Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gocha78

Rodziny wielodzietne, czyli 3+

Polecane posty

Gość gość
oj rafaella rafaella.. :) ty to się nigdy nie zmienisz. oczywiście że piszesz jako gość. któż inny przejmowałby się bronieniem zacięcie greckiego wzrostu i wszystkiego co greckie jak nie ty jedna? nikomu innemu nie zależy na żadnych grekach. a prawda jest taka, że kto był w grecji i ich widział to doskonale wie, że wzrostem i sylwetką nie mogą konkurować z polskimi panami, bo obie nacje są niskie, przy kości i brzuchate. do tego panowie greccy po 40stce zapuszczają czarny gęsty wąs :classic_cool: zdjęcia dzieci skopiowane z netu i wrzucone na pokazywarke, żeby ukryć źródło :) typowe. do tego słabo się postarałaś, bo są na nich 2 różne dziewczynki. mają różne poliki i brody, no i przede wszystkim pieprzyki w różnych miejscach. słyszałaś kiedyś o migrujących pieprzykach? :) bo ja nie. ta na balecie ma 1 na lewym przedramieniu, a ta na rolkach 2 na prawym :) kiepsko ci idzie to zmyślanie laska. baaardzo kiepsko. ;) aha - poza tym zdjęcie z baletu nie jest nawet z grecji, bo w grecji są inne gniazdka elektryczne :) *** i dlatego cały czas twierdzę, że temat nie ma sensu ani racji bytu. prawie wszyscy kłamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ty w Szerloka się bawisz ,musisz mieć bardzo smutne życie.Może i tutaj kłamią ale ty nie jesteś w sumie lepsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaJedynaczki
Dziewczyny założyły sobie temat zeby porozmawiać a wy tu takie cyrki odstawiacie .Dajcie im spokój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie w
hahahaha tak sobie tłumacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie w
na zdjęciu baletowym to na przedramieniu to nie pieprzyk idiotko :D Myslisz, że jestem taka zdesperowana i kradnę zdjecia z netu :D ? szczerze to bałabym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie tylko
zastanawia po co Ty się komuś obcemu tłumaczysz???? W życiu bym się do czegoś takiego nie zniżyła...i nie mam nic do Ciebie, czytam ten wątek z przymrużeniem oka. Kafeteria to najgorsze miejsce w całym necie na takie wywlekanie swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie zajrzalam,gosciowa to ile twoja corka ma.wzrostu???? Chyba jest niziutka. Bo ja majac 15lat i majac 168 cm bylam prawie najchudsza w klasie a wazylam 50 kg! Wiec albo twoja corka to anoreksja albo liliputek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie w
A kto powiedział, że ja się komuś tłumaczę :) Mnie sprawia przyjemność, że taka frustratka ogląda moje piękne zdjęcia i zielenieje z zazdrości ;) A to , że pisze co pisze to spodziewana reakcja była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak cykasz fotki tej jednej corci, z hulajnaga z tornistrem itp ze az zaczynam wierzyc w to ze masz ja tylko jedną ,gdzie reszta familii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma udeczka większe niż moje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj rafaella rafaella :) czy ty myślisz, że ludzie nie mają co robić tylko się podniecać jakimiś zdjęciami z netu? przecież obie doskonale wiemy, że zdjęcia nie są twoje tylko je sobie kopiujesz z netu z cudzego bloga, albo serwisu zdjęciowego. jeśli to są tatuaże to chyba masz coś z głową? :D tatuaże imitujące znamiona? taaaaaaaak, oczywiścieee. :) no i gdzie tu są piękne zdjęcia? bo ja się w nich piękna nijak nie dopatruję? te obite tynki, wyrąbane chodniki, byle jak wylany beton, najtańsze płytki z marketu budowlanego i niemodne kolory ścian, sraczkowaty dywan i cudze dziecko z delikatną nadwagą? :D wowz. gdzie ten twój wirtualny chłop architekturę studiował, że nie umiał se mieszkania wykończyć jak na architekta przystało? :) i gdzie ten twój majątek? bo ja widzę zwykły przeciętny obskurny lokal? te zdjęcia nawet nie są greckie. widoki z za okna sugerują co innego. nie umiesz odwalić dobrej prowokacji. *** czy ty w ogóle robisz cokolwiek innego całymi dniami poza siedzeniem non stop na kafeterii i gryzieniem paznokci, czy ktoś łyknął twoją och-jakże-urzekającą historię? :D wygląda na to że nie. wirtualne dzieci same się bidne chowają. ech. w sumie to dobrze, że nie jesteś matką. masz jeszcze muchy w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no i ktoś wyżej dobrze spytał: gdzie niby ta reszta wirtualnej dziatwy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska czy Tobie się chce udowadniać tu coś i latać z aparatem...ne widzisz że się droczą z Tobą tutaj..weź daj na wstrzymanie:)I tak ci zaraz napiszą że ciuchy też z bloga:)czy netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj mnie w
