Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amst@f

Rozmowy o rżnięciu na puzonie

Polecane posty

Gość gość
Zawsze wierny przegryw, niewiernej istoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuuja tym ugrasz pomarańczo z ujeebanymi w krowich platzkach skarpetami :D Jestem przegrańcem i lubię swoje życiowe hobby, przy tym nie szczurze skomląc o kawałek spleśniałego serca, jak zupełnie spierrdolona po tzalej notzy mysz :P:D Oczywiście zakładam, że jesteś teraz na dobrym imprezowym pchanasku, a tutaj popierrdujesz tylko w momencie zmiany pozycji np ma kangura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociu frido dobrze wiedzieć, że już sobota, a kucharka wstawiła zupę, kelnerka pewnie ma nowego kuutasa, tzo Jej pofolgował to i nie owego, bo misiek rżnie melodie jak maupa rąbie sambę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby to Fridziu ująć... jeśli utwierdzenie nie działa, to przynajmniej jeszcze ostrzec można;) :D http://www.youtube.com/watch?v=bTjcz7H1KzY A Panu Misiu? Panu Misiu jest Panu Misiu i Panu Misiu poprzez to zawsze będzie Panu Misiu i dzięki Mu za to:D Bo drugiego Panu Misiu nie uświadczysz, a szkoda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, nie moge odpowiadac... znowu mam kontole ;) przemyt za przemytem :P:D .... jak pojde za was siedziec, to spodziewam sie regularnych dostaw cebuli i smalcu .... i herbaty :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz! Gdyby nie ja, to o korniszonach byś zapomniała!!! Fajne zegarki :P:D Nevermind! :D Branoc wszystkim na cenzurowanym:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko, że modełłe nie opanowała emocji i zwichneła paltza, kastrując tematełłe na którym Pan i Misiu z Tobą grzał do późnych godzin ławę w szkole :D Rozkojarzyłaś go do tego stopnia, że jest wiecznym studentem ze zniżką studencką na przejazd komunikacją miejską :P Wierzę, że ukończy pierwszy fakultet nim skończy ustawowe 68 lat ;) i zaczną mu płacić za nadgodziny :P Oczywiście powie, że on działa w innym stystemie prawa, ale to nie ma znaczenia, bo i tak prawo jest po to aby je łamać :D Pomarańczo myślałem, że wystrugasz przynajmniej glinianego bałwana ze śniegu 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam, że moje wypowiedzi zasługują na miano spamu, to obawiam się tej notzy, będę się moczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj tam ojjj tam Stafciu, skasowali, bo inne się nie rozwijały;) Grzać ławeczkę? Po co, kiedy wiatr we włosy i tlen w płuca łapać można? Stafciu, nie zawsze o pałki chodzi, częściej o konfrontację sposobów myślenia;) A dwa kotrastowe, są najciekawsze i uczą, jak sobie z nimi nawzajem radzić :D:D Było, jest i będzie dobrze, bo kafe w mózgi nie sięga;) Pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzac jednak na scenariusz .... hmmmm .. wstawie to 😴 http://www.youtube.com/watch?v=8GcF1bBm48s co prawda nie slychac puzonu, ani klarnetu... czy jakiegos tam prostego fletu :P ..... niestety, nie jestem az tak muzykalna i byc moze tylko ja jestem niedoslyszaca ;) .... chor anielski, to tez nie jest... jednak akcent polozony jest na dosyc wazna nute ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam właśnie pod łóżkiem mojego fioletowego notznika :D Chyba podprowadzili, wobec tego, jakby tzo, to jak pragnę tzipy będę sikał w ekosystem zupełnie jak stoję :D Spokojnej notzy, ale czy taka będzie u mnie może być różnie, jak na rożnie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie .... najwyzszy czas sie rozejsc i zregenerowac sily ;) ... przez was nie pojechalam do pobliskiego SPA :P .. bede musiala sie zadowolic zwyklym peelingiem ;) ... z zaparzonej kawy :classic_cool: na oczy torebki z herbata :classic_cool:... niestety mlodosc odeszla :P wiec trzeba dbac o to co zostalo :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się peelinguj, Stafcio niech tam za ostro po ekosystemie nieszcza, bo ekosystem wypali jak słonko zaświeci, ja natomiast ruszam to cholerne ziele zbierać:D :P Aleś pojechała!