Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gocha78

Rodziny wielodzietne, czyli 3+

Polecane posty

Gość gość
ach, a ręka z pieprzykami u dziecka na rolkach to była z tego co pamiętam lewa a nie prawa, a ty wrzuciłaś tu prawą i cieszysz japę. pokaż prawą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie w
zona modna moja akurat na rączce miała dwa maleńkie kwiatuszki :) jeden czerwony a drugi niebieski ;) zreszta kolory widać na fotce :) a ty gościu przestań mi tak zazdrościć bo nie wiesz już czego się czepić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ nie ma ci czego zazdrościć? mylę się? :D widzisz gdzieś na tych swoich zdjęciach cokolwiek wartego uwagi czy zazdrości? ja nie widzę. :) i nie tylko ja. żaden luksus kłamczuszku. twoja wirtualna córka powinna mieć na imię pinokio ..jeśli w ogóle chwytasz aluzję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle robisz coś poza siedzeniem 24/7 na forum? :D wygląda na to że nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że zazdrościmy :D bujnej wyobraźni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie w
16:37 dziękuje :* Niestety nie sprzedaję ubranek Mam do sprzedania dwa łożeczka po blizniakach STOKKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie w
sorry za literówke ;) miało być STOKKE *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocałuj mnie w ----dlaczego nie piszesz pod swoim nikiem Rafaella ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Ninke a ty czego sie jesCze przypierdloisz? Myslisz ze nie widac ze to ty piszesz, wrzucajac co rusz jakis angielski tekscik? Nawet to ze dziewczyna niemal natychmiast wrzucila zdjecia ubran ze zdjec i zdjecie z flaga co wskazuje na to, ze mowi prawde, ty i tak do czegos sie pzrypierdloisz. Plytki ci teraz kuwra nie pasuja. Rzygam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie w
gość 10:54 nie piszę pod swoim nickiem by nie rzucać się w oczy trollom gość 11:14 szkoda, że napisałeś ten post jako gość .Teraz będzie pisać, że to ja napisałam sama do siebie :P A skąd wiesz , że to pani Ninke ? Jeśli to prawda to niech ona pochwali się gdzie i jak żyją jej dzieci skoro na podstawie 5 cm dywanu wyciąga takie wnioski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie w
a i jeszcze jedno gościu ;) Jakbym ci napisała ile wydaje na ubrania zwłaszcza najstarszej córki to byś ocipiała :D Ta sukieneczka co ma na zdjęciu z hulajnogą kosztowała 30 euro . Ty za ile kupujesz ubrania dzieciom ? Co do zabawek to kupujemy jedynie fisher price i chicco więc szału nie ma ale ciekawa jestem jakimi zabawkami bawia sie twoje dzieci pod warunkiem oczywiście , że je posiadasz :D uciekam bo mąż niedługo wraca z Austrii i muszę ładnie wyglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 € za sukienkę to taki majątek według ciebie? A zabawki fp czy chicco to faktycznie produkty z najwyższej półki :D śmieszna jesteś i tyle. Naprawdę nie ma się czym chwalić, uwierz :) no chyba, że pochodzisz z wiochy zabitej dechami, wyrwałas się "do wielkiego świata" i teraz wydaje ci się, że żyjesz w luksusach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 euro za sukienke to nie duzo, ale majac gromadke dzieci kupuje sie zapewne tanie ciuchy dla nich a nie takie za 30 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie w
a gdzie ja napisałam, ze dla mnie 30 e to dużo ? Przecież moje dzieci śpią w łóżeczkach i jezdzą w wózkach za 1000e ;) Gdybyś była mądra to byś zrozumiała przesłanie ;) Chodzi tu o 30 e za zwykłą sportową sukieneczkę .Za obuwie,kurtki, płaszczyki i ubranka "wyjściowe" itp wydaje po 70 euro wzwyż . Życzę wszystkim mamusiom wielodzietnym miłego i spokojnego weekendu :) My wszyscy szczęśliwi z powrotu tatusia szykujemy się na wyjazd weekendowy do domku letniskowego na wyspę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oqrdeeeeeeee
pocałuj mnie w jaka ty jestes ŻAŁOSNA hehhe G***O w zyciu masz a podniecasz się jak głupia. Musisz pochodzić z biednej rodziny skoro masz takie kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghz
Miał być fajny wątek...a tu albo przepychanki albo chwalenie, czego to się nie ma...jak dzieci w piaskownicy. I to matki kilkorga dzieci, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie w
na wyspę itaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie w
