Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Płace alimenty a moja byla chce abym wysosazyl syna do szkoly

Polecane posty

Gość Norwegia Norwegia
no akurat to co robi twoja byla zona nie ma nic wspolnego z dzieckiem. a to ze jestes bydlakiem wywnioskowalam z tego jak sie odnosisz, odzywasz do kobiet i z tego jak cie skreca zeby dziecku raz na rok z wlasnej woli plecak kupic. stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i widzisz co ci z mózgu zrobiło to wyżymanie szmat w Norwegii? Kupić plecak z własnej woli - tak. Kupić plecak na żądanie - NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam retorycznie jak zachowywały by się kobiety gdyby kiedyś zdarzyła się sytuacja taka w jekiej teraz są ojcowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie - zadałaś pytanie retoryczne. Bo ni ch-u-ja nie wiadomo o co ci chodzi. Więc i odpowiedzieć nie sposób ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
nie wiem o co ci chodzi z ta szmata ale niech ci bedzie bo i tak nie uwierzylbys albo zalal swoim jadem. z drugiej strony zadna praca nie hanbi, wiec nawet gdybys mial racje to nie widze w tym nic zlego. a jesli sie tak odzywales do zony to sie nie dziwie, tez bym poszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie tak odzywam do każdego, NIEREFORMALNEGO z założenia, przygłupa. Otwórz się na reformy w swoim ciasnym myśleniu - i możemy dyskutować jak równy-z-równym. ..... a łyżka na to: NIEMOŻLIWE ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
a reformowalnym inteligentem kiedy bede? jak przyznam ze masz racje i ze to jeszcze zona powinna tobie alimenty placic?albo odszkodowanie za poniesione straty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! Widzisz? Można?? Idziesz w dobrym kierunku ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
no czyli na poczatku mialam racje, patrz punkt pierwszy i koniec intelektualnych dywagacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha gościu
ja pie****le sam jesteś nie reformowalny ! Znam gościa który przez 20 lat dawał żonie 600zł na życie (mają dwoje dzieci ) miało to być na jedzenie i opłaty reszte miała z własnej pensji dołożyc. Po tych 20 latach jego żona się zbuntowała i dała mu 600 zł i powiedziała teraz ty gospodaruj zrób opłaty i kup jedzenie ... oprócz tych 600 zł ona płaci za energię . I co? on teraz płacze że na nic mu nie wystarcza że do wszystkiego musi dokładać z własnej kieszeni , przy czym teraz mają już tylko jedno dziecko na utrzymaniu , bo starsze pracuje . Zawsze twierdził że skoro jej nie starcza to nie potrafi gospodarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak było do przewidzenia - reforma intelektualna poszla sie j....., na grzyby, znaczy sie , poszła. W norweskim, ciemnym lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
no chyba ni sadziles ze ci przytakne, nikt normalny tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
obstaje przy swoich przekonaniach, zarowno co do opieki nad dziecmi jak i na twoj. nie przekonala mnie twoja argumentacja, jesli wogole takowa byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Zlikwidowanie instytucji alimentów zlikwidowałoby (prawie) instytucję rozwodów. Gra warta świeczki,.,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mówią twoje przekonania na temat opieki nad dziećmi? Nie przedstawiłaś ich tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
poniewaz ludzie a zwlaszcza kobiety w Polsce (bo glownie on pobieraja alimenty) sa wolnymi ludzmi ktorzy stanowia sami o sobie. maja prawo wyboru czy chca byc z kims czy nie na zasadzie dobrowolnosci a nie przymusu.to nie Pakistan. dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
przedstwilam wczesnij wyjasniajac jak takie sprawy sie rozwiazuje w Norwegii i pomimo iz nie przepadam za tym krajem to akurat tu sie z nimi zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. I na zasadzie pełnej wolności złożyły przysięgę małżeńską. I w ten sposób, dobrowolnie i bez przymusu - ograniczyły sobie wolność. I , idąc dalej logicznym tokiem rozumowania, jeśli im się odwidziało - muszą liczyć się z tym, że ponowna wolność wiąże się z tym, że jeśli nie dadzą rady się same utrzymać - to muszą biegać z gołą d**ą. I jeśli chcą aby dzieci były z nimi - to muszą zbierać szczaw. Bo wolność ma cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaa? Tydzień u ojca, a tydzien u matki? A jak ojciec mieszka w Krakowie, a matka w Biłgoraju - to jak Norweg to widzi? I co ze szkołą (szkołami)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
zdrowo jestes p******y. moze wprowadzimy zabojstwa honorowe rodem z Pakistanu. a moze tam sam bys sie przeprowadzil? wyglada na to ze szybko sie zasymilujesz i zintegrujesz z tamtejsza spolecznoscia i zwyczajami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i koniec intelektualnej dywagacji. Poszła w (wolność) p**du (dosłownie) ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
Norwegia widzi to tak ze koszty zycia i utrzymania dziecka pokrywa ta ze stron ktora de facto nie jest zobligowna do calodobowej opieki, wyjasnialam wczesniej, nie chce mi sie juz powtarzac w kolko tego samego bo pragniesz prowadzic intelektualna konwersacje (czy tam reformacje jak to ujeles) a nic nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no tak. Norwegia - to tam lezbijki już rodzą dzieci, a pedały adoptują? A czy oni tam nie mają już aby przyrostu naturalnego na poziomie takim ,że ostatni Norweg umrze w tym stuleciu? Nooo - to mi przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
a co do ma do twoich alimentow?wez wyartykuluj o co ci codzi.meczy mnie ta zanizajaca poziom dyskusja z niefrasobliwym reformowalnym intelektualista podobno na niebiansko wysokim poziomie. musze wracac do wyrzynania tej szmaty o ktorej wspominales :) P.S. Pan reformowalny zapewne orientuje sie co to ironia, w tym przypdku to nawet losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Znam gościa który przez 20 lat dawał żonie 600zł na życie" Totalna bzdura. 600 zł 20 lat temu miało zupełnie inną ą wartość niż dzisiaj. To była CAŁA dobra pensja. Więć musiał ją bardzo kochać jeśli oddawał jej wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artykułowałem już kilka razy - ale dla ciebie powtórzę: ALIMENTY NALEŻY ZLIKWIDOWAĆ. Oczywiście że rozumiem co znaczy pojęcie ironia. Rozumiem także pojęcie ironia losu. To np. jak szmata idzie wyżymać szmatę ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
no i?artykulowales swoje postulaty i co z tego?nie zgadzam sie z nimi i dalej uwazam za bydlaka, z powodow wymienionych wczesniej (patrz wstecz, nie pytaj jakich) a teraz to udowodniles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość No tak. I na zasadzie pełnej wolności złożyły przysięgę małżeńską. I w ten sposób, dobrowolnie i bez przymusu - ograniczyły sobie wolność. I , idąc dalej logicznym tokiem rozumowania, jeśli im się odwidziało ???? Idąc dalej logicznym tokiem myślenia to co zrobić z facetem któremu się odwidziało,wybrał wolność (choć może wybrał sobie nowe ograniczenie),balast w postaci dzieci już nie bardzo mu pasi.Też powinien teraz latać z gołą d**ą i zbierać szczaw????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, wiem. Bo nie szanuję kobiet. A za co je szanować? Za to że dają każdemu kto wyciągnie fiuta?? Za to że małżeństwo to dla nich..... alimenty i pół domu? Za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Też powinien teraz latać z gołą d**ą i zbierać szczaw????" Nie. Powinien ru-chać kozy. Było już o ty pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×