Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

U mnie dobrze :) A u Was? Dziś poprzytulaliśmy się z Puzzlem. W tym cyklu za mało się przytulaliśmy.. mam takie wrażenie. Dzis mam 15dc. Kochaliśmy się w 10dc i dziś (15dc), Coś czuję że nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.................wiek..................cykl starań........termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20................................5. .............................15.08 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. .........................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ...........................12.07 cytrus22.............23..............................22.. ...........................26.08 bardzo pragnę mieć dziecko....25......6.................................16. 07 też się staram..25................................2................. ................06.07 pierdzioszek.......21.................................1.. ..........................15.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BaBy - U nas wporządku,niestety w tym miesiącu mimo to,że specjalnie się nie staramy,nie mieliśmy dużo czasu dla siebie i nawet siły,żeby się kochać... Oczywiście myśle od czasu do czasu o tym,że się może uda niedługo,ale jakoś się nie nakręcam. Nie martw się na pewno się uda !!!trzeba myśleć pozytywnie kochana!!! x ostatnio cicho się tu zrobiło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cicho bo kobietki pracują :) U mnie dziś tak gorąco, że masakra jakaś :) nie ma czym oddychać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh u mnie okropna pogoda dzisiaj :/ jutro już do pracy,ale mam takiego lenia,że mi się nic nie chce :D x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wierze :) mój Puzzel tez miał teraz 2 tygodnie wolnego i mówi mi, że też nie chce mu się iść, ale musi. A ja znów jutro zrobię pranie, posprzątam, obiad ugotuję, może poprasuję pranie wiec czas zleci. A potem na działkę (basen mamy na działce, wiec odpoczniemy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamężna
hej, u mnie kiepsko. w 21.07 mielismy lecieć na wakacje, nie udało się bo mąż złamał kręgosłup. rdzeń cały, ale 3 miesiące będą wyjęte z zycia. minął tydzień od wypadku, a ja już opadam z sił. nie jest w stanie zrobić nic bez mojej pomocy. w czw. wrócił ze szpitala. poza tym kasa za wakacje nie do odzyskania, a ja się dowiedziałam, że mam cytomegalię. czy to się kiedyś skończy?? jutro o 10 bede musiała wyrwać sie z pracy, żeby iść do hematologa. jeśli któraś z Was jest wierząca, to proszę o pomoc w formie modlitwy, bo coś czuję że bez pomocy tego na górze, będzie cięzko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto z Tobą? Z Tobą to tylko Twój mąż ha ha kobitko kochana Co za cukierkowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamężna- Współczuję, ale nie poddawaj się. Każdy przeżywa kryzysy w życiu, ale nie możesz dać się pokonać! Bądź silna. Będę z Tobą myślami. Powodzenia Kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak inne dziewczyny się czuja? Dziewczyny jesteście tam w ogóle? Dziś wypada 16dc. U mnie duszno, ciepło 33 stopnie w cieniu a w słońcu to brakło mi skali. Jak Wam idzie Dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka23
Hej, jestem tu nowa i postanowilam dołaczyc do tego tematu. Staramy sie juz drugi miesiac ale niestety jak do tej pory nic... Wiem, że niby to niedługo ale niektórzy "wpadaja" choc nie chca po 1 stosunku bez zabezpieczenia a ja sie tu musze starac i nic. Jeszcze n a dodatek moj facet ma taka prace ze rzadko sie widzimy to juz calkiem tragedia... Dzis sie juz calkiem zalamalam bo cykle mam zawsze dlugie po 33, 34 a czasem i 36 dni. Dziś dopiero 27 dzien cyklu czyli nie powinnam dostac jeszcze @ tymczasem wydaje mi sie ze dostrzegłam na bieliznie jakies brązowe plamienie... Na dodatek zaczely mnie bolec nerki jakby na @. Mam nadzieje ze to jednak nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala co robić.
