Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość aggggggggg
15.09 to do mnie? Wlasnie obiad robie, obrazam pustakow, bo oni mnie obrazaja proste czego nie rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja jestem dziewica ale jak was czytam to mam ochote kupić dildo, przebić sobie błonę i wmówić mojemu pierwszemu że już z kimś byłam, bo nie chce być traktowana jak przedmiot tylko dlatego że mam kawałek mięcha między nogami pechowiec.gif chociaż w ten sposób znajdę wartościowego mężczyznę który będzie patrzył na mnie całościowo, pod względem charakteru. x następna , która nie czytA ZE ZROZUMIENIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggggg dziś 13.39 widze,ze z chamami nie da sie dyskutowac inaczej niz po chamsku. A wiec irracjonalne wypowiedzi znajdz sobie w postach facetow, ktorzy obrazaja kobiety. To ze jestes starym capem, nie znaczy ze jestes madry, bo wiek nie idzie w parze z wiedza jesli ktos uczyc sie nie chce, tylko jest krowa o niezmiennych pogladach. Moze za twoich czasow faceci mogli sobie przebierac i wymagac , ale teraz na szczescie sie to zmienia. Podsumuje by twoj waski mozg ogarnol X Osioł szybciej uczy się od ciebie i ma większą kulturę osobistą jak ty ,twoje zadufane ego jest nic nie warte i nie będę się zniżał do twojego poziomu bo to by tylko świadczyło o mnie .Nie dam ci tej satysfakcji i nie zwyzywam cię jak ty to robisz na każdego kto ci prawdę w oczy napisze ponieważ nie jesteś tego nawet warta niestety nie mam zamiaru zadawać się z osobą pełną jadu i irracjonalnych poglądów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
15.03 zalozmy ze oboje sa na podobnym poziomie intelektualny,finansowym i oboje maja bardzo duze doswiadczenie seksualne. I co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
15.35 nastepna , ktora nie zrozumial. :D A ktoras tu rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
15.45 popisuj sie jakims nickiem, to twoje posty bede ignorowac, bo z hipokryta ktory mnie obraza co najmniej w 3 ostatnich postach a teraz pisze" nie bede sie znizac..." nie mam zamiaru dyskutowac. Ty nie masz ze mna nic do czynienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet cnotliwa gorliwa katoliczka was nie zrozumie bo taka chce męża takiego samego jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggggg dziś 15.03 zalozmy ze oboje sa na podobnym .... xxxxxx Zakladajcie sobie co chcecie, rozpatrujcie różne przypadki tylko niech do was dotrze, ze bez względu na wszystko facetowi trudno pogodzić się z brakiem dzewictwa u żony a to prędzej czy później odbija się na szeroko pojętej jakości związku i NIE ZMIENICIE RZECZYWISTOŚCI czy wam się to podoba czy nie. TAK - w stosunku do kobiet chcących równości to niesprawiedliwe, ale tego też nie zmienisz. Mozesz tylko ujadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie szkoda czasu na babski upór, nie przegadamy ich. Jak baba wbije sobie coś do durnego łba to gotowa nam wmawiać, że ziemia jest płaska. Szkoda tylko, że w pilnowaniu cnoty takiego nie wykazują. Jak widzę jaki poziom intelektualny sobą reprezentują to z jednej dziękuję Stwórcy, że jestem facetem z drugiej zły jestem, że wmówił facetom, iż baby są nam niezbędne. Oczywiście, że nie o wszystkich mam taką opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje ignorować agggg nic nie wnosi do tematu i wątpię by miała jakikolwiek męża kota to może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joey33
