Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najmniej pozadana nacja facetow na swiecie to?

Polecane posty

Gość gość
kolejn troglodyta na forum...benefity?? buhahahaha chcialbys miec tyle kasy co ja frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam męża Włocha i nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy ciapakow mozna nazwac mezczyznami :D takie to malutkie, chudziutkie, kolorku brudnokupkowego. Mezczyzna? :D Raczej zart ewolucji, takie posrednie ogniwo miedzy malpami a ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba baba z wielkim kolanem
Polscy byznesmeni zdobywajacy Anglie buhahahaha juz ja takich tu poznalam, mialam okazje dla nich pracowac, krwiopijcy, cwaniaczki jedne a nie biznesmeny, nie wiem co gorsze ciapacki byznesmen wlasciciel offlicence oszukujacy klientow na kazdym funcie czy polski magnat, ktory traktuje pracownikow jak gowno...w zyciu nie polecam pracowac dla Polaka za granica!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persowie są bardzo ładni - według mnie najładniejsza nacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wary ma dobre do ciagniecia druta :D niezle napompowane botoksem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka ciapata Siwiec normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" taka ciapata Siwiec normalnie " Takie coś mogła napisać tylko stara, brzydka ropucha z krótkimi włosami:) A Persowie są bardziej genetycznie spokrewnieni ze Słowianami, niż z Arabami:) Zjawiskowa kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WOW! Ciapata z jasna skórą i niebieskimi oczami? CO ZA DEBIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dla niewykształconego debila każdy jest ciapaty, kto mieszka na Bliskim Wshodzie. Persowie to ludzie którzy z arabami nie mają praktycznie nic wspólnego. To ludzie wywodzący się od indoeuropejczyków (tak jak Polacy,). Przed najazdem Arabów wyznawali religię - zaratusztrianizm, dopiero w VII wieku więszkość Persów przeszła na Islam - szyizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do "gruba baba z wielkim kolanem" Polscy byznesmeni zdobywajacy Anglie buhahahaha juz ja takich tu poznalam, mialam okazje dla nich pracowac, krwiopijcy, cwaniaczki jedne a nie biznesmeny, nie wiem co gorsze ciapacki byznesmen wlasciciel offlicence oszukujacy klientow na kazdym funcie czy polski magnat, ktory traktuje pracownikow jak gowno...w zyciu nie polecam pracowac dla Polaka za granica!!!! - smieszna jestes. Sklep ciapacki to wg Ciebie firma i jakis powod do dumy ? Ja mowie o firmach, takich ktore maja biura, i wiecej niz jednego pracownika. Nie pisalem o kioskach ruchu tylko o firmach, moze sprawdz znaczenie tego slowa. Znam przynajmenij 100 firm w tym moja ktora zatrudnia conajmneij 20 osob i placa lepiej niz anglicy na podobnych stanowiskach, a dlaczego ?? a dlatego ze wykonuja dokladniej i lepsza prace a praca w takim zespole jest przeswietna. Taki kasy jak oni maja za dniowke nie zobaczysz za najblizsze 10 lat, sprzataczko hotelowa :) Idz zloz papierek toaletowy w trojkacik zeby se dowartosciowac. Frajarze, koorwa psia mac. Co dno nie kobieta. buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak się czyta wypowiedzi zwłaszcza tej emigracji to można odnieść wrażenie że cały plebs wyjechał do UK. Z jednej strony dobrze że nie siedzą u nas ale z drugiej pozostaje lekki niesmak jaką nam wystawiają wizytówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba sie troche zaczac czyms wiecej interesowac niz rajstopami z primarka. Nawet nie wiecie ile i jaki wklad ma Polski biznes w Uk. tumoki od szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość Jak tak się czyta wypowiedzi zwłaszcza tej emigracji to można odnieść wrażenie że cały plebs wyjechał do UK. Z jednej strony dobrze że nie siedzą u nas ale z drugiej