Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gocha78

Rodziny wielodzietne, czyli 3+

Polecane posty

Gość mama szarańczy
I nie wydzieraj się tak z tymi capsami i bez tego widać że się drzesz na dzieci...biedne...mam nadzieję że nie skończą jak inne w wiadomościach w tvn..ale zapowiada się na to:( to miłego plotkowania w gronie chamów...bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam zadnych dzieci i obserwuje temat od kilku dni bo mam akurat na to czas i ty jestes ewidentnym przykladem ZMYSLAJACEGO PRYMITYWA, ktory pisze rowniez jako gosc na wlasne potrzeby i ubliza innym! ha! kto cie nie zna ten cie kupi :o 24 H na forum i nadal sie upiera ze ma chocby 1 dziecko?! :o na glowe niektorym padlo na tym forum rowno. jak juz odwalasz prowo to badz wiarygodna! ale zaraz, czekaj: do tego potrzeba przeciez inteligencji, ktorej tobie zasadniczo brakuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś spytałam teściową jak
sobie radziła. Miała trójkę dzieci i męża, który raczej był mentalnie nieobecny w życiu i domem się na pewno nie zajmował, więc w sumie jakby miała czwórkę dzieci (teściowa wychowana tradycyjnie, ona spełnianiała obowiązki kobiece). Teściowa odpowiedziała, że musiała być perfekcyjnie zorganizowana, robić wszystko szybko, prężnie, czas miec zaplanowany często niemal do minuty. Kosztem czegoś takiego mogła się pochwalić jaki to ma ułożony dom, ciasto obowiązkowo w niedzielę na stole, obiad codziennie itp. (pytanie czy warto, ale to inna rzecz). Teściowa jest osobą zaradną, ale na pewno nie było możliwości, żeby godzinami zajmowała sie czyms takim jak dawniejszy odpowiednik kafeterii (prasa, telewizja, szydełkowanie, słowem - każdy złodziej czasu). . Także niestety, moje panie. Ale opowieści snute na pół strony o tym, jakże to macie na wszystko czas i idealne życie rodzinne, to bzdety wyssane z palca. To nie jest możliwe, dzieci to jest non stop coś, to wyczerpuje choćby psychicznie, czasem człowiek ma łeb jak sklep. Dochodzą prozaiczne też rzeczy: chociażby przy dużej rodzinie zawsze jest coś do sprzątnięcia, ogarnięcia, inaczaj bajzel wyjdzie oknami. Więc jak ktoś z kawusią zalega godzinami na kafeterii, to albo żadnej rodziny wielodzietnej nie posiada albo robi to kosztem tej rodziny, a tu uprawia bajkopisarstwo, w które moża nawet święcie wierzy (bo już na przykład nie widzi bałaganu w domu). To nie jest żadna złośliwośc, to jest fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
haha pewnie te dewotki myślą, że my tak jak one przesiadujemy przed komputerem stacjonarnym haha A czy nie ma czegoś takiego jak iphone gdzie napisać można siedziąc z dzieckiem w parku czy czekając godzinę na zajęciach baletu ; Myslisz, że , cała moja 4 dzieci krąży wokół mnie przez cały dzień :D ? One mają również tatę i dziadków ;) A najstarsza po szkole chodzi na dodatkowy angielski, tańce i karate .Wierzysz :D ? Teraz w gr mamy godzinę 9:00, córka jest w szkole a blizniaki w przedszkolu. Zostałam w domu z najmłodszą która śpi a ja teraz nie robię nic-dosłownie nic bo jestem w ciąży i nie muszę lub kto woli -nie mogę. Gdy mała wstanie to pójdziemy na spacerek .Wyobrażam sobie jak wygląda wasze życie skoro takie płytkie i zacofane jesteście. Ja ci nie udowodnie że piszę prawdę ale mogę jedynie smiać sie z twoich komentarzy I jeszcze taka głupia porównuje współczesne kobiety do swojej teściowej .Ja nie bawię się w pieczenie ciast i nie sprzątam domu 3 piętrowego bo robi to za mnie gosposia a Wy dalej siedzcie sobie i wymyslajcie swoje teorie Despinaki, wysłałam ci w mailu mój telefon .Zadzwoń albo podaj swój to pogadamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