Kobiety w dzisiejszych czasach postępują jak postępują widać nawet po przykładach z tego forum. Nie ma innego wyjścia jak szukać dziewicy w wieku 18 lat albo szaleć całe życie tak by później nie żałować. Dla mnie już za późno i widać ze do osób płci przeciwnej to raczej nie dociera. Szkoda tylko ze tak łatwo dajemy się w jajo zarobić a później to już przekichane bo co to za ham zone zostawił. A mężczyzna chce tylko być szczęśliwy i mieć szanująca się kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggggg dziś 15.45 popisuj sie jakims nickiem, to twoje posty bede ignorowac, bo z hipokryta ktory mnie obraza co najmniej w 3 ostatnich postach a teraz pisze" nie bede sie znizac..." nie mam zamiaru dyskutowac. Ty nie masz ze mna nic do czynienia usmiech.gif x najpierw niech cię ktoś uświadomi co oznacza słowo hipokryta ponieważ w każdy m twoim poście sama nim jesteś i jeszcze kogoś tak śmiesz nazywać .Mogła byś już wymyślić coś innego a nie tylko odpowiadać w podobny sposób jak ci autor napisze.......Nie stać cię na inne kontr argumenty ?tylko pisać to samo ?Spójrz jak to świadczy o tobie, nie zaniżaj intelektu kobiecego nie każda ma tak niski poziom jak ty.Skoro faceci tu piszący wolą dziewice to uszanuj ich wolę , i przyjmnij to do wiadomości ,że facet z swoim ego i godnością zawsze będzie wolał dziewice i nie ważne czy jakąś miał czy nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.09 to do mnie? Wlasnie obiad robie, obrazam pustakow, bo oni mnie obrazaja proste czego nie rozumiecie? x Właśnie tak postępuje inteligentna kobieta heheh obrażają ją jak żałuję,..............a żeby jeszcze tak czytać ze zrozumieniem szło hehhe........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggg próbuje wszystkich przekonać na siłę, bo się wścieka, gdyż nagle została uświadomiona, że jej mąż wcale do końca nie musi akceptować tego, że nie była dziewicą, o czym dotąd była przekonana (a może tak do końca też niekoniecznie?). Swoją drogą ciekaw jestem, jaka byłaby jego odpowiedź, zakładając , że szczera, gdyby zapyta£a go wprost czy wolałby, żeby była dziewicą? Dla mnie to stało się oczywiste po kilku jej wpisach, czegokolwiek by teraz nie napisała. Ale zaraz dostanę zwałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrażają się wzajemnie narzucając swoje zdanie innym ,zrozumcie ze zazwyczaj każdy znajdzie kogos i ci co uzywali i ci co nie uzywali tzw. życia. A najczęściej jest tak że dziewica zakocha sie w gosciu z przeszłością i odwrotnie.Pytanie komu to przeszkadza a komu nie jesli ktoś ma wątpliwości to juz ma starcie powinien sobie odpuscic taki zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy do was dotrze, że jak już coś rżnęliście, to nie macie moralnego prawa do dziewicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tym bardziej rznieta nie ma prawa do prawika a niestety takie z przebiegiem najczesciej takich maja i później kłamią ze tylko 1 byl i facetom zycie obrzydzaja tak jak autorowi tego watku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie tylko jemu. Dobrze wiedzieć, że człowiek nie jest sam. Jak pisałem lepiej jest zostać samemu niż pakować się w taki syf. Albo wziąć sobie kobite tylko do towarzystwa ewentualnie dziecka a i tak robić swoje, skoro nie można z miłości. Szkoda, że nauka przychodzi po czasie. Czasami mówi się, że lepiej późno niż wcale ale często jest po prostu za późno. Ciekawe, że w młodości kobiety potrzebują *****czy a z biegiem lat ich zainteresowanie kieruje się ku spokojniejszym. I zatruwają takim życie. Oby autor wyciągnął chociaż wnioski i rozwiódł się, o ile da radę z tego wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich jest na peczki tylko nie kazdy o tym pisze, znalez porządną (nie twierdzę ze nie ma)kobiete to tak jak kupic samochod z nie przekreconym licznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej w takim związku można do woli używać na boku bez zbędnego bagażu w postaci wyrzutów sumienia. U mnie zero, bo i nie czułem się związany honorem, jakby było w przypadku dziewicy albo chociaż szczerej panny. A jak kiedyś laska będzie miała o to pretensje, o ile to wyjdzie zawsze można zapytać dlaczego sama przed ślubem się puszczała, a co gorsza później bezczelnie zełgała? Polecam to samo, przeszłości się w ten sposób nie zmieni ale przynajmniej przestaniecie się czuć jak sfrajerzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
