Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Cytrusik nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała, ale szczerze mowiac byloby to trochę dziwne bo od 21 do 23 dc a pozniej jednorazowo w 25? Ja z tymi plamieniami mialam problemy ale zawsze pojawialy sie 2, 3 dni przed @ i trwaly az do @. Babyy nie poddawajmy sie i czekajmy wspolnie:-) zobaczymy czy malpa sie pojawi. Przepraszam ze pisze bez polskich znakow ale pisze z komorki i różnie mi to wychodzi:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrus, z pecherzyka uwalnia sie komorka jajowa, o ile pecherzyk peknie. Czasami przerasta, nie peka, z pecherzyka robi sie torbiel, ktora najczesciej samoistnie sie wchlania. Jest to tzw. LUF. Najczesciej ma wplyw na to podwyzszona prolaktyna i stes. Dlatego zeby to wykluczyc monitoruje sie cykl do momentu pekniecia pecherzyka, jak nie peka tto podaje sie leki na pekniecie i jest cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozana kokardko, plamisz kilka dni przed miesiaczka. A masz bardzo bolesne i obfite miesiaczki? Jezeli tak, to dobrze byloby powiedziec o tym lekarzowi, bo to moze byc objaw endometriozy. U mnie takie objawy dawal polip endometrialny, ktory dziala jak naturalna spirala wewnatrzmaciczna. I to jedyne co sie dzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiączki mam tylko na początku tak w miarę obfite a pozniej sa ok i trwaja w miarę krótko bo ok4 dni. Martwi mnie tylko to, ze nawet podczad zazywania d*phastonu plamienia występowały, a zazywalam go wlasnie po to by ich nie bylo, natomiast progesteron mialam badany i wyniki byly dobre...a jak u Ciebie Griszankaanka wygladaja dalsze rokowania z tym polipem? Sa szanse przy endometriozie na zajście w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrus nie ma sie co martwic, jak masz podejrzenie, ze nie bylo owulacji, to umow sie z lekarzzem na monitoring kolejnego cyklu. Jak nie bedzie pekal, to dostaniesz lek i bedzie po sprawie. Starsz sie niespelna dwa lata, ja cztery i wciaz cos mnie zaskakuje. Dasz rade :) Rozana kokardko, z tym polipem to jest tak, ze trzeba go usunac i mozna dalej dzialac.Najgorsze jest to, ze histeroskopia jest koszztowna 1500 zl. Mialam juz raz robiona w ubieglym roku i niiestety odrosl, teraz bedzie wycinany w nastepny poniedzialek, a we wrzesniu wybieram sie na druga inseminacje - mam nadzieje, ze sie powiedzie. Przy endometriozie trudno jest zajsc w ciaze, ale jest to jak najbardziej mozliwe. Zaluje tylko, ze prawie dwa lata tkwilam u niekompetentnego lekarza, ktory wmawial mi, ze jestem zdrowa. Ale teraz wiem, ze cos robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do jakiego lekarza chodzisz? Albo inaczej: w jakim mieście:-) bo ja mam swojego całkiem niezłego, jest przekonany ze jestem zdrowa i na pewno w ciążę zajde, tylko jakos jej nie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
Dziewczyny trzymam w kciuki ja wczoraj u gin bylam na razie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem tu nowa i tak ja wy staram się z mężem o dzidzie.ogólnie nie przejrzałam całego forum ale chciałabym dołączyć do waszego wątku. zawsze razem jest raźniej i każda może coś podpowiedzieć drugiej. staramy się o dzidzie od 1,5 roku. między czasie przeszłam laparoskopię i dwa cykle z clostilbegytem. przez ten cały czas jestem na d*phastonie ponieważ nie mam regularnych miesiączek. dodam jeszcze, że mam PCO. co miesiąc czekam na te dwie wymarzone krechy na teście, wiem wiem można zwariować i psychika ma duży wpływ na zajście w ciąże,ale pragnienie posiadania dziecka jest na tyle wielkie że trudno przestać o tym myśleć. pozdrawiam was serdecznie i życzę powodzenia w staraniach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala87 witaj u nas ;) pewnie razem razniej ;) *** RóżanaKokardka aby nasz wątek zginął !! i zamienił się w wątek - jak dobrze czuc sie ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no oczywiście! ! Chodzilo mi bardziej o to, , zebysmy z dnia na dzień nie wykruszaly sie z powodu zniechecenia...ale bardzo trafna uwaga:-) a jak Wam wieczorek mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też cisza. @ ma przyjść jutro (w urodziny mojej mamy) ale zbieg okoliczności :) Upiekłam już ciasto- "Łzy Wałęsy", mam nadzieje, że się ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro mam miec owulacje, wiec zobaczymy czy tym razem sie uda. W tym cyklu jest pelen luz, nie mysle juz tak intesywnie o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapidek
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f 32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mi wystąpiły jakieś plamienia. Nie wiem czy to @? Poczekam aż się rozkręci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozana i jak?:) mzoe p[ora na test?:) Baby a u ciebie?? ja przewaznie @ dostawlam nad ranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi @ się rozkręciła. Ale przynajmniej wiem na czym stoję. Wiem, że i tym razem się nie udało i że znów będą nowe starania itd :) Mam nadzieję, że jednak się w końcu uda i nie będę musiała długo czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
baby na pewno sie uda:) ale to duzo od psychy zalezy musicie z mezem troche moze odsapnac? moze zapomnijcie o staraniach..............na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nadal cisza ale czuj sie jakbym miala grypę...jestem zmęczona, osłabiona i czasami mi niedobrze. Ale tak sobie mysle, ze przez rok sie nie udaloi nagle teraz bez ininterwencji lekarza nagle mialoby sie udac? Ciezko w to uwierzyć. Aaa no i podbrzusze boli jak na @ a w poczatkach ciazy podobno bola piersi a mnie raczej nie bola aktualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RóżanaKokardko trzeba być dobrej myśli... a nóż to będzie to:) ja 6.09 idę do innego lekarza, mój obecny chyba stracił koncepcję leczenia. prze[isał mi tylko d*phaston na pół roku i powiedział że jak się nie uda to invitro:(. prawda jest taka,że nawet nie miałam monitoringu:( mam nadzieję że ten podejdzie porządnie do sprawy. kochane dziękuję za tak miłe przyjęcie mnie do Waszego grona. życzę miłego i słonecznego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńko oczywiście masz racje ale jak dobrze nam wszystkim wiadomo wcale nie jest to takie latwe:-( tym bardziej ze za mna rok rozczarowań wiec ciezko uwierzyć ze mogloby sie udac. Ale dzisiaj za to mamy spokojny dzień, mozna odpoczac i tym póki co się cieszę:-) a Wy Kochane jakie macie plany na dzisiaj? Nie masz za co dziekowac Oleńko, jesteśmy tu po to by znaleźć wsparcie i byc wsparciem dla innych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie było mnie dwa dni ;) Babby jak mi przykro :( juz mysłałam ze ci sie udało :( ale nadal wierzymy :) słuchajcie mi zaden test nie wyszedł pozytywnie a wczoraj miałam szyjke otwarta po raz pierwszy od kilku dni i śluz mega ciagnacy . Moze ja poprostu nie mam owulacji????????? ale bol jakis odczuwałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrus- No widzisz :( A szkoda.. :( ale może akurat Tobie się uda ! :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... ................. (KIKA)................22................................5 ..............................06.07 BaByy................20.................................5. .............................14.08 motylekGość..............29.....................2 ..............................serduszko.gif zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................12............ ...................28.08 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 jclio......30........................................18.. ..................................18,08 . . Dołączam tabelkę, niech nowe dziewczyny się wpiszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×