Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

Gość gość
no to ja, teraz to tym bardziej ta beta jest ok i na usg nic byś jeszcze nie zobaczyła, lekarz miał rację 2 sieprnia być moze już coś będzie, pisze być moze, bo różnie bywa z tymi owulacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisalam kilka postow wczesniej bylam w szoku ze na ok 10 dni przed @ juz mialam test pozytywny. Myslalam ze to niemozliwe ;-) gościu: skad jestes??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie śmiac mi się chce, bylam ostatnio w rossmannie, w dzien gdy zrobilam pierwszy test. Zrobilam wieksze zakupy i dostalam w gratisie...tampony ;-) heheheh przydadza się jak nic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
fiona najważniejsze to pozytywne nastawienie !!! u mnie 25dc testować czy za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wzięłam na urlop tampony, ale niestety już ich nie użyłam, poczekają trochę, a mam wielkie pudło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
monitoruje je od stycznia i bywało różnie 26-31 dni , kurcze sama już nie wiem o myśleć ale Ci zazdroszczę,że tak szybko ci test coś wykazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez bylam w szoku. Jednak chyba jak sie jest w ciazy to sie jest. Wczesniej blade kreski mi wychodzily, ja juz szczesliwa a tu okres. Ale w sumie jak chcesz to moglabys zrobic test. Nie wiem, zeby potem na mnie nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
zuzu ja mysle ze jak za szybko zrobisz test i bedzie negatyw to sie zdenerwujesz niepotrzebnie, takie przypadki jak u fiony to rzadkosc ja mialam bete117 a 2 testy wych negatywne, dopiero potem na pamiatke zrobilam i pozytywny w 32 dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie racja. Hm wczesniej nawet 2 dni przed miesiaczka nie wychodzily mi z blada kreska. Dopiero mniej wiecej w dniu miesiaczki. Kurcze sama nie wiem czemu tak wczesnie mi wykazal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
w takim razie poczekam do niedzieli rano to będzie 29dc najgorsze jest to że ja czuję że się udało tak jak było to z córką, ale boje się rozczarowania :( mam nadzieje że moje przeczucia się sprawdzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie nieraz rozczarowywalam:( patrzalam na testy, doszukiwalam sie. A w dzien 1 testu bylo widac ta kreske, choc bledsza byla, pokazalam mojemu to sie wkurzyl ze znow sie doszukuje. Bylo mi przykro. Na nastepny dzien zrobilam znow i dwie krechy. Pokazalam mu, a on: "no teraz to widac" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiona powtarzasz sie co chwile, juz nudna sie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
mój mąż twierdzi,że ma taką armię że musiało się udać :) no nic pozostaje mu wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
fiona nie przejmuj się takim wypowiedziami :) mnie interesuje jak to było u ciebie jestem w podobnej sytuacji !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam wyniki... Wynik 96 chyba mało.;( ale nie wiem czy to może być nie prawidłowy wynik bo zapomniałam i wczoraj przed badaniem zjadłam..;) jeszcze jutro zrobię znowu bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agauuuuu
pati, to 1 beta?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie tam za mało, to wczesna ciąża i jest tyle ile jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie będzie, kup sobie czekoladkę i czekaj na rozwój wydarzeń co wy takie w gorącej wodzie kąpane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem wiem, weź to siano i na siano, odpoczywać, leżeć i tyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
pati a który to dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
miało być kiedy robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test z moczu robiłam 25 dni cyklu wyszła słaba kreseczka. w 30 dniu cyklu robiłam bete..A dziś mam 31 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agauuuuu
pati gratuluje, to swietny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×