Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najmniej pozadana nacja facetow na swiecie to?

Polecane posty

Gość gość
Może nie cały "plebs" wyjechał do Wielkiej Brytanii ale jak się człowiek przejdzie po ulicach to ma się wrażenie że duża jego część. A z tym, że zostaną najlepsi to już w ogóle się nie zgadzam. UK cierpi przede wszystkim na brak pracowników fizycznych, niskopłatnych itd. a nie na brak wysoko wykwalifikowanej kadry managerskiej. Skoro Brytyjczycy nie chcą tak pracować to ktoś musi, czyli zostają Polacy albo jeszcze tańsi Rumuni czy Bułgarzy. Jeszcze długo wśród Polaków w UK przodować będą ludzie wykonujący proste prace i nikt ani myśli się ich pozbywać, bo paradoksalnie właśnie oni ,wśród wszystkich grup Polaków mieszkających w UK oni są najtrudniejsi do zastąpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie, bez przesady, mimo wszystko wolę Polaków od Arabów. W ogóle nie wiem czy Arabowie nie najmniej porządaną nacją, są biedni, pochodzą z zupełnie niecywilizowanych krajów (Egipt, Tunezja, Maroko) w porównaniu do których Polska jest bardzo rozwinięta, poza tym w ogóle nie są pracowici i niewiele im się chce, nie mówiąc o kwestiach religijnych i różnicach w wychowaniu (pozycja kobiet w spoleczenstwie). Uważam , że wiązanie się z nimi jest błędem i może być niebezpieczne (porywanie dzieci z mieszanych małżeństw, przemoc domowa). Większość europejek nawet by na nich nie spojrzała, może nie licząc np. niemieckich emerytek, którym i tak wszystko jedno. Tylko nasze rodaczki jakoś sobie ich upodobały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tunezyjczycy to nie Arabowie.. :/ Marokoańczycy to większości Berberowie...:/ Egipcjanie to potomkowie starożytnych Egipcjan (tylko zarabizowani) Arabów masz w Syrii, Libii, Libanie, Arabii Saudyjskiej, Iraku, Emiratach Arabskich, Omamie, w Jordanii też mieszkają Arabowie, w Kuwejcie, Katarze, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie czyta się, jeśli ktoś nie był w wymienionych krajach i jest wielkim antymuslimem :) Wszystkich krajów nie jestem w stanie potwierdzić, w niektórych byłem tylko kilka dni, ale w Tunezji mieszkam od wielu lat lat. Zdanie o zacofabiu Tunezji jest kompletną bzdurą! W wielu miastach są kościoły, w których normalnie odbywają się msze. Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia zjeżdżają się Katolicy z całej Afryki i dają świetne koncerty, gospel itp. klimaty. Nikt tu do niczego nie przyczepia się. Znam kilka Polek, które tu mieszkają, mają mężów muzułmanów, ale czynnie uczestniczą w życiu KK. Owszem, zdarzają się jakieś pojedyncze niemiłe przypadki, ale w Polsce jest nie lepiej, również można poczuć się dyskryminowanym. Nigdy w Tunezji nie miałem jakiś bardzo nieprzyjemnych sytuacji z powodu wyznania, z którym nie kryję się. Wiele osób często zadaje pytania w stylu "a jak to wygląda w waszej religii" itp. Moim sąsiadem jest imam, który poza koranem czyta biblię i wiele książek na temat innych religii, gość dużo mi pomógł bezinteresownie. Nie wrzucałbym wszystkich do jednego wora. To, co zostało przytoczone w tym tekście, to wyciągniecie najskrajniejszych przypadków. Podobny tekst można zrobić np. o Chrześcijanach w Polsce, którzy zabijają siebie nawzajem za pół litra, wino, czy telefon komórkowy :) Wielu z Was taka prawda bardzo boli, bo znacie świat krajów muzułmańskich wyłącznie ze swoich źródeł internetowych, które jak widać są mało prawdziwe - jeśli takie bzdury ktoś napisał o Tunezji, to nie wiem co mam myśleć o reszcie krajów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że muzułmanie, bo muszą na wszelkie sposoby izolować własne kobiety, by im nie zwiały do białego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam, że "muzułmanie" to nacja..lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast wymieniać kilkadziesiąt nacji, użyłem słowa ujednolicającego. Faktycznie przezabawne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzułmanie to wyznawcy religii. Dla pewności: wiesz, że Arabowie to naród, a islam to religia? Przykładowo Pakistańczycy, o których często jest głośno w kontekście narzekań na muzułmanów w Europie są bliżej spokrewnieni z białymi Polakami niż Arabami a Turcy to jeszcze zupełnie inna grupa. Ja mieszkam w Emiratach Arabskich i przykładowo w Omamie znam wielu Arabów, którzy sa Chrześcijanami. Znam również fajnych Polaków, którzy sa muzułmanami lub Tatarami. Znam również wielu "białych Arabów - w szczególności ci