Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najmniej pozadana nacja facetow na swiecie to?

Polecane posty

Gość witrooo
do Nie rozumiem tego 14321423 Posikalam sie ze smiechu! Piszesz, ze masz angielski na poziomie FC i Angole mysla, ze jestes ich rodakiem? a Polki sie nabraly, ze ty to cudzoziemiec? nie wyrobie zaraz...masz facet wyobraznie. Polscy faceci powiem wam jedno, musicie byc na stowe niegramotni skoro przegrywacie w konkurencji z ciapatymi kozior****czami i czarnymi wyrobnikami z Afryki, jaki musi byc wasz poziom skoro Polki wola takich oblesnikow zamiast was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewien sort Polek ciagnie do smierdzacych kozojebcow a nie Polki! Nie kazda, nie uogolniaj! Jak muchy do smierdzacego gowna, do ciapakow leca proste, niewyksztalcone dziewuchy, brzydkie i bez klasy. One nie maja szans u wyksztalconego, kulturalnego Polaka. Zostala im jedynie znana im z codziennego zycia patologia - pijacy Polaczek lub patologia bardziej tajemnicza dla nich, jak kozi syn :D One nie maja zadnych innych mozliwosci wyboru. Z kozimi capami nie lacza sie dziewczyny na poziomie. Jedynie te polskie szumowiny, zwykle odpady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witrooo
skoro z kozojebcami lacza sie szumowiny a nie dziewczyny na poziomie to czemu polscy faceci taknad tym ubolewaja? przeciez sami by pewnie tez nie chcieli takiej prostej lochy ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz- nie do końca same lochy.... Oczywiście prymitywna dziewucha bez krzty wiedzy o "kulturze" pakistańskiej podklasy ,która w domu miała tylko prymitywne wzorce osobowe jest najlepszym materiałem na materac imigranta z III świata. W tej grupie są też miejskie dresiary . No ale to nie koniec. Najbardziej zagorzałymi netowymi obrończyniami prymitywnych brutalnych mężczyzn z III świata są NIMFOMANKI . Często wcale nie z patologii-córeczki zamożnych rodziców "młode wykształcone z wielkich miast". Taka na erasmusie testuje każdego kolorowego w promieniu 10 kilometrów .Potem dorabia do tego ideologię . Że niby taka postępowa i wyzwolona a koleżanki które maja jednego partnera i są mu wierne to wstrętne zacofane rasistki, mohery, ciemnogród itp. itd. Jest takich sporo -z pazurami sie rzucają jak ktoś coś powie na np szmacących kobiety Arabów. Te panny ponadto potem pokutują-pełno ich na forach poświęconych chlamydiom czy HPV bo tak sie kończą kontakty z kim popadnie i byle gdzie -i im bardziej swędzi ci**** tym są bardziej roz***ne na te porządne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z tym "gosciem wyzej" Poza tym nikt nie ubolewa na tym ze potologia laczy sie z "kozimi synami". Poporstu w*****a fakt ze tak jest. Bo za granica to efekt masowy, czyli oznacza to ze coanjmeij 50% z tych co wyjechaly to jakas patologia i kurwiszcze. Wyrabiacie nam porzdnym polkom i polakom opinie. I to mnie w*****a. Kazde czarne czy ciapate scierwo czy polska "szmata"kobieta moze co najwyzyj mi rozeslac czerwony dywan przed moimi stopami i bic mi poklony. Po za tym drogie panie, my wclae nie przegrywamy z czarnuchami czy innymi kozimi bobkami, my bierzemy sie za laski z innych krajow. Polka przynajmenij dla mnie stracial na wartosci jak ukonczylem przedszkole z wyroznieniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witrooo "skoro z kozoj**cami lacza sie szumowiny a nie dziewczyny na poziomie to czemu polscy faceci taknad tym ubolewaja? przeciez sami by pewnie tez nie chcieli takiej prostej lochy ze