haha pewnie te dewotki myślą, że my tak jak one przesiadujemy przed komputerem stacjonarnym haha A czy nie ma czegoś takiego jak iphone gdzie napisać można siedziąc z dzieckiem w parku czy czekając godzinę na zajęciach baletu ; Myslisz, że , cała moja 4 dzieci krąży wokół mnie przez cały dzień :D ? One mają również tatę i dziadków ;) A najstarsza po szkole chodzi na dodatkowy angielski, tańce i karate .Wierzysz :D ? Teraz w gr mamy godzinę 9:00, córka jest w szkole a blizniaki w przedszkolu. Zostałam w domu z najmłodszą która śpi a ja teraz nie robię nic-dosłownie nic bo jestem w ciąży i nie muszę lub kto woli -nie mogę. Gdy mała wstanie to pójdziemy na spacerek .Wyobrażam sobie jak wygląda wasze życie skoro takie płytkie i zacofane jesteście. Ja ci nie udowodnie że piszę prawdę ale mogę jedynie smiać sie z twoich komentarzy I jeszcze taka głupia porównuje współczesne kobiety do swojej teściowej .Ja nie bawię się w pieczenie ciast i nie sprzątam domu 3 piętrowego bo robi to za mnie gosposia a Wy dalej siedzcie sobie i wymyslajcie swoje teorie Despinaki, wysłałam ci w mailu mój telefon .Zadzwoń albo podaj swój to pogadamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy owak ,czy macie te dzieci czy nie i tak jesteście nic warte ,bo macie się za lepsze od tych co mają 1-2 dzieci a wy wielkie matki tabuna dzieci takie nowoczesne ,obyte ,g***o prawda dla większości ludzi i tak nie jesteście już kobietami tylko matkami -macicami ,i to jest prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
póki co to Ty się uznajesz za lepszą:) uwazasz ze nie mozliwe jest przy 4 dzieci miec równiez czas na siebie:) Jak sa małe to być moze i trudniej ;) ale jak dorastają szybko uczą się i samodzielnosci i tego że trzeba po sobie posprzatać :P Juz 7 latek potrafi bardzo wiele w domu sa zrobic co przy jedynakach jest naprawde rzadkosscią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja starsza siostra miała w domu jedynaczkę i o ile pamietam jak mała miała 12 lat ciagle musiała trzymac sie kiecki matki. moja siostra nie mogła sama wyjsc na zakupy a co dopiero wybrac się na spotkanie chocby z kolezankami. Ja mam w domu najmłodsza z 4 11 latkę i uczesczam na wiele ciekawych zajeci tylko dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""Juz 7 latek potrafi bardzo wiele w domu sa zrobic co przy jedynakach jest naprawde rzadkosscią oczko.gif' no i znowu jakies głupoty wypisujesz ...dajcie spokój tym jedynakom pisze to jako matka 3 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dzieci jest ok ale uważam ze każde z rodziców powinno pracować. Moja ciocia w wieku 32 lat żgnęła w wypadku samochodowy .Wuja został sam z 3 dzieci . Ciocia nigdy nie pracowała zawodowo i dzieci nie dostały renty...wiec różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rafaella ty się lecz dziecko :o mailujesz ze sobą? może cię umówię do psychiatry co? :o myślisz że polacy w polsce nie mają smartfonów i tabletów? :o otóż mają, ale nie siedzą 24 godz na dobę na forum jak mają dzieci i dom na głowie. jedyne osoby które tu piszę, że ci wierzą to ty sama pod innymi nickami :D szczególnie żałosny jest ten niby totalnie przypadkowy zlot polek mieszkających w grecji :D idź dziecko zajmij się czymś, pracy poszukaj, albo zrób se dobrze bo ci na głowę siadło i to równo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama prawniczka
