Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soczysta Morela 23

Odchudzanie po raz enty.

Polecane posty

Gość Aga 007
Witajcie Dziewczynki.... = No miałabym ochotę Was wyściskać za te efekty...SUPER poprostu SUPER... Jestem z Was bardzo,bardzo dumna... Ciekawe jak tam u mnie... aż się boje wejść na wagę...żeby sobie nie narobic obciachu... Bo Wy przy mnie to w ogóle takie chudzinki... - Może podsumuję wczorajszy dzień... ogólnie wyszło bardzo dobrze...ale dostałam @ i znowu zjadłam bułkę wieczorem... Ale na moje usprawiedliwienie mam to że przez cały tydzień nie zjadłam nic słodkiego...i sama jestem w szoku... bo nawet mnie nie ciągnie, niczego nie szukam a i w sklepie zachowuje spokój....hehe - No to wskakuję na rowerek a później na wagę i bede meldować... - Jesteście SUPER....TAK TRZYMAĆ....buziole ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc piling + balsam. Spróbuję bo już nie mogę poprostu, aż wstyd że mi się tak wszystko trzęsie przy każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
A ja na celulit kupiłam kilka miesięcy temu bańki chińske.... może zaczne używać żebym Wam powiedzieć czy dają efekty.... po masuję się nimi ale spodadycznie... ale skóra jest po mich mega gładnka... Poczytajcie w necie... podobno pomagają niestety ja nie mogę potwierdzić bo jestem niesystematyczna... jakaż to norma....masakra...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
AGA jestes super laska my też jesteśmy z Ciebie bardzo dumne wskakuj na wage smiało i mów szybko jak tam jest ,wiecie ja też nie lubie reklamy kosmetyków ale ten przetestowałam na sobie więc mogę stwierdzić że naprawde jest fajny i jest dopasowany do skóry w odpowiednim wieku 2x na dzień sie nim smaruje i jest ok i wazne że nie kosztuje majątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
kupie ten balsam co polecila TRUSKAWECZKA zobaczymy jaki bedzie efekt witaj AGUS:) tobie tez ubylo kg nie martw sie:) jestes dzielna dziewczyna. tak trzymaj:):) dziewczyny jestescieniesamowite:*:*:):) milego dnia i bez grzeszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jeśli przetestujesz i będą działać to zakupie. A narazie spróbuje zestawu o którym mi napisały dziewczyny... może mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
a dziewczyny robicie dziś na obia? bo ja sałatke warzywna tylko zamiast majonezu jogurt naturalny 0% 200gr takej sałatki to tylko 130lk +kawałeczek grilowanej piersi z kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
sorki za błędy mam za długe pazurki i jak szybko pisze to zaczepijają mi inne literki ,miło być co robicie na obiad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś robię mięsko gulaszowe z surówką. Dla faceta + ziemniaczki. jednak jak nie zjem jakiegoś mięsa na obiad to wcale się nie najadam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Porcelanova to mozesz zjeść kurczaka na potelni grilowej sobie zrobisz to też miesko lub z piekarnika ,a bardziej kaloryczne posiłki mozna jeść rano prędzej sie ich spali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to się marzy taki grill elektryczny żeby na nim mogła sobie grilować mięsko warzywa rybki itp. może sobie zażyczę na imieniny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
ja mam taki grill w piekarniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A używasz? w ogóle potrzebuje jakiś dobrych przepisów. Jak jem smacznie to dłużej mogę trwać na diecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
tak często go uzywam,bo tak mi lepiej smakuje i jest mniej kalorycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczka dziękuję napewno coś wyszukam! Bo jakoś ostatnio nie miałam weny... A teraz popijam jogurt słodzony stewią co by było zdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
smacznego życzę, ależ nie ma za co Porcelanowa cała przyjemność po mojej stronie musimi sobie jakoś pomagac i sie wspierać myśle że zrobiłabys to samo i jak coś nowego znajde to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
wiesz ja właśnie jutro będę robić te paluszki i ziemniaczki dietyczne z grila bo kuzynka wpadnie to nie wypada przy niej nic nie jeść a to będzie mało kaloryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
Dziewczyny....Yes,Yes,Yes.... kilo na minusie.... ale się cieszę... jestem w szoku że się udało, tak bym chciała mieć już 6 z przodu...ale myślę że z Wami DAM RADE ..JUPIII !!!! - Rowerek zaliczony ale tylko 30 minut... Teraz się biore za śniadanko... pyszne sobie kanapusie zrobiłam ..na jednej grachamce......i lece bo dzis napiety dzień. Podejrzewam że napisze do Was dopiero w poniedziałek po południu. - Trzymajcie się przez weekend w mocnym postanowieniu... Całuje Was mocno ;o) i pozdrawiam - ps. tez luknę na stronkę z przepisami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
pozwólcie że nas podsumuję... - piątek tydzień pierwszy ; - .......................................było.................................jest - truskawka..................66,7 kg................................65,1 kg - piękna..........................64,1 kg................................63,5 kg - porcelanova.............53 kg....................................52 kg - aga...............................71,4 kg................................70,3 kg - super oby tak dalej :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
AGA Gratuluje bardzo sie ciesze że i Tobie sie udało ,mówiłam że nie ma co sie bać ,miłej zabawy Ci życze na weselisku tylko nie przesadzaj z tłustymi potrawami i dużo tańcz to spalisz co zjesz ,powodzonka do poniedziałku w takim razie paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
Usmiech miał być na końcu... nie wiem co jest z tymi minkami... Ja to przy was najwiekszy klocek...haha Mam nadzieje ze w przyszły piatek bede też mieć 6 z przodu... - Buziole ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
Dzieki TRUSKAWKO... nastawiam sie na super zabawe i dobre jedzenie... Trzymajcie sie dzielnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Aga ja mocno wierze w to że będzie jeszcze lepiej oczywiście jeśli będziemy nadal sie wspierać bo nasza grupa wsparcia ma naprawde wielką moc BEDZIMY SZCZUPLEJSZE I PIEKNIEJSZE AZ NAM POZAZDROSZCZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zadanie bojowe na ten weekend to nie tknąć piwa. chociaż fajnie w takie upały się napić. Ale stwierdziłam że dopóki nie będzie 50kg nie ma piwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
fajnie AGUŚ baw sie do białego rana wkońcu taka imreza nie trafia sie często ,u mnie wogóle nie można wstawic hmm..trudno sie mówi,trzymam za ciebie kciuki że po weselisku za tydzień zobacztysz 6 z przodu wręcz w to wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Porcelanowa ,nie morduj sie jużż aż tak mocno ,myśle że jak raz na jakiś czas wypijesz to 1 piwko to ci nie zaszkodzi tylko nie przesadzaj po nim z jedzeniem i będzie luzik ,nie można tak sobie już całkiem wszystkiego odmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
hah...ale dobra jesteś ,posikam sie ze smiechu ,oj jak ktoś lubi na śniadanie to czemu nie hah..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, wole miec nadprogramowe kilogramy niż zostać alkoholiczką ;p albo przerzuce sie na wino, przynajmniej bede miała lepsze trawienie;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×