wsi" Zgadza sie, scierwa by nie chcieli i nie tkneli. Problem polega na tym. ze dziwki sciagaja kozojebcow do Europy, wyrabiaja opinie o Polkach. Chcesz byc z dzikusem? Nie ma problemu ale zyj w jego kraju. Co ci tam nie pasuje, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahaha to sie usmialam. Prezentujecie tak niski poziom intelektualny, ze te panny z ciapakami bija was na lez na szyje klasa i kultura. Jestescie tak tepe, ze az zal ze jestescie z Polski...a i poprosze statystyki na temat tego forum odnosnie chorob wenerycznych. Nie ma? no prosze znowu wymysl glupiej c**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierzecie sie za panny z innych krajow??? hahahahahahw przeciez was nikt nie tknie debile...no chyba ze taka ukrainka czy rosjanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Witroo, nawet w krakowie, gdzie brytyjczyk, lub amerykanin jest zjawiskiem powszechnym zdarza się, że barman, czy promotor/ka klubu zagadają do mnie po angielsku. Staram się ubierać elegancko, sam wygląd może mylić. Natomiast jeśli chodzi o angielski to zdanie testu fc oznacza wysoki poziom. Wkrótce będe podchodził do testu after advance(może w przyszłym roku). Jeśli chodzi o panie które uważają, że polacy nie mają wziecia gdzie indziej niż w polsce... Bez komentarza, nie mówie o japonkach(chłopak gajin jest modny chwalą się nim jak nową torebką), ani o skandynawii gdzie kobiety są znacznie bardziej otwarte. Tak się składa, że byłem z brytyjką i to z wyższych sfer(nie milionerka, ale klasa wyższa-średnia tatuś jeździł vw phateon dał mi się raz przejechać carrerą [sprzedawał ekskluzywne auta]). Mam bardzo pozytywne wspomnienia. Dobrze nam się układało, jej rodzice mnie polubili. Jakoś nam mineło przepadł nastrój zerwaliśmy dość dojrzale, czasem wymieniamy maile rok temu nawet u nich nocowałem gdy byłem w londynie. Każdy mężczyzna jest inny, margines nie cieszy się nigdzie zainteresowaniem. Ja mówie o czym innym. Nie ma gorszych narodów, są gorsi i lepsi mężczyźni, a sama próba wyceny większościowej zalatuje zaściankowością i brakiem tolerancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enemooranda
Dokladnie, o pannach z innych krajow polskie ciucmoki sobie tylko pomarzyc, panny z obcych krajow to moze ogladaja na okladkach Nuts. Co wy mozecie zaoferowac takiej dziewczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I źle o was świadczy, a dostrzegalna jest faworyzacja przedstawicieli innych narodów. To natomiast kto i na ile jest wprawny w sztuce podrywania jest dość personalne. Hiszpanie wbrew pozorom nie potrafia tak dobrze podrywać jak się zastanowicie to jedyne co robią to podchodzą do dziewczyn i mówią im jakie nie są piękna i jakich to gwiazd nie mają w oczach. A rozmawiają prawie tylko o hiszpańskiej kulturze(wiedząc że polki ją lubią). Coś takiego jak w polsce nie wychodzi im nigdzie na świecie. Jeździłem po świecie zauważyłem, że wiekszość kobiet uznaje ich za machoman z tanimi tekstami. Takie rzeczy nie przechodzą im na zachodzie. Ja podrywałem na "przepraszam ale jesteś najpiękniejszą kobietą jaką widziałem, chciałabyś iść ze mną na kawe" w gimnazjum, nie wyobrażam sobie czegoś takiego teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I źle o was świadczy, a dostrzegalna jest faworyzacja przedstawicieli innych narodów. To natomiast kto i na ile jest wprawny w sztuce podrywania jest dość personalne. Hiszpanie wbrew pozorom nie potrafia tak dobrze podrywać jak się zastanowicie to jedyne co robią to podchodzą do