Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamabruna

DZIDZIUSIE Z WRZESNIA 2012- zapraszamy do rozmow o nich!:-)

Polecane posty

Cześć,u mnie dzisiaj słoneczko i ciepełko nareszcie się zrobiło:) Jak ja bym chciała żeby mała miała przynajmniej z 2 drzemki w ciągu dnia,nawet na spacerach mi nie śpi,a w domu to nieraz nie mogę nic zrobić.A bajki ogląda sporadycznie,u nas leci najczęsciej muzyka :) D82 to naprawdę super że maluszek lubi jak mu się czyta i brawo dla taty :) Mamabruna i jak zeszło trochę odparzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruno zaczyna kombinowac w lozeczku jak wstac..:) nareszcie:D Krakowianka- odparzenie jeszcze jest:(. No faktycznie, jak mala nie spi , to trudno cos zrobic. A starsza siostra nie zajmie sie chwile niunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a katarek moze byc od zabkow ? :-) taki bialy przezroczysty mu cieknie :-/ U nas juz cieplo , a maly spi :-) To wspolczuje ze nic nie mozesz zrobic , masakra . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra od czasu do czasu zajmie się małą,pobawi się z nią pogada do niej,ale jak to ośmiolatka ciągnie ją do koleżanek:)A teraz staram się żeby miały mały kontakt bo strasznie kaszle i boję się że mała zacznie(oby nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary- no bardzo ladnie je, ta miseczka ma przyssawki? Jakos nie wpadlam na to, zeby Bruna posadzic na ziemi i dac jesc:). To taki specjalny stoliczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest taki wozeczek na drewniane klocki. Bo poki co licytuje na allegro stolik pod latopa, taki co sie do lozka bierze, bedzie w sam raz. ;) Tak, miseczka ma przyssawki, co nie zmienia faktu, ze mimo to potrafi ja zerwac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Szczescie juz od 4.40 na nogach. ;) Musialam strzelic kawe, chociaz rzadko mi sie to zdarza. Ale wam zazdroszcze, ze Wasze dzieci spia do 7-8. Ona zasypia kolo 21-22, z czego do 23-24 wybudza sie jeszcze co pare min, wiec ja sie nie klade i wstaje ok 5... Swieto jest jak o 6 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) czyta tata czyta:) juz jak Rojber byl w brzuchu to zaczal czytac:) A rojber przynajmniej poki co woli sluchac jak mu sie czyta niz ogladac bajki. I jak treningi wstawania Bruna? Katarek moze byc od zabkow. Ja tez rzadko pije kawe...ale bez yerba mate to chyba nie dalabym rady funkcjonowac z taka iloscia snu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie upal... Bruno wstal w lozeczku ...uff;). Poza tym wczoraj mial kiepski dzien i caly dzien wyl i jojczal o wszystko. Mam nadzieje, ze dzis bedzie lepiej. A i ta maka ziemniaczana na odparzenia faktycznie jest swietna. Jak wy chlopcom wieczycie pupy? Na czym wtedy ich trzymacie, na koldrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U mnie też upalnie i nawet zaliczyłam wizytę u lekarza z Sandrą bo od wczoraj boli ją ucho i okazało się że ma zapalenie ucha,dostała leki na ucho i jakiś nowy syrop na kaszel bo tamten nie pomagał. A mam pytanie jak ubieracie wasze maluszki na noc do spania bo moja mała śpi w samych bodach i i tak mimo to się rozkopuje tak jak by jej było gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamobruna ja mojej malutkiej też od czasu do czasu ściągam pampersa i leży sobie bez i wtedy kładę podkład i na to kocyk w razie jak nasika to łóżko mam suche a kocyk do prania hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O a ja bylam pewna ze Hickary za granica,pomieszalo mi sie z inna z dziewczyn :P 1 MamaBruna na odparzenia masc clotrimazolum hasco ona jest przeciwgrzybicza dla kobiet i mezczyzn :P ale naprawde polecam! dla dzieci mozna ja stosowac gdy mala miala odparzona pipke(cala czerwona i jakby w przyszczykach) to tylkoi to pomoglo chociaz stosowalam linomag na to maczka ziemn.,samą makę,białą maść z cynkiem(nie pamietam nazwy) i tez nic,dopiero znalazlam na necie informacje ze maść clotrimazolum hasco pomaga.Lili bez masci meczyla sie z 5 dni a masc uzywalam 3 dni i pipka jak nowa ;) 1 Lil chodzi spac o 20 i ok 6 rano pobudka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala gdy sie obudzi ok 6 to biore ja do swojego lozka,ona sie bawi a ja drzemie ;) ok 8 zasnie znowu i wstajemy po 9 ok 14 drzemka i ok 17 trzecia drzemka,jesli wstane razem z mala ok 6 to mala nie spi juz o 8 i wychodza 2 drzemki w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lil teraz zasypia na hustawce i do lozka ja przenosze,lub gdy wypije mleko,stad ta drzemka o 17 ;) Sama w lozeczku nie chce juz zasypac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D82 Gratulacje dla taty ;D 1 A maka ziemn. to naprawde dobry specyfik :) Po kapieli od zawsze pudruje jej pupke,pipke paszki,szyje i pod brudka i