Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

Gość zuzu86
jasieńka gratuluję, też mam 27dc test kupiony ale dopiero jutro rano go wykonam :) mam małego stresa, w które dni cyklu się starałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka@73
Ja bylam wczoraj u lekarza i potwierdzila ciaze na 100 %, 7 tydzien, termin na 7 marca. Mam tylko jedno pytanie,czy wada wzroku kwalifikuje do cesarskiego ciecia. Ja mam dosc powazna wade a lekarz mowi, ze bede rodzic naturanie i juz. Czy o wszystkim decyduje lekarz i ja nie mam nic do powiedzenie? Troche mnie to do niej zniechecilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krytykujecie nudny temat bety, a to jest wyznacznik tego czy ciaza sie prawidlowo rozwija, ja jak tylko min spadla, to dostalam dodatkowo do clexanu acard i d*phaston, luteine dopochwowo i jest ok a nie czekam na usg, wtedy to moze byc za pozno wiem po 1 ciazy, w 8 tyg robilam usg a od 5-6 zarodek sie przestal rozwijac, niby co ma byc to bedzie ale przezorny zawsze ubezpieczonny, mam juz 9 tydz i jest ok ale sama sprawdzala na wszelki wypadek bete, chyba aniol stroz nade mna czuwal no ale ta beta to takie nudy jeju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jakos tak chcielismy sporbowac pierwszy raz w zyciu jakis 2 tyg po slubie , akurat na wyjazd mojego meza i okresu nie dostaalam wiec jestes w szkou za pierwszym razem i juz;) ja dzis bylam na usg smieszne takie kropy ale widze juz oczy taka kijanka mala..mam 2 krzyzyki jedno na kijance drugie na drugiej lekarz moiwl ze to raczej zaczatek lozyka ale nie wyklczal tez blizniakow hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka taka mala
ten post poprzedni to moj zapomnialam sie podpisac chyba sie zaloguje na staly nick;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataszka super,ze widzialas kropka albo dwie :)To by dopiero bylo :)Maz by pekal z dumy.Pierwszy strzal i jaki owocny:) Marcowa odezwij sie prosze! Bylas u drugiego lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety potwierdziło się. Nic mi się nie chce. Później do was napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieja_wędrowna
Marcowa, tak strasznie mi przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana trzymaj sie!Wiem z doswiadczenia,ze zadne slowa tu nie pomoga wiec bardzo mocno Cie przytulam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka taka mala
przytulam z calego serca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,drogie Panie:) Postanowiłam się odezwać,bo podczytuje topik od początku i może do Was dołączę. Czekam na efekt kuracji clo. Droga Anetko,ja również mam mega wadę wzroku. Rok temu synka rodziłam przez cc. Byłam przed porodem na wizycie u okulisty,bardzo dokładnie zbadał te moje biedne oczęta i sam bez zadnego proszenia wystawił zaświadczenie na cc. Naturalny mógłby być zbyt dużym obciążęniem dla siatkówki. Ewentualne kolejne ciążę również będą zakończone cc. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowa bardzo mi przykro ..;( a czy miałaś jakieś objawy ze coś jest nie tak czy poprostu rytonowa kontrol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wczoraj robilam bete 3 dni od terminu spodziewanej @ i wyszla 814 pierwsza robilam tydzien temu i wyszla ledwie 8...ciesze sie ze jednak urosla,do lekarza ide ale dopiero po 1 sierpnia,Marcowa przykro mi strasznie kochana,trzymamy kciuki za Twoje zdrowko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie moge dokonac taniej aborcji?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trollu odpusc sobie ta prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
dziewczyny niestety ale ja się z wami żegnam ... zrobiłam dziś test i nic nie wyszło :( czekam na @ życzę Wam szczęśliwego rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzina123
