Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gocha78

Rodziny wielodzietne, czyli 3+

Polecane posty

Gość gość
ludzie jedynie ci współczują kondycji psychicznej i niedowartościowania. :P ps wskazówka na przyszłość: dobieraj sprawniej zdjęcia bo w tych twoich definitywnie brak ręki architekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, Rafaella a teraz zrob zdjecie kuchni z tego samego ujecia ale na blacie poloz grecka gazete z dzisiejsza data :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i posadź na blacie całą
twą dziatwę koło gazety z dzisiejszą datą :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedoty ,dziewczyno gdybyś myślała to bys tej foty nie wstawiała ,nawet pomieszczenia gospodarczego nie masz, gdzie ma się pralki ,suszarki a ty co ,pralkę w kuchni masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecie to nie jej kuchnia, tylko znalazła kolejne zdjęcie w necie i wkleiła bo się podnieciła, że może "bogactwem" zajedzie :P jak się ktoś w biedzie chował to takie coś to jest luksus nie do pomyślenia. Dla naszej rafaelli to jest bardzo "na bogato" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet gdyby była jej ,nie wiem może jest ,to nie ma tam ani grama luksusu ,bo wydawać by się mogło skoro innym tak dogaduje że ma nie wiadomo co ,a tutaj proszę zwykła kuchnia ,zwykłe meble co drugi takie ma nic ciekawego i dodatku nie zbyt duża ,zapewne połączona z salonem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie takie gabaryty tego mieszkanka masz ,że aż potrzebna pani do sprzątania o której mowa parę postów wcześniej ,aleś żałosna kobieto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz widze jak cokolwiek co tu
wkleja jest jej hahahhahaha ;) no bez zartow pierdoooli trzy po trzy i sie podnieca nie ona jedna na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livvy
Szkoda, że się temat rozjechał, bo bym się chętnie dołączyła. Mam pod dachem 3 chłopaków, ale tylko 1 jest moim biologicznym, bo dwójka jest z poprzedniego związku mojego towarzysza, ale mieszkają z nami, bo ojciec ma zasądzoną opiekę, a matka tylko widzenia, o których zresztą rzadko sobie przypomina (napięty terminarz i te sprawy :o sami wiecie). Jak sobie radzimy? Nie najgorzej. Ja dopiero się uczę obsługiwać niemowlę, do wychowania starszych się nie mieszam, bo to nie moja działka i nie mam takiego autorytetu jak ojciec biol., ale ich opieram i żywię (a trzeba przyznać, że pochłaniają niezliczone ilości kanapek w ciągu doby, mięcha, przykładają rękę do cotygodniowej góry prania, zostawiają brudne skarpety po kątach i pod łóżkiem, sterty szklanek w zlewie, butelki po napojach pod biurkiem i plecaki centralnie pod nogami, żeby się było o co zabić wchodząc do sieni). :) A jak wychodzą z psem to ma zapalenie pęcherza, bo przecież muszą pobajerować koleżanki z sąsiedztwa. :) A tak całkiem poważnie, to idzie to wszytko ogarnąć jak człowiek musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jesteś w wieku dzieci swojego partnera ,tak pierdzielisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo ,znowu dym. To ja mogę wszystkim spiskowcom zapewnić, ze Rafaella nie wrzucała cudzych zdjęć z cudzych blogów, ani innych stron internetowych. To były jej prywatne zdjęcia pierwszy raz wrzucone w sieć. . Kiedyś osobiście poddałam je weryfikacji , Internet ma taka funkcje jak wyszukiwanie obrazem (tylko trzeba pogłówkować)i gwarantuje ,ze tych zdjęć nie ma w necie ,na żadnej stronie :) tak wiec niedowiarkom mówie, aby nie siali dalszych spisków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ta wariatka czepia sie jej ciagle bo chce wykurzyc stad wszelkie projekty aby pisaly tylko prawdziwe wielodzietne. Tylko ze ten topik juz dawno przez nia sama upadl i tak chciala pomoc a namieszala, a dalej sie tej nieszczesnej rafaeli czepia jakby ta rafaela byla sensem jej zycia. Zeby tylko jej dopiiierdoliic. Zeby namieszac. I