z Libanu, Libii Jordanii czy rodowici Emiratczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem na jakiej podstawie stwierdziłeś że nie byłem nigdy w Tunezji? Byłem w Tunezji jak i w Egipcie (nie w Hurgadzie ale w Kairze, Aleksandrii jak również w południowym Egipcie przy granicy z Sudanem). Co prawda nigdy tam nie mieszkałem, były to wyjazdy turystyczne i co za tym idzie na pewno znam te kraje gorzej niż ty. Jednakże, niski poziom cywlizacyjny jest faktem, który można wyłapać nawet będąc tam przez 2 tygodnie. Egipt jest krajem biednym z mocno konserwatywną prowincją na której widuje się prawie same kobiety w burkach. Kair jest miastem niezwykle brudnym, przeludnionym, w niektórych częściach miasta ludzie mieszkają w lepiankach bez wody bieżącej czy też zasiedlają na dziko cmentarze! Podróżuje wiele po świecie i bieda w Egipcie jest moim zdaniem tylko porównywalna z panującą w Indiach. Na południe Egiptu jechałem koleją w której panował niesamowity brud i smród a zewsząd wylewało się robactwo. Tak więc historie o syfie panującym w krajach arabskich nie są przesadzone, wiem bo widzałem to na własne oczy. Polska jest na nieporównywalnie wyższym poziomie cywilizacyjnym, pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej jest chyba w Bangladeszu. Niesamowite przeludnienie, grupy terrorystyczne, wyzysk, analfabetyzm, gigantyczna produkcja i przemyt narkotyków. Jaka religia tam panuje- chyba nie muszę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co ma z tym wspólnego religia? A Honduras jest państwem katolickim i jest obecnie na liście najniebezpieczniejszych państw świata. Handel narkotykami i żywym towerem, oraz egzekucje i porwania sa tam na porządku dziennym, a muzułmanina nie ma tam ani jednego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Hondurasie 80% społeczeństwa żyje poniżej poniżej granicy ubóstwa. Ps. Też mieszkam w ZEA - Abu Dhabi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Związek religii z treścią tematu tego wątku wyjaśniłem we wpisie o 14:20. Są tak beznadziejni, że muszą izolować kobiety siłą, prośbą, groźbą, prawem, religią i workami na kartofle, bo inaczej zostałyby im jedynie zakompleksione europejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honduras PKB na osobę 2242 USD, gęstość zaludnienia 65 osób/km². Bangladesz PKB na osobę 818 USD, gęstość zaludnienia 1059 osób/km².

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafiozi narkotykowi zawyżają średnią? Co z tego, że podajesz mi dane statystyczne skoro imo to, 80% populacji Hondurasu (która liczy 7,4 miliona ludzi) żyje w biedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz powiedzieć, że w Bangladeszu ludzie żyją w luksusie i 100% obywateli to klasa średnia (za 818USD/rocznie ;) ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PKB nie odzwierciedla bogactwa narodów. Bogactwo narodów mierzy majątek społeczeństwa. Dlatego nawet gdyby Polska dogoniła kraje Zachodu pod względem wysokości PKB na mieszkańca, to na długie lata i tak pozostanie biedniejsza. Prognozy odnośnie wzrostu gospodarczego to informacje wyssane z palca. Kryzys powoduje coraz większą ilość upadłości, a to pociąga za sobą falę zwolnień /zwyżkę bezrobocia/ i zmniejszenie produkcji. Parafrazując znane powiedzenie, PKB mierzy wszystko prócz tego ,co nadaje sens życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reasumując, wpisałem swoje zdanie w temacie głównego wątku, nikt się do niego nie odniósł (brak argumentów?), za to dyskusja skierowana została na tor niedoskonałości PKB (temat przeludnienia też sprytnie ominięty) i dostaliśmy gratis kilka zabawnych tez antyekonomicznych. Idę stąd bo nie chce mi się nerwów tracić. PS: I tak wyjdzie, że najgorsi są Polacy, bo tylko oni potrafią w ojczystym języku skomentować niektóre zachowania, a prawda boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtórzę dla nieuków: PKB # nie odzwierciedla zróżnicowania dochodów w społeczeństwie ani ich dystrybucji (np. wysoki PKB w Gwinei Równikowej nie przekłada się na dobrobyt obywateli) # jest tym większy, im więcej wydaje się na zbrojenia, choć zdaniem niektórych ekonomistów wydatki takie nie zaspokajają potrzeb społeczeństwa # nie odzwierciedla faktu, że nie cały wypracowany PKB trafia do obywateli w postaci bezpośredniej (pensje) lub pośredniej (świadczenia, zasiłki itp.) - część PKB transferowana jest w formie zysków zagranicę. W Polsce duza czesc jest transferowana za granice. Podejrzewam, że