jeju marcowa strasznie mi przykro :( nie moge sobie teraz nawet wyobrazić przez co przechodzisz :( ściskam i tyle naprawde bardzo mocno, trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się ogarnęłam. Muszę przecież. Druga wizyta jak już pisałam potwierdziła diagnozę, nie było tętna, nie było przepływu krwi. Malutki jest już aniołkiem. Teraz pozostało mi "tylko" urodzić. Więc czekam, bo lekarz zalecił, żeby wszystko skończyło się samo. Wiecie, że to jest najgorsze. I najgorsze jeszcze jest powiedzieć to teraz dzieciom... Dziewczyny wierzę mocno że wam się to nie przytrafi, ja już niepomyślną statystykę wypełniłam i nie ma miejsca na więcej takich przypadków. Oczywiście będę tu do was zaglądać, zżyłam się z wami. Chuchajcie i dmuchajcie na siebie i bądźcie dobrej myśli :) Byle do marca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowa tak strasznie mi smutno z Twojego powodu:(Caly dzien wczoraj myslalam o Tobie.Wiem co czujesz Kochana...wspomnienia wrocily :( Wiem,ze Ci teraz ciezko i nic Cie nie pocieszy dlatego nawet nie probuje ale uwierz mi czas leczy rany.Nigdy nie zapomnisz, ale bedzie latwiej. Masz dwojke wspanialych dzieci i kochajacego meza i przejdziecie przez to razem. Sciskam Cie bardzo mocno i pisz do nas jesli Ci to pomoze.Wiele z nas tutaj przez to przeszlo wiec wiemy co czujesz i jestesmy z Toba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zuzu, ale test z kwii czy sikany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
sikany paskowy bobo test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktory dzien cyklu masz, sorki ale nie chce czytac tylu str odnowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie wyszedl ten sam a badanie z krwii potwierdzilo ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
dziś 28 a cykle mam 26-31 a ty w którym robiłaś ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 31dc a mam 30 dniowe, czekaj na pewno @ nie przyjdzie, mysl pozytywnie i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowa, strasznie mi przykro:( nie wiem co Ci powiedziec, przytulam :* i podziwam Cię, że będziesz tu zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieja_wędrowna
Marcowa, jesteś dobrym duszkiem tego forum, dziękuję, że tu jesteś. Miałam wczoraj napisać co u mnie, ale mi się odechciało w obliczu Twojego postu. Tym bardziej doceniam to, że dane mi było słyszeć bicie serduszka. Oczywiście się głupia poryczałam... Te hormoniska, które łykam zrobiły ze mnie miękką kluchę, bo płaczę na zawołanie. Też macie takie wahania nastroju? Dużo piszecie o beta. Ja nie miałam jeszcze żadnych badań z krwi. Mam natomiast wyniki cytologii (prawidłowe), usg piersi (też dobre) i niestety kiepskie wyniki posiewu. Z powodu wczesnej ciąży lekarz wykluczył antybiotyki. Nie mam żadnych objawów infekcji, więc na razie czekam na rozwój sytuacji. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sieja jak fajnie, ze widzialas serduszko malucha :) Dobre wiadomosci sa nam teraz potrzebne bo ostatnio cos malo ich tutaj niestety :( A tym, ze jestes placzliwa to sie nie przejmuj...ja mam to samo, w jednej chwili sie smieje a za chwile placze :) Mi dzisiaj przyszedl list od poloznej z wyznaczona wizyta na pierwsze USG...29 sierpnia!!chyba bym zwariowala do tego czasu... Dobrze, ze w miedzyczasie bede w PL. Jeszcze tylko tydzien i urlopik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
Witajcie, ja rownież chciałabym do Was dołączyć :) udało mi się nawet przeczytać temat. Co do mnie, 17.07 wyszły mi dwie kreseczki, co też potwierdziła beta jako 4-5 tydzień. Tak więc chyba termin wychodzi na marzec, tylko nie wiem jak to dokładnie policzyć. Od ostatniej miesiączki 40 tygodni, czy od zapłodnienia? ;) na wtorek mam wizytę no i zastanawiam się, czy nie za wcześnie? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×