musze wam powiedziec ze jak narazie 0 potówek na koncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mu ubieram takie spioszki na krotki rekawek i krotkie spodnie :-) lub body :-) i skarpetki oczywiscie bo sie odkopuje a jednak jak sie spi jest chlodniej :-) Dzisiaj byla masakra. , wymuszal placz bo myslal ze ktos do pokoju wejdzie przy usypianiu i bylo 10 min placzu o nic wkoncu padl .. Chyba nie dlugo mozemy miec ospe bo bylam u kolezanki w so ote a jej maly juzmusial wtedy zarazac bo wczoraj byla u lekarza i ma krosty ospe :-( Zobaczymy nie dlugo co i jak :-) Mam nadzieje ze dzisiaj pospi bo jestem padnieta , a maly wstaje miedzy 6 a 7 . Bardzo lubi ogladac takie ksiazeczki jana brzechwy krotkie ale kolorowe :-) i sluch jak mu sie czyta i oglada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Brawo dla Bruna :) Rojbra staram sie wietrzyc chociaz pare minut przy kazdej zmianie pieluchy,,, ostatnio najdluzej sie udaje na puzlach piankowych i podkladzie:D najdluzsze wietrzenie jest przy okazji kapieli masazu itd.. Rojber spi w bodziaku. albo koszulce. Jak jest chlodniej to w spiworku a jak jest cieplo to pod pieluszka flanelowa, czyli spi bez przykrycia bo w przeciagu sekundy ja skopuje. Skarpetek nigdy mu nie zakladalam.. wychodze z zalozenia ze jakby bylo zimno to dalby sie przykryc:) a po co ma sie przegrzac U nas dzis pada szaro buro i ponuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam masc clotrimazolum na odparzenia. Mojego klade w zaleznosci od temparatury w pokoju, raz w body samym, raz ze spiochami, jak sie spi jest zimniej wiec biore to pod uwagę. Mam wrazenie ze moje dziecko bardzo duzo rozumie jak mowimy. Wczoraj mowie Adasiu włóż sobie smoczek do buzi a on sie patrzy tymi ślepkami i wklada do buzi:D wprawdzie do góry nogami ale zrozumial! A jak moja mama sie pyta gdzie jest twoja mama to sie odwraca i patrzy sie na mnie smiejac :) A i ostatnio bardzo duzo sie przytula, obejmuje mnie dwoma łapkami, jakie to jest kochane. Duzo sie bawi sam, wklada i wyciaga klocki, układa, sama jestemw szoku ze juz tak sie bawic potrafi :) A my wyjechalismy do moich rodziców na tydzień, bo i tam ogród, duzy dom wiec super warunki. A i mój ostatnio przesypia całe noce bez jedzenia, od 21 do 7 !!!!!!! w koncu sie doczekalam :D Hickary wspolczuje ze Twoja maleńka tak sie budzi....pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maluszek tak ja Twoj tez duzo rozumie , juz mowi jak czegos chce to da lub dac tez mi to :-) tez sie tak ladnie bawi jak to opisalas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wynajmujemy mieszkanie, wiec nawet nie mam czasu zagladac na kafe. Ludzie ogladaja a my wciaz pokazujemy i jak trudno podjac decyzje, kogo wybrac, kto nie zniszczy, kto bedzie regularnie placil...no nic, milego wieczoru dla wszystkich!:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem i w nocy byly u mnie burze i blyskawice:). Wasze dzieci boja sie burzy? Dzis gotuje pomidorowke ze swiezych ekologicznych pomidorow, mam nadzieje ze maly chetnie zje.wczoraj tesciowa napasla go chrupkami kukurydzianymi. Ja rozumiem, ze mozna dac jedna ale po co cztery??? To nie swinka tylko dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i koniec weekendu. Bruno robi papa, brawo i podaje czesc, czego moge go jeszczecteraz nauczyc? Strasznie tu pusto w weekendy ale w sumie to dobrze, przynajmniej wam zycie rodzinne kwitnie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Pogoda znow nie nastraja do pracy.. Mamabruna powodzenia w poszukiwaniu, obys dobrze wybrala:) Czy mi sie wydaje czy Mamusibrusia dawno nie bylo?? Rojber na burze nie zwraca uwagi..nie wiem moze inaczej by bylo gdyby nas gdzies poza domem spotkala, ale poki co nie mialo to miejsca.. Jak pomidorowka?? Moze kosi kosi lapki? Albo przybijanie piatki:) Zolwika jeszcze nie mamy opanowanego ale kwestia czasu pewnie:) My weekend glownie poza domem spedzilismy to nie bylo sie kiedy odezwac w sobote zoo. Hitem slonie, ptaki, kangury i wszystkie kotowate ze szczegolnym uwzglednieniem tygrysow:) a wczoraj korzystajac z pogody popluskalismy sie w morzu:) za krotkie te weekendy:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) O, zoo, super!:). No to dostarczacie Rojberkowi wrazen:). I tych kapieli w morzu wam zazdroszcze, tylko dla mnie Baltyk jednak troche zimny, choc i taka kapiel jest fajna:). Dzieci juz starsze, to i mamy nam stad poodchodzily:). Pomidorowka bardzo smakowala ale ciemny chleb z maselkiem przebija wszystko!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 stopnie woda idealna do pływania:) przynajmniej dla mnie:) oj u nas też...razowy chlebek jest na topie:) a juz najlepiej jak z mojego talerza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×