Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Ja nie szanuje kobiet. Nie ta to inna. Każda i tak jest taka sama. Żadna się nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś dziwnie do tego podchodzicie. Dla mnie ilość partnerek u faceta nie jest ważna o ile były to partnerki z którymi był w związku a nie tylko jednorazowe przygody czy seksfriend. To bardzo ważne. Wtedy wiem że facet się szanuje i potrafi stworzyc związek. Tak samo u kobiety. Jesli uprawia seks z facetem z którym jest w zwiazku to sie szanuje. Co innego seks z kimkolwiek w klubie itp przygody. Tak samo bezwartościowy jest dla mnie prawiczek który jest prawiczkiem tylko dlatego że nikt go nie chce. Taki prawiczek to tak naprawdę *****cz który by grzmocił wszystko gdyby tylko mógł. Co innego prawiczek który nie uprawiał seksu bo po prostu jeszcze nie związał się mentalnie z żadną odpowiednią kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mężczyźni nie traktują kobiety jak rzeczy oni po prostu nie chcą kobiety po kimś. X Po kimś to są używane rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny to teraz dziffki, nie trzymają cnoty dla męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Cnoty nie trzyma się dla jakiegoś męża *****cza, co sam prawiczkiem nie był, tylko DLA SIEBIE i można nawet do śmierci, jak się ma taki kaprys!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdyby był prawiczkiem i czekał na tą dziewicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dziewicą. Po prostu nie spotkałam jeszcze męzczyzny którego bym pokochała i z którym chciałabym być w związku. Jestem z religijnej rodziny i posiadam wartości moralne. Czytając wasz komentarze boję się troche ze trafie na takiego faceta jak tu piszą. Faceta który nie szanuje kobiet - nieważne czy to dziewica czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i pojawiły się wreszcie nawet mądre wpisy kobiet. Brawo dziewczyny. Zauważacie absurd? Panowie chcą seksu z miłości a kobiety dla sportu. Zasada jest prosta: im mniej partnerów seksualnych tym szczęśliwsze małżeństwo! Kwas i żal w koncu wyjdzie, nawet po latach, a często tylko w podświadomości i wtedy zdziwienie jest .... "czemu się nam nie układa?" Tu macie napisane czemu. Zyczerwszystkim dużo milosci, szacunku i partnerów na jakich zasługujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konik polny też jest dziewicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konik polny też jest dziewicem x jedni nawet zdania sensownego nie potrafią sklecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dziewicą. Po prostu nie spotkałam jeszcze męzczyzny którego bym pokochała i z którym chciałabym być w związku. Jestem z religijnej rodziny i posiadam wartości moralne. Czytając wasz komentarze boję się troche ze trafie na takiego faceta jak tu piszą. Faceta który nie szanuje kobiet - nieważne czy to dziewica czy nie. x akurat o takie dziewczyny jak ty chodzi facetom na tym forum nie masz czego się obawiać,gorzej jak trafisz na takiego co mu nie zależy na szanującej się dziewczynie i mu wszystko jedno, a tacy też są, więc lepiej dobrze się przyjrzeć przyszłemu pertnerowi, facet ktoremu zależy napewno będzie czekał na dziewczynę tak długo jak ona będzie tego chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale p********z trzy po trzy. Ja byłam dziewica do ślubu, mąż prawiczkiem. Zaczął mnie zdradzać 3 lata po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niczym niestety nie ma reguła ale na pewno nic sobie nie możesz zarzucić w tej kwesti !W związkach ,którzy partnerzy mieli ileś tam ........też zdarzają się zdrady, ja znam ludzi co są 1-szymi dla siebie i zyja już kupe lat ze soba i są szczęsliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joey33