wiem że tak napisze ale mam ubaw :P i jeszcze ten tekst że widoki nie greckie hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej po co dziewczyny odpisujecie gościom, tym złośliwcom? zamiast pisać między sobą, stworzyć fajną paczkę. Dziewczynka ze zdjęcia jest bardzo zgrabna, proporcje idealne, ładne ma ubrania i już po zdjęciach widać, że ma ciekawe życie. Tylko dziwię Ci się, że ci się chce wrzucać te zdjęcia i udowadniać obcym osobom, że masz fają córkę? po co? pozdrawiam wielodzietne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fe ten dywan być wyprała albo niech ta gosposia ci wypierze bo na tym jasnym kawałku to aż świeci się z brudu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i trolle znów wygrywają. Dziewczyny, dajcie juz spokój. Niech sobie pisze co kto chce, po to jest forum. Jak ktoś pisze jak to jest szczęśliwy i błogosławi ten moment, kiedy zmienia osra** pieluchę, niechaj tak będzie ;-) Same nei wiecie czego chcecie - to do gości, najpierw piszecie że te panny są projektem i są wymyślone, a potem ze Ninke czy jakaś tam, to wiosenna mamam. No to w końcu, istnieją, czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O losie a tu znowu pierdzielenie o d***e maryni, aż się pisać odechciewa. A co do tatuaży to moja najmłodsza też nosi takie małe gwiazdeczki , ktore z daleka wyglądają jak pieprzyki także nie podniecać się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocałuj mnie może masz jakieś rzeczy po córce do sprzedania ? Ładne zdjecia i ja równierz uwazam ze dziewczynka jest szczupla ale nie chuda pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam nie wiem tylko zauważę
że jak na dom/mieszkanie architekta to bardzo banalnie i słabo jest to urządzone. Bardzo. Nie wiem, jaki architekt położyłby na przykład tak badziewiaste i bez polotu płytki na podłogę, jak te białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie identyczne sa na klatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam nie wiem tylko zauważę
spojrzałam raz jeszcze, nie jest dla mnie możliwe, żeby architekt urządził tak mieszkanie, kładąc takie poskudztwa na podłoge (te płytki i dywanik). I niestety, ale widać też tu bardzo przeciętną sytuację materialną, więc nie wiem, po co przechwałki bogactwem. Bogate wnętrza inaczej wyyglądają i nie chodzi o tandetny przepych, ale o jakość materiałów i wykończeń. Tutaj świeci pospolitość i niska półka cenowa, więc po co kłamstwa? No po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj rafaella rafaella znów se podbijasz temat :) wiesz jak takie się fachowo zowią: attention whores :D żebyś jeszcze chociaż miała czym błysnąć? :) ja się pytam gdzie te atrybuty rzekomego bogactwa? bom się nie dopatrzyła? :D doszedł kawał plastikowej taniej chińskiej zabawki. ubrania zwykłe, budżetowe sieciówkowe, szału nie robią, za to twój upór z jakim próbujesz za wszelką cenę udowodnić swoją bajkę, owszem. :) wiesz, grecką flagę to niejeden polak przywiózł z wakacji. ;) na moje oko te zdjęcia są bardziej z turcji, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że to twój dzieciak. może robisz jako niańka, albo to są zdjęcia z wakacji, albo masz fuksa i miejsce z którego pobierasz zdjęcia miało akurat fotę z tymi ciuchami. i gdzie niby ta reszta przychówku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o widzę, że ktoś mnie ubiegł z postem :) no cóż, nie tylko ja nie widzę tu ani bogactwa, ani ręki architekta. za do dużo obdrapanych i poobijanych ścian, i nawierzchni. a płytki i dywan to jeszcze nic, bo bardziej fatalne są kolory ścian i drzwi też zalatują polskimi przeciętnymi klimatami. nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×