Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniaaaa1111

Kobieca inicjatywa..

Polecane posty

Gość Aniaaa1111
przeciez zaproponowałam spotkanie..nie mógł przyjsc..powiedział czy zgadamy sie w przyszłym tygodniu...napisałam, żeby sie odezwał jak bedzie chciał gdzies wyskoczyc...i co? mimo wszystko znowy sama mam cos proponowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa1111
a może jednak napisać i tak na luzie zaproponować wyjście na tańce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może napisz coś w stylu "cześć :) Jak leci u Ciebie? Dalej napięty grafik? ;)" Wiesz, niezobowiazujaco, a jednak przypomnisz o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa1111
pomysł dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jak inicjatywa jest po obu stronach. Choć u mnie rzadko to się zdarzało. Zamiast myśleć pisz żartobliwie, żeby nie wiedział na czym stoi... Sorry, że Ci to mówię bo jesteś pewnie inteligentna, ale ja pewnie starsza... Ale żart jest dobry zwł. od strony kobiety. a jak facet ma kompleksy to wtedy to zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa1111
no ok tylko myślę jak to dokładnie sformułować żeby to faktycznie zabrzmiało żartobliwie i niezobowiazujaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Witaj po przerwie ;) Wiesz, że w piątek jest Światowy Dzień Imprezy? :D Tak tylko mówię, bo pewnie masz nadal tak napięty grafik, że pewnie nie pamiętasz o uczczeniu tak ważnego święta ;)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa1111
Napisałam...ii...cisza...nie ma chyba bardziej wymownej odpowiedzi na moje wątpliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugi raz pisałaś niepotrzebnie .. skoro nie było jego reakcji na poprzedni sms / czyli propozycji spotkania / nie powinnas już nic pisać i skreslic gościa z listy życzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radziłam ci przedwczoraj zebyś poczekała, ze skoro było ustalone, że ma dać znac jak bedzie chcial gdzies wyjsc to on powinien w kwestii spotkania sie teraz odezwac, napisalas ze poczekasz i co? ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa1111
A co by to zmieniło? tak czy siak jest cisza...facet zainteresowany chyba tak nie postępuje..zreszta niczego nie proponowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djfosdfj
taaa w ogóle nic nie proponowałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa1111
mogłam poczekac...ale juz nie mogę...wkurza mnie to wszystko :( jestem zła na siebie, że sie w ciągam w coś takiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa1111
teraz nie...zapytałam tylko co słychac..tylko raz na poczatku zaproponowałam spotkanie..w odpowiedzi na jego słowa i koniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze teraz troche po ptakach. powinnas być trudna do zdobycia, tymczasem ty podajesz sie na tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djfosdfj
aha, juz myslalam, ze dalas sie namowic na ten glupi tekst o dniu imprezy; szukaj pozytywow - przynajmniej szybko sie wyjasni i bedziesz miala z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa1111
nie wychodze z inicjatywa spotkania..choc pewnie taki sms zaczepny juz mu cos sugeruje..żałuje, że to zrobiłam...żałuje wiele rzeczy...ale nie da sie tak w 100% panowac nad emocjami, byc zimna i wyrachowaną...to jest chore..te gierki..eehh...trudno juz nic z tym nie zrobie i juz nic nie chce robic...juz gorzej chyba byc juz i tak nie może..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa1111
nie zawsze tak potrafie...choc teraz juz nie mam za bardzo wyjscia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa1111
odpisał mi...że nadal ma napięty grafik,duzo pracy choc strasznie mu sie nie chce ze smutnymi minami...i zadnej propozycji...eehh...nie wiem juz co mam myslec...odpisuje mi po jednym dniu..pisze, że jest mocno zajety i nie wiem czy faktycznie tak jest czy to dobry sposob na nie wspominanie o niczym innym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A daj sobie spokój dziewczyno. Ja rok tak robiłam sobie nadzieje. Jakby chciał i był zainteresowany to od razu by odpisywał a nie po czasie. Nie rob sobie nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mu zależalo to by w tym "napietym grafiku" znalazl dla Ciebie czas. Pewnie juz lata za inna spódniczką :O olej goscia, jak bedzie chcial sie jeszcze z Toba spotkac to da znac a jak nie to krzyz na droge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klucz do sukcesu- olać gościa. Jak zatęskni, sam przyleci. Sprawdzone!!!!!! Im bardziej się starasz tym bardziej on się zniechęca. Przeczytaj "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" Sherry Argov.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa1111
wiem, zeby znalazł czas jakby chciał..choc zawsze odpisywał od razu..teraz zaczał odpisywac z takim opóxnieniem..odpisze mu dwa słowa jakies i tyle.nic juz nie mam zamiaru wiecej robic...czytałam te książke...tylko nie wiem czy wobec wszystkich facetów to sie sprawdza..ale duzo madrych rzeczy babka pisze..to fakt..choc czasem ciezko z praktyka u mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musiałam to kilka razy przerobic az sobie wbilam do mozgu, ze jak ktos nie ma czasu dla mnie to znaczy ze mu nie zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic mu juz nie odpisuj. Olewka dziala na wszystkich facetow, no chyba ze im nie zalezy wtedy zadne cuda nie zadzialaja. Sluchaj starszej kolezanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa1111
chciałam napisac...tylko cos w stylu "bywa.powodzenia'" i nic wiecej..wiem ,ze powinnam olac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odpisuj!!! wywal wszystkie pretensje tutaj ale do niego nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa1111
nie wiem...jeszcze we mnie pokutuje myślenie, że jak nie odpisze to juz wiecej do mnie nie napisze...wiem ,ze to głupie..ale..eeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak odpiszesz a on ma Cie w d***e to myslisz sie do Ciebie odezwie? no pomysl.. a jak mu zalezy to moze troszke sie wystraszy, ze masz go juz w swojej zgrabnej d*pci i sie chlopak ogarnie troszke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×