dziewczyn i mówią im jakie nie są piękna i jakich to gwiazd nie mają w oczach. A rozmawiają prawie tylko o hiszpańskiej kulturze(wiedząc że polki ją lubią). Coś takiego jak w polsce nie wychodzi im nigdzie na świecie. Jeździłem po świecie zauważyłem, że wiekszość kobiet uznaje ich za machoman z tanimi tekstami. Takie rzeczy nie przechodzą im na zachodzie. Ja podrywałem na "przepraszam ale jesteś najpiękniejszą kobietą jaką widziałem, chciałabyś iść ze mną na kawe" w gimnazjum, nie wyobrażam sobie czegoś takiego teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie ma gorszych narodów, są gorsi i lepsi mężczyźni, a sama próba wyceny większościowej zalatuje zaściankowością i brakiem tolerancji." doprawdy? Wytlumacz to zatem tym wszystkim bialym pieniaczom, ktorzy uwazaja sie za lepszy narod bo sa biali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a k****e lba nie urwie :D wiadomo wiec, ze ciapackie popluczyny bronia jedna druga a prostego faktu, ze sa scierwami a ich bachory marnymi, smierdzacymi pomiotami, nic nie zmieni :D W Europie narasta nienawisc do ciapakow, ich bachory beda gnane jak psy, jak skundlone szmatlawce. Uczmy nasze biale dzieci porzadnych wartosci a popedza te dzikusy smierdzace z powrotem do buszu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
enemooranda, jesteśmy wierni(polacy to najwierniejszy naród świata 65% polaków nigdy nie zdradziło partnerki, niemcy są podobno na drugim miejscu 64%,ale nawet odrzucając sondaże to wiele w tym prawdy), pracowici, nie panikujemy jak widzimy zepsuty zlew(w przeciwieństwie do nawet działającej pralki:), szanujemy i wyznajemy wartości rodzinne, polak wbrew pozorom to często dobry materiał na ojca(a kobiety dalej podświadomie takiego szukają). Ktoś może i słusznie zrobi jeśli powie, że sam teraz generalizuje, ale takie cechy wymieniały moje partnerki (nie polki) gdy pytałem je za co mnie kochają. Dla hiszpanek, hindusek, azjatek mamy egzotyczną urode(ja jestem 1.90m blondyn niebieskie oczy dla nich to egzotyka). jestem uczynny i umiem dobrze gotować, mam troche z romantyka i jestem całkiem zabawny(choć niewiele południowych nacji rozumie polski mocno ironiczny humor, brytyjki go lubią) jest co wymieniać jak by nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biali pieniacze są zawsze i będą zawsze nikt ci nie każe ich słuchać. Porozmawiajcie więc ze mną bo ja nie jestem marginesem który szuka tematu byle nazwać polke szmatą. Wpadłem tu przypadkowo i chce się dowiedzieć o co chodzi przeczytajcie mój post 14321423 na 6-stej stroni. Wytłumaczcie mi nie innym polaczkom którzy tu piszą czemu tak sie dzieje. Czemu kobieta zakłada temat o niższości polaków (bo na taki właśnie się przerodził, podejrzewam że taki miał być od początku). Macie polaka takiego o jakim często mówicie, że powinni być inni a ja jeżdżę spotykać kobiety z innych państw. Chcecie porozmawiać z kimś kto ma argumenty i ich używa w sposób grzeczny to przestańcie odpowiadć tym cwelom i zacznijcie rozmawiać ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 15:58 wasze dzieci sloneczko beda siedzialy cichutko bo bedzie ich tyle co kot naplakal...porzadne wartosci? Buhahahaha wyzywanie innych to dla ciebie porzadna wartosc? chyba w twojej patologicznej dzielnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 16:33 widzisz moim zdaniem w kazdym kraju sa fajni, obyci, kulturalni faceci. Nie ma znaczenia kolor skory, pochodzenie czy religia. Tutaj na tym forum kroluje przekonanie, ze tylko Polacy