Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pilot LOT

Szukam masażystki erotycznej dla mojej KOBIETY!

Polecane posty

Hej. Jesteśmy parą już bardzo długo i wiele razem przeszliśmy. W łóżku rozumiemy się jak mało kto i spełniamy każde nasze zachcianki. Nigdy nikt obcy nie wkradał się w nasze relacje, ale obydwoje dużo fantazjujemy. Pewnego razu moja kobieta po obejrzeniu ciekawego filmu stwierdziła, że chciała by iść na masaż. Oczywiście ja jako przykładowy facet postanawiam jej zrobić niespodziankę i spełnię jej marzenie. Cały ambaras polega na tym, że znam jej też fantazję i opowiadał mi kiedyś, że chciała by poczuć kobiecy dotyk na swoim ciele, jak również w miejscach intymnych. Spróbuję połączyć te dwie niespodzianki do siebie i umówić ja do masażystki erotycznej. Przeszukałem już cały internet i znalazłem jedną ofertę ale z Chorzowa. Czy ktoś może słyszał o podobnych zabiegach w Warszawie? Moja kobieta była by strasznie szczęśliwa. Może ktoś ma podobne doświadczenia i pomoże mi w tej sprawie? Jak coś wiecie to piszcie... Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAZFRANCJI
Jestem nowa na forum i piszę bo mam bardzo podobny problem a widzę, że ktoś szuka jak ja, może razem do celu szybciej dojdziemy. Ja obecnie jestem sama a ochota mnie naszła po odwiedzinach u mojej bliskiej koleżanki. Powiem tak, że byłam u niej w odwiedzinach około miesiąc temu w stolicy Francji. Tam niejednokrotnie podczas tygodniowej wizyty popijałyśmy wino i wspominaliśmy czasy studenckie, a właściwie imprezy. Nie mogło się również obyć bez zwierzeń ero. Koleżanka fruwa po kwiatkach jak pszczoła na wiosnę, a ja jestem obecnie po nieudanym związku. Koleżanka widząc moją frustrację (chyba, ponieważ dużo się użalałam nad niepowodzeniami w strefie łóżkowej) zaprowadzała mnie do takiego gabinetu masażu gdzie opowiadała, że wyjątkowo się zrelaksuję i zapomnę o problemach. Odstresuję się i odprężę. Z początku poinformowała mnie, że to będzie zwykły masaż. I tak było. W pomieszczeniu było bardzo gorąco. Kobieta masowała mnie z początku w bluzeczce, ale później porozpinała się. Wielkie moje zdziwienie było gdy zobaczyłam, że pod kosmetycznym fartuchem miała gołe piersi. Trochę się wtedy przestraszyłam, ale poźniej stwierdziłam, że inny kraj inna kultura z drugiej strony gorąco i dalej zamknęłam oczy. Masowała mnie około pół godziny głowa szyja plecy biodra i nogi, po czym zaczęła zjeżdżać w okolice bikini. Ale robiła to bardzo ostrożnie. Ja byłam w stringach. Później kazała przekręcić mi się na brzuch. I znów Glowa szyja brzuch ramiona nogi okolice bikini i na końcu piersi. Robiła to tak delikatnie ze odpływałam. Było fantastycznie. Później jej masaż rękoma rozpoczęła mieszać z masażem swoim ciałem z dużym nakładem własnych piersi. Zaznaczam ze jestem tylko hetero, ale gdy jej sutki obcierały sie o moje miałam ochotę na więcej. I wtedy lekko, trochę przypadkiem z przyzwyczajenia do stosunków damsko-męskich rozszerzyłam nogi, co ona zauważyła. Od razu polała moja brzoskwinkę olejkami. Rozpoczeła lekko i namiętnie masować wzgórek łonowy i wargi. Mam bardzo duże wargi, czułam na nich jak zbierała się wilgoć. Trochę się zawstydziłam ale lekko stękając dawałam znaki na więcej. Później rozpoczęła zabawy z moją łechtaczką, która była tak duża jak nigdy. Duża twarda i czerwona. Masowała ja piętnaście minut, dzięki czemu byłam w kosmosie. Na koniec sesji wkładała na przemian paluszki pochwę a druga ręką paluszki w pupę. Miałam taki orgazm ze soki poleciały tej Pani na biust. Dodam ze miałam juz partnerów seksualnych, ale żaden nie był jeszcze w mojej pupie i nikt mnie nie doprowadził do takiego szaleństwa. Po skończonej sesji Pani zainkasowała sto euro i powiedziała ze nikogo nigdy nie widziała z takim orgazmem. Tamta Pani miała czary w rekach. Koleżanka spytała jak było? Ja nic nie mówiąc poszłam z nią do sklepu i kupiłam jej piękna torebkę za to gdzie mnie zabrała. Dziś po miesiącu od tamtej sytuacji jestem i mieszkam w Wawie gdzie wspominając tamta sytuacje robi mi sie bardzo wilgotno w majteczkach. Postanowiłam ze tez poszukam w Wawie takiego masażu. Chodzi mi głównie o masaż erotyczny w wykonaniu kobiety. Pilot LOT wymieńmy sie emailami. Gdy cos będę wiedziała będę pisać do Ciebie. A Ty do mnie. Dziewczyny z forum słyszałyście cos podobnego w Wawce aby się działo? Wiem ze pewnie juz nic podobnego nie przeżyje, ale chętnie spróbuje. Zachęcam wszystkie kobiety do spróbowania, też nam się od życia należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca od zaraz na Teneryfie jako masażystka erotyczna. Super zarobki piękna pogoda cały rok ! Zapraszam deeppleasuremassage@yahoo.com Whatsapp 0048517410782

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×