Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamabruna

DZIDZIUSIE Z WRZESNIA 2012- zapraszamy do rozmow o nich!:-)

Polecane posty

Tak, wakacyjny wypad do mamy na czas remontu. Jade sie wczasowac a m zostaje z remontem:P. Oczywiscie o ile da sie odpoczywac przy niemowlaku;). Mama Piotrusia- no, mam nadzieje, ze sie kiedys przekona do tego kubka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wasze dzieci tez maja guzy na glowie w roznym stadium rozkwitu? Jak sie moj wylozy to ryczy ale wystarczy ponoscic go chwile na rekach i sie uspakaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski mam dla was informacje i dla innych dziewczyn ktore czytaja ten topik i chca troche przyoszczedzic na mleku ;) Ostatnio kupilam mleko na probe w rossmanie, babydream 600g 15zl,mala pije od 3 dni brzuszek nie boli i jej smakuje,a oszczednosc duuuza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodka Lilii- slyszalam o tym mleku i dziewczyny chwalily sobie, podobno dobra niemiecka jakosc tyle ze troche dluzej i trudniej sie rozpuszcza w wodzie:). Moje dziecko juz drugi dzien spi w ciagu dnia tylko raz, masakra!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaBruna pewnie niedlugo maly zacznie spac znowu po 2 razy na dzien.Mojej kolezanki syn ma 3 lata tez spi raz dziennie tylko ze 3 godziny,a kolezanki 17 miesieczny tak samo.Nasze dzieciaki sprawdzaja na razie nasza cierpliwosc ;) Spac 1 godz a 3 to duuuza roznica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Rojber co chwile gdzies sie uderza..siniaki troche dluzej zostaja...a co do guzow to maksymalnie kilka godzin przy silnym uderzeniu... a tak to chwile jest czerwone i zaraz znika jak nie jest mocno zmeczony to jak sie uderzy wystarczy odwrocic jego uwage i nawet nie zaczyna marudzic tylko biegnie dalej albo czeka na reakcje...jak zauwazy ze sie do niego usmiecham to tez nie reaguje no chyba ze jest zmeczony to byle otarcie to jest awantura... o tym mleku rossmanowym tez slyszalam... zywieniowych produktow nie uzywalam za wielu, ale inne moim zdaniem sa ok:) wiec jak Rojber bedzie wiecej mm konsumowal to pewnie sie skusimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja dzis z m caly dzien oprozniam kuchnie i lazienke przed remontem a maly urzeduje u babci. Nareszcie sami z m a tu i tak chwili dla siebie...;). D82- to Rojberek dzielny, ze nie placze jak sie walnie:). Slodka Lilii- ja mam tez nadzieje, ze zacznie troszke wiecej spac:). Jutro jedziemy do mojej mamy na dwa lub trzy tygodnie, wiec nie wiem jak czesto uda mi sie tu wpadac ale dbajcie o topik, zeby nie przestal istniec:). Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja tylko na chwilę,nie było mnie bo tym razem i mnie choroba dopadła,ale na szczęście już sobie poszła:) Jutro nadrobię czytanie. Mamabruna to udanego wyjazdu życzę i słonecznej pogody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Mamobruna udanego wyjazdu, dobrej pogody i naladowania bateryjek:) Rojberek dzielny ale czasem mi sie wydaje ze az za bardzo.... kaskader mi rosnie.... jak gdzies nie moze siegnac to sie lapie najwyzej jak moze i probuje sie podciagac... wlazi na oparcie kanapy czy na stos poduszek i skacze z tego.... uwielbia wszelkie podrzucania... na huśtawce im wyżej tym lepiej... ale ja podobno tez tak mialam jak bylam w jego wieku...wiec nie powinnam narzekac... tylko ostatnio do obcych ludzi lapie dystans... jak predzej kazdego zaczepial...to teraz jest nieufny...nawet zdarza mu sie płakać lub udawac ze placze jak ktos za blisko podejdzie a on tego nie chce.... mam nadzieje ze mu przejdzie... Krakowianka najwazniejsze ze juz ok :) i oby chorobsko nie wracalo! KIP jak ANia? juz sie przekonala do niani/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie wakacje..u mnie zaraz padac bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tam u Was i Waszych dzieci. D82 u mnie też pogoda do d*py dosłownie:) Moja mała nie raczkuje ale w miarę sprawnie pełza już po całym mieszkanku,wszędzie jej pełno,bardzo dobrze już sama siada. Ostatnio nawet nie zapeszając je moje obiadki,bardzo lubi petitki lubisie.kinder mleczne kanapki:) W poniedziałek byliśmy się zważyć i waży 8200 przez miesiąc przybrała 