Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gocha78

Rodziny wielodzietne, czyli 3+

Polecane posty

Dziewczyny pamietacie mnie chyba? Strasznie sie stresuje, jak byc moze pamietacie moj najmlodszy szkrab ma pol roczku dopiero a ja umieram z nerwow :O spoznia mi sie okres oby to nie byla ciaza bo nie wiem czy to przezyje. Nawet nie mam checi tu pisac. Wiem ze powinnam zrobic test ale tak strasznie sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba było sie porządnie zabezpieczyć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 29
Rollie weź zrób test będziesz wiedzieć na czym stoisz a tak to sie denerwujesz panikujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co Dzidek nr 5 będzie /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bralam tabletki ale to dopiero tzecie opakowanie i nie dostalam okresu w przerwie a jutro powinnam zaczac nowe opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 29
musisz zrobi test jak najszybciej bo nawet niewiesz czy brac tabletki czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób test a jakie tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 29
rollie a jakie tabletki bierzesz ? może to wcale nie ciąża tylko organizm jakos źle zareagował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 38
wszyscy ktorzy twierdza ze wielodzietne rodziny to patologia to glupki i tyle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam ze nigdy w zyciu nie bralam tabletek. Zabezpieczalismy sie gumka. Zawsze skutecznie. Wszystkie 4 dzieci pojawily sie na swiecie kiedy my sami zadecydowalismy. Ale poniewaz mam juz 4 i wiecej nie chce wiec postanowilam zaczac z tabletkami. A tu klapa. Musze zrobic test chyba jutro chociaz trudno mi uwierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 29
hej rollie robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yasmin to sie nadaje dla nastolatki a nie dla dojrzalej kobiety która nie chce miec już dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pierniczysz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamela mmm
Ja mam trójke,chcę kolejnego dzidziusia ale mąż niechętny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewa29. Testu jeszcze nie robilam ale zrobie dzisiaj najpierw musze go kupic. Zaraz skocze zapakuje dzieciaki i pojade na jakies zakupy to przy okazji wezme test. Duzo myslalam przez noc i troche malo prawdopodobne wydaje mi sie abym zaszla na tabletkach chociaz z drugiej strony moze zawieraja zbyt mala dawke hormonow jak na moj organizm. Co do tabletek yasmin to sama ich sobie nie wybralam, takie przepisal mi moj ginekolog. Takie mi dobral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w domu dwie dziewczynki i teraz czekamy na kolejnego dzidziusia, termin porodu 28 luty 2014 rok. Zawsze marzyłam o trójeczce, ale nie ukrywam że względy finansowe też są ważne. Nie że mnie nie stać na trójkę, ale chciałabym umożliwić dzieciom wszystko, by nie czuły się inne od pzostałych. Jestem pewna że damy radę. Pozdrawiam wszystkie rodzinki 3 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się dopiszę. Mam już syna i córkę i czekam na trzecie maleństwo. Termin na luty 2014, chyba będzie tu na tym topiku kilka dziewczyn które urodzą poczàtkiem przyszłego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poco wam tyle dzieci? rozumiem maksymalne 3 dzieci ale na co 4 czy 5? chyba nie mieszkacie w polsce bo w polsce nie ma warunkow na tak liczne rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mieszkam w Polsce, przyznaję się, gdybym mieszkała prawdopodobnie nie stać by mnie było natomiast nie możesz twierdzić, że w Polsce nie ma warunków bo znam osobiście osoby mieszkajàce w Polsce i mające 3 czy nawet 4 dzieci, i mają świetne warunki, chyba to zależy od zawodu jaki się wykonuje a nie możesz mierzyć wszystkich swoją miarą bo nie każdy zarabia przysłowiowe 1200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie znam w polsce rodzin wielodzietnych ktorym powodziloby sie. nawet majac ukonczone studia pracuja (typu inzynierskie) za 1000 pare zl. znowu ja mieszkam w anglii i na te rodziny, co maja tyle dzieci mowi sie, ze przyjechali czerpac od panstwa i sa to pasozyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 29
hej rollie robiłaś wczoraj test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do rollie i jak będzie piąte dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akryl87
witam,musze się przyłonczyc,jestem mamą córki 7,syna 5 ,i synka półtora rocznego,,i los zrobił nam niespodzianke bo test okazał sie pozytywny i czwart dzidzius bendzie:)Bardzo miło czytało sie wasze wpisy,myslałam ze czwórka dzieci to za duzo i jak zareaguje otoczenie ale czytającuspokoiłam sie i jestem pełna pozytywnych mysli,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akryl87 - kup słownik ortograficzny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oix
Witam...super że powstał taki temat:)sama jestem matką trójki dzieciątek:) i różnie bywa,,ale sama przyjemnosc posiadac dużą rodzine,,.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie powinni byc wdzięczni takim rodzinom wielodzietnym dla mnie zasługuja na szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sens życia
Sama radość,wiadomo żę tez jest to ogrom trosk i obowiązów,,ale nie zamieniłabym macierzynstwa na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×