Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

witam nowe mamy i gratuluje! zgodnie z obietnica przesyłam gorące pozdrowienia znad czarnego morza. jest cudzie i gdybym mogła wsadzilabym tu na forum trochę tego słońca i morza, szumu fal i muszelek żeby dla każdej z was wystarczyło. piękne brzuszki macie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do tabelki nick.................wiek....skad......termin....ktore dziecko...plec....imie....data porodu chudzina123.........23.....Polska.....19.02.14.......?... .........???.......?????......??.??.?? madziulka123.......21.....Polska.....26.02.14.......?.... .........???.......?????.......??.??.?? _Mufinka_............24.....Polska.....01.03.14.......?.. ..........???.......?????.......??.??.?? happinesss…….…….34…..Polska….. 2-3.03.14….. 3 …..……. ??? ..….. ????? …….. ??.??.?? Creamyful........... .22...Norwegia...1-7.03.14.....2............???.......?????. ... ..??.??.?? Anetka73..............31....Chicago....07.03.14......1... .........????.......?????.......??.??.?? Sieja_wędrowna....32...Wrocław...08.03.14.......1...... ......???.......?????.......??.??.?? annnnna123..........28.....Polska.....08.03.14.......1... .. .......???.......?????.......??.??.?? elużuńka................25.....Pomorze..08.03.14....... 2..........Melania/Zofia/Monika/Tomasz/Mateusz/Rafał....... ...??? takaCZARNA........26.....Polska.....09.03.14.......1..... .. .....???.......?????.......??.??.?? nataszka taka.......26......Polska.....10.03.14........?.......Klara/ Amelia/ Miłosz/ Tymon... ..........??.??.?? vera30..................31.......UK.........10.03.14.... ..?............???.......?????......??.??.?? agan123.............22......Polska........12.03.14......1 .... .....???.......?????......??.??.?? RudaMagda..........33.....Polska.....18.03.14.......?.... .. .......???.......?????.......??.??.?? agata_a_..............26.....Polska.....19.03.14.......?. ...........???.......?????.......??.??.?? zapach ................30.....Polska......22.03.14 ......2............???.......?????.......??.??.?? patija23...............23.....Bochnia....24.03.14...... 1............???.......?????.......??.??.?? malinka1818........20.....Polska......25.03.14.......1... .........???.......?????......??.??.?? koczet.….….........…23…..Warszawa...26.03.14..... 1 ............???.....Leon/Ada...??.??.?? Madźka871..........26......Polska.....28.03.14.......1.. ..........???.......?????.......??.??.?? jasieńka.............. 32......Polska.....28.03.14........1...........???.......??? ? ?.......??.??.?? artemcia..............29......Polska.....28.03.14........ 2............???.......?????.......??.? vikiable……………….32……Polska……27.02.2014…..1…………..???.......????........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
koczet rozumiem ze zrobiło ci sie przykro ale postaraj sie olac tą ciocie. To ze tak sie zachowuje i mówi takie rzeczy ciężarnej kobiecie to tylko o niej świadczy. Mi tez było przykro jak starałam sie ponad rok a moje koleżanki po miesiącu czy dwóch zachodziły w ciaze ale do głowy mi nie przyszło zeby gadac takie rzeczy! A co ja to obchodzi czy sie nadajecie czy nie. Co ona jest jakas wyrocznia ze wie ze sie nie nadajecie?! Ja rozumiem ze mozna byc zazdrosnym itd ale sprawianie przykrosci innym to juz inna sprawa. Ja bym jej cos odpowiedziała ze to nie jest jej sprawa i ze moim zdaniem swietnie sie nadajemy na rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