tak sledzi ten nieszczesny topik od paru tygodni szukajac jakiegos sladu rafaeli aby tylko jej sie odgryzc i wynalezc kolejne oszustwo. Cokolwiek by rafaela nie napisala dla tej warriatki ktora ja przesladuje i tak wszystko bedzie klamstwem. Ale ona nie odpusci bo innego zycia nie ma. I w kazdym widzi juz rafaele, takiego ma hopla na jej punkcie. Wspolczuje jej w sumie ze nie ma wlasnego zycia tylko przesiadywac na kafe, sledzic przerozne topiki (jak sama kiedys napisala) i wylapywac kazde slowo aby obrocic przeciwko temu kto je wypowiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafaella, to znowu ty. Intelektem to rzeczywiście nie grzeszysz. To, czy twoje zdjęcia są prawdziwe czy, nie mam w głębokim poważaniu. Widziałam kuchnię, rzeczywiście nie jest jakoś specjalnie urodziwa.Sama mam lepszą i to, wyobraź sobie, w Polsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toksyczna wybacz ale wygląda na to, że jesteś inteligentna inaczej :D otóż, wyobraź sobie że wiemy o wyszukiwaniu obrazem, jak również to, że wystarczy ten obraz uciąć, wyciąć, albo zmienić światło albo przeskalować czy zrobić z nim cokolwiek (w omawianym przypadku po prostu uciąć albo wyciąć) żeby wyszukiwarka uznała go za jedyny w sieci :D głupiaś jak nic a bidna rafaella jak zwykle nieudolnie stara się bronić :D tak dziecino, zamysł mój był zacny i dobry, jednak to twoja ciągła obecność tu rozwala temat, a nie moja chęć pozbycia się ciebie i tobie podobnych. przyczepiłaś się jak rzep psiej duuupy i nie możesz odpuścić. jak przestaniesz bełkotać i upierać się przy swoim idiotycznym scenariuszu to pewnie ci normalni wrócą. to tylko i wyłącznie twoja wina. na kłamstwach jeszcze żaden normalny temat nigdy nie powstał. jak planowałaś się spuszczać nad swoim wyimaginowanym bogactwem, to było se założyć fanpejdż na fejsie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rafaella: frekwencja na 6+ :D normalnie skali by w dzienniku zabrakło na te twoją aktywność. :) pewnie siedzisz na bezrobociu i we łbie ci się lasuje z braku zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o raany koguta, no faktycznie najwyraźniej jestem wg twojej oceny inteligentna inaczej bo nie przyszłoby mi nawet na myśl takie dochodzenia prowadzić w postaci zmiany kontrastu jasności czy obróbki. Ja pierdziiuuu Do klubu Macierewicza widzę ze sporo osób by kwalifikowałoby się , Wyzywać od głupków i braku inteligencji to pierwsi a sami by pokazać swoja inteligencje i klasę to już cienko z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livvy
Bo nie cukrzę ani nie słodzę? A może dlatego, że nie narzekam? :) Ach już wiem! Przeszkadza ci mój ironiczny ton? A może po prostu nie znasz się na ironii, mmm? :) No widzisz, nie zgadłaś. Jesteśmy praktycznie równolatkami, tylko on wcześnie zaczął, a ja później. Nadążasz, czy mam pisać wolniej? :) Przeszkadzają ci obrazy prawdziwego nielukrowanego życia? Cóż, pora przestać gapić się w telewizor, bo codzienność w dużej rodzinie iście odbiega od telenowelowego scenariusza i poezji śpiewanej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toksyczna nie trzeba dochodzeń, tylko odrobinę logiki :D kuźwa, no przecie nie trzeba nawet próbować, żeby na to wpaść. jak ci się wydaje na czym się opiera ten system wyszukiwania? na białej magii? hahahaha :D idź kobito, ogarnij się jak chcesz to się baw i sprawdź skoro przerasta to twoje pojęcie :D śmieszna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje, nie będę się w nic bawić aby twoje widzimisię spełnić bo ty tak powiedziałaś .Lubisz się dowartościowywać wytykając cokolwiek aby własne ego podnieść?? Z kulturą jesteś na bakier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukrze ,słodzę co ty pierniczysz w ogóle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livvy
