Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

ja tez Ci gratuluje patija, ja bylam sie przejsc zrobilam drobne zakupy a teraz obiad musze zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
chyba jutro zrobię test !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, dziewczyny wlasnie dostalam oferte pracy w drogerii na swoim osiedlu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona przecież teoretycznie jeszcze nie wiesz że jesteś w ciąży... Nie chwal się tym przypadkiem, bo z pracy nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem. Ale i tak kiedys bede musiala powiedziec, i pewnie przedluza mi tylko do porodu. Wiecie co, zawiodlam sie na swoim. Dzisiaj mu odwalilo. Mowi, ze nie damy sobie rady. Jest w****i.... nie odzywa sie do mnie. A chcialabym zeby ktos mnie przytulil. Nie wiem co sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
planowaliscie dziecko oboje??? dziwne to zachowanie jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
wiec to nie szok, zapytaj dlaczego sie tak zachowuje,powiedz mu, ze powinien Cie wspierac, bo przeciez oboje chcieliscie tego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce nawet z nim gadac. Milczy jak kamien i nawet mnie unika. Jak mu cos nie pasuje to niech sp.....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
fiona uszy do góry on też się musi oswoić z tą sytuacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
patija u mnie dziś 25dc a mam rożnie 26-31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
zuzu, to lepiej poczekaj te 4-5 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1818
Hej dołączam sie do marcówek ;) jeszcze dokładnie nie wiem jaki termin ale jestem w ciaży test zrobiłam 3 dni przed @ i wyszedł pozytywnie a w zasadzie kilka testów wszystkie pozytywne. Dziś byłam u ginekologa ale stwierdził że troche sie pospieszylam z ta wizyta bo dopiero co okres powinnam miec w poniedzialek oczywiscie nie przyszedl zlecil badania bety hcg wiec zrobiłam ale po wynik kazał przyjasc na tydzien i z wynikiem do niego. Narazie nie kazał sie jeszcze cieszyc i powiedzial ze moze to byc ciaza biochemiczna . Pani pielegniarka tez sie dziwila ze tak szybko przyszlam ale to moja pierwsza ciaza i myslalam ze trzeba jak najszybciej jak test sie zrobi heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
gdyby to jeszcze było takie proste .... zazdroszczę Wam już potwierdzonych stanów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1818
Jak myślicie czy za tydzień już bedzie mógł potwierdzić ciąże? czy to jeszcze nadal za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
malinka gratuluję!!! a kiedy miałaś ostatnią @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1818
ostatnią 18 czerwca ;) a test zrobiłam tak wczesnie bo nie wytzymałam czekać do okresu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
witamy Cie malinka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
czyli kiedy testowałaś w którym dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1818
Ja również witam wszystkie mamusie marcowe ;) przyznam sie ze przeczytalam tylko kilka wpisów tu ale to nadrobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1818
26,27,28,29 ;) w tych dniach cyklu testowałam a testów zrobiłam mnóstwo i różnych firm wszystko żeby sie upewnić ;p prawie 10 wszystkie pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
czyli mozemy gratulowac:) :) :) :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mam pytanie czy jak tak wczesnie mi wyszedl test pozytyw a pozniej ta beta czy moge twierdzic ze to nie bedzie ciaza biochemiczna? jutro ide znow na bete kurcze boje sie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1818
ja własnie tez sie obawiam ze to za wczesnie i w dodatku lekarz mi powiedzial ze moze byc biochemiczna i zeby za tydzien przyjsc z wynikiem to widze ze obie bedziemy sie niecierpliwic i czekac na potwierdzenie ;D do fiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Cie malinko:) Fiona nie martw sie facet przemysli i wtedy na spokojnie pogadacie...wystraszyl sie na pewno...trzymaj sie:) a ja w piatek ide robic bete dzis drugi dzien nie pojawila sie @ test pozytywny teraz tylko czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1818
dziś robiłam ale po wynik za tydzień kazali przyjsc dopiero. Nigdy wczesniej nie bylam u ginekologa ani nie robilam takich badan wiec sie nie znam ale z tego co czytam w necie to chyba długo troche kazali czekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×