koczet dziewczyny maja racje, nie przejmuj sie!!!! ja ostatnio sie dowiedzialam , ze moja kolezanka wypytywala mojego szwagra czemu nie mamy dziecka,wnerwilam sie napisalam do niej co o tym mysle i olalm to, nie bede sie przejmowac, mam to gdzies. Vera ja mialam tak samo po poronieniach, dalej tak mam, z zazdroscia(ale taka zdrowa) patrze na kobiety w ciazy, male dzieci, ale mysle, ze nie jestem z tego powodu zlym czlowiekiem, chcialabym byc poprostu na ich miejscu, ciezko jest, ale sama sobie tlumacze .ze i mnie kiedys to szczescie spotka. Ja mysle, ze zlo czynione drugiemu czlowiekowi wraca ze zdwojona sila, powinna ciotka o tym pamietac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
Dziewczyny, dzięki za słowa wsparcia! Już trochę ochłonęłam i powoli wraca normalny nastrój. Od przyszłego tygodnia wracam do pracy i też pewnie trochę podniesie mi się poczucie własnej wartości jako przyszłej mamy :) jeszcze raz dzięki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koczet to co napiszę...do tej pory jest mi wstyd jak mogłam tak myśleć i się zachowywać. Długo staraliśmy się o dziecko i nie wychodziło. W rodzinie dwóch ciotecznych braci zostało rodzicami w tym samym czasie tzn.było dwa tygodnie różnicy. Pomimo że ich żony chciały i były dla mnie miłe, unikałam przebywania w ich towarzystwie, święta były dla mnie katastrofą, nie zachwycałam się tymi dziećmi tak jak każdy.Strasznie wtedy cierpiałam z zazdrości. Było mi przykro kiedy każdy pytał kiedy u nas będzie dzidzia, byłam opryskliwa i nie miła. Teraz jak jestem w ciąży, one dzwonią z poradami i są miłe i jest mi z tego powodu strasznie głupio. Wydaje mi się że jak Twoja ciocia zajdzie w ciążę, zmieni stosunek do Ciebie, a jak na razie to się nie przejmuj. I jeszcze jedno mam samochód według mojego kolegi, który nie ma prawka ani samochodu, straszny gruchot często czas to podkreślał, ale był zadowolony gdy go podwoziłam. W końcu zapytałam kiedy mnie podwiezie swoim samochodem, umilkł i nie poruszał już tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo,że to moja trzecia ciąża, to śmiać mi się chce z siebie samej. Mąż też uważa,że zachowuję się jakby to była moja pierwsza ciąża. Cóż, może tłumaczy mnie fakt,że odległość między ostatnią wynosi praktycznie 9lat? 🌻 wydaje mi się od wczoraj,że czuję ruchy tego brzdąca. To dziwne, ale jestem pewna,że to ten wierciuch ;) A dzisiaj idę na prenatalne. Miłego dnia wszystkim kobietkom i ich maleństwom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Dołączam do grupy marcówek, jestem w 11tym tc. Ostatnią ciąże poroniłam w marcu na samym początku więc teraz już myślę że będzie wszystko ok:) Widze że są osoby z trójmiasta. Ja mieszkam w Gdańsku. Zaraz dopisuję się do tabelki:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agan123
hej dziewczynki:)) jak tam weekend?? mnie bardzo oszczędził, aż osmieliłam sie pomyśleć,że już koniec wymiotów, ale dzisiaj w pracy na nowo maratony do wc;D a może to ta praca tak na mnie działa;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do tabelki nick.................wiek....skad......termin....ktore dziecko...plec....imie....data porodu chudzina123.........23.....Polska.....19.02.14.......?... .........???.......?????......??.??.?? madziulka123.......21.....Polska.....26.02.14.......?.... .........???.......?????.......??.??.?? _Mufinka_............24.....Polska.....01.03.14.......?.. ..........???.......?????.......??.??.?? happinesss…….…….34…..Polska….. 2-3.03.14….. 3 …..……. ??? ..….. ????? …….. ??.??.?? Creamyful........... .22...Norwegia...1-7.03.14.....2............???.......?????. ... ..??.??.?? Anetka73..............31....Chicago....07.03.14......1... .........????.......?????.......??.??.?? Sieja_wędrowna....32...Wrocław...08.03.14.......1...... ......???.......?????.......??.??.?? annnnna123..........28.....Polska.....08.03.14.......1... .. .......???.......?????.......??.??.?? elużuńka................25.....Pomorze..08.03.14....... 