Głupie biedne polaczki :( zazdroszczą ze ktos inny ma wiecej. O rzeczach ktore ja kupuje moim dzieciom mozecie tylko pomarzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocaluj mnie w - ale ty jestes tepa dzida...brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko za ile te łóżeczka sprzedajesz tzn interesuje mnie kupno jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goście z 16:37, 11:14, 13:21 i 19:50 = jebnieta rafaella :D pokasowała pipa wczesniejsze zdjecia bo strach d**e oblecial, ze wkleja cudze, a teraz od nowa :D nowe zdjecia z netu i to w dodatku z dwoch roznych domow, dwoje roznych niespokrewnionych dzieci w roznym wieku. ma laska n******e w glowie.... :D co? tamte szmatki byly po 30 euro? chyba predzej po 3 i 10 :D gdzie to wyglada na odziez za 30 euro? chyba ze swini spadlas? :) zwyke, najzwyklejsze ciuchy ze sredniej i niskiej polki cenowej. jak ktos mialby cos takiego kupowac po 30 euro to chyba nie mial by za grosz gustu. :) juz widze jak stac cie na wyimaginowana odziez za 30-70 euro haha :P przeciez u was w domu jest biednie. ty chyba musialas sie wyrwac z bardzo ubogiego srodowiska, ze dla ciebie to co pokazalas na zdjeciach jest bogactwem i luksusem. :) przestan klamac, pisac ze soba i podbijac sobie temat, bo to sie robi juz nudne i zakrawa o chorobe psychiczna. przeciez nikt nie lyknal tej twojej bajki, no blagam :D jaka ty naiwna i glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja proponuję zmienić tytuł
tego tematu na: "Urojone życie dziewczyny z problemami psychicznymi - studium przypadku." :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE TY DEBILKA JESTEŚ :D Jak niby mogłam ukraść zdjecia skoro wkleiłam dwie fotki samych ubrań ze zdjęć .I żadnych zdjęc nie usuwałam zazdrośnico :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I klotnia gotowa. Duzo mam pisze ze chca miec wile dzieci a ja jestem ciekawa jak wyglåda sniadanie,lunch, obiad. Przeciez to jest stanie przy kuchni gptowanie i kupowanie jedzenia.Masz sie czas dla kazdego dziecka z osobna przeciez to sa indywidy. Mam w rodzienie wielodzietna kuzynke i wiem jak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto z Grecji
Daj już spokój, przestań udowadniać, ze nie jesteś wielbłądem. Ja tam nawet wierzę, że to Twoje fotki, Twoje dzieci i tak dalej, zresztą wisi mi to. Faktem jest, że zdjęcia przedstawiają dom i życie zupełnie przeciętnej finansowo rodziny z klasy średniej, na pewno w żadnych luksusach nie opływasz, więc przestań kłamać (inaczej chociaż by Ci gosposia wyczyściła fugi pomiędzy tymi tanimi, tandetnymi płytkami). Widać na zdjęciu zwykły, przyzwoity, fajny dom i super. Więc przestan wymyślać tu bajki, to Ci dadzą spokój. Jakieś przechwałki, że pakujecie się do wyjazdu do domku na wyspę? A co to za powód do chwalenia się taki wyjazd, jak się mieszka w Grecji? :D No dziewczyno. Odpuść, nie udowadniaj nie wiadomo czego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisy z godzin 16:40 i 17:42 nie są moje !! gościu widać jaka ograniczona jesteś :-O skoro uważasz, że moje ostatnie zdjęcia łóżeczek są z innych domów :D widać , że twoje dzieci śpią wszystkie w jednym pokoiku :D Filip i Eleni maja osobne pokoje tzn mieli bo tydzień temu kupiliśmy łożko piętrowe i mają wspólny pokój i dlatego sprzedaje te łóżeczka :) I żeby było śmieszniej to chciałam pokazać jedynie łóżeczka STOKKE a nie dzieci więc wybrałam dwie foty nie patrząc czy blizniaki są identycznie wiekowo! Ty lepiej puknij się w łeb desperatko .Polecam wizyte u psychologa bo zazdrość to choroba którą się leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby z godz 19:50 teraz dopiero zobaczyłam twój wpis :) Nie wiem ile kosztuje STOKKE w Polsce .Najpierw sprawdz i zobacz czy ewentualnie oplacałoby ci się kupić ode mnie . Mam tu znajomego busiarza który kursuje Grecja-Polska i dolicz tak z 30-50 euro za przewózkę .Za dwa łóżeczka do 700 euro a za jedno to tak 300-350 .Cena do negocjacji wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanio sprzecajesz te stokke w pl jedno to koszt ponad 2 tysiaków w jakim stanie sa łóżeczak/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sobie na posty odpisujesz :D idź i już się nie pogrążaj. Jeśli według ciebie łóżeczko stokke, iphone i bluzka za 30 € to taki luksus, to ty naprawdę żyjesz bardzo przeciętnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×