Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gocha78

Rodziny wielodzietne, czyli 3+

Polecane posty

Witam was dziewczyny. Zrobilam test ciązowy. Wyszła druga kreska. Powoli oswajam się z tą myśla . Urodziłam czworo wiec urodzę i piąte. Troche poza planem ale pokocham, przecież jestem już mamą. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rollie gratuluję ci z całego serca, na pewno spokojnie sobie poradzisz. :) radzisz sobie z czwórką, to z piątką też nie będzie problemu, uwierz mi, a mam doświadczenie w tej kwestii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ludzie powinni byc wdzięczni takim rodzinom wielodzietnym" :O Wdzieczni???? Ty znasz znaczenie tego slowa? Za co mamy byc wdzieczni? :D Paradna dziunia jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam na imie Kamila mam troje dzieci. Najstarsza córka 28 września kończy 3 latka, średni syn ma 5 i pół roku i najmłodsza córka ma prawie 3 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ok, mąż za dużo nie zarabia ale starcza na wszystko. Mamy własne mieszkanie, spółdzielcze własnościowe. W tym roku dwoje dzieci idzie już do szkoły :). Muszę im dokupić tylko kredki jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki największa fanka. Jakos muszę chociaz powiem szczerze, trochę to poza planem. Jeszcze muszę isc do ginekologa i się upewnic. No bo trochę aź niedowierzam. Witaj kamilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn nie nachodzi się na początku do szkoły niestety :(, 9 września idziemy do szpitala bo syn ma zabieg usunięcia zaćmy z prawego oka. Potem 2 tygodnie będzie miał zwolnienie od szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie najstarsza córcia idzie do I klasy, młodszy synek w przedszkolu i dwoj najmłodszych ze mną w domu. Jestem jeszcze na macierzyńskim tzn zaległe urlopy itd i teraz stoję w kropce: wracać do pracy czy nie? Zostawiać tego małego szkraba na te kilka miesięcy czy darować sobie? Mąz zarabia całkiem przyzwoicie a musielibyśmy wziac nianie do najmłodszego a 3-letnią Majeczke posłac do przedszkola. I tu by weszły dwie opłaty za przedszkole. Plus ta niania. No sama nie wiem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie najstarsza córka idzie do 2 klasy, syn średni do zerówki jako 5-latek a najmłodsza córka zostaje w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według okulistki to zaćma wrodzona, ale dopiero niedawno się ujawniła, jeszcze pare miesięcy temu było ok. A od czerwca na oko nie widzi, ma źrenicę zamgloną całą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A robiliście inne badania, np. poziom cukru we krwi? Brał wcześniej leki steroidowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu to się nacierpi chlopiec. I wy pewnie też. Oby operacja przebiegła pomyślnie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie był chory, nawet przeziębiony syn nie był. Badali mu tylko oczy w szpitalu. Badało go już paru okulistów. Żadnego urazu nie miał nigdy. Nie brał też nigdy żadnych leków. W rodzinie miałam przypadki że były dzieci z zaćmą wrodzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaćmę na na obu oczach, na prawym ma dojrzałą a na lewym jeszcze w fazie początkowej, na prawe oko nie widzi nic poza mocnym światłem i to z bliska, a na lewe jeszcze widzi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Myślałam, że tak po prostu postawiono diagnozę na odczepnego, bez zlecenia dodatkowych badań, bo czasami za kataraktą stoją zmiany cukrzycowe, kortykosteroidy, choroby tarczycy i szereg innych przyczyn, które lepiej skontrolować zanim się odhaczy pacjenta. Tak czy inaczej powodzenia! Mam nadzieję, że zabieg przebiegnie pomyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam z synem u trzech okulistów, w czerwcu u jednego i była wstępna diagnoza zaćma, potem w lipcu u innego potwierdził diagnozę, i u następnego tydzień temu w szpitalu klinicznym w Gdańsku i to samo :(. Teraz 9 września mamy być przed 8 rano w szpitalu już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. Również mam troje dzieci. Czwartą ciążę niestety poroniłam, moja pociecha miała się urodzić w maju. Cały czas myślę o tym maleństwie. Jestem chyba najstarsza na topiku i dzieci już odchowane. Najstarszy syn druga LO, średni trzecia gimn. , a córcia idzie do zerówki. Bardzo chciałabym się zdecydować na jeszcze jedno dziecko ale mąż nie chce się zgodzić. Obecnie nie pracuję, zajmuję się domem i szukam pracy. Mąż obiecał, że jeśli znajdę pracę to może. Rollie gratulacje - zobaczysz wszystko się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, powodzenia. Nie wahaj się jednak zadawać lekarzom pytań i podrążyć temat, żeby mieć tę 100% pewność, że za zaćmą nie stoi jakaś grubsza poważniejsza sprawa. Wiesz ...better safe than sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem mama dwoch chlopcow w wieku 5 i 2 lata. I oboje z mezem marzymy o kolejnym,ale warunki bytowe i finansowe nie pozwalaja nam na to. Mieszkamy na 36 m2, ja nie pracuje zawodowo, a maz wlasnie dostal wypowiedzenie. A chlopcy sa b.chorowici. Ale jak juz syt.sie poprawi to kto wie? Zazdroszcze Wam,ze macie tyle pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja 87
Witam wszystkie mamusie,,jestem mamą trójki dzieci,,dziś test pokazał dwie tłuste krechy:) bardzo się ciesze,mam nadzieje że,bendzie dwa na dwa bo mam jedną dziewczynke i dwóch chłopców ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy 2 dzieci a chciałabym jeszcze jedno.Mąż niekoniecznie. Stosujemy naturalne metody - dni płodne przerywany.Czy zdarzyło się Wam zaciążyć zaraz po miesiączce lub po 24 dniu cyklu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rollie jak zareagował Twój mąż na wieść o 5 dziecku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloropatia
Cześć dziewczyny :) bardzo chętnie dołączę się do tematu, żeby jakoś może moje troski ogarnąć :) jestem mamą trójki chłopców (6,4,2) i na kwiecień spodziewamy się czwartego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koloropatia nic tylko się cieszyć i czekać na rozwiązanie. Dałaś radę z trójką i teraz dasz. U Ciebie to dzieciaczki co 2 lata na pewno masz sporo pracy przy pociechach. A jak Twój mąż ogarnia sytuację,bo mój ma zawsze obawy czy podołamy. Wraca późno z pracy i nie wiem czy miałby jeszcze energię aby mi pomóc czy bawić się z dzieciątkiem jak podrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota38 a ty nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pracowałaś kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście. W domu jestem od czerwca , a rozpoczęłam pracę jak mój pierworodny miał półtora roku. Na wakacje nie chciałam szukać pracy bo mój syn miał operację a mieszkam 20 km od Warszawy i musiałam jeździć z nim na rehabilitację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×