pozostaje lekki niesmak jaką nam wystawiają wizytówkę. - niestety taka prawda. z drugiej strony, taki plebs ma tutaj jak zarobic i godnie zyc bo w naszym z***bistym kraju jak nie jestes managerem to nie masz pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Uk juz brytole od wielu lat maja deficyt na fachowcow. Jeszcze z 10 lat i my bedzimey uzaleznieni od wschodu. A przy takim wzroscie malzenstw naszych ynteliygetnych gwiazd polskich z ciapatymi wcale bym sie nie zdziwil jakby za 50 lat polska byla dwu kolorowa. Flage bedzimy musili przefarbowac na bialy i brudno kupny. ZAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam. Musiałyby tu wszystkie wracać a nie wrócą bo tam się żyje im lepiej a po drugie wiedzą że tu ich raczej Polacy z otwartymi ramionami nie przywitają. Polacy takich nie lubią. Zresztą jaki normalny człowiek lubi muslimów zachowujących się jak zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plebs to tu się kłóci :D i po co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy lubią wymagać od kobiet, owszem.... Od siebie nie za bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, caly plebs nie wyjechal do Wielkiej Brytanii. Widac to wyraznie, kiedy przyjezdza sie do PL i na kazdym kroku (doslownie wszedzie) atakuje cie wulgaryzm i chamstwo polaczkow. Do Wielkiej Brytanii wyjechalo wiele patologii, laczacej sie we wlasnym kregu lub tez z kolorowymi i ciapakami. I jak to z kazda patologia bywa, wyraznie ja slychac i czuc :D Sa glosni, namolni, smierdzacy. Klna, wrzeszcza, twierdza, ze im sie wszystko nalezy....."bo tak, bo sie nalezy", mieszkaja w kiepskich dzielnicach, maja kiepskie wyksztalcenie, baby sa brzydkie, z tepymi wyrazami mord (twarza nazawc tego nie mozna), czesto u boku takiego samego prymitywa, glosnego, z tatuazami albo u boku prymitywa z ciapolandii. Wyjechala rowniez wielka grupa ludzi wyksztalconych, nie zadajacych sie z tego typu menelstwem, zyjaca, w normlanych zwiazkach, zaasymilowana z tubylacami :D Ludzi, ktorzy nie sa wstanie zyc, mieszkac i wychowywac dzieci w polskiej mentalnosci. Takiego nagromadzenia agresji, zla, wulgaryzmow, prymitywizmu, slabej edukacji, wtracania sie w sprawy innych nie widzialam nigdzie, oprocz Polakow. Plusem jest to, ze po zmainie przepisow, ta tluszcz nie da sobie tutaj rady i wroci do Polski :D Zostana najlepsi. Bo jak zwykle, najlepsi wygrywaja. Zawsze :D Minuesem jest to, ze do Polski wroca nie tylko te zle wyedukowane panny ale w dodatku pociagna tam swoich brudnoskorych kochasiow (rowniez bez zadnego wyksztalcenia) i dzieci, ktore zyc beda jak ich rodzice - roszczeniowo, agresywnie i z geba pelna wulgaryzmow. Coz, kiepska perspektywa dla biednej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyjadą do Polski ;) nie ma tu żadnego socjalu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, że noszą skarpety do sandałów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zgadnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie przyjadą do Polski nie ma tu żadnego socjalu." :D UK zmienia przepisy emigracyjne, wiec wielu z nich bedzie musialo opuscic terytorium Wielkiej Brytanii. Wraz ze swoimi naloznicami z Polski pojada do PL bo lepiej tam, niz w ich dziczy. Zasilki? Nie ma, to posla swoje naloznice do pracy a sami beda krasc, kombinowac i powiekszac szeregi bandziorow. Owszem, ta kolorowa ciapacka , zlodziejska, roszczeniowa tluszcza zjedzie w pewnym momencie do PL, wraz z naloznicami i pomiotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwieksi zlodzieje to Polacy. Pomiot widzisz jak patrzsz na swoje dzieci koprofagu przebrzydly...i uwazaj bo takie manto ci kiedys ktos sprawi, ze twoja matka cie nie pozna pomiocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmartwionaMatka
Polacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×