Witam. Mam 24 lata i od 2 miesiecy z narzeczonym staramy się o dziecko. Przed tym poszłam się zbadać i byłam u ginekologa. Wykonał mi cytologię, usg i ogólne badanie. Powiedział mi że mam nadżerkę delikatnie powiększoną ( ale może to być spowodowane częstym seksem wtedy był miesiąc starania się o dziecko) a na usg wyszło że lewy jajnik jest w torbielach i ma około 4,5 cm zaś prawy 2,5. Na cytologii wyszła mi II grupa (stan zapalny tylko). Mowiłam mu ze chcialabym zajsc w ciąze. Powiedział tylko aby się starać pół roku do roku i to co mi dolega raczej nie powinno wpływać jakoś na zajście w ciążę. A i dodam że mam tyłozgięcie macicy. Troszkę na około ale chcę opisać sytuację usmiech.gif Po 1 miesiacu staran zrobilam 2 testy i wyszedł negatywny, Miesiączkę zawsze mam regularną bolesną 5-6 dni. Teraz jest drugi miesiac starań. Owu miałam 12 lipca. Lekarz kazał 2 razy dziennie w dzien owulacji i na drugi dzień. Wiem że wtedy była owulacja bo poszłam znów do gin i widziałam pęcherzyk i mówił że jutro zejdzie. 27 powiennam dostac miesiaczki. Dostałam 25 lipca. Trwała do piątku czyli 26 lipca. w piatek mialam brązowe plamienia, w sobotę również aż niedzieli 28 lipca kiedy to znów miałam krwawienie przez kilka godzin. Dzisiaj wstałam koło 6 rano. Dziwne mdłości i zawroty głowy i znów brązowy śluz. w sumie okres powinien mi się kończyć a ja miałam go łącznie 2 dni w odstępie 3 dniowym. Nie wiem czy decydować się już na test ciążowy czy poczekać jeszcze kilka dni. Wczoraj miałam lekki ból podbrzusza. 23 i 24 oraz 25 lipca bardzo mocny. teraz mnie bolą tylko pachwiny i kręgosłup. Wczoraj na zmiane płakałam i się cieszyłam...Bardzo chciałabym żeby to była ciąża, ale obawiam się że z takimi problemami mogę mieć trudności..Pomóżcie proszę. Może któraś z was miała podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala co robić.
i dodam że teraz czuję się normalnie prócz bólu w pachwinach...tzn takiego ciągnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ulala co robic- Mysle ze powinnaś wykonać test ciążowy. Widze ze masz nawet objawy ciążowe, Zrób test i daj znac co wyszło. Czekam i 3-mam kciuki :) . . . aniulka23- Nie martw się. Pewnie się uda. Niektóre dziewczyny z tego forum starają się 22 cykle i się nie poddawaj, tylko działają dalej :) Jesli masz plamienie to zrob test ciążowy w dzień spodziewanej @, bo to może być plamienie implantacyjne . Życze z całego serca 2 kresek na tescie :) daj znac potem co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten post na górze to mój ale zapomniałam się zalogować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala co robić.
ale czy w 17 dniu mogłabym mieć takie objawy? czy to nie za wcześnie? chyba w tym tygodniu skuszę się i wykonam teścik...^^ ale nie chciałabym się rozczarowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala co robić.
a krew czwartkowa i wczorajsza to nie jest raczej zła wiadomość? czy po prostu może tak czasem być? bo wiem że możliwy jest nawet @ -przez pierwsze 3 mc....tzn tak głoszą legendy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy masz dostac @? Jak nie dostalas a terminn juz byl @ to mozesz zrobic test. Predzej lepiej nie robic bo mozesz sie rozczarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala co robić.
miałam dostać w 27 ale dostałam 25 ale trwał 1 dzień potem plamienia 3 dni i wczoraj znow krwawienie kilka godzin i nie wiem jak to zaliczyć jako okres czy jako co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz test w domu? jak tak to wykonaj, nie będziesz niepotrzebnie sie zamartwiać. Idz go zrób, Ja poczekam na Ciebie :) 3-mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala co robić.
nie mam właśnie i chyba raczej lepiej jest robić go rano ;/ to może dziś kupię i jutro rano jak tylko wstanę zrobię. W sumie minie już 3 tygodnie w czwartek od owu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak najbardziej możesz zrobić go nawet dziś. Idz do apteki i wykonaj go dziś i się nie stresuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala co robić.
no dobra...namówiłaś mnie :) nie ma co sie okłamywać :D idę do apteki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala co robić.
jedna krecha:( mam nadzieje, że lekka niedoczynność tarczycy nie ma wpływu na wynik testu. No to ja już nie wiem co mi jest. Zapociłam się z nerwów że nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala co robić.
będzie trzeba starać się dalej :) tylko że teraz nie wiem po tej niby @ kiedy mam owu - - Babyy a ty też się starasz czy już ci się udało? Temat jest dosyć długi i chyba szybko się nie doczytam więc pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się. Pewnie wszystko będzie dobrze :) Ja staram sie 5 miesiąc. dzis mam 16dc. Jakoś specjalnie się nie nakręcam. Bo przez 5 miesięcy się nie udało wiec nie wiem czy teraz sie uda :D Ale nie powiem że chciałabym żeby pokazały się już te 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala co robić.
Wiem :) Póki co nie załamuje się bo wiem, że inni starają się kilka lat. W końcu się uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Trzeba być dobrych myśli ! :) Ja jestem ciekawa czy teraz się udało :) W sumie dziś ostatni dzień starań bo ja mam cykle 33 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala co robić.
a co ile dni się "przytulacie" w dzień owu czy przed i po ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×