Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Lekarz powiedział mi, że mamy się starać od 8-16dc. Niestety w "te dni" kochaliśmy się 10dc i (2 razy w ciągu dnia-Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie) 15dc. nie wiem czy to wystarczy, ale mam nadzieje, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie martw sie :) Damy rade i będziemy mamusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala co robić.
ok. fajnie :) to wezmę z Ciebie przykład ;) Najlepiej jest się czymś zająć i nie myśleć o tym...tylko łatwo jest to powiedzieć...:P jak myśli krążą tylko przy jednym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja Cie rozumiem :) Ale nie ma co się nakręcać :) A to Wy planujecie ślub? Bo z tego co przeczytałam to narzeczeństwem jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bpmd
Witajcie... długo mnie nie było ponieważ mąż zabrał mnie na wakację bez neta.. Poroniłam....jest mi źle z tym :( To ja bardzo pragnę mieć dziecko...zapomniałam hasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bpmd- Ohh tak mi przykro :( Nie martw się kochana, będzie dobrze. Nie wiem co mam powiedzieć żeby Cie pocieszyć w jakikolwiek sposób :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowa
witajcie, ja i moj partner tez staramy sie o dziecko. okres mam miec 4 sierpnia, oby sie nie pojawil. Powiedzcie kiedy najlepiej zrobic test? Myslalam o sobocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test najlepiej robić w dniu spodziewanej miesiączki :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bpmd
to było straszne....w poniedziałek robiłam bete i wyszedł wynik 1.29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bpmd- Kochana ja wiem :( ale musisz dac rade i sie nie poddac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to że od dwóch dni bolą mnie jajniki i niewiem co jest grane... boli raz jeden a raz drugi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej: dawno mnei nei bylo:) ja powinnam dostac okres 4tego a juz od wczoraj mam jakies plamienia pewnie bedzie normalny okres no trudno:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
BaByy ------------------> tak planujemy ślub :) ale póki co cywilny bo nigdzie miejsc nie ma na fajne wesele :) mam nadzieję że jutro plamienia mi znikną...bo już sama nie wiem o co chodzi..ale teraz chyba po prostu zaczniemy się" przytulać bezstresowo i bez patrzenia w kalendarzyk. I postaram się zająć czymś...pomaluje mieszkanie :D bo jesteśmy w trakcie przeprowadzki "na swoje" :) nie wiem czemu ale poprzedni nick nie chce mi wejsc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny :) jestem zmęczona po pracy i nie mam sił na nic ... x BPMD - bardzo mi przykro :( wiem,że Ci ciężko,ale trzeba dalej próbować... :( :( :( będzie dobrze kochana - wiem,że łatwo tak mówić... x zamężna - kochana bardzo wspóczuje i mam nadzieje,że wszystko będzie dobrze .... na pewno jesteś silną kobietą i dasz rade !!! Oczywiście pomodlę się za Was,Pozdrawiam x Ja wiem po prostu,że z tego cyklu nic nie będzie....nie ma się co nakręcać.... jutro ide na badania i mam nadzieje,że będzie wszytsko wporządku ... x Trzymam kciuki dziewczyny !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bpmd- Może idź Kochana do lekarza? Z tymi "rzeczami" nie ma żartów. . . motylekGosc-Daj znać czy dostałaś @. . UlalacoRobic- No to super że planujecie ślub :) Powodzenia Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra dziewczyny ja też uciekam 'owocnej' nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobranoc Kochane :) Ja siedzę na kompie dalej bo nie potrafię przez tą duchotę zasnąć. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamezna, jak ja Cie rozumiem. W ktorym odcinku ma to zlamanie? Moj m tez mial polamany kregoslup, ale za czasow kiedy bylismy jeszcze para. Zlamanie mial, w odcinku szyjnym, ale rdzenia nie przerwal, wiec poza dluga rekonwalescencja no i dolegliosciami bolowymi nie ma wiekszychh problemow. Ale strachu bylo co nie miara ile ja nocy przeplakalam, przez trzy tygodnie nie bylo wiadomo co i jak, miala byc operacja, nie bylo wiadomo czy nie zostanie jak to lekarz ujal "warzywem". Mega trudne chwile. I doskonale wiem jak Tobie jest trudno, jemu tez nie jest latwo. Oczywiscie, ze bede sie za Was modlic. Najwazniejsze, ze rdzen caly, rehabilitacja troche potrwa, ale nie spieszcie sie z nia za mocno - pospiech przy kregoslupie moze tylko zaszkodzic. Wygooglowalam te cytomegalie, z jednej strony nic strasznego dla osby, ktora nie jest oslabiona, ani nie jest w ciazy, z drugiej przy planowaniu dziecka dosc powazna. Tak naprawde wiekszosc z nas mogla ja przechodzic i o tym nie wiedziala, a nawet moze byc nosicielem teraz. Ponoc 80% populacji w europie jest nosicielami. Chyba sama sie wybiore do lab. I zrobie wyniki w tym kierunku. Buziaki kochana, tulam Cie mocno do serducha i calym jestem z Toba 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że jest ciężko :( . . A jak inne dziewczyny? Jesteście tam w ogóle? Bo rzadko się odzywacie. Dosłownie pare osób się wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzopragnęmiećdziecko
Hej. 1 sierpnia mam gina więc będe wiedziała co i jak i dlaczego bolą mnie jajniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) jestem po krótkiej przerwie - musiałam przeżyc jakos kolajna porażke... **** bpmd kochana bardzo ci wspólczuje - ale p[amiętaj jestesmy z Toba, wiem ze to straszne co cie spotkało nie mozesz teraz sie załamywać **** Moj Kochany wyjezdza w pon na dwa tyg w dni płodne nawet go nie bedzie - ekstra... Jak mi moze sie udac;( Jak dostaje @ probuje sobie wmowic ze tym razem nie bede wariowac wylicvzac itp a jak przychodza dni płodne to nie da sie o tym zapomniec, wszedzie widze małe dzieci albo ciezarne jakie to dla mnie przykre bo ja nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrusku nie martw sie , ja mam podobnie. Ciezko jest zaomniec ale ostatnio na parwde mam "w.y.j.e.b.a.n.e i staram sie nie myslec. bo kto ma w.y.j.e.b.a.n.e. temu jest dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowa
czekam niecierpliwie na te upragnione dwie kreseczki. Cos czuje ze nie udalo sie. Czekam do 4 sierpnia na @, dzis odczuwam silny bol podbrzusza tak jak zawsze przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowa
A ile macie lat? I jak dlugo sie staracie o dziecko?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ................. (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20................................5. .............................15.08 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. .........................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ...........................12.07 cytrus22.............23..............................22.. ...........................26.08 bpmd.................25................................6...............................16. 07 też się staram..25................................2................. ..............06.07 pierdzioszek.......21.................................1.. .........................15.07 . . Wkleiłam na nowo tabelkę żeby nowe dziewczyny wiedziały ile kto ma lat, ile się stara i kiedy ma przyjść @. Dopisujcie się ! :) Musicie ją dziewczyny tylko na nowo "uruchomić" ja już pozmieniałam parę rzeczy, teraz Wasza kolej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak patrze na tą tabelkę to moja liczba okreslajaca cykl starn jest powalająca według waszych... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×