sa supermenami, a inne nacje sa juz do doopy, a Polki w zwiazkach z nimi to szmaty, k***y itp, itd. Jak ktos osmieli sie skrytykowac to czeka na niego stek wyzwisk. I oni (ci tutaj) sie dziwia, ze co niektore Polki maja ich w nosie? A ktora normalna chcialaby takiego chama? W ich mniemaniu oni sa normalni, a ze sobie powyzywaja... no przeciez im wolno...ku chwale ojczyzny. Nie wiem tez, wybacz, jak mozna pomylic pomylic Polaka z obcokrajowcem jedynie po jego znajomosci jezyka. Polak wychowany w Polsce zawsze bedzie mial akcent i zaden kurs mu nie pomoze sie go pozbyc. Takze albo Polki, z ktorymi miales do czynienia byly tak glupie, albo poprostu robily sobie jaja. Co do innych narodowosci kobiet nie bede sie wypowiadala bo znam kilka par mieszanych, gdzie kobieta jest z innego kraju. Powiem tylko, ze sa to pary na poziomie, nawet jesli kobieta jest "kolorowa", a i takie znam. Oczywiscie tutaj na forum to nic zlego. W koncu Polacy moga, Polki juz nie. Osobiscie denerwuje mnie takie traktowanie Polek, te wyzwiska, ba wiekszosc obrazliwych postow pisza kobiety. I co gorsza nie widza nic zlego w tym, ze sa takie a nie inne. Czyli agresywne, chamskie, pozbawione jakiejkowiek kobiecej delikatnosci i klasy. I takie wlasnie kobiety lubia nasi Polscy panowie. Ehhhh szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że ma to swoje początki w czasach prl kiedy kobiety które wychodziły za mąż za obcokrajowców faktycznie robiły to głównie dla pieniędzy i paszportu. Przekonanie utrzymuje się do dziś. Jeśli natomiast chodzi o obrażanie to prześcigamy się w tym wzajemnie co rusz. Mój angielski nie jest wyuczony na kursie ale w rozmowie(edukacje angielskiego miałem na bardzo wysokim poziomie od 5 roku życia). Sam kraków daje mi dużo możliwości (masa turystów). Byłem pare razy w uk po kilku mięsiącach i przy pewnym talencie akcent powstaje samoistnie. Polaczki obrażają swoje kobiety na podstawie zachowania ekstremum społecznego to samo robią polki. Nie kobiety z którymi spotykałem się we wrocławiu nie były głupie. Natomiast duża część opowiadała mi o tym jak polscy faceci za dużo piją, są wstydliwi,itd itp (w polsce pewność siebie imponuje gdzie indzie to jest po prostu obowiazek więc musi być w tym troche prawdy).Strasznie nieprzyjemnie się czułem. Problem jest w tym że nie tylko głupi polacy robią wam opinie ale i wy nam. Tymczasem UK to cała masa łysych "bejsbolistów" bez manier dla których telewizor i piwo to najlepsza rozrywka. W trakcie meczu nawet nie przypominają sobie że mają kobiety. Jeśli wejdziecie na brytyjskie fora to zobaczycie do jakiego stopnia oni obrażają nasze kobiety. Wszędzie jest margines tylko czemu oceniać nasze na podstawie dolnego marginesu a cudze górnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w skrócie do cieżkiej cholery nie oceniajcie polaków po idiotach z jakiegoś forum. Czy panach z krakowskiej nowej huty. Normalni polacy was nie wyzywają drogie panie. Cały czas pozostaje pytanie czemu obcokrajowcy mają lepszy start, a to jest fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem dlaczego maja latwiejszy start, nie odpowiem ci na to pytanie. Natomiast kazdy ma swoj rozum i uklada sobie zycie po swojemu. Obrazanie innej osoby na podstawie tego z kim zdecydowala sobie ulozyc zycie jest slabe i swiadczy o kompleksach. Nie pisze tego o tobie, ale o reszcie tutejszych adonisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój temat się kręci, fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co my