2..........Melania/Zofia/Monika/Tomasz/Mateusz/Rafał....... ...??? takaCZARNA........26.....Polska.....09.03.14.......1..... .. .....???.......?????.......??.??.?? nataszka taka.......26......Polska.....10.03.14........?.......Klara/ Amelia/ Miłosz/ Tymon... ..........??.??.?? vera30..................31.......UK.........10.03.14.... ..?............???.......?????......??.??.?? agan123.............22......Polska........12.03.14......1 .... .....???.......?????......??.??.?? RudaMagda..........33.....Polska.....18.03.14.......?.... .. .......???.......?????.......??.??.?? agata_a_..............26.....Polska.....19.03.14.......?. ...........???.......?????.......??.??.?? zapach ................30.....Polska......22.03.14 ......2............???.......?????.......??.??.?? patija23...............23.....Bochnia....24.03.14...... 1............???.......?????.......??.??.?? malinka1818........20.....Polska......25.03.14.......1... .........???.......?????......??.??.?? koczet.….….........…23…..Warszawa...26.03.14..... 1 ............???.....Leon/Ada...??.??.?? Madźka871..........26......Polska.....28.03.14.......1.. ..........???.......?????.......??.??.?? jasieńka.............. 32......Polska.....28.03.14........1...........???.......??? ? ?.......??.??.?? artemcia..............29......Polska.....28.03.14........ 2............???.......?????.......??.? vikiable……………….32……Polska……27.02.2014 …..1…………..???.......????........??? Tedidipaczka……22…..Polska……...20.03.2014……….1…...........???.......???..........????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do tabelki nick.................wiek....skad......termin....ktore dziecko...plec....imie....data porodu chudzina123.........23.....Polska.....19.02.14.......?... .........???.......?????......??.??.?? madziulka123.......21.....Polska.....26.02.14.......?.... .........???.......?????.......??.??.?? _Mufinka_............24.....Polska.....01.03.14.......?.. ..........???.......?????.......??.??.?? happinesss…….…….34…..Polska….. 2-3.03.14….. 3 …..……. ??? ..….. ????? …….. ??.??.?? Creamyful........... .22...Norwegia...1-7.03.14.....2............???.......?????. ... ..??.??.?? Anetka73..............31....Chicago....07.03.14......1... .........????.......?????.......??.??.?? Sieja_wędrowna....32...Wrocław...08.03.14.......1...... ......???.......?????.......??.??.?? annnnna123..........28.....Polska.....08.03.14.......1... .. .......???.......?????.......??.??.?? elużuńka................25.....Pomorze..08.03.14....... 2..........Melania/Zofia/Monika/Tomasz/Mateusz/Rafał....... ...??? takaCZARNA........26.....Polska.....09.03.14.......1..... .. .....???.......?????.......??.??.?? nataszka taka.......26......Polska.....10.03.14........?.......Klara/ Amelia/ Miłosz/ Tymon... ..........??.??.?? vera30..................31.......UK.........10.03.14.... ..?............???.......?????......??.??.?? agan123.............22......Polska........12.03.14......1 .... .....???.......?????......??.??.?? RudaMagda..........33.....Polska.....18.03.14.......?.... .. .......???.......?????.......??.??.?? agata_a_..............26.....Polska.....19.03.14.......?. ...........???.......?????.......??.??.?? zapach ................30.....Polska......22.03.14 ......2............???.......?????.......??.??.?? patija23...............23.....Bochnia....24.03.14...... 1............???.......?????.......??.??.?? malinka1818........20.....Polska......25.03.14.......1... .........???.......?????......??.??.?? koczet.….….........