A ja zazdroszczę mamom, które mają więcej niż jedno dziecko. Naprawdę z miłą chęcią posiedziałabym w domu i zajęła niemowlakiem. Mam porównanie, ponieważ od kilku dni z powodu choroby siedzę w domu i pracuję "na odległość" i jakoś nie spieszy mi się do pracy:) Ale wszystko co dobre szybko się kończy i od poniedziałku znowu od rana do wieczora będę poza domem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę wtrącić słówko - ty możesz zostać, bo ty jesteś normalna i prawdziwa, ale trzeba się stąd pozbyć tych fikcyjnych co cały czas zmyślają, bo inaczej temat nie ma w ogóle sensu, bo jaki jego cel jak tylko 10% pisze prawdę a reszta zmyśla, prawda? żaden! z dotychczasowych piszących jestem pewna tylko co do 6 osób że mają jakieś dzieci, a reszta to są wymysły znudzonych dziewczyn, łącznie z tą chorą psychicznie nastolatką nieudolnie podającą się za kilka różnych matek/osób :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama prawniczka
Nigdy nie będzie pewności, kto pisze prawdę, a kto nie. Jakiś czas temu założyłąm temat, w którym również ktoś stwierdził, że zmyślam i mi się nudzi, więc przestałam odpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama prawniczka bo nie wiesz że na kafeterii oby ktoś ci uwierzył to musisz: -żyć w nędzy, -nie mieć dzieci(bo skąd masz czas na forum) -mieć męża alkoholika, -zdradzać bądz być zdradzaną, -nie mieć dobrze płatnej pracy, -żyć w nędznej kamienicy(bo niby skąd masz mieć piekny dom) Więc sama widzisz , że osoby które prowokują i psuja tematy to typowa biedota Polska :D Nie mająca nic a jedynie marny komputerem i jak opłacą rachunek to mogą do woli korzystac z kafe. Mieszkam w uk i na tamtejszych forach nie ma czegos takiego 💤 bo Anglicy nie są takimi zdesperowanymi i niedowartościowymi ludzmi jak polańscy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lista nicków które są prawdziwe: ToksycznaKobita Kamilka21 Dorota38 mogę wtrącić słówko pani Ninke cztery z plusem (chociaż strasznie słodzi i ciumka tu już wiem kim jest, ale niech jednak tak nie słodzi, bo to strasznie męczące) + niektóre nicki, które tu wpadają jednorazowo, ale nie udają wielodzietnych, tylko piszą prawdę o liczbie dzieci, albo pytają o coś, albo wyrażają opinię i to w zasadzie tyle x x x czarna lista nicków: cała reszta, która się dotychczas przedstawiła jako wielodzietne a siedzi tu 24 na dobę i opisuje g******e nierealne problemy i landrynkowe dnie! i najgorzej, że tych osób jest najwięcej i niektóre udają po kilka wielodzietnych, co jakiś czas przedstawiając się z nudów jako nowe + te same osoby pod innymi nickami popierające swoje posty i ubliżające tym, którzy je demaskują i udowadniają im jak beznadziejnie kłamią x x x pytanie tylko czy w takich proporcjach: 6 prawdziwych matek do kilkunastu/kilkudziesięciu projektów ten temat ma jakikolwiek sens żeby go kontynuować? :o niewielkie szanse moim zdaniem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze 7 prawdziwa, której zapomniałam dopisać: Ola Karola x x x i na niej już niestety koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
Ty poleczko masz iphone i smartfona :D ? Jakbyś miała to byś nie musiała pisać jak desperatka :D Zreszta ukrywasz sie jako gość bo nie masz odwagi napisac z prawdziwego nicku.Pewnie opowiadasz bajki na kafe i stąd sądzisz, że inni też tak robią :D Zresztą uciekam stąd bo możesz być psycholem i nie będę ryzykować, nawet w necie Despina, widzialam ten wątek o lekarzu .I nie zdziwilo by mnie ,że to pisała ta sama idiotka co tutaj .Zalogowałam się na tym greckim forum :) I udzieliłam się w temacie "Poród w klinice IASO"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mogę wtrącić słówko - ty możesz zostać, bo ty jesteś normalna i prawdziwa, ale trzeba się stąd pozbyć tych fikcyjnych co cały czas zmyślają, bo inaczej temat nie ma w ogóle sensu, bo jaki jego cel jak tylko 10% pisze prawdę a reszta zmyśla, prawda? żaden!" 100% RACJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam tu prawdziwego nicku. cały czas piszę jako gość. a iphone to jest nic innego jak smartfon ciołku. :o i tak właśnie: wylatuj z tematu! nikt cię tu nie chce ani tobie podobnych lepiej wykorzystaj ten czas na wizytę u specjalisty i nie omieszkaj mu opowiedzieć o swoich problemach z bujną wyobraźnią i kompulsywnym kłamaniem :o siedzi taka całe dnie na forum, nie ma ani szkoły i bez pracy i udaje nie wiadomo kogo. lecz się! naprawdę lecz się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