400g,polozna powiedziała że na to co było to teraz bardzo ładnie przybrała. Wasze maluszki też takie niedobre,moja jest ostatnio taka niedobra,wymusza jak się jej czegoś nie da to krzyczy a jak Sandra jest blisko niej i małej się coś nie podoba to i jej się też oberwie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka Lili i jak mleczko czy mała je toleruje,czy nie ma żadnej alergi po nim,też patrzałam je u nas i zastanawiam się czy jej nie kupić Mamabruna jak wakacje,jaka pogoda i czy Bruno grzeczny :) Mamusiabrusia jak chrzciny,udały się. I piszcie mamusie co tam u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka. to ładnie cora przybrala:) Rojber tez probuje terroryzowac...krzyczy jak mu sie cos nie podoba... aktorem jest swietnym... no ale staramy sie nie reagowac jak robi to bez powodu zeby maly terrorysta nie wyrosl:) Rojber tez dlugo pelzal..raczkowal tylko po trudniejszym terenie..a pozniej nagle zaczal raczkowac wszedzie...teraz to tupta przy meblach albo raczkuje sprawnie mu idzie:) Wie co dobre to sie przerzucila na twoje jedzonko:) Pogoda sie poprawia.. wiec szansa na spacer nad morzem jest:) dziewczyny co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :-) U mnie dzis pogoda kiepskawa. Patryk od wtorku ma założony pełny gips na 2 tygodnie, bo jeszcze dobrze się tam nie pozrastało. Dawid też długo pełzał, potem raczkowanie a teraz sprawnie chodzi przy meblach, i chodzi przy chodziku trzymając się go. Ostatnio nie wiem czemu nie chce jeśc zup, za to uwielbia makaron i chleb z masłem Pozdrawiam wszystkich, i obiecuje czesciej pisac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka Lili tez jest niegrzeczna wszystko wymusza placzem lub krzykiem i gdy cos robie w kuchni nie usiedzi spokojnie i chce by ja wziasc na rece.Po mleku wszystko ok tylko zle sie rozpuszcza,wiec sie wzielam na sposob i do butelki najpierw wsypuje proszek a w innej butelce wymierzam wode i wtedy wlewam do mleka i szybko mieszam,dopiero wtedy cale sie rozpusci,a wczesniej robily sie kluchy.od razu napisze ze to mleko jest mniej slodkie niz bebiko i nan,ale mala bez problemu je pije na probe jedna paczke warto kupic. 1 Lil coraz bardziej kreci nosem na kaszki i zupki,chce jesc to co my,wiec zawsze cos skapnie dla niej cos z naszego obiadu ;) Napisze jeszcze ze daje malej do jedzenia serki homog. i je uwielbia :) A i mala teraz raczkuje bez pomocy kolan,na stopach i rekach sie opiera i tak zasuwa na pająka:) Przy meblach tez chodzi i juz ladnie siada z pozycji stojacej,a jak zasuwa na balkon,normalnie sama przechodzi przez podwojny prog balkonowy! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka Lili chyba jutro kupię mleczko i zobaczymy :) ja mojej małej też od jakiegoś czasu daję danonki i całe szczęście nic jej nie jest. Dzisiaj na śniadanie dałam jej parówkę,zjadła prawie całą:) Narazie jesteśmy cały czas na etapie pełzania,dzisiaj byliśmy nad morzem,pogoda superowa,nawet mała pierwszy raz statkiem płynęła:)było super,odrazu po wejściu do domu była kompiel,kolacja i obie padły.Od wczoraj pije kubusia play. Co u reszty słychać,normalnie pusto się zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Rojber w ogole nie przepada za zupami..jedzenie mu na gesto zawsze robie, ziemniaki/ryz/makaron plus warzywa plus mieso/ryba jak zrobie mu normalna zupe to zjada to geste a wodnista czesc zostawia... kasze ciagle chetnie wsuwa, ale to moze tez dlatego ze ja sama dosc czesto kasze manne zjadam:) i oczywiscie wszystko co z mojego talerza to najlepsze...coz rosna nam maluchy i czuja sie juz dorosle pewnie;) Słodka Lili to fajny sposób raczkowania:) My mamy za soba pierwsze jazdy trajtkiem... jak nie ma tloku jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!nie chcę wtrącać się w wasz topic,choć sama jestem mamą chłopczyka urodzonego 5 września ubiegłego roku!ale jeśli możecie to zaglądnijcie w książeczki zdrowia waszych maluchów bo wycofano szczepionki,którymi prawdopodobnie wasze dzieci też były szczepione-Prosimy o przekazanie informacji szczepiącym rodzicom, niech obserwują stan zdrowia swoich dzieci. Dotyczy serii: Euvax B UFA 12001, Tripacel C4007 AK. Docierają do nas informacje, że dzieci były szczepione od grudnia 2012 