…23…..Warszawa...26.03.14..... 1 ............???.....Leon/Ada...??.??.?? Madźka871..........26......Polska.....28.03.14.......1.. ..........???.......?????.......??.??.?? jasieńka.............. 32......Polska.....28.03.14........1...........???.......??? ? ?.......??.??.?? artemcia..............29......Polska.....28.03.14........ 2............???.......?????.......??.? vikiable……………….32……Polska……27.02.2014 …..1…………..???.......????........??? Tedidipaczka……22…..Polska……...20.03.2014……….1…...........???.......???..........????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teddipaczka jajestem z gdyni;) ja wczoraj sprzatalam na przyjazd mojego meza, kurcze czlwoiek to jednak potrafi zbierac rozne smieci...wywalilam chcyba caly worek jakis rachunkow i innych glupot;) w czwartek o 10 juz bede miec mezusia w domu;) jutro ide na prenatalne. a zaraz uciekam na dwor bo ladna pogoda ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataszka taka mala, cieszę się że ktoś z trójmiasta jest:) Ja niestety bardzo źle przechodzę ciąże, od pierwszej wizyty (około 5 tc) u lekarza prawie codziennie wymioty, słaba jestem strasznie, nawet wyjście do sklepu to problem, o ile w supermarketach są toalety to nie jest tragicznie, to niestety na przystanku czy gdziekolwiek w miejscu publiczym wymiotować nie chce. Dzisiaj zaczął się 11 tydzień więc mam nadzieję że ten pierwszy trymestr się skończy razem ze złym samopoczuciem, bo chcę w końcu cieszyć się tą ciążą w stu procentach:) Dziewczyny mam problem z wpisaniem się do tabelki, jak widać powyżej nie opublikował się mój wpis, tylko sam nick, hmmm, nie wiem co robię źlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agan123
tedidipaczka;D a na kiedy masz zaplanowany termin?? nie martw się jeżeli chodzi o wymioty, nie jesteś sama ja niestety ale zdążyłam zaliczyć wpadkę z wymiotami w miejscu publicznym;/ ale nie było wyjścia a ludzie pewnie myśleli,że jestem jakąś pijaczką;D ja wczoraj zaczęłam 11 tydz;) i termin nam na 12.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agan123
a tabelkę skopiuj całą a na końcu zrób swój dopis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.................wiek....skad......termin....ktore dziecko...plec....imie....data porodu chudzina123.........23.....Polska.....19.02.14.......?... .........???.......?????......??.??.?? madziulka123.......21.....Polska.....26.02.14.......?.... .........???.......?????.......??.??.?? _Mufinka_............24.....Polska.....01.03.14.......?.. ..........???.......?????.......??.??.?? happinesss…….…….34…..Polska….. 2-3.03.14….. 3 …..……. ??? ..….. ????? …….. ??.??.?? Creamyful........... .22...Norwegia...1-7.03.14.....2............???.......?????. ... ..??.??.?? Anetka73..............31....Chicago....07.03.14......1... .........????.......?????.......??.??.?? Sieja_wędrowna....32...Wrocław...08.03.14.......1...... ......???.......?????.......??.??.?? annnnna123..........28.....Polska.....08.03.14.......1... .. .......???.......?????.......??.??.?? elużuńka................25.....Pomorze..08.03.14....... 2..........Melania/Zofia/Monika/Tomasz/Mateusz/Rafał....... ...??? takaCZARNA........26.....Polska.....09.03.14.......1..... .. .....???.......?????.......??.??.?? nataszka taka.......26......Polska.....10.03.14........?.......Klara/ Amelia/ Miłosz/ Tymon... ..........??.??.?? vera30..................31.......UK.........10.03.14.... ..?............???.......?????......??.??.?? agan123.............22......Polska........12.03.14......1 .... .....???.......?????......??.??.?? RudaMagda..........33.....Polska.....18.03.14.......?.... .. .......???.......?????.......??.??.?? agata_a_..............26.....Polska.....19.03.14.......?. ...........???.......?????.......??.??.?? zapach ................30.....Polska......22.03.14 ......2............???.......?????.......??.??.?? patija23...............23.....Bochnia....24.03.14...... 