Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gocha78

Rodziny wielodzietne, czyli 3+

Polecane posty

Gość i rafaella tez niech zmieni
na "rafaella co jej odpierdziella" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Co tu sie porobiło :/. Jakieś kłótnie :/. Jak dla mnie to nie jest tu potrzebne. U mnie w miarę ok, wróciłam w środę z synem ze szpitala, zabieg usuniecia zaćmy z lewego oka udał się :). Wczoraj byłam z synem u laryngologa i syn musi mieć zbadany słuch :/. W poniedziałek idziemy na to badanie już, We wtorek znowu logopeda nas czeka. 18 października na kontrolę do okulisty po zabiegu jedziemy. Ja idę do ginekologa 9 października. Coś mnie boli podbrzusze od 2 tygodnie już :/. Mam nadzieje, że to nic takiego, że to jakiś niewielki stan zapalny znowu. A co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem sensu takich
tematów. Normalne osoby, które chciałyby popisac prawdę, czasem pożalic się, czasem uzyskać radę, ochodzą szybko z takich topów, ponieważ się wstydzą cokolwiek zapodać, jak czytają te brednie, jak to się rodzina wielodzietna sama prowadzi. A idealna mamuśka jedyne co robi, to wydaje na świat kolejne potomki, a potem klika sobie na forum :O I rafaella nagle ma gosposię, o której jakoś wcześniej zapomniała wspomniec, chwaląc się jak to ma wszystko jak w zegarku. Polecam poszukać innych forów dla wielodzietnych, nie na Kafe. Można znaleźć takie z normalnym życiem, które ma blaski i cienie. I ludziska nie wypisują na nich jakichś elaboratów o doopie maryni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana 19 latka
p*********e od rzeczy :-O sama pochodzę z wielodzietnej rodziny .Mam trzech braci, mama nie pracowala i w domu było ugotowane, posprzatane , wyprane to matka miała czas na rozwiązywanie krzyżówek i zajmowała się robieniem ubranek dziecięcych z wełny. do dzis pamiętam taka maszyne na przedpokoju i jej hałas podczas mamy robótek :P Gdy ja i bracia bylismy w szkole a ojciec w pracy to mama nawet na kawke do kolezanek chodzila więc uwazam że babka która ma wiecej dzieci tym bardziej jest zorganizowana i nie pisze tu o żadnej pomocy gospodyni Mam koleżanke która jest jedynaczka i jej mama pracuje do 14 chyba i u niej w domu zawsze kiedy nie przyjde jest syf wiec bez sensu te wase zalozenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana 19 latka
pierdolicie od rzeczy :-O sama pochodzę z wielodzietnej rodziny .Mam trzech braci, mama nie pracowala i w domu było ugotowane, posprzatane , wyprane to matka miała czas na rozwiązywanie krzyżówek i zajmowała się robieniem ubranek dziecięcych z wełny. do dzis pamiętam taka maszyne na przedpokoju i jej hałas podczas mamy robótek :P Gdy ja i bracia bylismy w szkole a ojciec w pracy to mama nawet na kawke do kolezanek chodzila więc uwazam że babka która ma wiecej dzieci tym bardziej jest zorganizowana i nie pisze tu o żadnej pomocy gospodyni Mam koleżanke która jest jedynaczka i jej mama pracuje do 14 chyba i u niej w domu zawsze kiedy nie przyjde jest syf wiec bez sensu te wase zalozenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie rozumiem sensu takich" 100% RACJI ! x Kamila trzymam kciuki za twojego malego i mam nadzieje, ze sluch ma ok. podejrzewam, ze pewnie na audiogram idziecie? mialam to badanie kiedys. i powtorze jeszcze raz przy wszystkich - szkoda, ze tak malo jest na tym temacie realnych ludzi jak TY. na prawde szkoda x "Załamana 19 latka" kolejny wpis szaranczy albo rafaelli albo nawet 1 i tej samej osoby, bo te same byki wali IDZ CIELAKU i sie czyms ZAJMIJ, albo odwal kolejne prowo na innym temacie, bo tylko tym potrafisz zapchac sobie czas. zalosnas jest! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty piszesz o czasie, jak chodziliście z rodzeństwem do szkoły. To inna bajka. Moja siostra ma czwórkę nastolatków i spokojnie ma czas na kawki i inne pierdoły. Ale z maluchami jest o wiele inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana 19 latka
o jakich nastolatkach mowa ? Gdy chodzi do szkoły 7,8 i 10 latka to dla ciebie sa nastolatkowie ? Do tego najmłodszy brat był jeszcze w pieluchach! I ten okres doskonale pamiętam a nawet gdy byłam młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana 19 latka
gościu ale ty zdrowo p*****lniety jesteś na prawde .Nie wychodzisz z tego wątku w ogóle ? uwziąłes sie na ta rafealle jak popapraniec jakis wg ciebie wszyscy tu piszący to rafealla?? HAHAHAHA DEBILEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, to jednak rafaella :) Kurde, dałam się nabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci w wieku 7+ to juz duze kozy, a wiekszosc panien pierniczy, ze ma przedszolaki, niemowleta i ciagle stara sie o kolejne, siedzac przy tym 24/7 na forum :o ten temat to jest jakas kompletna groteska :D (nie urazajac tych kilku osob z bialej listy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammatoja
