Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amst@f

Rozmowy o rżnięciu na puzonie

Polecane posty

Poetki się zebrały, zupełnie jakby wokół burdelu Safony z Lesbos, gdzie tworzyła ta tzo myślała, że ma najlepsze jazdy :P Jednak postawiłem pomnik trwalszy niż ze spiżu ;) Stoi jak krzywa wieża z peezdzie :D i nawet Horacy zaniemógł, bo przecież tu sami mistrzowie, liga, jak zawodowa koszykówka na lodzie :P miękkie chuujki topią się jak bałwany na wiosnę, ze spoconym czołem i pragnieniem zwalenia sobie pod Jej widok, choćby na ulitzy Przelecę Ją jak porywisty wicher ;) Potargam włosy jak młotkowy tzo zjawiał się z tajemniczą walizką, spenetruję jak facet w czerni, tzo zakładał przyciemniane buty i okulary :D Własnie wchodzę w Nią, jak łyżka w tort ;) Jednak kiedy już mieliśmy wchodzić w kulminatzyjne obroty, sprytnym ukąszeniem w duupe odwróciła moją uwagę tzalkiem zazdrosna komarzyca, tzo i tak poleciała na cztery litery ;) Na domiar złego popisywała się przed czterema mrówkami faraona, grającymi w chińczyka, z Koreańczykiem, o wysoką stawkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego pana to ja nawet złowiłam na maila, napisałam mu odważną wiadomość poważną propozycję, chyba się za mocno przejął i zapomniał hasła do poczty, bo już się nie odezwał. Gdzie ci prawdziwi mężczyźni 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zadaję pytań podczas zekzu zwanego potocznie pierrdoleniem :P Nie żebym był analfabetą, którym zupełnie jestem, nie wiedząc, że nie z czasownikami nie pisze się razem :D Zresztą sadystą byłbym gdybym wymagał odpowiedzi, trzymając jednocześnie rozgrzany pędzel w Jej buzi ;) Bo przecież język miałaby zajęty, usta też :D Opcjonalnie mógłbym liczyć na mowę brzucha, a raczej podbrzusza :P ewentualnie zasugerowałbym się rytmiką Jej bioder, i tej tzo ma między udami ;):D Prawdziwy samiec nitz nie musi mówić, trzymając fiuuta w Jej ustach wystarczy że spijrzy tzipe, jej okolice, rprzejedzie dłonią może nawet pyskiem, reszta jest zlotem, jak milczenie, bo nie powiem, że złotym deszczem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że znasz cenę złota ;) ja już odpoczęłam i mogę rżnąć następny kawałek :-P dobra kobieta ma klasę dlatego pozwalam Ci wybrać co i jak gramy czytaj rżniemy - zadbaj, aby było ciekawie. To Ty zadecydujesz o agogice naszego utworu - dziś nie potrzebujemy dyrygenta, zarżnijmy w duecie. Zagrajmy niegrzecznie...nie patrz na innych - jesteśmy sami - możemy, jak chcemy DOGADAMY SIĘ innym mogę zaśpiewać: http://www.youtube.com/watch?v=MBJL8ZWPaYI No Amst@f...Twój krok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się prosicie by Wam poprzeszkadzać :D Ale nie będę taka. Tato mimo moich próśb i płaczu nie zapisał mnie na lekcje gry na skrzypcach 😭 co Mu do tej pory wypominam :D ;) Za to śpiewać potrafię. Ale czy można rżnąć głosem? Telefoniści onaniści i masturbantki ponoć potrafią nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks jest bardzo dobrą formą ćwiczenia całego naszego aparatu...:) Wow lubię - Amst@f się posika a przy tym jeszcze kucnie... Amst@f poszukaj swoich jaj bo dziś bedzie jazda czytaj ostre granie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho myślą, że wstrząsnęły bluesmanem, tzo butelki niedopitej nie zostawia ;) Jako, że tu same projekty, same gwiazdy grają pierwsze skrzyptze, to i saksofon wprowadzili, puzon się robi, a gitara już od dawna była jest i będzie ;) Bardem być, bajkę jeebnąć i splunąć na chodnik, olać cenzurę stłumić normalne zachowania :P To jest życie jak w Madrycie, bo nie powiem, że przy barze, podczas flirtu w Buenos Aires, z tą, tzo dawała ale się