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak o marsze zahaczać zaczniecie, to kafe łupnie:P:D Alee w rzeczy samej Fridzia:D A teraz się pożegnam grzecznie i r****mi jednostajnie prowadzącymi do łóżka (bo kocie to zakazane som😴) się przetransportuję! ;) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 ... hlip...hlip.... spadly mi torebki z herbata z oczu .... nie powiem co zobaczylam :P .... ide spac .... dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie zobaczylam ;) ... tylko osleplam ;).... i potrzebuje psa przewodnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pomieszczeniu wylozonym foremkami po jajach pianistka nie ma kacika z kolorowymi kubkami niczym Ostrowska od szklanej pogody dlatego wyszla na chwile zaczerpnac kofeiny nie nie nie snu tu nie ma mowy o snie az do niedzielnych godzin wieczornych wciaz trenuje i dopieszcza utwor ktory jak sadzi bedzie spora niespodzianka a nawet zaskoczeniem zagra go jeden jedyny raz bez bisow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W filharmonii jest jedna zelazna zasada dyrygent to Twoj B.O.G.Twoj O.J.C.I.E.C Twoja M.A.P.A od niedawna mowimy Twoj niezawodny GPS jako dosc dziwny przypadek muzyka ktoremu zdarzalo sie studiowac Lesmiana Pawlikowska Jasnorzewska czy nawet samego mistrza Milosza kiedys podczas rozmowy przy popekanych kubkach z herbata pita z prof.Bryllem ta dziwna pianistka ktorej tez zachcialo sie spijac wypociny poetow i pisarzy nauczyla sie kiedy mamy do czynienia z nadinterpretacja teraz Ty dyrygencie masz z nia do czynienia naucze Cie co znaczy fragment "stala matka przydrozna" stojaca figure jedynej matki dziewicy czy to po prostu prostytutka?jak uwazasz? ONA czuje sie jednak tylko muzykiem czytaj MYSLI SERCEM nigdy kuuutaseem zawsze miala zdolnosc wyslyszenia tego co warte uwagi i co warto wyniesc na szczyty i choc lubi e tam lubi kocha rznac jest wciaz WIERNA suka swego pana a mylisz serce z kutasem bo zmylila Cie jej intryga ktorej nie mogla nie zastosowac bedac nowa w miescie dosc wracam do klawiszy a moje nogi do pedalow...milego weekendu zrobilam zapasy juz nie wyjde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast dwa dni siedzic na d***e to lepiej pobiegaj spaslaku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slowianka już nie jest gruba:) pisala że Pendzior pomogl jej schudnac:) gdzie jest pendzior?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analizy statystyczne do prac dyplomowych ONLINE Pełna obróbka danych ankietowych (wykresy, charakterystyki liczbowe, korelacje), analizy statystyczne wyników badań, weryfikacja hipotez, pomoc w statystycznym formułowaniu problemów badawczych. Pomoc odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi. Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 8 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, obróbką i analizą danych. Zapraszam gg 4593140 globmistrz@tlen.pl analizy-statystyczne.host77.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pendzior to internetowy trener osobisty? woooow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspomniała w swoim felietonie o Czesiu Miłoszu :P To i Bóg Ojciec musi się odezwać, jak pierrdy greckiego cborzyszcza przez kalesony ;) bo lezy mi na sercu wolność słowa i wypowiedzi, a zawsze trzeba pamiętać, że Bruno na platzu Campo di Fiori pojechał do pietza właśnie za niewyparzony jęzor w epoce, która zdawała się zrzucać brudne lachy z grzbietów tego tzałego zasrranego pospólstwa i oligarchii religijnej :D Wypaliło im mózgi jak słonce przez dziurę ozonową 💤 Ale potem była Ona, panna barokowa :D Ubrała się już bardziej wykwintnie, zdawała dobrze grać na flecie, była melodyjna i muzykalna, duupa jak malowana kuutasem Picassa :D Rzuciła kilka nut na batutę dyrygenta, która okazała się w swoich rozmiarach malym lekko dużym całkiem niewielkim trochę średnim kijem do bejca :P Bo drygent to chłop z jajtzami, wydymać potrafi i w razie czego zamanifestować wolność słowa poprzez oprawienie imperatora w witrynę sklepową :P Ale nie dramatyzuj każdy jego ruuch był jak piorun z woli Peruna, rozbierał wydajniej niż tysiąc chłopa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 ... chwilowo utknelismy w antrakcie spektaklu ;) ... diva przygotowuje muzyczna niespodzianke;).... dyrygent odpoczywa ;)... nam takze nalezy nam sie chwila wytchnienia (uffff.. ) po slownych i muzycznych zmaganiach obydwojga kochankow :P.... prosze usiasc wygodnie, odprezyc sie... zdjac krepujace cialo ubranie.. zapalic swiece... przygotowac kieliszek czerwonego wina ... nastawic sie psychicznie na ..... nie powiem ;) ... a teraz kliknac na link :classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=Q0A7qje2fNs&list=PL77B4265EAE914A3F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliknięte ;) Jeszcze stoję na baczność, umoczony w tym wszystkim po sam kieliszek czerwonego wina, jak karoseria alfy i romeo :D Jest przerwa w przedstawieniu, aktorzy w garderobach robią nieprzyzwoite rzeczy, a widownia nie jest gorsza, bo matzanie odchodzi, że aż słychać, mlaskanie i ocieranie :P na pewno nie nosem o chusteczkę jednorazową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×