Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła mama :)

Listopadowe Mamy - Listopad 2013.

Polecane posty

Dziewczyny, wszystkie chodzicie na zajęcia do szkoły rodzenia? Chciałam się zapisać z Mężem, ale zajęcia odbywają się zawsze popołudniu, a mój Mąż pracuje codziennie od 15, tylko w weekendy ma wolne popołudnia i pracuje na noc, a sama nie chciałam chodzić. Teraz myślę, że dużo straciłam nie chodząc na te zajęcia. Ja_i_ja dzięki za listę, myślę, że z niej skorzystam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imię Ola :). Do szkoły rodzenia chodzę przeważnie sama, bo jest też w takich godzinach, że mąż w pracy, ale większość dziewczyn przychodzi sama. Mąż mówi, że będzie się urywał, jak będą zajęcia praktyczne- kąpiel itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja_i_ja a chodzisz na NFZ czy płacisz? Ja sobie odpuściłam szkołę właśnie dlatego, że mąż w pracy do 16, a i lekarza mam w innym mieście niż mieszkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płacę, ale nie jest to jakaś wielka kwota, a fajnie pogadać z innymi dziewczynami. I zajęcia prowadzi położna, pracuje w szpitalu, więc wie co i jak :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie co prawda szkoła rodzenia jest bezpłatna, ale też musiałabym dojeżdżać do sąsiedniego miasta - komunikacją miejską z przesiadką. Samochód mamy jeden i mój Mąż jeździ nim do pracy, bo kończy za późno, żeby wrócić autobusem do domu. Trochę żałuję, że się nie zapisałam, ale już trudno, jakoś sobie musimy poradzić. Z pomocą doświadczonych bratowych dam radę :). Dziewczyny, mam takie pytanie. Bardzo mnie to nurtuje. Mam dosyć spory brzuch, trudno nie zauważyć, że jestem w ciąży, ale pępek mam jeszcze wklęsły, czasami płaski. Czy Wam "wybiły" się pępki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej sytuacji też bym pewnie nie dojeżdżała :) U mnie pępek się zmienił, zrobił się mniej wklęsły niż kiedyś, ale podobno u niektórych dziewczyn w ogóle się nie uwypukla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc abc
Jestem Monika,lat 34;-)zakupy zaczne we wrzesniu.dziewczyny,nie odczuwacie swiadu skory?mnie tak swedza nogi ze w nocy prawie nie spie.lekarz zalecil wapno.mialam podejrzenie cholestazy,ale wyniki wyszly dobre,wiec wypisali mnie ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam pisać o tej choleostazie, ale dobrze, że nie masz tego cholerstwa! Cześć, tak w ogóle :). Witamy :). Mnie czasem swędzi trochę skóra na brzuchu, ale to pewnie dlatego, że się rozciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc abc
Pepek mam wypukly juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc abc
Mialam typowe objawy cholestazy,swedzenie stop i dloni,potem juz cale cialo,myslalam ze sie zadrapie,i to trwalo jedna noc.zglosilam sie do szpitala,potrzymali 2dni,zrobili badania,wyniki bardzo dobre.ginekolog mowi,ze moglam cos zjesc i uczulilo mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc abc
Na 12listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc abc
Mam juz syna,lat 12 :)i myslalam ze zostanie jedynakiem,a tu prosze,niespodzianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc abc - witaj :-) Kogo nosisz pod sercem? Też miałam podejrzenie cholestazy, narazie wyniki w normie, lekarz mi przepisał wapń i jakiś lek na receptę. A we wrześniu powtórka badań, żeby w razie czego jak najszybciej wykryć to cholerstwo. Co do pępka to mój był kiedyś taki wklęsły, miałam niedowagę, a i tak był wklęsły :P Teraz jest płaski. A skóra mnie nie swędzi, o dziwo jest cały czas miękka i gładka. A macie rozstępy? Stosujecie coś przeciwko? Ja smaruję się oliwką i kremem AA ja i mama - trochę mi zapach nie podchodzi, ale wg mnie skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozstępów jeszcze nie mam. Używam kosmetyków Bielendy i Ziaji dla przyszłych mam. Czasem też oliwki. Mam nadzieję, że mi się nie porobią, ale kto wie? A jak radzicie sobie z cellulitem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc abc
3usg,gin mowi,ze chlopiec.Maz mial nadzieje na coreczke.wazne,zeby byl zdrowy,pierwszy urodzil sie z wada serca,wykryli w 3dobie po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc abc
Uzywam Ziaja,maslo do ciala oliwkowe,pachnie pieknie,nie bylam przekonana,bo pomyslalam,ze tluste bedzie,ale wchlania sie szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cellulit mam tylko jak nacisnę na udo np, przed ciążą nie miałam.. mam nadzieję, że jak wrócę do ćwiczeń to zniknie. abc abc - ale wszystko jest dobrze? Czy to poważna wada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam tylko, jak nacisnę udo, ale i tak mnie to wkurza :/. Chciałam zrobić peeling kawowy, ale nie wiem, czy w ciąży jest wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu miałby nie być? Ja robię peeling raz na tydzień żelem z drobinkami, ale nie pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś wyczytałam, że ta kawa może źle działać na dziecko. Wydaje mi się to mało możliwe, bo przecież nie przedostaje się raczej do dziecka, ale i tak nie robię. Mi takie peelingi z drobinkami też na to nie pomagają, ale wolę cellulit, który później mogę zlikwidować niż rozstępy. Z nimi byłoby gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie. I oby się nie pojawiły ! Bo ich to już nie usuniemy, niestety.. A Twoja mama miała? Czytałam, że to genetycznie idzie, jeśli Twoja mama nie miała, to Ty pewnie też nie będziesz mieć. Moja nie miała i ja jak narazie też nie mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc abc
Tak,jest ok,syn jest normalnym nastolatkiem,jedynie wyroznia sie blizna na klacie:)bylismy z nim w Poznaniu,mial wszywane 3laty na sercu,urodzil sie z ubytkiem miedzykomorowym .wlasciwie to z czterema,jedna dziura sama sie zrosla.raz w roku odwiedzamy kardiologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze, że wszystko z synem ok!!! Moja mama też nie miała rozstępów, więc jest nadzieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc abc
Cellulit mam,z tym ze ja duzo przytylam,przed ciaza wazylam 46kg,a teraz juz 73,zazdroszcze Wam,ze Wy tylko po pare kg przytylyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×