Gdybyś miała trochę więcej klas pewnie być rozumiała. :) I pisać byś umiała przy okazji, bo jak widzę czynność ta sprawia ci wyraźną trudność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co mi chodzi to wiem bardzo dobrze ale za to o co Tobie chodzi to ty nie wiesz wcale ,to nic trudno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to ja jestem rafaela, toksyczna to tez rafaela, malo tego - nawet ty durna pusta kobieto ktora tak widzisz w kazdym jednym niku rafaele, nawet ty sama jestes rafaela!:D na tym topiku nikt inny nie pisze, tylko rafaella pod roznhmi nikami, czerwonymi czy niebieskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toksyczna nie mniej niż ty sama :D no popatrz jak to się swoich własnych wad nie widzi a cudze dostrzega w mig...... nowa koleżanko co ty się wdajesz w dyskusje z naszą niepiśmienną gwiazdą z urojeniami majątkowymi? :D odpuść. rafaella wie lepiej i wszytko. jest niczym czak noris tego wątku :D i zawsze w gotowości. o każdej porze dnia i nocy na straży porządku tego forum wyszukując gorączkowo nowych zdjęć do pochwalenia się cudzą przeciętnością *sigh* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze!! oddaje ci ten temat , jedz sobie po nim i mąć ile wlezie jak ci tak frajdę sprawia Przypierdzielasz się o byle g***o i tyle pożytku z rozmowy z tobą. Steruj panie kapitanie a zobaczysz jak ci migiem ten okręt zatonie .Tyle ode mnie. Baw się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toksyczna sugerujesz zatem, że ciągnąc niestworzone opowieści takich osób jak rafaella i kilku innych nicków miały niby rozbujać temat? :D w jakim niby celu? w jakim kierunku miał by się niby ten temat twoim zdaniem rozwijać? według mnie zmierzałby donikąd. kilka kłamczuszków taplałoby się w swoim słodkim pachnącym fikcyjnym błotku masturbując nad swoimi bujdami :D po co? nikt normalny by już z nimi nie pisał, bo nie byłoby sensu. ty myślisz, że nikt nie widzi jak ktoś pieprzy od rzeczy? widzi, tylko czasem długo nie reaguje, ignoruje wpisy, ale z czasem to się robi męczące. tylko ci co je wymyślają są pewni, że wszyscy łykają te ich historie i się nimi zachwycają :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt normalny o zdrowych zmysłach sam sobie nie funduje kieratu w postaci 3 i więcej dzieci, nie żyje po to na tym świecie aby tylko zapieprzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rafaella moze i mieszka w Grecji....bo i co to takiego? :D Ot, pracuje dziewcze u jakis Grekow, sprzata im dom i z nudow wymyslila sobie historyjke i bajdurzy. Daj Rafcia jakas fotke z tym twoim mezem architektem o zlym guscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamierzam nikogo obrazac. Napisze tylko tyle.zdjecia ktore byly tutaj zamieszczone swiadcza o przecietnosci a nie o zamoznosci.szczerze powiedziawszy moja babcia w domu ma lepszy standard(72lata).wiadomo o gustach sie nie dyskutuje.ale te wnetrza dobrze nie swiadcza o architekcie.dodatkowo-taka mala.kuchnia na tyle osob?a ten niby stol-blat.zupelnie niefunkcjonalny przy tak licznej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livvy
Czasami taka liczba dzieci na człowieka po prostu spada, bo jest np. gratisem w sytuacji powiedzmy nowego związku dwojga ludzi z przeszłością (i często bagażem w postaci dzieci z poprzedniego związku), ale jak ktoś chce to podoła i wcale się nie musi przy tym jakoś strasznie spalać. Bez przesady. Ja się jakoś jeszcze nie zarobiłam i za około 4 mies wracam do pracy. Są ludzie, którzy marudzą, są zasypani robotą i padają na twarz przy jedynaku, a są tacy co jakoś starają się ogarnąć większą gromadę i wcale nie są w tym tragiczni. Nie musi być idealnie, ale nie mają w domu chlewu, nikt nie chodzi głody, dziurawy, brudny, zarobaczony, chory, ani nikt nie ma zagrożenia z żadnego przedmiotu. Duża rodzina to nie zawsze zaraz patologia, to po prostu duża rodzina, bez względu na okoliczności w jakich powstała (naturalnie, czy w skutek różnych okoliczności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×