Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gocha78

Rodziny wielodzietne, czyli 3+

Polecane posty

Gość Wiesia Kąkol
Ale były z tego chociaż dobre pieniądze, bo na rower nas było stać. Słonina też zawsze była. Prąd czasem inkasent wyłączał, ale Władzio naumiał się magnesować licznik. :) To po nim córka jest taka zdolna i zaradna. Niestety po nim równie często lubi zaglądać do kieliszka. :( Na dyskoteki do wsi obok już jej od dawna nie puszczamy. Ostatnio zarzygała kolorofony i mamy przez to komornika na plecach. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa80
O matko polko co tu się dzieje....:) :) :) Co do wagi...tak sobie czytam...moja córka ma 14 lat i waży 38 kg :)jakoś 7 latka z wagą 30 kg mi dziwnie się wyobraża:)ale z dzieci nie ma co się wyśmiewać...wina rodziców że tuczą...a poza tym jak nie dac dziecku jedzenia jak głodne?No bez jaj,co ma jej powiedzieć że od dzisiaj ma diete z mamusią?Może rodzice duzi ogólnie to i ona duża.Oby tylko straciła później bo czasami jak patrzę na gimnazjalistki w wieku mojej to się nóż w kieszeni otwiera...na rodziców ofcourse..później biedne latają z dietą ,szukają tabletek na necie i same tragedie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesia ty wypadaj stąd bo nie pasujesz tutaj z tymi kitami chcialaş byc śmieszna ale popsułaś cały temat won wiecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Po pierwsze- mam jedynie zasiłek rodzinny na dzieci, o więcej nigdy nie pisałam i nie mam zamiaru. Wiem, że jest pełno ludzi co ma gorzej niż ja. Nie mam żadnych paczek mikołajkowych dla dzieci i nigdy takiego czegoś nie miałam. Z MOPS-u jak już pisałam mam jedynie zasiłek rodzinny no i jeszcze na najstarszą córkę z funduszu alimenty ale to inna sprawa. Pomocy od rodziny nie mam, sami sobie dajemy radę. On apetyt ma dobry niby, bo je 3-4 razy dziennie normalne posiłki, ale on to wybiega wszystko :/. Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż pare minut. Słodyczy nie je dużo, góra czekolada na tydzień bo chyba już mu się przejadło ;). On mało które lubi, jedynie właśnie czekoladę, jakieś cukierki landrynki. Napojów gazowanych nie lubi. Lekarz mówił, że taka jego uroda że jest mniejszy od innych dzieci. Że nie ma się czym martwić, a schudł od czerwca około kilogram. Ważył prawie 17 a teraz 16.3 kg. Badań to on miał peło robionych i wszystko ok jest. Moja starsza córka ma 8 lat i waży 24 kg i ma 126 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammatoja
Ja nawet świadczeń rodzinnych nie mam. W ogóle nie mam żadnych korzyści finansowych wynikających z faktu posiadania trójki dzieci. No, może tylko podatków nie płacę tak wysokich, bo to, co mam oddać państwu, wyrównuje mi ta z******ta ulga prorodzinna i wychodzimy z fiskusem na zero. I nie uważam się za jakiegoś krezusa. Mój mąż zarabia sporo, ale bez przesady, ja trochę powyżej średniej krajowej. Wynajmujemy też nasze poprzednie mieszkanie, ale z tego mamy na czysto ok. 1000 zł, co nie jest powalającą kwotą, ale lepiej ją mieć niż nie mieć. Żyjemy normalnie. Mamy 2 samochody, bo mieszkamy pod miastem, szeregowiec na kredyt, w którym mieszkamy 3 lata (przeprowadziliśmy się, gdy byłam w ciąży z drugim synem)..Mieszkanie mamy w miarę wykończone, ale ciągle są miejsca, gdzie czegoś brakuje, a to lamp na schodach, a to jakiejś półeczki. Przydałaby się też jeszcze jedna szafa ;) Mamy znajomych, którym powodzi się lepiej, ale też takich, którzy żyją na niższym poziomie. Wydaje mi się, że jesteśmy przeciętną polską rodziną z dużego miasta, po studiach, w której oboje małżonkowie pracują. I uważam, że taką rodzinę stać na 3-4 dzieci (chociaż my na 3 poprzestaniemy). Pewnie, że z jedynakiem na więcej rzeczy byłoby nas stać, a bez dzieci to w ogóle byśmy sobie żyli jak pączki w maśle, ale chyba nie o to chodzi w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie w
gościówa80 a mnie się dziwnie wyobraża stan twojego umysłu :D Myślisz, że moja córka w wieku 14 lat będzie ważyła 60 kg :D ? Przecież ona teraz intensywnie rośnie i przez cały rok przytyła 1 kg a teraz to jej waga stoi. Ona mierzy dokładnie na dzień dzisiejszy 133 -mierzyłam ją dzisiaj przed wyjściem na balet bo rajstopki zrobiły się przy maławe .Gdy w maju wyrabialiśmy jej paszport to mierzyła 132 ...Ja w wieku 14 lat ważyłam 44 kg ale miałam 170 cm wzrosty więc uważasz , że byłam gruba :D ? Moja waga była na 50 w siatce centylowej !! A gdybym ważyła 38 kg przy tak wysokim wzroście to wyobrażam sobie jaką byłabym tyczką :D Więc patrz na wzrost idiotko :-O A nie sama wagą Zreszta sprawdz sobie na siatkach centylowych odpowiednią wagę do wzrostu dziecka Ja mieszkam w Grecji i tutaj ogólnie rozwój dzieci jest troszke inny i te siatki centylowe również maja inne proporcje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie w
