Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

haha super, ja jednak mam nadzieje ze troche szybciej beda rosly. Siostra od mojego jest w koncowce ciazy i w ciagu 9 miesiecy urosly jej z 15 cm.Bylam w szoku jak zobaczylam na skype (bo mieszka w szkocji). A ostatnio widzialysmy sie na pogrzebie ich mamy ;-( zmarla nagle na zawal..bardzo chciala zebysmy mieli dzidziusia, wiedziala ze mialam problemy z cyklami itd. Ach szkoda gadac ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona ona napewno się z góry cieszy że wam się udalo. I jest przy was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby zyla, mialaby juz 5 wnukow, bo siostra bedzie miala juz trojke, brat mojego jedno dziecko, no i my pewnie...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
marcowa,wzajemnie milych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patija tez tak sadzimy ze jest na gorze i sie cieszy. Cudowna kobieta ;-( 56 lat miala jak zmarla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, tez odpadam na dzisiaj. Jutro z rana ide po skierowanie na bete do gina, bo nie bede znow placic 32 zl, szkoda mi a teraz kazdy grosz sie liczy ;-) pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim Mam pytanie, moze troche glupie, ale kto pyta nie bladzi;-) Jesli dobrze sie czuje, nic mnie nie boli, nie ma plamien to raczej jest wszystko oki z kropkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak lekarz rozwieje watpliwosci a ktory to tydz mialas test z krwii robiony w odstepach 48godz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj 1 bete mialam 463,57. To chyba poczatek 5 tyg. Jutro znow ide na bete. Tylko jak bylam w poniedzialek u lekarza, to jeszcze nic nie bylo widac w macicy, ale ciaza poznamaciczna zostala wykluczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam betę 860 i tylko pęcherzyk 9,9 mm, bez zarodka, gin określił ciążę na 5 tydzień od @ a 3 od zapłodnienia, za 3 tygodnie było juz co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
ja dzis bylam na becie, 5 tydz tez nic nie widac na usg,beta rosnie jak szalona, lekarz kazal poczekac 2-3 tyg, do 7-8 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
w tak wczesnej ciazy trzeba sie uzbroic w cierpliwosc, ja na szczescie niemusze chodzic do pracybo mama swoja mini firme, wiec odpoczywam duzo i czytam kolejna ksiazke, czas szybciej mija jak lektura wciagnie:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie ja widziałm wtedy tylko pęcherzyk, okragły, ładny, ale nic poza tym pojechałam na wakacje i za 3 tygodnie zobaczyłam już wszystko co chciałam a ty byłaś na usg wcześniej znaim tą betę 400 coś zrobiłaś, więc tym bardziej, to wcześniutka ciąża jeśli wykluczono wszystko inne, to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość to nie aguuu, to ja stała bywalczyni, ale nie chce mi sie logować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
dokladnie tak, nie martw sie mysl pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha heheh to sorki stala bylawczyni ;-) no oki, to jutro robie znow bete a na 2 sierpnia sie umowilam do gina, wiec to bedzie chyba odpowiednia pora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie, jak ci się jutro podwoi to będziesz miała wynik podobny do mojego i możesz poza pęcherzykiem nic nie zobaczyć ja do tygodnia z wizytą bym sie wstzrymała sama jestem teraz w 2 ciąży i od @ którego nie dostałam mija dziś ponad 2 tygodnie i zastanawiam się czy już coś zobaczę na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj sorry, lekko zamroczona jestem, 2 sieprnia jak najbardzie oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co mam zrobic? na wizyte przeciez zapisalam sie na 2 sierpnia dopiero. Wiec to ponad 2 tygodnie. To juz powinno byc wiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok ok, nie doczytałam jw., 2 sierpnia już będzie widać, spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no patrząc na twoje zdenerowowanie to moze sobie zrób, nie musisz dzisiaj, mozesz i jutro i pojutrze, jak ciąża ok to i tak beta nie pomoże, bo wyjdzie ok ja bym tam nie latała, tylko spokojnie czekała na usg, bo co ma być to będzie, jeśli nic ci nie dolega to po co panikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy miałaś dostać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje gościu, mysle tak samo, zeby nie latac. jak nie ma plamien i jakiegos bolu wielkiego to raczej jest oki i chyba beta nie spada heheh jeju sorki ale troche jestem przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, ze każda z nas sie niecierpliwi, ja też, ale nauczona 1 ciążą, że trzeba cierpliwości juz tak nie sraczkuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to moja pierwssza ciaza i chyba jeszcze do konca w to nie wierze, moze dlatego tak sie zachowuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×