w ogole dyskutujemy? i o czym? o k***ach? :O K***y sie r***a i tyle. Biali mezczyzni k***w najgorszego sortu r****c nie chca, wobec czego podstawily c*pska ciapakom. W koncu lepsza, nawet brzydka poleczka, niz koza :D Hahahahahaah!!!! Nie, nie jestem facetem ale tych dziwek, psujacych opinie Polkom, nienawidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wasze dzieci sloneczko beda siedzialy cichutko bo bedzie ich tyle co kot naplakal." :D I sama, glupia, j****a przez koziego syna dziwka, przyznala, ze oni r***aja i plodza te kupopodobne pomioty jak szarancza jakas. Dzieki wam szmaciska j****e, chca zawladnac Europa. Nie wy sie liczycie, tylko ich mahomecik i allah. Chodzi o dominacje. Wiec plodza te bachorzyska, corki, za kilka lat oddadza pedofilom do r****nia a wy, glupie szmaty, nic nie bedziecie mialy do powiedzenia. Bo jestescie szczynami dla nich. Licza sie jedynie wasze c**y do r****nia i brzuchy do noszenia przyszlych wyznawcow glupkowatego allaha. W konsekwencji to wy bedziecie plakac a wasze bachory i tak pogoni sie z Europy. W dziczy beda zdychac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wlasnie takie polki jak te dwie ostatnie lubia polscy faceci. Czyli wulgarne, agresywne, nie wyksztalcone...Wstyd prosze pan, wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowiaca prawde w oczy
"gość Wydaje mi się, że ma to swoje początki w czasach prl kiedy kobiety które wychodziły za mąż za obcokrajowców faktycznie robiły to głównie dla pieniędzy i paszportu." Zgadzam sie. A ze polowa spoleczenstwa polskiego wciaz zyje czasami prlu stad i te poglady. Zreszta daleko nie szukac. Jest tu na forum pewna mloda uzytkowniczka, Modliszka czy jakos tak, ktorej mama sama przespala sie i zaciążyła z Anglikiem tylko po to, zeby dostac sie do UK. W tamtych czasach to bylo cos! Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez modliszka napierdala w tym temacie pod gosciem :D ale fakt jej matka rozlozyla nogi przed angolem zeby wize dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc po raz 4ty
Znam kilka pieknych inteligetnych polek ktore na ciapatego hooja by nie spojrzaly. Choc tamci gory by dla nich przenosili. One jasno mowia, ze brzydza sie karaluchami, smierdzielelami w koszulach. Ciapaty to syfiarz, brudas i skunks. I te kobiety Polskie kocham wszytkie, ktore bronia naszych polskich mezczyzn i nie mowie tu po pijaczkach spod monopolowego a o facetachh ktorzy zdobywaja anglie, prowadza biznesy, zatrudniaja ludzi, inwestuja, kieruja ludzmi w firmach itd. Ale co ty jedna zdruga mozesz wiedziec jak od przedszkola nikt cie wiecej ksiazki nie przeczytal i jedyna twoja wartoscia jest to , ze masz c*pe. w ogole zamknij ryj i s********j do pracy nierobie a nie na benefitach z moich podatkow robisz sobie raj. Wcale sie nie dziwie ze milionerzy sie wkoorwiaja. Jak widza ile tego scierwa ciapata-polskiego musze utryzmywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I te kobiety Polskie kocham wszytkie, ktore bronia naszych polskich mezczyzn i nie mowie tu po pijaczkach spod monopolowego a o facetachh ktorzy zdobywaja anglie, prowadza biznesy, zatrudniaja ludzi, inwestuja, kieruja ludzmi w firmach itd." 'Zdobywaja Anglie' - hahahah spadlam z krzesla :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Dziadu, skoncz fantazjowac i wracaj na nocna zmiane na tasmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc po raz 4ty
kolejna ograniczona umyslow matka polka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×