1............???.......?????.......??.??.?? malinka1818........20.....Polska......25.03.14.......1... .........???.......?????......??.??.?? koczet.….….........…23…..Warszawa...26.03.14..... 1 ............???.....Leon/Ada...??.??.?? Madźka871..........26......Polska.....28.03.14.......1.. ..........???.......?????.......??.??.?? jasieńka.............. 32......Polska.....28.03.14........1...........???.......??? ? ?.......??.??.?? artemcia..............29......Polska.....28.03.14........ 2............???.......?????.......??.? vikiable……………….32……Polska……27.02.2014 …..1…………..???.......????........??? tedidipaczka...............22.....Polska.......20.03.2014 ......1...............????.....?????.......??? Z wyliczeń ostatnej miesiączki wychodzi około 20.03.2014, ale lekarz jeszcze nie ustalił, teraz 12.09 bd miała 3cią wizytę i wkońcu założy mi kartę ciąży i dokładnie ustali termin, bo jeśli chodzi o owulacje to mam 4 dni poślizgu, bo dzidzia 4 dni młodsza niż to wynika z miesiączki. Na ostatniej wizycie 12.08 widzieliśmy bijące serduszko, więc jetsem bardzo szczęśliwa bo pierwsza ciąża nie pokazała bicia serca i niestety nic z tego nie wyszło. Z tymi miejscami publicznymi to włąśnie jak byliśmy na zakupach z tesco to musiałam biegiem lecieć do toalety jak wariatka:P No cóż, ale lekarz mi powiedział że paradoksanie złe samopoczucie świadczy o tym że ciążą wszystko wporządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agan123
jesteśmy w tym samym wieku;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Witam nowe koleżanki :) Ja juz nie wymiotuje. Leci mi 13 tydzien. Czasem tylko mam mdłości i robi mi sie słabo. ---- vikiable ale czym innym jest zazdrościc. To zrozumiałe ze było Ci przykro, ale nie robiłas uwag w stylu: ''nie nadajecie sie na rodziców''. Ja tez reagowałąm opryskliwie jak ktos nagle przy rodzinnym spotkaniu wyskakiwał z tekstem '' a kiedy bedzie dzidzius''. Krew mnie wtedy zalewała. Jak mozna byc tak beszczelnym i wpierdalać sie w czyjes zycie. Co kogo to obchodzi kiedy kto bedzie miał dziecko?! To jest intymna sprawa moja i mężą i nic nikomu do tego. Dla mnie takie pytanie było jak nóż w serce i napoczątku starałam sie odpowiadac żartem a potem ryczałam w domu w poduszke, a potem stałam sie opryskliwa i zaprzestano robienia mi takich uwag. Jak mozna wogule zadac takie pytanie? Co innego kiedy siedze i sam na sam rozmawiam z koleżanką a co innego jak jakas ciotka klotka włazi z buciorami w moje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
dziewczyny mi z wyliczen wychodzi termin na 8 marca a według usg na 3 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Dziewczyny czy wy tez macie takie zachcianki? Ja normalnie wariuje. Jak mi sie zachce czegos to tak jakby cos we mnie wstapiło. Zabiłabym za potrawe którą che zjesc :D Najśmieszniejsze jest to ze mi sie chce konkretnego dania z konkretnych restauracji które juz kiedys jadłam. Wczoraj wieczorem tak mnie naszło ze myslałam ze oszaleje. Jak zasypiałam to mi sie sniło ze to jem i budziłam sie zaśliniona :D Mąż siedział juz w necie i sprawdzał czy ta knajpa jest otwarta ale było późno a mąż dzisiaj bardzo wczesnie wstawał do pracy wiec nie bede go ciągac po mieście o 22 godz. Ale zasnąć nie mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
