Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

.. czy chciałabym je mieć z Tobą ;] Jeśli kiedykolwiek miałoby mi się zachcieć je mieć.. to tylko z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej :-) jestem, jestem tylko praca mnie pochłania ostatnio i nie bardzo mam czas na neta. Chodzę na nocki więc od mniej wiecej 7 do 12 śpię a pozniej to wiadomo- różne obowiazki człowiek ma ;-) --------------- Tak myślę, że fajnie byłoby wyjechać gdzieś chociaż na weekend. Tylko gdzie?? Morze odpada bo raczej pogody się nad nim nie uswiadczy. ------------- Lecę zjeść jakąś kolację i muszę się zacząć do pracy szykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo pranę mieć dziecko
ja jestem z nad morza... pooda u nas raczej nie dopisuje :) a ty Samuelle skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam nic dobrego do powiedzenia. Ogarnął mnie dzisiaj smutek i żal. Beta rozwiała nadzieję 😭 i siedzę zamknięta w okowach mojej porażki. Staram się myśleć pozytywnie, ale to takie trudne :( Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. :) dziś miałam dostać @ i tak z czystej ciekawości zrobiłam test sobie i pojawiła się druga kreska bardzo bardzo blada (test odczytałam po ok 20 min) niewiem czy jest wiarygodny. ............................ Miniaa21- a skąd dokładnie? Trójmiasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja chyba zaczynam miec owu bo mnie cos kłóć zaczyna ale coś to za wcześnie, powinnam dostać 21 Bpmd no tu super:) ale oczywiscie powtorz test:) a w instrukcji jest ze po jakim czasie trzeba odczytac? nie po 5-10 minutach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 lipca
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f 32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test nie jest wiarygodny. Do 10 min się odczytuje wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
bardzo pragne mieć dziecko- motylek ma racje powtórz szybciutko test i dawaj znać, oby oby Ci się udało:) U mnie dzisiaj już tak jakby @ tylko że mało i bardziej brązowa niż czerwona- pewnie postanowiła sie przefarbować;/ Dziewczyny ale moze wy mi doradzicie, jak teraz mam sie starac z narzeczonym? tzn wiem jak sie to robi:) tylko chodzi mi jak mam obliczyc płodne dni jak teraz mój cykl trwał 41 dni a wczesniejszy były po ok 22. jak myślicie , czy w tej sytuacji najlepiej próbować z testami owulacyjnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo pragne miec dziecko- powtórz test i niczym się nie martw ! :) Maniutek23- mi lekarz mówił ze mam sie starać od 8-16dc. Sama osobiście miałam testy owulacyjne i szczerze nie polecam ich. U mnie się nie sprawdzały, niestety. Trzymam kciuki za testujące kobietki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
no to i ja tak będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) złapałam jakas bakterie i swedzi mnie (wiadomo co... ) nie raz trudno chodzic...,kupiłam takie saszetki w aptece jak nie pomoga musze do lekarza :( jakie to jest uciazliwe a sluzu mam duzo czuje cały czas wilgotno przez to, zaznaczam ze sluz jest jak tawrozek ale nie smierdzi wiec to nie grzyb chyba... *** bardzo pragne miec dziecko - mysle ze jak sie pojawiła ta druga kreska to jest nadzieja :) ale zrob test jak mowia dziewczyny i bedzie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.a.aa.
Hej :) mogę się do Was dolaczyc? Również staram się o dziecko.. Wczoraj miałam dostać okres okres, ale dostałam jedynie słabego plamienia.. miesiaczke miałam zawsze reguralnie dziś jest mój drugi dzień cyklu i mam dosłownie 2,3 krople na wkladce, prawie nic.. nie wiem co robic.. czy isc już teraz robic test? czy jeszcze trochę poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) Mi kończy się po woli @ wiec niedługo zaczynamy starania od nowa!! :) Już nie mogę się doczekać. Najgorsze jest to, że kobieta ma jakieś 4 dni płodne a reszta to dni "zbędne" (oczywiście mowie do kobiet starających się o bąbla ) :) U mnie ładna pogoda :) Dziś mamy wspólny dzień z Puzzlem, także dziś będę się "obżerać" . Bawcie się , papaa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×