Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Baby- nie szkoda Wam życia na kłótnie? hm? ;> Widać macie dość silne charaktery bo często się spieracie :P my ze "starym" mieliśmy tak na początku związku, tzn. bardziej ja się pultałam a on był wiecznie spokojny co doprowadzało mnie do szału i nakręcało jeszcze bardziej ;) Teraz jego nie ma całe dnie, mnie zresztą też i ten czas co się widzimy i mam tylko dla siebie wykorzystujemy na wszystko tylko nie na kłótnie ;) ------------- Anka - takie są właśnie uroki ciąży ;) u mnie mdłości trwały od 6 tc do mniej więcej 13tc. I to nie tylko rano a przez cały dzień. ------------- Dzisiaj paskudnie gorąco. Na spacerek pójdziemy pewnie dopiero pod wieczór. Już widzę ten wysyp rodziców na placu ;) Wczoraj nawet było śmiesznie. Wchodzę z małym na plac zabaw, siadam sobie na ławce (zresztą młodym sam mnie tam zaprowadził i powiedział "mama cieć na kapie" [czyt. mama siedź na kanapie]. Widziałam jak jedna mama z drugą patrzą na mnie wilkiem bo nie biegam jak opętana (czyli tak jak one) za swoją pociechą. Bąbel biegał sobie od zjeżdżalni do zjeżdżalni, czasem wskakiwał do piaskownicy. Inne mamy chodziły za swoimi (dodam dużo starszymi dziećmi od bąbla) krok w krok-nie mam pojęcia po co. Młody przybiega do mnie, każe mi iść usiąść w innym miejscu (troszkę dalej położone z widokiem na cały plac zabaw). No to idę, siadam. Siedzę dosłownie chwilę, patrzę i widzę jak w zwolnionym tempie młody wypada z piaskownicy (padł na plecy- dosłownie). Widzę, że leży (już szłam w jego stronę). Zanim zdążyłam do niego dojść, podniósł go mąż jednej z mam będących na placu. Bąbel otrzepał się z piasku i z uśmiechem na twarzy krzyczy do mnie "mama! bam lobiłeś! [czyt. mama bam zrobiłem]. W momencie kiedy podeszłam już do piaskownicy, słyszę jak mamuśka mówi do swojego męża "no i po cholere go podnosiłeś?!" Heheh sympatyczna kobietka, nie ma co :) Ja z kolei nie rozumiem po cholerę ona latała za swoją na oko 6 letnią córką i w kółko powtarzała "alusia tam nie wchodź bo się przewrócisz, alusia tam nie siadaj bo sobie spodnie pobrudzisz" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny o głupoty sie klocilismy. Ale juz jest zgoda i mam nadzieje ze juz tak zostanie. ?Najlepiej jak jest klotnia to nie bede sie odzywac bo to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wróciłam od lekarza. Powiedział ze macica powiększona. Na usg widac było pęcherzyk ciążowy, ale zarodka jeszcze nie widac. Lekarz powiedział ze to normalne na tym etapie i ze zarodek bedzie widoczny dopiero za jakies 2 tygodnie. Powiedział ze owulacja była na lewym jajniku bo tam pozostało ciałko żółte. mam zwiekszona dawke leku na tarczyce. Na kolejna wizyte kazał przyjsc za miesiąc. Ale ja jestem juz umówiona do mojego ginekologa który prowadzi moje leczenie od początku. Dzisiaj byłam u pierwszego lepszego zeby zrobic usg i uspokoic swoje nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnnna, no to idź do swojego, tak jak masz umówioną wizytę. Btw. Na mdłości kup sobie Lokomotiv, jest na bazie imbiru i nie szkodzi w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
Ania, wielkie gratulacje:) cieszymy się z Tobą:) Samuelle, a własnie się zastanawiałam gdzie zniknełaś na te dni:), uśmiałam się z Twojego wpisu ostatniego, bo miałam podobnie z moim męzem, on oaza spokoju, a ja zła, ze nawet wkurzyć sie nie potrafi;)ale teraz już spoko, coraz rzadziej się kłócimy:). Właśnie jesteśmy na etapie szukania wakacji jakichś. trochę późno się za to zabraliśmy, bo urlop mamy od 19.07, więc już zaraz:) a kierunek niesprecyzowany:) Dalej mam psinę w domu, ależ nam fajnie, mówię Wam, brakowało mi jej. Cały weekend minął na spacerach i pływaniu< a raczej pływaniu psa w Wiśle;)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamężna - jestem, jestem ;) Zaglądam tu rano i staram się wieczorem. W ogóle jestem 4 dni przed okresem i mam wilczy apetyt :( Mogłabym jeść i jeść i jeść (teraz np. opyliłam czereśnie :P kocham czereśnie! :P). Cały czas jestem głodna. Jajnik już nie boli (może delikatnie pobolewa od czasu do czasu) tylko brzuszysko zrobiło się znowu duże i wzdęte, jak to przed okresem... Nie cierpię okresu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) Moj kochany znow pojechał do pracy a ja zostałam... wrociłam własnie z pracy, strasznie mnie głowa bolała i mi było nie dobrze, chyba mi cos ustało na zoladku...wzięłam tabletke przeszło ale głowa jeszcze boli nie tak mocno ale jednak...co za dzien! (pewnie owulacja bedzie w tyg...a moj w delegacji ) **** Ania ciesze sie ze wszystko w porzadku ;) i czekam na wieści od drugiego ginekologa.... *** Baby ciesze sie ze juz sie pogodziliscie, o głupoty łatwo sie pokłocic... a to ze tak powiedział to napewno mowil w nerwach tobie na zlosc i wcale tak nie mysłal ;) *** KIKUŚ ja jednak wierze sie ci sie udało :) ***** bardzo pragnę mieć dziecko - co u ciebie kochana????