nie puszczała :D Za siedmioma regałami, dwoma pułkami sklepowymi pracował On, władca działu warzywnego :D Grzechotnik tzodziennie tamtędy przechodził, jak szaman przed burzą, przebrany za babe :D potem naładowany emocjami wchodził do męskiego szaletu zupełnie legalnie do pisuaru, wyładować się atmosferyczne jak nielegalna blondynka :D W tym czasie władca działu zauważył Ją, tą która łyknęła jego przynętę jak tirówka świeżą speermę, na wysokości jej duupy, wystawała tzałkiem pokaźna tzukinia, którą niechcący zawadziła miejscem ciała, które nie nadaje się do cytowania w bajkach, chyba, że powiem juz o filmie obyczajowym, wtedy wspomnę o peezdzie :D Kiedy ona w najlepsze sprawdzała jakość towaru, On wsadził w skrzynkę tzukiń rękę, ożywił zatzne warzywo jak teatrzyk kukiełkowy :D Pani się na tyle spodobało, że bez problemu zważył na wadze Jej arbuzy, wylał na nią trochę wody mineralnej, żeby mogła pokazać swoje walory artystyczne :P Może była muzykalna to i zagrała na flecie, jak przy chłodni z lodami ;) Nie powiem dogadali się, dał rabat na warzywa, rzucił ją w pomidory, i tam zerżnął jak sprzedawca na puzonie :D Przeleciał tak, że Grzechotnik grzmiał w kiblu z podniecenia jak burza w kalesonach po kilku wiadrach grochówki, z dobrą wkładką w postaci podsuszanych polnych koników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowianka i amst@f to projekty jednej osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja, wysoka opalona brunetka czyim jestem projektem? Versace, Prada czy Dior, chyba nie Kalvin Klein.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ktora lyknela jego przynete nigdy nie zaszlochala czula sie bardziej jak wywolana do tablicy po polrocznym oczekiwaniu na wymarzona konwersacje po tym jak zostala nazwana klamczucha zyjaca na niemieckim garnuszku z drwiacym dopowiedzeniem -i nie pytaj skad wiem...majac jednak w glowie ze slowa zwykle wszystko tylko psuja nadal pragnela zagrac najpiekniej jak potrafi.Ale przeciez nie z byle kim-ona do pewnego poziomu nie schodzi...cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietajac ze on wciaz podkresla o swoim miejskim pochodzeniu pomyslala ze mu podegra i dzieki temu stworza duet nad duety na tym forume...on jednak nie slyszy badz udaje ze nie slyszy jak ona rwie klawisze szarpie struny wyrywa pluca rznac:Dla Ciebie moglabym zrobic wszystko naprawde na duzo mnie stac...to wszystko czego chce to wszystko czego mi brak RZNIEMY ile popadnie Amst@f -moj instrument moze wiele wiem ze Twoj tez :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest czerwona orkiestra, w krwisto czerwonej oberży, to i jest oberżysta ;) Powiem jak podczas aplauzu, gdzie niejedna czirliderka dawała znać gołym tzytzem, że młodzieniec jest proszony na stronę do tańca :D Jestem pewny, że czirliderka na ważnym wiedziała, jakie władca działu przygotował dla Niej sensacjone, połączone z czymś, o czym nie zapomni do końca świata i osiem lat dłużej :P Mogła się rzucić w stoisko z pomarańczami, ale przecież byłoby dużo soku, a Ona i tak mokra, mokra włoszka tzałkowicie opryskana, przez etatowego strażaka sama ;):D Wtedy i oberżysta mógłby na Nią spojrzeć prosto w Jej oczy, nie wiem czy by ustała na nogach, ale jakby się ugięła to byłoby tzałkiem do rzeczy ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wloszka lubi pomarancze ale tylko te wycisniete zawsze smialo pokazuje twarz bo ma wysoka samoswiadomosc mokra na wejsciu byc potrafi ale wylacznie dla wybrancow pokrzywdzona przez tego ktory lubi byc przewrotny niezwykle rzadko dostaje pozwolenie od koncertmistrza na zagranie na jej ulubionym i drugim po fortepianie instrumencie - flecie z wyraznym akcentem na prostym przygnebia ja mysl ze moze go wziac do ust tylko od swieta pragnie nim zagrac najpiekniejsze melodie czytaj pozycje swiata malo tego zaczela od takiego ktorego wlascicielem byl dziadelle potem grywala stazem na rowni z fortepianem jednak tamten byl jak wino jak skrzypce dzis wie ze te sa najdoskonalsze wiec jako koneserka poszukuje takiego dla ktorego zostawi tego z rodziny cytr na zawsze zamykajac nakrywe ruchoma tylna -lubi niespodzianki szczegolnie te recznie robione i nie ma tu na mysli laurki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gruba przestan wysylac kazdemu facetowi swoje foty :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracajac do niespodzianek instrumentalistka ma pewna na niedzielny wieczor szykuje utwor wyjatkowy w trakcie ktorego przechodzic bedzie dreszcz za dreszczem teraz zamyka sie na dwie doby w swoim studio jest perfekcjonistka pragnie go dopiescic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wieczór bry tak w ogóle bom się przywitać zapomniała. W sumie nie wiem czy jest sens się witać, ale może wypada? czy cóś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przechodzilam po raz kolejny obok tego teatru ;) ... i weszlam obejrzec ciag dalszy spektaklu :P:D .... bardzo mi sie podoba, tylko mam prosbe do ostatniego ;) goscia, zwracam sie z uprzejma prosba o przeslanie innego utworu muzycznego o zblizonej tresci:P poniewaz przesylka zawierajaca ww utwor zostala zatrzymana przez zoll kontrole z uwagi na zawarte w niej tresci... czy cos innego? .. moze jakies uzywki? :O pomimo tych komplikacji;) chcialabym jednak w dalszym ciagu czynnie uczestniczyc w tym fascynujacym spektaklu :P tym bardziej, ze rzecznik prasowy niespelnionego seksualnie meza (harlequin "to bylo tak, wczoraj...") wystapi w zupelnie nowej, nieznanej dotad roli ;).. instrumentalistki pewnego wyjatkowego utworu :P do tego jednak czasu zamierzam udac sie do pobliskiego SPA, aby godnie odnowic sie biologicznie :P ... nie chce bowiem sprofanowac niezluszczonym naskorkiem niemalze epokowego wydarzenia ;) z gory dziekuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prosby 😴 frida do innych widzow;) ze wzgledu na muzyczny charakter sztuki ;) ... odpowiedni zalacznik ❤️ http://www.youtube.com/watch?v=6Fldz8r1fcM&list=RD029sbq2LLclUE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flecistko jestem już po koncercie więc w moich żyłach wrze herbata z cytryną :P Czy dałem jakiś koncert? Byc może zgrałem tzoś więcej niż tylko melodię standardowego chuujka, z przebłyskiem wodzireja tzo jęczy nad kawałkiem spustu w dziurę między nogami divy 💤 No i się postarałem wzniosłem puchar niczym czarę pełną goryczy :D ale nitz to, nie daj się zwieść bo widziała w oku, że to jest ten moment dla którego warto skurrwić swoje myśli :P:D Pomimo wysokich lotów płynącej muzyki z mojego kuutasa, nie chciałem Jej z marszu rozbierać, zainteresował mnie Jej charakter, szkoda tylko, że ona zauważyła we mnie tylko kuutasa :O:D Więc kolejnej oznajmiłem gdzie Jej miejsce, nie powiedziałem od razu, że ma spierrdalać w podskokach, bo spierrdalała sama, dźgana jak trzeba :P:D Musisz wiedzieć o muzykalna, że ja jestem mistrzem ceremonii, dyrygentem, który nie pyta się o pozwolenie, tylko odziera i bierze na pierwszej randce co zamierza wziąć, pod warunkiem, że Ona nie jest warta, mojej ambitniejszej uwagi, tej która nie myśli fiuutem, a sertzem :D Bo przecież nie będę z filharmonii robił burdelu, który i tak juz zrobiłem, ale najgorsze, że musiałbym Jej szukać w skrzynkach pełnych bananów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×