Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Byłam dzis u ginekologa - zlapałam grzybice dostałm recepte... badał mnie i gdyby sie udalo to by mi powiedzial jestem tydzien przed okresem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby no okolo 4-7 dni tych plodnych jest ale wiadomo ze im dalej od owu lub wczesniej tym prawdopodobienstwo mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,mam takie pytanie bo moze ktoś sie zna byłam u ginekologa stwierdził ze mam małe zanieczyszcznie pochwy i zapisal mi gynoxim - wie ze staram sie o dziecko, jednak po zakupieniu leku na ulotkę jest napisane - lek nie mozna stosować u kobiet w ciazy, Wprawdzie teraz mam okres i mogę zastosować lek zaraz po to wyczytałam gdzies na forum ze lek długo utrzymuje sie w pochwie i moze doprowadzić do komplikacji płodu jak sie. Wnajblizszm czasie zajdzie , proszę o pomoc.puki co nie stosuje tego leku bo nie wiem co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radziła bym iść do apteki i zapytać farmaceute :) bedzie najwieksza pewność :) xxxx Jak ktoś zna odpowiedz o gynoxim proszę dać znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane !!! Jak mija Wam dzień? Ja niedawno wstałam. Strasznie śpiąca byłam :) Koniec @ wiec od jutra starania czas zacząć :) Oj już się nie mogę doczekać "nowej walki" :D hehe a jak Wy sie czujecie? . . bardzo pragnę mieć dziecko- Wydaje mi sie że no spę możesz wziąć bo gdzieś na forum kiedyś czytałam i lekarz sam zalecił kobiecie w ciąży żeby brała no spę jak będzie ją boleć. Ale wolałabym żebyś zapytała się jeszcze lekarza lub tak jak dziewczyny napisały- farmaceutę. . . Miniaa21-Ja myślę, że lekarz wie co robić także spokojnie bierz lekarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
CZeść dziewczynki, u mnie kolejny dzien @ fakt co fakt jest bardzo uboga...niewiem czemu. BPMD jak sie czujesz? gratuluję Ci bardzo:) Baby trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniutek23- Szczerze Ci powiem, że jakoś się nie nakręcam :) Ale nie powiem, że bym się nie ucieszyła jak bym zobaczyła na teście 2 kreski :) Będę robić to co zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
Baby bedzie dobrze, mam nadzieje że nam sie uda w tym cyklu. ja kupie zaraz testy owu na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez bym chciała żeby się nam udało :) Będę trzymać kciuki za wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) troche czasu się nie odzywałam,ale to przez prace...nie miałam ani chwili wolnego... x Jednak testy które kupiłam się myliły niestety ...ale nic straconego :) na razie nie myśle o staraniach,kochamy się kiedy mamy ochote,ale teraz niestety nie tak często,ponieważ pracujemy i się 'mijamy' cały czas. x Bardzo pragne mieć dziecko - Gratuluje !!! x Ja dzisiaj odpoczywam i czekam na mojego M :) :) :) x pozdrawiam i trzymam kciuki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrusek🌻 nei smuc sie! ja nigdy zadnej grzybicy nie zlapalam skad sie u ciebie wziela? basen?| antybiotyki? ja mialam owu chyba duzo wczesniej niz przypuszczalam bo bolal mnie jajnik we wtorek wtedy akurad z moim chlopakiem sie nei widzialam:( no ale po tym dniu to dzialamy, raczej tak normalnie niz z mysla o baby;) dziś trzymalam troche nogi w gorze nawet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrus22- Jestem cały czas :) Czytałam Twoje posty. Grzybica w Twoim przypadku jest leczona wiec się o nic nie martw. Ja miałam też raz i wiem że nie jest to miłe. Ale masz lekarstwa wiec w porządku :) trzymam kciuki żebyś doszła do zdrowia jak najprędzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie cicho się tu zrobilo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo pragne miec dziecko- ja byl do lekarza dzwonila i umawiala sie na wizyte. A masz skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny ale sie rozpisałyście. Ja mam okropne mdłości i wymioty i nie mam za bardzo siły zeby siadac do kompa. Byłam u gin i słyszałam bicie serca :) ---- bardzo pragne miec dziecko przede wszystkim gratuluje pozytywnego testu. Ja tez miałam takie brązowe plamki,ale gin mnie badał i powiedział ze jest ok.Musze zrobic badania na poziom progesteronu. Mysle ze powinnas sie jak najszybciej skontaktowac z jakims ginekologiem. Jak jest pilna sytuacja to powinni cie przyjąc. Mozesz tez jechac do szpitala.Zrobiąusg i powiedzą co i jak. A w którym jestes dniu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj bedzie dobrze :) Ja od dziś miałam zacząć starania ale mój jest wykończony po basenie wiec nie chce go męczyć jeszcze bardziej :) Może jutro coś podziałamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekolog rozwiał moje nadzieje... teraz mam wizyte za dwa tyg bede po @ akurat... grzybica nie wiadomo skąd sie wzięla ani basen ani antybiotyki... :( Babyy działaj teraz kolej na nastepna fasolke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No postaram się podziałać na korzyść :D hehe ale nie wiem czy się uda bo to jest trudniejsze niż myślałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohhh i znów nici ze starań :( Mój Puzzel wykończony położył się spać :( Myślę, że dziś w końcu nastąpi ten dzień !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mojego podkrecam ze nabiera checi :) Moze ze dwa razy mi odmowił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dziś też nieźle się nakręcił :) Zobaczymy wieczorem :) Ja niestety chora jestem :( Dopadło mnie przeziębienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×