Dziewczyna Thomasa moje dzieci mają greckie obywatelstwa i zostały ochrzczone w kościele greko katolickim . Dla Ciebie ma to duże znaczenie ? Jakiej narodowości jest Twój mąż ? Pozdrawiam i życzę udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co ty sie tak tych siatek uczepilas zawsze mnie smieszylo to klasyfikpwanie dzieci wg. siatek, kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie i mnie bardziej interesuje to ze nie choruje niz czy miesci sie w siatce czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że te siatki sprzed lat, kiedy zdrowy dzieciak=pulpet to do niczego niepodobne, 75-90 centyl to raczej dzieci przy kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosciowy twoja córa ma 14lat i waży 38 kilo ? A ile ma wzrostu , bo raczej nie wiele . Wieku 14 lat tj w ósmej klasie podstawówki pamiętam jak pielęgniarka szkolna nas wazyła i mierzyła to ja bylam bardzo chuda i ważyłam 37 kilo przy wzroscie 160 .I pamiętam jak sprawdzila moje wymiary w tabeli i powiedziała ze jeszcze sie mieszce na najnizsym poziomie :P Twoja albo jest karłem albo ma niezla niedowage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia Kąkol
Jeśli ja psuję klimat to co robi tu taka "pocałuj mnie w", bo nie rozumiem? Pisze też jako "Dziewczyna Thomasa". :) Akurat widzę jej IP. Mamy my ci na wsi rozwiniętą technologię. Ha! Słyszałam o takich zaburzeniach, jakie ma ta dziewczyna. Podobne zdiagnozowano u Witusia, kiedy miał zaledwie 4 latka. Co i rusz przybiegał do nas do chlewiku i mówił, że jest kim innym. :) Zabawny dzieciaczek. To wszystko przez to, że nie miał kontaktu z rówieśnikami biedny. U tej dziewczyny na pewno jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa80
Córa ma 158 cm wzrostu....i śliczna z niej laska...ja kiedy ją rodziłam ważyłam 52 kg w ciąży...pociąży zeszło mi do 46 spowrotem....chudziny u nas... A Ty mamo nie musisz obrażać i od razu wyzywać od idiotek...ja nie wołam na Twoje dziecko świnka, tucznik, gruba beka i spaślak...aczkolwiek widzę że powinnam...:)Matko nie wstydzisz się z nią wychodzić???Mam nadzieję że przynajmniej z buzi ładna bo inaczej zostaje zamknięcie w czterech scianach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa80
diczytałam że ojciec małej grek....:( no to dupa z urody nawet...a grecy zawsze spasieni byli....i jeszcze im strajki w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecy są niscy i krępi
grecy są niscy i krępi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia Kąkol
Pisała też bidulka o 07:03:20. Jej stan musi podchodzić pod krytyczny, szczególne że na poprzednich stronach aż roi się od tego samego IP pod różnymi nazwami. :) Znam ci ja lekarza u nas w gminie, który może się nią zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy grecy sa niscy ?????? ło matko a ja na wakacjach widzialam co innego nie to co nasi polscy panowie co ponad 1,80 nie znajdziesz na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy grecy sa niscy ?????? ło matko a ja na wakacjach widzialam co innego nie to co nasi polscy panowie co ponad 1,80 nie znajdziesz na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesiu akurat co do 7 30 sie nie zgadza bo pisalam to ja gość który lubi tu zaglądac i czasami wetknąć swoje 3 grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nóżek baletnicy to ona na pewno nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tutaj nie pisalam na temat wagi czy urody dzieci ale czytalam was i widze ze dziewczynka nie jest gruba ,bardzo ładna dziewczynka chociaz tylko kawalek usmiechu widac, taką gracje ma w sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gruba nie jest, ale do filigranowych raczej nie należy. To już chyba lepiej w to karate zainwestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie w
zdjęcia z baletu robione były wiosna a teraz zeszczuplała i podrosła znacznie co widac na zdjęciu z plecaczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze nie jest gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesia Kąkol, a ty masz jakieś fotki? chętnie Witusia bym obejrzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4z plusem dziekuje za przepis na bitki. Pamietam ze kiedys pisalas ze dzieci czesto Ci choruja.polepszylo sie im?czy nadal lapia wszystko? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtammmmm
pocałuj mnie w-- naprawde nie przejmuj się tym co pisze ta IDIOTKA gościówa80. Twoja córka wygląda normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×