A najlepsze jest to ze moge zjesc 100 innych rzeczy, i dalej czuje silny głód dopuki nie zaspokoje zachcianki. Strasznie to męczące jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) witam również nowe mamusie :) Tedidipaczka- jejku wpolczuje tych wymiotow... ja od początku "przytulałam kibelek: moze z 5 razy i nigdy nie było, że musiałam tam lecieć szybko, tylko zawsze na spokojnie :) marcowa - dziekujemy za pozdrowienia, ahh ten szum fal :) gdzie dokładnie jestes? Robiłam ostatnio badanie moczu i nie podobaja mi sie te wyniki... ale mam dzis wizyte wiec zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agan123
ja nie mam żadnych zachcianek:D może dlatego że mdłości jeszcze nie minęły;/ martwię się tylko,że jak jem to tylko wieczorami podczas gdy tak w nocy to niezdrowo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - to niezle masz z tymi zachciankami hehe :) Ja to na owoce mam straszna ochote, mogłabym je jesc non stop. Ogólnie apetyt mam ostatnio większy i częściej chce mi się jesc - chyba niedlugo zacznie rosnąć waga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zachcianek aż takich nie mam, bardziej to wygląda w ten sposób, coś bym zjadła, mam na to ochote ale jak pomyśle że i tak zaraz bd wymiotować to odchodzi mi ochota. Generalnie to jedyne po czym nie wymiotuje to zupki chińskie ostre, a ostatnio odkryłam że czekoladowe kulki (te do mleka) jedzone na sucho trochę pomagają. Generalnie staram się nie jeść tych zupek ale czasami poprostu wpadam w jakaś depreche bo jestem głodna strasznie ale jak patrze na jedzenie to mam odruch wymiotny. W sumie wczoraj był wyjątek, zjadałam pół dużej pizzy i skończyło się w sumie tylko na mdłościach, ale strawiło się ładnie więc może to już bliski koniec tych wymiotów:)) Mufinka, ja generalnie też nie mam g***townych wymiotów, tylko spokojnie sobie do kibelka pójdę, ale ten spacer do tesco to była jakaś masakra, a najlepsze było to że ja sama robiłam zakupy a narzeczony miał zaraz do mnie przyjść, po kilku chwilach tylko stałam koło tego koszyka i sapałam przez te mdłości czekając aż wkońcu przyjdzie, jak przyszedł to wcisnełam mu koszyk i w nogi :P agan123, ja bym sie tym jedzeniem na wieczór nie przejmowała, jedz wtedy kiedy masz ochotę. Ja widzę po sobie że musze naprawdę się dobrze czuć na żołądku żeby coś zjeść także nie patrze czy to noc. Czasami jest tak że w ciągu dnia zjem tylko kanapkę i tak ją zwymiotuje i nic już nie jem, także jak mozesz jeść na noc to sie nie ograniczaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Dziewczyny ja jak wymiotowałam to była masakra. Musiałam leciec natychmiast bo bym zwymiotowała na podłoge. Schudłam przez to 3 kg. A teraz mam taki apetyt ze hoho! Nadrabiam zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszytkie po weekendzie :) My wreszcie po czwartkowym USG w sobotę powiedzieliśmy rodzicom i rodzeństwu - wszyscy byli zaskoczeni i bardzo się cieszyli :) Ja nie mam jakiś specjalnych zachcianek, może czasem, ale jak nie mam tego akurat pod ręką to trudno - jakoś nie wariuję. W ogóle ostatnio czuję się rewelacyjnie, ten 10tc mi się zaczął tylko widocznym brzuszkiem już od samoego rana (do tej pory było go widać tylko od popołudnia) i nic poza tym - jakbym w ciąży nie była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agan123
tedidipaczka zupki hehe mam jedno niemiłe wspomnienie gdy ostatnio jedną zjadłam i przez pomyłkę popiłam wodą gazowaną;D ale był wodospad;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tedidipaczka - w tym Tesco to moze od zapachow zle sie poczulas? Mnie np muli jak przechodze kolo pieczywa albo działu mięsnego w markecie...dlatego przestałam sama po zakupy chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×