dla mnie iphone5 to całkiem nowa generacja od Apple więc ma tyle wspólnego z innymi smartfonami co ja z biedotą Polską Mam rozumiec że twój sens zycia to przesiadywanie na kafeterii jako gość i prowokacje w tematach które ciebie nie dotyczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
dla mnie iphone5 to całkiem nowa generacja od Apple więc ma tyle wspólnego z innymi smartfonami co ja z biedotą Polską Mam rozumiec że twój sens zycia to przesiadywanie na kafeterii jako gość i prowokacje w tematach które ciebie nie dotyczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie porobiło... nie czytałam nawet tych wszystkich stron ale zastanawiam sie jaki masz cel gosciu w wyłapywaniu tych twoich zdaniem prawdziwych i nieprawdziwych ników? i na jakiej podstawie stwierdzasz wiarygodność każdego z nich? Tobie zwyczajnie musi sie nudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pytanie tylko czy w takich proporcjach: 6 prawdziwych matek do kilkunastu/kilkudziesięciu projektów ten temat ma jakikolwiek sens żeby go kontynuować? pechowiec.gif niewielkie szanse moim zdaniem........." Z TYM ROWNIEZ SIE ZGADZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takczytamczytam
Rafaella4 czytam twoje wypowiedzi i naprawde jestes strasznie zarozumiała . Wydaje ci się ze jestes lepsza bo wyszłaś za mąż za obcokrajowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rafaella ty jestes takim dnem intelektualnym, ze nie spodziewam sie zebys wiedziala np ze takie samsungi sa juz bardziej zaawansowane technologicznie niz iphone5 :D tak mialas stad isc i tak sie zegnalas, a siedzis tu jak wesz na psim zadzie :D uciekaj! a ty rollie tez jestes projektem!!! :D i to jeszcze jakim! posty piszesz takie z tylka, ze na kilometr wieje sciema i sorry za dosadnosc, ale ten temat powaznie trzeba OCZYSCIC z takich znudzonych klamczuch, zeby mial sens i sie jakos krecil, bo na klamstwach sie go nie zbuduje i dokladnie jak poprzedniczna uwazam, ze NIE MA NAJMNIEJSZEGO SENSU go ciagnac dopoki takie jak wy tu pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona za nikogo nie wyszla :D ma problem z glowa i tylko to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1980rok
"Rafaella4 dla mnie iphone5 to całkiem nowa generacja od Apple więc ma tyle wspólnego z innymi smartfonami co ja z biedotą Polską lapka.gif" KIM ty jestes zeby wyzywać innych od biedoty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goścówa
Podczytuje temat od wczoraj i jedną tutaj zdrowo p******o. :D Jest przekonana, że mąż architekcina w kraju w zapaści gospodarczej głębszej niż nasza Zielona Wyspa Ryżego jest w stanie zapewnić wielodzietnej rodzinie taki byt, że stać go na służkę która pierze i piecze? :D I na nowinki technologiczne? :D Achaaa, tak tak, oczywiście... A my to zapewne łykamy jak te młode pelikany... Jezu, niektórzy to mają rozum wielkości fistaszka. ;) Popieram wszystkich gości, którzy się tu dziś wypowiedzieli! Co racja to racja, temat by był fajny do poczytania przy kawie, jakby oddawał prawdziwe realne życie wielodzietnych, a tu większość pitoli bez pojęcia od rzeczy. Nic dziwnego, że niektórych to frustruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×