16.26 aha skoro tak to placz dalej ,ktora byscie WYBRALI. Tylko na twoje nieszczescie wybieraja dwie osoby a nie tylko jedna.Mam przynajmniej 2 kolezanki, ktore dziewicami nie byly i sa szczesliwymi mezatkami , jak to wyjasnisz? Znam rowniez ich mezow , ktorzy duzo razy na jakis imprezach zartowali o seksie i ani razu nie bylo widac ze ich to "boli" . Tlumacz sobie tak dalej , ze faceci by CHCIELI MIEC DZIEWICE bez wzgledu na wszystko( w tym nie patrzac na siebie i swoje diswiadczenie) i przeczytaj raz jeszcze wypowiedzi Panow tutaj, bo chyba zadnemu sie nie udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
17.33 kobiety podaja przedzial pierwszego razu miedzy 16-19 . W koncu odkryles,ze by znalezc dziewice musisz wlasnie w takim przedziale szukac?? Na 41 str. Tak jest duzo wieksze prawdobopobienstwo ze w przedziale 17-20 znajdziesz niz 20-25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
17.28 mozesz sobie watpic :D zacznij podpisywac swoje wypowiedzi,bo nawet na tyle odwagi nie masz, to ja cie zaczne ignorowac tak jak napisalam wczesniej a ty odpisujesz moim slowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
18.21 Czytanie nie boli, jak nauczysz sie tej czynnosci napisz ponownie, bo 5 raz pisac tego samego nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
17.44 podpisuj swoje wpisy, bo nawet tyle odwagi nie masz, to cie bede ignorowac. Gosci tu jest sto , agggg tylko jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania dowiodły, ze im nizsze IQ tym więcej partnerów seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggggg dziś 16.26 aha skoro tak to placz dalej Ja nie płaczę. Jestem w bardzo szczęśliwym zwiazku od blisko 20 lat, żonę poznałem bardzo młodo. Moją wypowiedź napisałem na podstawie wniosków z wątku, posługiwalem się też niedostępną dla Ciebie umiejętnością czytania ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agg nie wiem czy zauważyłaś ale pisze tu co najmniej kilku facetów skrzywdzonych przez kobiety i nie są to obszczymurki, mimo Twoich niewybrednych sugestii. Ja jestem ten od jaskiń. Przeczytaj dokładnie, co następuje. Generalnie co miałem do przekazania, napisałem, oprócz dwóch spraw. 1. Żeby nie zwariować zacząłem dostrzegać zabawną stronę tej sytuacji; przez ponad trzy dyszki wolałem być sam niż się wiązać z dajką, bo uznałem w pewnym momencie, że na dziewicę nie zasługuję, jako już nie prawik i na koniec taka skucha, bo chciałem wierzyć kobiecie, wbrew doświadczeniu i zdrowemu rozsądkowi. Powtarzam to po raz enty nigdy nie skreślałem kobiet po związkach, jak zresztą większość facetów. Większość wolałaby związać się z dziewicą; to fakt, któremu nie da się zaprzeczyć ale to co się woli i realizm to dwie różne sprawy. Albo na zasadzie, że lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. I nie ma co się oburzać; takie są fakty tylko większość pań nie potrafi ich zaakceptować albo chociaż przyjąć do wiadomości. Na potwierdzenie nawet moja zdawała sobie z tego sprawę; sama mi o tym powiedziała. 2. Zarzucacie nam hipokryzje i chamstwo a Wy drogie Panie w dwulicowości, kłamstwie, podłości i puszczaniu się przeszłyście same siebie. Co do tego ostatniego przebiłyście nawet facetów w zaliczaniu. Kobiety nigdy z prawością czy honorowością (większość nie ma bladego pojęcia co ten drugi termin oznacza) nie przesadzały, bo inaczej nie przetrwałyby ale to co się teraz dzieje przechodzi wszelkie pojęcie. Potraficie zmarnować nawet najlepszego faceta. Pogratulował. Ktoś wcześniej pisał o kilku zmarnowanych pokoleniach kobiet, jeśli idzie o puszczanie się. Miał racje. Czyja to wina? proste rewolucji seksualnej lat 60/70, której nasze pragnące wolności za wszelką cenę społeczeństwo nie potrafiło się oprzeć. Ogarnijcie się to i my Was zaczniemy poważniej traktować. Bardziej szanuje się kobietę trudno dostępną niż otwartą na wszystkich. Ok czekam na zwałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×