Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamabruna

DZIDZIUSIE Z WRZESNIA 2012- zapraszamy do rozmow o nich!:-)

Polecane posty

Hej:) Krakowianka to pozostaje wam tylko czekac na śnieg;) od rana deszcz;/ Mamobruna nie musialas przesylas go do nas;) ten tydzien krotszy, czas szybciej leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny oglaszam ze jestem w ciazy! :D w lipcu Lili bedzie miala siostrzyczke lub braciszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) D82- no wiesz, jak mozesz mnie pidejrzewac o taka zlosliwosc?:P. Dla odmiany u mnie dzis chyba nawet wyjrzy slonce, wiec kazdemu po rowno, jakas sorawiedliwosc musi byc:). Krakowianka- dobrze, ze jestescie zdrowsi:). No to zaopatrzylas rodzine na zime, nic tylko czekac na snieg i lepic balwana z dziewczynkami, luzik masz:). Slodka Lilii- gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka Lili gratulacje:) Mamobruna w zadnym badz razie:) Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dawno nie pisałam, ale od czasu do czasu zaglądam. 1 Lili gratulacje !!! My też mieliśmy jakoś teraz zacząć starania o rodzeństwo, ale odwlekamy ciągle...znajomi mają malutką córeczkę i jak się nam zaczęły przypominac początki to się jaoś zabrać do roboty nie możemy :) 1 pobalowaliśmy ostatnio na weselach i ten weekend mieliśmy spędzić w Opolu u znajomych, ale choroba M pokrzyżowała plany...oby Sebatian nie zaraził się od tatusia, bo z operacji nici a termin mamy na 22.11, zaczęłam się stresować 1 Hickary - fajnie, że tak łatwo udąło Ci się pogodzić powró do pracy z macierzyństwem no i znajoma niania-koleżanka to ogromny plus 1 zakup butów zimowych jeszcze przed nami (wstęnie przejrzałam sklepy i internet i chyba kupię na allego firmy Demar czy jakoś tak) 1 Sebastian bajek nie lubi, ale piosenki dla dzieci uwielbia. Tylko, że nie ogląda ich sam, a chce ze mną tańczyć. Nasza toplista: Mucha w mucholocie, Boogie Woogie, Kaczuszki 1 polubił siedzenie ze mną w kuchni i jak tylko mogę to znajduję mu jakieś zajęcie (przekłada marchewki z pojemnika do pojemnika, miesza ciasto na naleśniki itp.) 1 nie posługuje się sparwnie łyżką (wszytsko dookoła jest ubabrane), nie lubi pić z niekapka, z kubka pije tylko wodę, wszytsko inne z butelki 1 u nas lepiej od nocnika sprawdziła się nakładka na deskę (bo widział na codzień jak się korzysta z toalety) - zawsze jak go wysadzę to zrobi siku, ale nie potrafi jeszcze zawołać, że chce. Kupa dalej w pieluchę. 1 ulubione zabawki to : duża wywrotka z Wadera, basen z piłeczkami (zrobiliśmy w łóżeczku turystycznym), klocki piankowe, duża piłka i kocyk 1 zdrowia wszystkim zakatarzonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Ania to imprezowe zycie prowadzicie;) My sie za tydzien wybieramy na wesele Bedzie najlepszy kumpel Rojberka to pewnie rozniosa cala sale:D O Demarze nie slyszalam...musze przejrzec..ale poki co do Elefanten sie sklaniam... wygladaja solidnie:) Trzymam kciuki za udana operacje Sebastiana... co do stresu to z naszych krotkich doswiadczen ze szpitalem wiem ze nie da sie tego uniknac... ale glowa do gory wszystko na pewno bedzie dobrze! Duzo zdrowka dla M.:) Tez sie zastanawialam nad nakladka... ale poki co oswajamy sie z nocnikiem:) przyszla ksiazeczka o nocnikowaniu :D Rojber sie zaczytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mielismy goraczke po szczepieniu, tym obowiazkowym..swinka etc., trzy w jednym. Misio zywil sie truskawkami i biszkoptami, to akurat tylko mu podchodzilo dzisiaj. Nie cierpie go szczepic...:(. Mamaania- trzymam kciuki za powodzenie zabiegu, fajnie ze zagladnekas :). Slodka Lilii- hmmmm. Nie che nic sugerowac ale tez w ciazy mialam zaniki pamieci, hehe. Trzymaj sie cieplo mamusiu;). Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D82- i jak ksiazeczka o nocnikowaniu, Rojberek siusia do nocnika?:). Jak cos, to ja tez kupie ksiazeczke, :) byle pomoglo!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Goraczka minela, uff... Na pocieszenie dostal cymbalki i baloniki:). Musze powiedziec, ze fajnie na tych cymbalkach sobie gra, ladnie trzyma paleczki i ma z tego duzo frajdy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamobruna dobrze ze juz wszystko minelo:) o MMR Rojber juz nie pamieta bo jakos w sierpniu bylismy na nim albo na poczatku wrzesnia,.... Cymbalki...maly muzyk;) Rojber na szczescie nie mial po zadnym szczepieniu skutkow ubocznych.. jeszcze tylko za dwa tygodnie szczepienie plus ostatnie pneumokoki i spokoj na dluzszy czas weekend minal jak zwykle za szybko w sobote wichura..bylismy jedynymi osobami na spacerze... pustki na ulicach... Co do nocnikowania to czyta ksiazeczke, nawet chwile posiedzi na nocniku ale poki co na tym sie konczy.... no ale chociaz z ksiazka to posiedzi ... bo tak to nie mial na to czasu;) Moze za ktoryms razem przyniesie to efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) No w koncu Rojber zalapie o co biega z tym nocnikiem:). D82- orientujesz sie Jakie sa normy dla nszych dzieci, co do ilosci miesa w tygodniu i wielkosci porcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Rojberkowi smiesznie rosna zeby... na dole ma tylko jedynki,, na gorze jedynki (skrocone:P), dwojki i czworki... chyba troche nietypowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) D82- czy ja wiem, czy nietypowo te zeby rosna? To zalezy od dziecka. Moj najpierw mial dolne jedynki, potem gorne jedynki i dwojki. Dlugo pozniej dorobil sie dolnych dwojek i dwoch trzonowcow. Tak ze mysle, ze u Rojberka ok:). Dzieki za link:) U mnie dzis slonce!