "prawdę". Myślą że nikt nie wykryje ich manipulacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzę: każdy emirat w ZEA jest niczym osobne państwo, coś na wzór UE. Większość zasobów ropy znajduje się w największym emiracie Abu Dhabi, pozostałe części kraju nie posiadają wcale złóż. Z tego faktu wynika ogromne zróżnicowanie w rozwoju gospodarczym poszczególnych emiratów, a co za tym idzie ich strategii rozwoju. Doskonale to widać na przykładzie Dubaju. W Dubaju ropa skończyła sie w latach 90, a to oznaczało ze Dubaj musi poszukiwać w rozwoju nowoczesnej gospodarki, której wyznacznikami są rozwój nowoczesnych technologii, silny sektor usług oraz wysokie standardy edukacji. Dzięki swojemu strategicznemu położeniu i handlowi Dubaj, jest obecnie światowym centrum handlu i finansów. Ciepły klimat, przepiękny krajobraz i olbrzymie inwestycje spowodowały szybki napływ turystów, napędzając boom w branży budowlanej. Sektor ten należy do najbardziej zaawansowanych technologicznie w skali świata i tak to się kręci. Ropa w Dubaju jest kupowana głownie z Abu Dhabi i obecnie Dubaj nie ma żadnych zysków z tego cennego surowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarvel
Ja jestem Żydem i uważam, że Polki to tanie szmaty. Większość z nich pierdzi przy siadaniu do stołu, bo tak mają wyjechany otwór odbytnicy. Żydówki jednak bardziej się szanują - to kwestia kultury i religii, jak również sprawa cywilizacyjna i finansowa. Większość Żydówek po prostu nie musi się ścierwić jak Polki, bo ma dobrą sytuację finansową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×