jakość życia w Bangladeszu i Hondurasie jest tak samo niska i zła. Kraje sa biedne nie z powodu religii ( bo takie państwa Jak ZEA, Kuwejt, Ktara, Bhrajn,itp są akurat bogatymi państwami i jednocześnie islamskimi) Biedne kraje są biedne, bo są eksploatowane przez kraje bogate. Bangladesz jest zlepkiem prowincji Indii i Pakistanu. to taki drugi kaszmir, tam jest kilkadzisiat partii o profilu komunistycznym roznych odcieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko bo czasu nie mam: PKB jest niedoskonałe, ale nic lepszego nie wymyślono. Na pewno bardziej miarodajne niż jakieś raporty lewackich organizacji. Wszystkie bogate kraje islamskie mają ropę i to "sekret" ich bogactwa, cała reszta klepie biedę że aż piszczy. Bangladesz polecam zobaczyć sobie na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli juz tak piszemy o "biednych krajach, to również chrześcijańskie państwo przoduje w tym rankingu: Najbiedniejszym krajem na świecie jest Demokratyczna Republika Konga, a jednym z najniebezpieczniejszych jest Honduras i Republika Południowej Afryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wszystkie bogate kraje islamskie mają ropę i to "sekret" ich bogactwa, cała reszta klepie biedę że aż piszczy." Powtarzasz wyświechtane teksty przez antymuslimów, którzy nie zyli nawet dnia w pantwie muzulmanskim. Najbogatszym miastem i najlepiej rozwinietym jest Dubaj, a tam ropy nie ma od kilku lat. ZEA prowadzą wspólną politykę zagraniczną i obronną, jednak każdy emirat ma oddzielną administrację, prawo, zasady (np. dotyczące alkoholu) i emira, który sprawuje władzę nad danym Emiratem. Trochę coś na wzór UE. 90% ropy znajdujacej sie w Emiratach posiada Abu Dhabi i rodzina Khalifa i wykorzystuja ja dla Abu Dhabi, a takze odsprzedaje z duzym zyskiem do innych Emiratow. Sam Dubaj z ropy nie ma juz wplywow - wszystko jest w "Real Estate" , stabilności systemu politycznego i inwestycjach zagranicznych. ZEA są obecnie jednym z bezpieczniejszych państw świata o najmniejszym współczynniku przestępczości. Ale idąc Twoim tokiem myslenia i Twoją logiką: gdyby nie węgiel i inne węglowodory, oraz spamy lasów i możliwości uprawy roślin - nie mielibyśmy teraz w Polsce tego co mamy i być może każdy z nas łowiłby wyłącznie śledzie w Bałtyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wraz ze swoimi naloznicami z Polski pojada do PL bo lepiej tam, niz w ich dziczy. Zasilki? Nie ma, to posla swoje naloznice do pracy a sami beda krasc, kombinowac i powiekszac szeregi bandziorow." Ale ze co? Ze niby w Polsce tak fajowo jest?Oj panna, panna... Proponuje np.Mumbai w Indiach. Przynajmniej nie ma tam rudego wyzyskiwacza tak jak w PL :D A co do zasilkow - kazdy sadzi innych wedlug siebie, co nie, niunia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto by chcial do tej zacofanej Polski? Przeceniasz polandie malutka :D jest tyle krajow, normalni sraja na ta polske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrioci kochają polandię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najmniej pozadana nacja facetow na swiecie to Czosnki (czyt, Żydzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój wole żyda niż islamistę. Choć wybór pomiędzy nimi to wybór tragiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież czosnki i arabusy to jedna nacja, rózni ich tylko religia. Arabusy ze swoim Koranem, to przedszkolaki przy żydowskim Talmudzie. Zresztą Żydzki śmierdzą bo jedzą czosnek i cebule :D a Arabusy muszą się myć 5 razy dziennie. Osobiście nie tknelabym kijem araba, ale jak bym miała wybierać to wole arabusa niż czosnka z pejsami. Osatnio czosnki w Polsce (Forum Żydów Polskich ) stwierdzili, że Polacy nie mają prawa ich pouczać ( w sprawie uboju rytualnego). ndrzej Żbikowski z Żydowskiego Instytutu Historycznego, powiedział że ięcej Żydów zginęło z rąk Polaków niż zostało przez nich uratowanych:o To nie arabowie wykupują Polskę i to nie arabusy opluwaja polaków, tylko robia to czosnki. Dlatego sa dla mnie najbardziej odpychająca nacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego to wybór tragiczny. Żydzi to wredna nacja ale przynajmniej nie mordują honorowo swoich dzieci i żon. Tak samo nie sprzedają córek pedofilom. Ale pewnie że jestem za pogonieniem tego całego tałatajstwa z Polski czy to żydowskiego czy islamskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żydzi To Arabowie!?! To jest jedna nacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×