Gość 🖐️ Podszyłam się ostatnio pod ciebie, sorry ;) Bawi mnie ten wątek :) A szczególnie frustracja wszystkich wcieleń Rafaelli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja reakcja potwierdza tylko, ze sie nie pomylilam :D to ile prowokacji juz dzis odwalilas? :D teraz rzniesz nastolatke? pewnie ..nie musisz nawet sie specjanie starac, bo juz dawno bylo widac, ze nia jestes. ..muchy masz jeszcze w nosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopaja
Kamilka to super , że się udał zabieg :* Trzymam kciuki za badania &&&& a ile synek ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slepa jestes ze nie widzisz
ile? okularki moze? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamatoja, luz, tu jest kilku gosci, bo widze ze nie wszystkie posty sa nawet moje nie musisz przepraszac, bo nie ma za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamatoja przeprasza samą siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj mylisz sie mylisz :D jest nas tu wiele i widze ze dochodza nowe osoby, ktorym sie nie podoba temat pewnie i tak go nie odratujemy, bo nie bedziemy tu niewiadomo ile zagladac, a potem bzdury pojawia sie migiem z powroetm jak glony :D i wszytkie wrocicie pod starymi albo nowymi nickami, zeby dalej pieprzyc glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak gadasz od rzeczy ;) może idz i odpocznij od tego komputerka swojego bo zaczynasz majaczyć ;) jutro też jest dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpoczywam caly czas, bo juz dawno leze w cieplym lozku :D martw sie lepiej o siebie prowo nie wyszlo i nie ma co z czasem robic? :D jakie to typowe.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn ma 5 i pół roku. Dokładnie 5 lat i 7 miesięcy. Za dużo tego wszystkiego jak na tak małego człowieka :(. Jeszcze muszę mu zrobić niestety parę badań bo syna jest za mały i za chudy do rówieśników :(. Schudł ostatnio ;(, waży 16.3 kg i ma około 110 cm wzrostu. Je normalnie i nie przybiera nic na wadze a jeszcze traci :(. Jeśli chodzi o jedzenie jest bardzo wybredny byle czego nie zje i muszę przy nim kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załamana 19 latka na wychowanie ciebie czasu na pewno zabrakło twoim rodzicom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie w
Despinaki tak jak pisałaś 👄 Kamilka => Uważaj na niektórych lekarzy bo dużo konowałów .. Opowiem Ci moją historię... Cały lipiec spędziłam z rodziną u rodziców w Polsce i gdzieś w połowie pobytu moja najstarsza córka(7 lat) zaczęła mieć bezdechy w nocy :( Do tego chrapała i mówiła "przez nos" i miala cały czas podrażnione i łzawiące oczka.Pojechaliśmy z nią do laryngologa .Ten ją zbadał i bez żadnego prześwietlenia oznajmił nam , że mała ma trzeci migdał do usunięcia . I dosłownie starał się Nas wcisnąć na zabieg do kliniki w której pracuje ! Dzięki Bogu postanowiliśmy wrócić do domu i tam pójść do lekarza by się upewnić w diagnozie i w razie czego wykonać ten zabieg w Grecji . I tu szok o.O Grecki lekarz zagląda jej do gardła i mówi , że nie widzi żadnego migdałka do wycięcia a jak na jego oko to jakaś alergia się przyplątała .Oczywiście zalecił rentgen dla pewności i sama widziałam , że żadnego przyrostu nie było ! Poszłam z nią do alergologa-zrobiliśmy testy skórne i z krwi i nic nie wykazało alergii. Po niecałym miesiącu od tych badań córci przeszły objawy alergiczne i teraz wszystko wróciło do normy :) Pozdrawiam i życzę zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te dzieci macie, bo same chcecie czy tak z przypaddku? lubicie się rozmnażać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no..maja zasiłki odpisy od podatków paczki mikołajowe pomoc z mopsu to sie ciaptają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rafaella caly bozy dzien na forum :D urzekla mnie twoja historia :D pewnie piszesz o dziecku z rodziny albo o czyms co wyczytalas na necie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamila TRZYMAJCIE SIE 😍 rzeczywiscie za duzo tego wszytkiego na jednego dzieciaka a dajesz mu jakies krople na apetyt? nie podjada slodyczy i zapychaczy miedzy posilkami (w tym slodkich napojow)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie w
Kamilka to faktycznie maleńki jest :( Moja córka jest od twojego synka 1,5 roku starsza i waży 30 kg przy wzroście 132 cm . A co mówi lekarz na to , że schudł? Bo dziecko może być drobne i mało przybierać ale nie powinno chudnąć .Robiłaś mu dodatkowe badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogl schudnoc po zabiegach operacyjnych. to normalne akurat, bo sie traci apetyt po narkozach, a tym bardziej po ingerencjach w twarzoczaszke (bole glowy, mdlosci.. dorosly tez nie myslalby o jedzeniu). no ale jak nie ma apetytu od dawna a nie w czasie okolo zabiegowym, to widocznie inna strawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie w
zuzia rózia Tak :) Gdy byłam w ciąży blizniaczej to się tak zarejestrowałam :) Ale już się nie udzielam bo forum "umarło" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×