Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyskretnie

nie radze sobie z tym ze wyjechał za granice.....

Polecane posty

Gość gość
specjalnie dla ciebie papi założyłam temat na ogólnej "9 euro/godz za pracę przy zbiorach - MOŻLIWE???" dziewczyny niech też poczytają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
hahah gościu nie umiesz czytać przy 9 Godzinach pracy w ciągniu dnia !!! hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
Ela co nie straciła przyjaciel ciesze sie ze ci ulzylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
kto ma ten ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no może ty nie, ale cała reszta sra pod siebie ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
cóż za dyskusja ja także pragnę zaznaczyć że nie dramatyzuje nie rozumiem jeśli komuś się nie podoba nie może tego czytać ok to po co tu włazi.... życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
oj bo wiesz ten gość to jakiś małolat mówi że jesteśmy takie i siakie a dokładnie nie umie czytać wmawia nam jakieś sytuacje może szuka jakieś zaczepki żeby czas zabić bo nikt nie chce go znosić on prowokuje i lepiej abyście mu nic nie pisały to piąte koło u wozu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
ja jestem w trakcie robienia dżemików z porzeczek czerwonych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
ja przyszłam ze zbierania owoców i zabieram się w końcu za pieczenie ciast uwielbiam piec tu jest moja zguba niestety ale to nic na tygodniu ostre ćwiczenie i może ten kawałek ciasta nic nie zaszkodzi:) ja już dżemy zrobiłam troche tego wyszło ale zamierzam wziąć troche do niemiec:) pare dni temu spotkałam się z moją znajomą jest mężatką od 2 lat i twierdzi że jej mąż ciągle namawia ją na dziecko a ona spełnia się teraz zawodowo przed ślubem mówiła mu że na dziecko przyjdzie czas za 4 5 lat on nie miał nic przeciwko a teraz ciągłe kłótnie o to są. czuje się oszukana bo zaczyna ją to trochę dobijać a chciałaby skończyć projekt który da jej drzwi do rożnych ofert i będą mogli bez żadnych problemów starać się o dzidzie i zapewnić jej wychowanie. a co wy o tym myślicie bo ja uważam że jej mąż zachowuje się nie dojrzale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskretnie - czemu dziewczynie tyłek obrabiasz??? o sobie nie masz już co pisać (tylko w kółko zbieranie owoców, zadzwonił, nie zadzwonił) to zaczynasz o innych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
bo niby teraz czuje że przyszedł czas... mam nadzieję że w moim małżeństwie tak ni będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będzie, bo nikt się z taką idiotką nie ożeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołącz, dołącz - z braku własnego życia zacznijcie teraz obrabiać tyłki waszym koleżankom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laguna czy ty czasem nie reagujesz zbyt przesadnie ? każda tu już zostrała zmieszana z błotem, nie czytaj tego i tyle a jak już czytasz te obelgi to nie bierz do siebie ;) trzymam kciuki za Cb !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
nie nie przesadza ja tam ją rozumiem i sama chyba zrezygnuje nikt nie zasłużył by obca osoba takie głupoty wypisywała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i właśnie to obca osoba która nic tak na prawdę nie wie o nas i dlatego nie można jej słów brac na powaznie i się nią zadręczać. Ta obca osoba założyła sobie żeby nas tu zjechać i powoli to jej się udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nauczyłam że w życiu nie można byc ciągle miłym. Nie raz słyszałam rózne rzeczy na swój temat, nie raz dostawałam od życia po tyłku. Takich p************h ludzi jest pełno dookoła. Nie raz mną pomiatali i może dlatego nie jestem przewrażliwiona na takie obelgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
Lagunka nie odchjodz! przez wlasnie jak go nazwalas czubka! zostan prosze! bedzie ci razniej! to ten czubek powinien odejsc a nie Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
dobra lepiej troche ochłonąc. dyskretnie.. co do tego tematu o dziecku to moim zdaniem jesli ma się taka okazje by spełniac swoje cele życiowe to dziecko w tym czasie to troche zły pomysł. bo jesli chce sie mu zapewnic godne zycie to najpierw lepiej dobrze sie ustawic , miec wieksze oszczednosci po to by dziecku nigdy niczego nie brakowało. w czasie dążenia do swoich celów mozna miec dziecko ale wówczas nie spędza sie z nim tyle czasu ile potrzeba co powoduje ze dziecko zamiast traktować swoich rodziców poważnie traktuje je jako osobę do ,, wypłacania pieniędzy" że tak to okręslę. dziecku naprawdę trzeba poswiecic maksimum czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezapowiedziana i właśnie to obca osoba która nic tak na prawdę nie wie o nas i dlatego nie można jej słów brac na powaznie i się nią zadręczać. xxxxxxxxxxxxxx jak to nic o was nie wiem? już wiem wszystko i to wszystko zmieściło się w kilku wpisach, które bez przerwy powtarzacie - nie pracujecie, nie uczucie się, żadnych zainteresowań, facet i jego życie na pierwszym planie - aha! i jeszcze jak w tytule - nie radzicie sobie z tym, że wyjechał - wy tak na prawdę z niczym sobie nie radzicie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty papi zamiast czas spędzać ze swoim facetem (sobota wieczór!!! w obcym kraju!!!) będziesz teraz na siłę ciągnęła wątek o dziewczynie, której na oczy nie widziałaś??? już cię brzuszek nie boli? boli tylko wtedy jak trzeba iść do pracy? i tylko przy facecie, żeby go na litość zatrzymać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
wiesz wszystko gościu ok.to pewnie wiesz że musiałam przerwać studia i moją przyszłą karierę sportową z powodu kłopotów ze zdrowiem musiałam przejść mnóstwo badań operację a mój chłopak był ze mną więc jak mam nie tęsknić wiesz że jestem zaręczona od roku wiesz że jesteś naprawdę wrzutem na tyłku i że szwagier mojego brata jest w policji myślisz że jesteś taki anonimowy to się mylisz wszystko można sprawdzić okaż trochę szacunku albo zabierz się do czegos innego. tak nawiasem to ja mam zainteresowanie mam zapewnioną prace jestem szczęśliwa kobietą mieszanie kogoś z błotem jest poniżej poziomu i jeśli uważasz nas za idiotki to nie zachowuj się tak samo bo nie wiem czy nie zauważyłaś to zachowujesz się naprawdę jak nienauczona szacunku i rozkapryszona panienka jeśli nie swędzi cię kasa w kieszeni to zmień ton i spadaj z tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
Dyskretnie brawo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz przypominam, ze to wątek ogólnie dostępny i każdy może się wypowiadać - ty spadaj, jeśli nie możesz się z tym pogodzić! "kariery" sportowej nie robi się w połowie studiów bo to już dużo za późno i studiów również nie możesz kontynuować po przerwaniu swojej śmiesznej "kariery"? mózg też masz kontuzjowany? i co? taka ciężko chora jesteś, ale w polu możesz zapierdzielać czym się zresztą od paru dni chętnie tutaj chwalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×