Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania23lata

TEŻ TAK MIAŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość Ania23lata

Mam 23 lata, od dwóch lat spotykam się z żonatym 40 lakiem. Ma 2 dzieci. Kiedyś o tym nie myślałam, ale od kilku miesięcy namawiam go na rozwód. Obiecuje mi go, ale czasami myślę, że tego nie zrobi. Ufam mu. Martwi mnie fakt, że jeżeli będzie ten rozwód to dzieci będą u niego przebywać, a ja tego nie zniosę- nie cierpię dzieci... a rozmowa z nimi to masakra, nie jestem ich koleżanka. Nie czuję się winna w żadnym stopniu wgl... Co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślimy że jesteś głupia, swoją młodość marnujesz dla faceta, który nci do ciebie nei czuje, nei szanuje cie, jest z inną. Głupiaś ty, opamiętaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Nie jestem glupia, on mnie kocha... a nie moge od tak odejsc i zapomniec, 2 lata to jest troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Między nimi nie jest juz ok od dawna... nawet nie sypiaja razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on jest od x lat w małżeństwie i ma od tak zostawić rodzinę?? Ogarnij się dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tego, że ich związek sie rozwala. Facet zdradza od 2 lat swoją żonę, zatem to nic nei warty d*pek, a nei mężczyzna, z którym można budować związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak go chcesz sobie "zabrać" to zabierasz z całym inwentarzem. Dzieci + alimenty na nie. Zresztą to i tak prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Wiele rodzin sie rozpada i jakos to jest, mozna sobie ulozyc zycie na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postaw mu ultimatum albo rozwod albo koniec, najlepiej przestan sie z nim spotykac do zcasu rozwodu. jeżeli sie nei rozwiedzie, przestan sie łuzic jestes workiem na sperme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Dzieci? nie ma takiej opcji. jaka prowokacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W twoim wieku warto byłoby po prostu układać swoje własne życie, a nei układać na nowo czyjeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Co ja poradze, ze akurat Nn mi sie spodobal? nikt byl az tak w moim guscie jak On

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro w twoim guście są faceci bez honoru, zdradzający żonę i zostawiający dzieci, to tylko pożałować Cię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Widocznie czegoś mu brakowało skoro zdradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on ma dzieci i tego nie zmienisz raczej. Jest to prowokacja bo, AŻ TAK GŁUPICH, NAIWNYCH 23 LETNICH DZIEWUCH NIE MA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
To niech dzieci ma i trudno... najwyzej nie bede zwracac uwagi na nie Aha fajnie, fajnie, ze mnie obrazasz i oceniasz po rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa zatem ty będziesz skakała przy nim, żeby niczego mu nei brakowało i spełnaiła każdą zachciankę, bo inaczej Cie zdradzi i to tylko i wyłącznie przez Ciebie! bo czegoś mu będzie brakować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie to na bank prowo, 23 letnia kobieta powinna już coś myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Mnie nie zdradzi... Jej juz nie kocha, ma sie meczyc w tym malzenstwie? Bo tak ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Mnie nie zdradzi... Jej juz nie kocha, ma sie meczyc w tym malzenstwie? Bo tak ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
JAKA PROWOKACJA? PO CO TO WGL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po czym mam cię oceniać? Wypowiadasz się jak naiwna koza... "mnie nie zdradzi" , "jej nie kocha". Dziewczynko nawet jesli nie jest z nią szczęśliwy to i tak się nie rozwiedzie, a ciebie tylko puka, może i nie tylko ciebie... kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
ja wiem... mowisz tak, jakby rozwod bylby czyms dziwnym... rozwody sa i mozna go dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wgl??? masz limit na litery??? placisz abonament od rozmiaru tekstu??? naucz sie poprawnie pisac gowniaro a potem bierz sie za denne prowokacje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Haha ,,wgl'' nie mozna tego pisac tak? to jest skrot ( dla ułatwienia), szkoda, ze nie wiesz co to:) gowniara:P dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz dlaczego się nie rozwiedzie? Bo facet jest leniwy, w tym wieku ma juz poukładane życie, ma żonę która prowadzi mu dom, pierze gacie, podaje obiad, mają wspólne dzieci, kredyt, neruchomości. Nie będzie mu się chciało burzyć tego wszystkiego dla jakiegoś młodego PUKADEŁKA które ma na każde skinienie palcem. Jeśli by cię kochał to rozwiódłby się natychmiast. Jemu jest dobrze tak jak jest. A skończy się to tym, ze ty sobie znajdziesz nowego WUJKA, a on nowe młodsze Ru**dełko, ktore nie będzie smęcić o rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×