Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Babyy, to, że test jest negatywny, a lekarz nic nie widział jeszcze nic nie znaczy. Mało tego dziwi mnie, że nie wysłał Cie na betę, wiedząc, że się starasz o dziecko. Przede wszystkim przy wczesnej ciąży jeszcze nie widać fasolki, jest po prostu za mała. U mojej przyjaciółki domowy test pokazał ciążę dopiero w 8tc, a lekarz zobaczył Szymona dopiero w 10... A my rozmawiamy o 4tc. Więc nie bądź taka pewna :p Ja trzymam kciuki i jestem dobrej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babyy dziekuje ze tak mowisz ale ja czuje ze teraz znow sie nie uda... :( a griszanka ma racje moze ciaza jest za mała i lekarz jeszcze nie widział :) trzymamy kciuki :) *** Annnna ciesze sie ze wszystko w porzadku z fasolka :) odpoczywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) U mnie pogoda pochmurna, pewnie będzie padać. Ja @ nadal nie dostałam. Bolą mnie tylko piersi i sutki. Ogólnie czuję się dobrze :) a Wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A temperatura teraz utrzymuje mi się przez 5 dni 36.8 cały czas jest tak samo. 5 dni temu miałam 37.1 nawet. Wiec nie wiem czy mnie coś bierze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdzioszek - gość nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20................................4. .............................07.07 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. .........................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ...........................11.08 cytrus22.............23..............................21.. ...........................25.07 bardzo pragnę mieć dziecko....25......6.................................16. 07 też się staram..25................................2................. ................06.07 pierdzioszek.......21.................................1.. ..........................15.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez niedługo odświeżę tabelkę tylko najpierw muszę dostać @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo pranę mieć dziecko
strasznie boli mnie podbrzusze :( chyba @ przyjdzie prędzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
cześć dziewczyny, ja mam od 10.07 @. nie miałam czasu pisać, bo sporo pracy w pracy, a w domu to samo. wybraliśmy w koncu wakacje. lecimy 21.07 na dwa tygodnie. Jak ja się cieszę. strasznie mi ten odpoczynek jest potrzebny! Ania, cieszę się że wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochaniutkie ;) dzisiaj powinnam miec owulacje ale nic nie odczuwam ( a zawsze bolał mnie jajnik ) i test iwulacyjny negatywny - szyjka lekko uchylona ani twarda ani miekka taka w pol ze tak powiem... nic nie rozumiem.. kiedy była mega miekka mojego nie było ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek gość
hej:) Cytrusek nei smuc sie! aaaa moze to ciaza? dlatego nei ma owu? mzoe owu jest ale bezbolesna........ ciezko powiedziec ja juz po @ w poniedzialek moj M wraca:) owu bedzie gdzies w przyszly weekend:) bedziemy dzialac na pewno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) x Ja nie moge spać jestem w szoku .... zrobiłam dzisiaj test,ponieważ mój okres trwał 2 dni,a później miałam tylko plamienia. x wyszły dwie kreski (jedna o wiele jaśniejsze,ale jest) - zrobiłam test wieczorem i później znowu powtórzyłam - wiem szaleństwo,ale nie mogłam uwierzyć,że była ta druga kreska.Od razu się popłakałam... Oczywiście martwię się strasznie,ponieważ normalnie dostałam 'okres',ale jutro z rana powtórze test i pójde na bete.Mam nadzieje,że jest wszystko wporządku... x Jak robiłam test byłam pewna,że będzie jedna kreska,a tu od razu 2 !!! x oczywiście się nie nakręcam,ponieważ dużo się naczytałam w internecie... x Pa dziewczyny do jutra!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wulkan spermy
ktora chetna do zaplodnienia? mam nadmiar nasienia. Zapraszam bidule co mają męzów w odbycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKA !!!! Gratuluje Kochana ! :) A jednak CI sie udalo ! :) Mnie straszn ie sutki bola i piersi a @ nadal brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :( nie wiem sama co sie dzieje.... zrobiłam z rana test 'clearblue digital' i było napisane w okienku,że nie jestem w ciąży. x próbowałam dodzwonić się do ginekologa,ale niestety nie odbiera. x co mam o tym myśleć sama nie wiem.na dwóch testach które zrobiłam były dwie kreski... x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKA, najwyraźniej ten test jest mniej czuły niż te dwa ostatnie. W poniedziałek idź do laboratorium, zrób betę i będziesz miała wynik czarno na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griszankaa na pewno tak zrobie,ale strasznie się martwię.... x tu jest zdjecie testu,troche niewyraźne,ale to wina aparatu ... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ccbbee5ef433332c.html x za każdym razem jak robiłam test była jedna krecha,a tu od razu dwie. ten elektroniczny za to nic nie wykrył ... x przepraszam,że pisze jak 'potłuczona',ale mam nadzieje,że rozumiecie.... może jeszcze dzisiaj dodzwonię się do ginekologa i pójde na bete,nie będę musiała się już martwić :( będzie co będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się umówiłam i mam przyjść w poniedziałek na 11.15 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobiłam kolejny test płytkowy i pojawiła się ledwo widoczna druga kreska.Wycieka mi przezroczysto-mleczny płyn z sutków :O ? x jejku mam nadzieje,że będzie wszystko wporządku,dobrze,że już w poniedziałek mam wizyte ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika napewno wszystko będzie wporządku....spokojnie poczekaj do poniedziałku i koniecznie napisz co powiedział lekarz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja testowałam w dzień spodziewanej @. Ale wyszło że nie jestem w ciąży. Ale chyba zrobie test jeszcze raz bo bola mnie strasznie sutki i na wymioty mnie zbiera caly czas ;/ . . KIKA- nie martw sie. na pewno wszystko bedzie dobrze. idz na bete i przynajmiej bedziesz miala pewnosc w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKA kochana to cudownie !! :) trzymam kciuki:) z niecierpliwościa czekam na wiesci jutro ;) *** Babyy zrob tescik bedziesz pewna na 100% ... *** Dziewczyny moja owulacja musiała byc wczesniej... teraz szyjka jest juz twarda, ale lekko uchylona wiec do zapłodnienia nie doszło na 1000% :( jestem zła miałam nadzieje ze bedzie w terminie jak zawsze i moze sie uda a tu d**** :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×