Przestałem wierzyć już z kobiety a tu proszę taka niespodzianka. Powodzenia koleżanko na pewno będziesz mieć szczęśliwa rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak są normalne kobiety na tym świecie :) Gratulacje faceci będą do ciebie walić drzwiami i oknami. Grunt by tylko wybrać porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaa po 30ce to taka dziewica stanie się niewidzialna dla mężczyzn i będzie tu pisać żale tak jak inne samotne dziewice koło 30ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu jakaś doświadczona rozżalona się produkuje. A propos coś Agg zamilkła; pewnie obmyśla ciętą ripostę. Przechodząc do tematu największa hipokryzja w tym wszystkim polega na tym, że przed ślubem możemy bzykać się z każdym a po (teoretycznie) tylko z jedną osobą. Wychodząc z takiego toku rozumowania (preferowanego głównie przez kobiety i to doświadczone) nie ma większego nonsensu z prostej przyczyny; ślubowanie jednej nie zmniejszyło mojego pociągu do innych. Wielu (i wiele)zresztą przysięgi małżeńskiej nie ma nawet zamiaru traktować poważnie; ot pro forma, bo tradycja każe wziąć ślub kościelny, bo rodzina, bo sąsiedzi. Jeśli moja kobieta byłaby dziewicą wtedy widziałbym sens w powstrzymywaniu się od innych (bez względu czy wcześniej bym był doświadczony czy nie). A tak dlaczego mam się męczyć, skoro ona niczego sobie nie odmawiała i jeszcze bezczelnie kłamała? Wiem, że to działa w obydwie strony; nie bronie jej tego . Co do samej zasady niektórzy się powstrzymują, większość ma to gdzieś, dopiero później przychodzi żal, jeśli wogóle to czasem u kobiet, i to tylko jak zauważy taka problem z tego powodu u swojego obecnego faceta : był tak beznadziejny,a teraz mam tak cudownego męża, dlaczego nie poczekałam? Odpowiedź jest prosta, bo byłaś egoistyczną idiotką. Jeszcze pół biedy jak oboje są doświadczeni. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest związek otwarty. Znałem kilka takich dodam szczęśliwych. Sporo jest jednak par mieszanych. Kobietom doświadczenie faceta nie przeszkadza to nawet lepiej. Gorzej jeżeli mamy do czynienia z sytuacją jak u autora. Co gorsza obecnie łatwiej o prawiczka niż o dziewicę w wieku do ślubu. Wniosek; panowie naprawdę babiejemy i najczęściej zostajemy z towarem z second handu. W tej sytuacji widzę dwa wyjścia: 1. Albo tłuczemy od podstawówki o źle wypływającym z seksu przedmałżeńskiemu (non stop ale na Boga nie w wykonaniu księży) 2. Albo odwrotnie od podstawówki uczymy jak wykorzystywać seks dla przyjemności tak, żeby nikt nie miał z tym problemu później (w teorii oczywiście pedofilem nie jestem) Kończąc swoje przynudzanie chylę czoła przed tymi porządnymi; chwała Wam dziewczyny tak trzymać tylko pilnujcie się, żebyście nie trafiły na chujswiarzy. A jak znajdziecie porządnego faceta, na pewno to doceni. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie słuchajcie przechodzonych koleżanek; one Wam zazdroszczą siły charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj 23.50 raczej dziewicy byś nie znalazł. Dla faceta czekanie nie ma sensu, bo i tak nikt tego nie doceni, a tylko problemy mogą z tego wyniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joey33
Nie prawda wszyscy to docenia. To ze ty się nie szanujesz to twój problem. Wiem co myśle o swojej żonie nie dziewicy i co bym myślał o dziewicy. Nawet sobie nie wyobrażasz jak straciła w moich oczach gdy się dowiedziałem co robiła. Teraz mam podejście nie ta to inna i tak najwyżej trafie na używana. Nie zależy mi na niej. Tkwię w związku bez przyszłości i niedługo się zakończy z mojej inicjatywy. Pomyś kiedyś będziesz miała męża którego pokochasz. Jak on się będzie czuł gdy dostanie zone po innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joey33
Potwierdzam tez zdanie kolegi. Zobaczysz jak głupie są kobiety gdy z tego powodu stracą ukochana osobę. Chociaż jak to się mówi, żałuje się dopiero po stracie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
19.24 ciekawa teoria w tym poscie. Obrazajac mnie jednoczesnie piszesz ze to ja obrazam innych bo nie mam argumentow :D chlopczyku ja swoje wypowiedzi podpusuje od poczatku ty nawet na to nie masz odwagi. Wracajac do tematu ja w przeciwienstwie do Cb widze, ze sa faceci szczesliwi zarowno z kobietami z doswiadczenie jak i bez. Ty tego nie przyjmujesz do wiadomosci ciemawe czemu? O mojej przeszlosci to widac ,ze nawet moich podpisanych postow czytac nie umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
6.15 kobiety chca seksu dla sportu ,faceci z milosci?????? Od kiedy :D panowie hipokryci sa swietnym przykladem, zwlaszcza Ci ,ktorzy zdradzaja zony "za kare"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
14.08 ty nigdy w kobiety nie wierzyles i wierzyc nie brdziesz :D obys tylko poezadnej nigdy nie spotkal, bo szkoda tej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×