r. seriami szczepionek, które właśnie zostały wycofane przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny. Prosimy o zgłaszanie się do nas rodziców takich dzieci. GIF wycofał w czwartek 18 lipca z obrotu Euvax B, szczepionkę przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B, o numerze serii UFA 12001. Szczepionka nie spełnia wymagań jakościowych ze względu na niehomogeniczność. GIF wycofał produkt z obrotu na terenie całego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebraliśmy już zgłoszenia od kilkudziesięciu rodziców, których dzieci otrzymały te serie i u kilku wystąpiły problemy zdrowotne, które nie zostały zgłoszone jako niepożądanych odczyn poszczepienny przez lekarza (np. zapalenie oskrzeli, tachykardia, drżenie kończyn, AZS, utrata apetytu) Może mieć to związek czasowy ze szczepieniem lub również przyczynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny !!! Jak tam maluszki ??? My caly weekend spedzilismy nad jeziorem bo swietna pogoda ! Sloneczko caly czas prazy ;-) Piotrus nie chce wychodzic z wody bo to jest jego raj ;-) dzisiaj sobie siedzielismy w domku bo za goraco bylo i gorzej slonce grzalo niz wczoraj :-) Dziewczyny wyszedl Piotrusiowi pierwszy zabek , wlasnie zauwazylam godzine temu jak go mylam :-))) pozdrowienia dla mam i maluszkow :-) milego odpoczywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mama2dzieci dzieki za info, mojemu nic nie bylo na szczęście po szczepieniach. Mama Piotrusia to nasze chłopaki by się dogadały, moj tez szaleje za woda:) Gratuluje zeba:) Mi sie wydaje ze ROjber ma trzeciego,...ale jakos nie do konca daje zajrzec wiec pewnosci nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:) U mnie super, pogoda dopisuje i humor tez. Przez pierwsze cztery dni organizowalam sie u mamy a poza tym byl ze mna m, ktory zwlekal z wyjazdem i sie poplakal, ze musi zostawic malego...bylam w szoku taka jego reakcja na rozstanie z Brunem! Bruno wsuwa malinki prawie prosto z krzaka i resztki truskawek. Cale dnie spedzamy na powietrzu w ogrodku a wieczorami siedzimy przy ognisku. Mam pytanie: w czym wy puszczacie malcow po domu? Jakies buty, specjalne skarpetki? Wiem, ze na bosaka najlepiej ale podloga jest u mamy zimna, wiec troche sie boje a w skarpetkach sie slizga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D82i i mama Piotrusia- gratulujemy zabkow!:) Krakowianka- zazdroszcze spacerow nad morzem. Moj tez sie o wszystko zlosci jak nie jest po jego mysli:). Slodka Lilii- obledne to raczkowanie twojej corci:). No wlasnie, to rozpuszczanie mleka jest podobno ciezkie... Jak podajecie bialy ser, mieszacue z czyms? Bruno najbardziej lubi jesc sam rekamil, wiec pelno wkolo jedzenia ale wydaje sie byc zadowolony, ze sam wszystko gryzie i sobie trzyma. Gdzie dostane paste dla dzieci i czy wasze pozwalaja sobie myc zabki? Bo moj nawet sie wscieka przy myciu buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamobruna ja Rojbrowi daje twarog półtłusty z owocami. CO do nocnika jakos na razie chyba nie bede probowac, bo ciezko zeby ROjber w miejscu usiedzial. Super ze maz ma taka silna relacje z malym:) tylko pogratulowac.. Rojber najczesciej na boso biega, a jak jest chlodniej to skarpetki antyposlizgowe ma. Sa takie podwojne do chodzenia i raczkowania. NIe ma to jak owoce prosto z ogrodka:) Pasty do zebow dla dzieci sa w Rossmanie Rojber nie przepada za myciem buzi ale zeby lubi myc:) a juz najbardziej jak sam dostaje szczoteczke...nie zawsze uzywa wlasciwego konca..ale trening czyni mistrza;) a i musze mu spiewac szczotka, pasta kubek ciepla woda itd... coz sama go tego nauczylam to nie bede marudzic... morze fajne....ale w gory mnie ciagnie szczegolnie ze rok temu tez nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D82- hehe, dobre z ta piosenka przy myciu zebow;). Ale czego sie nie robi, zeby dziecko ucieszyc:). Dzieki za namiar z tymi skarpetami antyposlizgowymi. A co do mojego m, to teraz dzwoni po 10 razy dziennie:P. Teskni za nami ale to chyba dobrze... Bruno nauczyl sie mowic kici kici jak widzi maminego kotka:). Poza tym upilnowac go nie mozna, wszedzie go pelno i kombinuje co by tu spsocic:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×