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnna///..........27..............................13... ....................ok 1-3.07 (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20................................4. .............................07.07 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. .........................8-10.07 Samuelle...........24................................3... ...........................12.07 cytrus22.............23..............................21.. ...........................25.07 bardzo pragnę mieć dziecko....25......6.................................16. 07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uduszę młodego, skasował mi całego posta... :o ------------------ Cytrusku kochany- w pierwszej ciąży o tej porze (tzn 4 dni przed okresem) miałam powiększone i bardzo BARDZO obolałe piersi a do tego ból całego podbrzusza. Teraz dokucza tylko jajnik... NIby każda ciąża inna, zobaczymy. Szczerze mówiąc nie czuję się na ciążę. Przy pierwszej było tak że byłam praktycznie pewna, że nam się udało :) (a w sumie zaszłam w pierwszym cyklu) a teraz nie czuję nic... Jeżeli nie zaszłam to też dobrze :) Dla nas to będzie kolejny miesiąc super seksu :D Dawno nie było tak fajnie. To, że nie trzeba myśleć o zabezpieczeniach jest z***biste!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pisałam ja. Nie zauważyłam, że przy okazji skasowania posta mnie wylogował... hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samuelle sama wiesz jak sie czujesz ;) ale zobaczymy co bedzie dalej ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła ta małpa,tak jak mówiłam :p umieram z bólu,próbuje zasnąć :( x do jutra dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) cytrus22- u mnie ok, żadnych niepokojących bóli itd.... jakiś czas bolał mnie jajnik ale nie ten z którego była owulacja. Teraz tylko od czasu do czasu pobolewa. @ przyjdzie 16-17 i wiem że napewno przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny ! :) U mnie piękna pogoda 30 stopni. Dziś mam jazdy wiec pojeżdżę po mieście przez 2 h :) Okresu nadal nie dostałam ale już niedługo :) bolą mnie piersi wiec już tylko czekam. A Wy Kobietki jak sie czujecie? Ja mam jutro wizyte u ginekologa, mam nadzieje ze nie dostane @ do jutra. W czwartek moge dostac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika szkoda ale może nastepnym razem:) Baby widze ze prawko robisz:) ja jakos rok temu zdalam wlasnie w pierwszej dekadzie lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No robię bo się przyda w życiu :) Dziewczyny czy u Was tez tak ciepło? w słońcu mam 43 stopnie i rośnie :) WOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohhh ja tez bym chciała mieć jakąś klimę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo pragnę mić dziecko
dziewczyny wiecie może jaka powinna być temp. tydzień przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Dziewczyny własnie odebrałam wynik tsh i jest za wysokie!!!! Mój wynik to 3,6. A powinno byc ponizej 2. ft3 i ft4 mam w normie. Próbowałam sie zapisac jak najszybciej do endokrynologa i udało mi sie na piątek. Bardzo sie martwie ze bedzie cos nie tak przez to tsh. Gin jeszcze bez badan zwiększył mi dawke euthyroxu z 75 do 100.Ale wtedy powiedziałam mu ze mój ostatni wynik tsh wynosił1,6 . Tego wyniku jeszcze nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinna być podwyzszona (kazdy ma inaczej) przed okresem powinna spaść, chyba ze sie udało to nie spadnie ;) **** u mnie dwa cykle temu :) piersi takie "pełne" bolały, temp ponad 37 stopni, szyjka uniesiona i twarda - objawy jak na ciaze a tu co? za kilka godz nagły przewrot i okres. Wiec teraz dopiero jak zobacze 2 kreseczki to bede sie cieszyc bo moj organizm potrafi płatac figle... *** KIKA jak szkoda ze ta wredna @ przylazła :( *** Babyy u mnie też ciepłoo super ;) ide do ogródka ;) a prawko tez mam zdałam w listopadzie 2012. na wsi jest niezbedne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie martw sie bedzie wszystko dobrze :) pamietaj,że teraz nie mozesz sie denerwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) x ja dalej umieram z bólu już nie wytrzymuje....tabletki nie pomagają. x właśnie testy moje przyszły :p będą na następny raz :) x Anna nie martw się kochana będzie na pewno wszytsko dobrze !!! x Ja leże i się nie ruszam na razie,zaraz koleżanka przyjdzie,zrobie jakiś obiad. x Pa dziewczyny,miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×