Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła mama :)

Listopadowe Mamy - Listopad 2013.

Polecane posty

abc abc - sporo przytyłaś, cukrzyca ciążowa? Ja przytyłam do 28 tyg 13 kg, wczoraj waga wyniosła - 2. I nie wiem, czy się martwić? Jem normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc abc
Pamietam pierwsze tygodnie,nic tylko spalam i jadlam.teraz staram sie jesc bardziej warzywa,owoce,jogurty,malo pieczywa,ziemniakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc abc
Cukrzycy chyba nie mam,w kazdym razie wyniki zawsze mam dobre.jem chyba tez troche z nudow,jestem na l4,siedze w domku i tu podjem,tam cos slodkiego i waga w gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku też tylko spałam i jadłam :P a teraz nie ma dnia bez czegoś słodkiego, ale też staram się stopować, żeby potem mi nic zbędnego nie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc abc
Tak,wyszedl dobrze.zmiescilam sie w tych wytycznych,tam podanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze słodzyczami tez mam problem. W życiu nie jadłam tyle słodyczy (przede wszystkim batony i wafelki w czekoladzie)! A moim faworytem jest Twix!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc abc - może taka Twoja uroda, że tyle przytyłaś :-) po porodzie zrzucisz :-) ja glukozę zwróciłam po 25 minutach - OBRZYDLISTWO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja_i_ja moim najbardziej Lion, kit kat i Kinder Bueno, mmmmm <3 Czasem mi szkoda mojego męża, musi latać do sklepu po te słodycze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc abc
W pierwszej ciazy mialam na plusie 22kg,syn urodzil sie duzy,4220,62cm.rodzilam go sn,potem pielegniarki przychodzily mnie ogladac:)ze mala jestem-160cm,drobna,i dalam rade...ale bylo ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo :D. Dobrze, ze mamy sklep pod domem :D. A dzis (wstyd sie przyznac) kupilam na zapas 3 wafle i Twixa i wszystko pochłonęłam w mgnieniu oka. Obojętnie co, byleby byłoby w czekoladzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bierzesz pierwsze łyki to nawet dobre. Ale po 5-10 łykach jest coraz gorsze.. A dają taki wielki kubeł tego do wypicia i masz na to mało czasu.. Mi po 10 minutach zaczęło być gorąco i kręciło mi się w głowie. Aż w końcu wybiegłam z laboratorium i za ławkę na trawę.. Lekarz powiedział, że w takim razie nie będzie mnie torturował tym badaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc- to dzielna jesteś! ja też miałam 62 cm, jak się urodziłam, ale ważyłam mniej niż 4 kg, nie pamiętam dokładnie ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc abc
Schudne,jestem dobrej mysli.po glukozie chorowalam 3dni,w przuychodni slabo mi sie zrobilo i musialam lezec te 2godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi, mam to samo! :D Mąż zawsze kupuje na zapas, albo jak mówię "kup to ALBO to" to kupuje jedno i drugie, to pochłaniam od razu :D czasem dam mu kawałeczek :P Jeszcze uwielbiam 3bita tego w zielonym papierku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój mąż tak,jak Twój. Też mówię, że chcę "to albo to",a on kupuje jedno i drugie i też ciężko mi przychodzi dzielenie się :D. Ja jeszcze uwielbiam Prince Polo Orzechowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc abc - pozwolili Ci leżeć? U mnie nawet nei ma gdzie bo takie małe to laboratorium jakieś... ja_i_ja - to pewnie też urodzisz długie maleństwo :D Jak dobrze, że ja miałam wagę 2700 i 52cm, a mąż niewiele ponad 3 kg i 53 cm. Liczę, że moja kruszynka mnie nie porozrywa, bo się tego boję :( i nacięcia, o zgrozo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc abc
Ja moze nie jem tyle slodkiego,ale za to duze porcje,np obiadu jem wiecej niz maz.noi tak,za twixa dalabym sie zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, mają z Nami kosmos, ale dobrze, że są tacy kochani i kupują wszystko co wymienimy :P Ja za to prince polo classic :P Jej, aż bym sobie teraz zjadła coś z tych pyszności, a nie mam akurat :( a sklep już zamknięty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, ten Twix! :D Podobno (tak mówiły w szkole rodzenia dziewczyny, które już rodziły) nacięcie lepsze, bo jak Cię nie natną, to jest większe prawdopodobieństwo, że Cię nie porozrywa (w sensie: jeśli dziecko nie może się przecisnąć, to lepsze wtedy jest nacięcie niż rozerwanie). Ile w tym prawdy- nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMYŁKA! Tak miało być: nacięcie lepsze, bo jak Cię nie natną, to jest większe prawdopodobieństwo, że Cię porozrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc abc
Tak,polozyli mnie na kozetce w zabiegowym.a bylam pewna,ze pojdzie gladko,bo lubie slodkie.musieli mnie gdzies ulokowac,bo doslownie zmiekly mi kolana i osunelam sie po scianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja_i_ja - wiem, że nacięcie lepsze, ale chciałabym tego uniknąć.. A ćwiczycie mięśnie Kegla? Ja się staram przynajmniej raz dziennie 10 razy tam napiąć, albo jak robię siusiu to zatrzymuję na chwile. Ponoć pomaga to potem uniknąć pęknięć i nacięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja idę spać, bo już ledwo siedzę :P Jutro postaram się nadrobić, to co tu napiszecie jeszcze dziś. Kolorowych snów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc abc
Nie bede pisac,jaki byl moj porod,bo tu przewaga mam w pierwszej ciazy,nie chce straszyc nikogo.niby naciecie lepsze,bo popekac mozna w strone odbytu,a to ciezko sie goi,tak mowil moj lekarz na porodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc abc
A powiedzcie mamy,jaki wozek macie upatrzony,lub kupiony?ja tak mysle,ze kupie gleboki tylko na zime,a w maju przesadze malego w spacerowke,taka rozkladana na plasko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj abc ;) Narobiłyście mi ochoty na słodkie tymi pogaduszkami, a sklepy na osiedlu już pozamykane ;p Też powiem szczerze, że od kilku tygodni za słodkie dałabym się pokroić, ale u mnie wygrywa 3bit klasyczny ;) Co do wagi - ja przed ciążą miałam jakieś 4kg za dużo, a teraz jestem 3 kg do przodu więc się cieszę, że póki co za dużo nie przytyłam. Trochę się tego bałam. Rozstępów nie mam i podejrzewam, że mogę nie mieć, bo zawsze byłam z tych odchudzających się. Waga później zazwyczaj wracała więc moja skóra jest troszkę przyzwyczajona do rozciągania. W sumie smarowałam się oliwką na początku ciąży, teraz czasami zwykłym balsamem nawilżającym, jak mi się przypomni ;P Też idę spać, dobranoc Dziewczyny, odpoczywajcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może po cukierku?? :) Przed ciążą ważyłam 40 kg, teraz 49, zaczęłam 30 tydzień. Pytanie mam. Jakie macie wózki? Sama już zamówiłam, pytam z ciekawości, lubię je oglądać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×