Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

Gość aguuuuuu
Scarlet, to super ze sie dobrze czujesz ale to forum jest dla ciezarnych i to rowniez tych, ktore nie zawsze czuja sie swietnie i chca sie wyzalic, wypytac ,zaloz temat dla ciezarowek i zaznacz, ze nie zyczysz sobie zeby sie wypowiadac negatywnie na jakikoliwek temat zwiazany z ciaza! O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
mile widziane ale chyba mozna sie wysilic i zrozumiec te, ktore sie denerwuja, bo to nie sa bety srety i glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
byc moze ale ciezko jest sie nie nakrecac po 2 poronieniach i plamiac w 3 ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, spokojnie.... Mimo różnych wcześniejszych doświadczeń wszystkie nas łączy tutaj jedna rzecz: chcemy bejbi. Mamy się tu wspierać, jak napisałam na początku... więc...luuuuuzik. Wyśpijcie się dzisiaj dobrze, jutro kolejny dzień, który zawsze może być lepszy od poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie ma co sie klocic. Kazda znosi poczatki inaczej, jedna nie ma zadnych objawow druga natomiast nie wychodzi caly dzien z toalety. Nie jest to zalezne od nas. Kazda ciaza jest inna. Mysle, ze te pierwsze trzy miechy sa najgorsze. Jak przez to przebrniemy to juz bedzie tylko lepiej :) Marcowa kochana a jak Ty sie czujesz? Podjelas juz ostateczna decyzje odnosnie wakacji w UK? Jednak nie lecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
nie ma sie co denerwowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuuu bedzie dobrze :) Duzo odpoczywaj i mysl pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Vera, cały czas cię czytam na bieżąco:) Ciekawe, czy miałam nosa, pisząc na początku wątku, że może szczęście x 2 jest ci pisane... (post z 30.06) Czuję się ogólnie bardzo dobrze, ale do UK nie lecę. Odpuszczę, może za rok z maluszkiem, jeśli wszystko się uda... Na razie myślimy w zamian o wakacjach na Mazurach, o ile komary w ogóle pozwolą mówić o wypoczynku. Tu gdzie mieszkamy wyjątkowa plaga w tym roku, chyba z uwagi na b. mokre lato. Od paru dni leje. A jak w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
musi byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowa okaze sie za dwa tygodnie z tym podwojnym szczesciem na USG juz w PL. Jesli beda bliziaki to bede miec jeszcze ok 8 miesiecy na oswojenie sie z ta mysla i zorganizowanie jakiejs armii do pomocy :) :)Ja jednak lece do domu. Mielismy jechac autem ale jakos te 20 godzin mnie przeraza i chyba wole juz samolot. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Wakacje na mazurach super pomysl :) Z komarami tez mozna sie zaprzyjaznic ) Zartuje oczywiscie :) To jedyna rzecz z polskiego lata, ktorej mi nie brakuje w UK. U nas ostatnio upaly straszne. Jestem tu 7 lat i ostatnie takie lato, ktore pamietam to wlasnie 7 lat temu. Grzeje juz prawie dwa tygodnie i nie zanosi sie na zmiany, ale niema co narzekac. Witamina D bardzo w ciazy potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wrocilam, dobrze zrobilam bo to nie ciaza pozamaciczna, lekarka mowila ze jednak cysta, ale po konsultacji z innym lekarzem okazalo sie ze to poprostu pecherzyk na jajniku, ktory moze sie za jakis czas wchlonac. Co do ciazy...nic nie bylo widac, powiedziala, ze za wczesnie. Powiedziala, ze bete mam zrobic. Tak zrobie. Ale powiem wam, ze jak wyjdzie jutro, ze to nie ciaza, to juz nie wiem co ze mna nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
vera mieszkalam w Anglii i kilka razy jezdzilam tam samochodem, podroz ciezka, wiec lepiej samolotem:) u mnie lekarz powiedzial ze raczej 1 zarodek bedzie, jesli ciaza sie utrzyma, szkoda ale dobry i 1 ;) :)zawsze marzylam o blizniakach ale byleby ten jeden zarodek zostal ze mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
fiona jutro rano!!!! zrob ta bete na cito bo jak nie to cie udusze!!!! :)i pisz od razu jaki wynik, czym wczesniej zrobisz to lepiej, ja czekalam na wynik doslownie 45min bo robilam w szpitalnym oddziale i babka byla mega mila:) ale normalnie to juz po ok 3 godz bedziesz wiedziec definitywnie:) trzymam kciuki panikaro :,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieku agu, jutro ide rano napewno. No ale jak to ja, martwie sie na zapas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Aguuuu najwazniejsze zebysmy donosily ciaze i zeby dzieciaczki byly zdrowe :)Z tym samochodem to sie zgadzam.Ja jechalam raz na swieta i obiecalam sobie ze nigdy wiecej.W polowie drogi ryczalam, ze dalej nie jade ale to byla zima i fatalne warunki.Latem pewnie inaczej ale i tak wole samolot :) Fiona mam nadzieje,ze uspokoila Cie ta wizyta u lekarza....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiona a ja wiem skoro masz cyste to polisystyczne jajniki pryzczyna bezplodnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam POLICYSTYCZNYCH JAJNIKOW, MAM WYKLUCZONE. Kapiszi? I od razu bezplodnosc, dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre dobre, tak w ogole jakbys sie orientowala to czy ma sie PCOS zalezy od tego ILE ma sie pecherzykow na jajnikach. Jesli jest kilkanascie, to jest prawdopodobienstwo. Do tego dochodza tez inne badania. A ja mam 1 pecherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczonaa
tak to sie zaczyna od 1 cysty a wykluczyc sie tego nie da . adoptuj psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczonaa
ewentualnie bobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
fiona takie glupie wypowiedzi to my lepiej ignorujmy, to jakies idiotki pisza, zal mi ich ze tez nic innego nie maja do roboty, musza miec strasznnie beznadziejne zywoty haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczonaa
niedlugo same sobie urzadzicie lincz te ktore nie zajda beda zajezdzac te ktore zaszly po osłona pomaranczowych nikow .. tak to jest na takich topikach bezplodne zeżrą was przez łacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis zrobilam test i sa dwie krechy:) maz sie cieszyl a synus mowi ze on dzidzi nie chce:/ no coz taki urok 2 latka,Fiona dobrze ze bylas u lekarza nie martw sie rob bete i dawaj znac:) wszystkie tu trzymamy za Ciebie kciuki,a mamusie ktore pisza tu o ciazy bliznaczej bardzo zazdroszcze bo sama bym bardzo chciala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spory są bo hormony buzują:) Fiono to będzie dla nas mocny dzien tylko ja do środy na wyniki mam czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×