Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniaaaa1111

Kobieca inicjatywa..

Polecane posty

Gość Aniaaaa1111

Czy kobieta moze wyjśc z inicjatywą kolejnego spotkania w sytuacji gdy: pierwsze spotkanie było z inicjatywy faceta..chciał uczcic pewną rzecz w moim życiu..miało być to przyjacielskie spotkanie z kilkoma osobami ale suma sumarum poszlismy sami. podczas spotkania byly pozytywne wibracje i flirt i na koniec facet pocałował mnie w policzek i powiedział, zebym zadzwoniła jak będę chciała znów pójśc gdzieś potańczyc..jak mozna to rozumieć? czy czekac na jego ruch czy odezwać sie samej, coś zaaranżowac, np. wspólny wypad na basen? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggdgdfgs
to zadzwon i powiedz, ze chcesz znow potanczyc:P jaki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w basenie hihi. Spox, sam powiedział, że masz zadzwonić, więc no własnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa1111
Bo nie wiem czy powiedział tak żebym faktycznie zrobiła jakiś ruch bo nie jest może pewny mojego zainteresowania czy rzucił tak tylko po to żeby coś powiedziec...nie chce wyjśc na nachalną...podobno wielu facetów tego nie lbui i taka dziewczyna jest dla nich spalona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na koniec facet pocałował mnie w policzek i powiedział, zebym zadzwoniła jak będę chciała znów pójśc gdzieś potańczyc" X Masz problemy z rozumieniem tego co się do Ciebie mówi?? Czy po polsku nie rozumiesz?? Chyba jasno się wyraził że CZEKA aż to TY się teraz odezwiesz jak chcesz się z nim widzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa1111
no własnie sie zastanawiam...czy znowu te tance czy moze byc cos innego jeśli już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa1111
nie chce o wszytkim pisać...ale to jest tak wszystko pogmatwane...chłopak jest bardzo przystojny i wydaje sie byc odważny w tych sprawach...ze pogubiłam sie juz i nie jestem juz pewna niczego..choc na drugi dzien przyniósł mi moja zgube i tez mnie pocałował w policzek, zapytał co słychac i miał takie ciepłe spojrzenie....eehh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa1111
a jak sie odezwać to kiedy? teraz? czy poczekać parę dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu chodzi o to że on czeka na Twoją inicjatywę. To gdzie będziesz chciała się z nim spotkać schodzi na drugi plan. Możesz równie dobrze zaproponować kino/teatr/mecz/koncert itd. Ważne jest żebyś teraz Ty zrobiła kolejny krok żeby coś z tego wyszło. Skoro lewa noga zrobiła krok to żeby można było iść dalej następny krok powinna zrobić prawa noga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa1111
ale podobno faceci nie lubia jak kobieta przejmuje inicjatywe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej odezwij się teraz. A spotkanie wyznacz na za kilka dni niech potęskni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błąd logiczny - inicjatywa zawsze powinna wychodzić z dwóch stron naprzemiennie. Nikt nie jest masochistą i nie chce mieć całe zycie pod górkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jeżeli to on zawsze z inicjatywą będzie musiał wychodzić to po czasie stwierdzi że Tobie na nim nie zależy bo tego nie okazujesz chęcią kolejnego spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa1111
wiem tylko ten strach ze jednak on wcale nie czeka na mój krok a powiedział tak z grzeczności mnie troche paralizuje i mysle jak to zrobić zeby nie było nachalnie ale doszło do kolejnego spotkania..najlepiej randki..bardzo mi zalezy na nim i nie chce tego spalić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo 83
Tak jak napisał Pavlo masz zle pojmujesz inicjatywe. Musisz rozrurzniać pojeciea inicjatywa, kontrola, dominacja. My nie lubimy kobiet ktore chca nas zdominowac i przejac nad nami kontrole. Wszelkiej innej masci inicjatywy z waszej strony sa mile widziane a nawet sprawiaja ze wzrasta wasza atrakcyjnosc w naszych oczach bo lubimy pewne siebie kobiety. Z grzecznosci to moge powiedziec ze kobieta ladnie wyglada itd ale nie prowokowac spotkanie. On rzucil propozycje spotkania w formie flirtu- nie zaproponowal wprost a dal Ci do zrozumienia ze ma ochote ale czeka na twoj ruch. Odpowiedz z humorem. "Czy propozycja tanca jest dalej aktualna?" Jak odpowie ze tak to powiedz "to fajnie ale weź kompielówki bo bedzie duzo wody" Ps pamietaj nawet jak Ci zalezy nie osaczaj faceta uczuciem i planami gdy widzisz ze on nie jest gotowy bo to juz jest wlasnie przejmowanie kontroli nad jego zyciem przez co mozesz go wystraszyc. Dopóki nie wyznac Ci uczucia mow o swoich planach w formie gdzie to twoja przyszlosc, plany a nie wasze bo to nas odstrasza. gdy sie tego bedziesz wystrzegac to facet sam zapragnie byc czescia tych planow a nie bedzie czul ze ktos planuje zycie za niego. Ps jak sie zgodzi po basenie powiedz "jak bedziesz chcial znow poplywac zadzwon"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa1111
ty zuzka jak cos p*****lniesz........:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia æ
No i co w koncu postanowilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa1111
Uu ktos sie pode mnie podszywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa1111
Postanowiłam napisać...tylko mysle jeszcze czy faktycznie teraz..czy poczekac jeszcze choc dzien...spotkanie było w weekend ale widzielismy sie w poniedziałek bo przyniósł mi moją zgubę..Pablo jest wsuper :* chyba skorzystam z Twojego pomysłu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa1111
Napisałam...20 minut a on nie odpisuje :( zaczynam sie denerwowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno teraz dmucha inna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2
sorry o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa1111
bardzo śmieszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze smieszne trzeba bylo dluzej sie zastanawiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa1111
bez przesady 3 dni to nie m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa1111
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to już chyba znam odpowiedz...brak odpowiedzi tez jest w pewnym sensie odpowiedzią..widocznie w tym przypadku słowa "zadzwoń jak bedziesz chciała znów potańczyc" mogły byc tylko kurtuazją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaa1111
No to już chyba znam odpowiedz...brak odpowiedzi tez jest w pewnym sensie odpowiedzią..widocznie w tym przypadku słowa "zadzwoń jak bedziesz chciała znów potańczyc" mogły byc tylko kurtuazją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×