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAnia my postanowilismy nie odwlekac z rodzenstwem dla Lili,chociaz wiem ze bedzie ciezko,ale jak bysmy juz wyszli z pieluch to tym bardziej by sie nie chcialo znowu w to pakowac ;) a tak Lili bedzie miała kompana do zabawy i da dla mamusi odpocząć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Llili a jak samopoczucie? Tez slyszalam ze trojki pozniej rosna, tylko tak jakos dziwnie ze tylko na gorze mu te zeby rosna... a dol taki pusty;) u mnie pochmurnie ale bezwietrznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D82 u mnie samopoczucie dobre,widac ta ciaza bedzie taka sama jak poprzednia,czułam sie jak zwykle,tylko brzuch rósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie ciesze kazdego dnia, ze w ciazy nie jestem...:D. Ale to pewnie zalezy od kobiety i przebiegu ciazy...a moje trzy hospitalizacje nie wywoluja milych wspomnien, eh dobrze nie byc juz w ciazy:). Moj juz dawno wspomina o siostrzyczce dla Bruna ale co do mnie, nigdy wiecej dzieci! Zeby nie bylo, kocham Bruna, byl chciany i wyczekiwany i swiata poza nim nie widze ale on mi wystarczy, zeby spelnic sie jako matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mamobruna 3 wizyty w szpitalu? to rzeczywiscie nie sa dobre wspomnienia.. Ja jedynie mialam dwa okresy lezakowania i pobyt w szpitalu przed samym porodem. Ale myslimy nad rodzenstwem dla Rojberka:) Ale jestem dzis nie wyspana...co chwile w nocy ROjber mi sie budzil.. nie mam pojecia czemu... dzis zombie to przy mnie swiezak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) D82- oj, wspolczuje....nie mial goraczki, nie zabkuje, moze go brzuszek bolal? Taki maluch niestety nie powie, czemu nie moze spac...:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goraczki nie mial...brzuszek tez go raczej nie bolal... moze mu dolne dwojki ida...przy gornych tez tak slabo spal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Czy wasze dzieci siedza przy jedzeniu czy je gonicie z lyzeczka po calym domu.:) bo moj je tylko sniadanie na foteliku a inne posilki w biegu, bo na foteliku jesc nie bedzie i juz... Co ja mam zrobic? Przeglodzic go, zeby wcinal na siedzaco czy ganiac za nim z obiadem i kolacja? A i chce zacac nocnikowanie, tylko nie wiem jak sie za to zabrac. Jakies wskazowki i dobre rady? Jak czesto wysadzac, czym zajmowac, ile ma siedziec na nocniku...ufff, duzo pytan i blady strach jak to nam pojdzie:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Moja mala siedzi przy jedzeniu przy normalnym stole, u mnie na kolanach lub na krzesle - drugim krzeslem zaslaniam bok po przeciwnej stronie - tak zeby nie spadla. Ja bym przyglodzila, ale moja dobrze wyglada, wiec... ;) Na poczatku wysadzalam na chwilke, cuda na kiju wyprawialam aby Wiktorie zabawic, machalam pluszakami, wyglupialam sie, czytalam, ogolnie atmosfera pelna szczescia i radosci, ze siedzi. ;) Jak chciala wstac, to nie sadzalam ponownie aby sie nie zrazila. Sadzalam ja na poczatku rano po wstaniu i po drzemce. Z czasem siedziala coraz dluzej i nie wymagala zabawiania. Teraz w wiekszosc**przypadkow prosi si si si. Czasem niestety juz w trakcie robienia i nie zdazam wysadzic ;) Ale.. jest jeszcze mala. Jak zrobila to bilam brawo, pokazywalam jej w nocniku i mowilam" Wiki zrobila si si si". Calowalam, glaskalam, cieszylam sie jak wariatka - zeby wiedziala, ze o to wlasnie chodzi i mama cieszy sie bo jest to si si si. ;) I ja mam jedno pytanie - jak wasze dzieci wskazuja palcem to reszte dloni maja zamknieta w piesc? Wiki nie tak dawno zaczela - a sie juz dosc mocno martwilam. Palec wskazujacy jest prosty a reszta dloni polotwarta. To tak ma byc czy jeszcze nie do konca? Co mowia wasze dzieci? Wiki mowi troche ale chyba jeszcze nie za wiele. Moze sie rozkrec**przed 3 rz ;) Mowi: mama, tati, am am, daj, Asia, ba - jak cos upadnie, papa, cy - tzw cycy, siuh - inhalator, mia - kot, widzisz, bawo - brawo, brrrrrr - samochod, czy - ksiazka (czytac). Nie chce mi za bardzo wskazywac zwierzat w ksiazce na obrazkach, myli sie strasznie, mimo ze milion razy pokazywalam, jakies rady? jak nauczyc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×