Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Dzieci można adoptować, co jest bardziej godnym czynem, niż sprowadzenie siebie i drugiej osoby do roli 1. masturbatora i 2. maszyny do zrobienia dziecka, to już całkiem przedmiotowe potraktowanie i tym samym dehuamnizacja kogoś, kogo rzekomo kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To seks jest czymś chorym, bo odziera człowieka z godności, szacunku i tego, co czyste i bezinteresowne w miłości. Seks mówi "jesteś dla mnie tylko narządami do zaspokojenia, nie kocham cię, chcę się na tobie wyżyć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:42 seks w malzenstwie nie jest czyms chorym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyt."Gosc 11:10 . Po pewnym czasie przez 3 lata nie uprawialiśmy seksu, bo mi się nie chciało, bo stwierdziłam, że mam ciekawsze zajęcia i cele, niż seks, a on też nie ma takich potrzeb, skoro czekał do ślubu i co? Wszystko się rozpadło, bo ten śmieszny niemal aseksualny prawiczek okazał się zwykłym sodomitą i rozpustnikiem, który myślał, że ślub=seks. X 3 lata bez seksu , bo ci sie nie chcialo i mialas inne zajecia ? To chyba przesadzilas . Nie dziw sie , ze sie stalo jak sie stalo . Nie bronie twojego meza , ale to chyba przesada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ślubowałam mu miłość, a nie bycie prywatną zabawką. W tamtym czasie nie chciałam mieć jeszcze dzieci, więc uważam, że seks był niepotrzebny zwłaszcza, że po to wzięłam prawiczka, by cenił wyższe wartości i nie wywinął mi takiego numeru, że nagle zachce mu się seksu bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 13:48 Jest, bo fakt, że odbywa się w małżeństwie, nie zmienia nagle intencji uprawiania tego procederu, to nadal wyżywanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No comment :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez seksu ludzkość by przestała istnieć Jedynie sztuczne zapłodnienie itp Sex to nic złego tylko trzeba wiedzieć z kim iść do łóżka Są kobiety i mężczyźni co mają po 80 parę lat i do dziś sa razem szczęśliwy Bez bagażu doświadczeń jak się tylko chce to wszystko można Być wiernym jednej osobie przez całe życie i vice versa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 14:00 to trzeba bylo to uzgodnic przed slubem lub slubu nie brac , a trwac w dziewictwie ze swoim prawiczkiem az poczujesz , ze chcesz miec dzieci i dopiero wtedy sie pobrac . Serio mysle , ze co niektore wpisy to jakas sciema i zart ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak seksuolog to potrzebny zawod . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal nie otrzymałam odpowiedzi na pytanie: Czy gdyby ta dziewica powiedziała "Kochanie, nie chcę uprawiać seksu z Tobą, chcę się szanować i nigdy tego ode mnie nie dostaniesz" ilu z was byłoby z nią nadal i poszło przed ołtarz? X Ja na pewni i 99% innych. Przecież piszemy ze chcemy dziewice. Czego tu nie rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takie kobiety z mężem nie uprawialy seksu byle powód był dobry A pisały do kolegów z pracy ze mąż tylko chrapie i ona myśli o tym by ten jej kolega był z nią w łóżku itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:02 myslam , ze gdy twoje ludzi sie kocha to jest forma milosci , a nie wyzywania sie . Ale co ja tam wiem :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chcecie dziewice, ale większość raczej po to, by ją rozdziewiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewice są w cenie nie ma co ukrywać ;) reszta na stos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:07 Ale chcieliśmy zalegalizować związek i ślubować sobie miłość, ogłosić to oficjalnie przed społeczeństwem, czy to takie dziwne? O seksie codziennie nie było mowy (na początku małżeństwa był, ze zwykłej ciekawości, ale szału nie było), bo seks głównie służy prokreacji, a na tamten moment nie chcieliśmy się starać o potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna zyc i bez seksu w zwiazku jak sie kocha Tylko czemu zawsze jest tak ze to my mężczyźni jako pierwsi chcemy uprawiac seks ? Moze sa kobiety co nalegaja by isc do lozka z partnerem a my nie mamy ochoty !!! Podobnie i dziewice nie sa takie Święte różne bywają kobiety ze nie idzie do lozka nie znaczy ze chłopakowi nie robi loda bo sama ma ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Seks nie jest formą miłości. Kto wam takich głupot naopowiadał? Chyba sam szatan! Miłość jest czysta i piękna, a seks jest brudny, pierwotny i egoistyczny, bo służy użyciu człowieka dla własnej przyjemności i potraktowaniu jak rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze wpisy i komentarze nie wiele zmienia Jak kobiety i tak zawsze mają swoją rację same złe robią jest wina faceta Jesteś z partnerką kilka lat rodzi się dziecko i jest super Szczesliwa rodzinka po pewnym czasie wychodzi na jaw ze dziecko nie jest twoje i klops :(((((((( Robi się lipa i co potem jak zawsze facet zostawił żonę jaka biedna a on okrutny ha ha ha Były dooopodajki i czichodajkiii i będą tego nikt nie zmieni Taką jest natura ludzka jedna kobieta będzie się puszczać inną nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze wpisy i komentarze nie wiele zmienia Jak kobiety i tak zawsze mają swoją rację same złe robią jest wina faceta Jesteś z partnerką kilka lat rodzi się dziecko i jest super Szczesliwa rodzinka po pewnym czasie wychodzi na jaw ze dziecko nie jest twoje i klops :(((((((( Robi się lipa i co potem jak zawsze facet zostawił żonę jaka biedna a on okrutny ha ha ha Były dooopodajki i czichodajkiii i będą tego nikt nie zmieni Taką jest natura ludzka jedna kobieta będzie się puszczać inną nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chcecie dziewice, ale większość raczej po to, by ją rozdziewiczyć X Kolejna nawiedzona. Proszę jeśli nie masz nic sensownego do dodania to nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu kobiety mysla ze każdy chce zaraz dziewice ? Bywa że rozwodu z czy wdowa jest lepszym materiałem na żonę jak nie jedna dziewica liczy się charakter człowieka nie tylko uroda Wiadomo ze podstawą jest szanowanie siebie i innych Bo co teraz się dzieje z kobietami to mózg się lasuje Brak slow *-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu kobiety mysla ze każdy chce zaraz dziewice ? Bywa że rozwodu z czy wdowa jest lepszym materiałem na żonę jak nie jedna dziewica liczy się charakter człowieka nie tylko uroda Wiadomo ze podstawą jest szanowanie siebie i innych Bo co teraz się dzieje z kobietami to mózg się lasuje Brak slow *-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy te kobiety co się puszczają maja winę do Gejów ze nie chcą ich bzykac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pchamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam komentarze i doszedłem do wniosku ze jedną z kobiet piszących ma żal do wszystkich facetów ze jest sama i została stara Panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale jak to nic sensownego, jak bardzo sensownego? Przecież logiczne, że większość z was nie chce dziewicy, by z nią w szachy grać, więc co? Tak trudno się przyznać, że prędzej, czy później będzie chodzić o seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chcemy tylko dziewice nikogo więcej i podwyżki obowiązków dla doopodajek inne na pohybeeeeeel albo w kosmos wysłać :))))) Mag Gaywer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 14.00 sory ale z Twojego tekstu wynika, że to raczej Ty byłaś aseksualna, o ile go właściwie zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak to nic sensownego, jak bardzo sensownego? Przecież logiczne, że większość z was nie chce dziewicy, by z nią w szachy grać, więc co? Tak trudno się przyznać, że prędzej, czy później będzie chodzić o seks? X Tak jak zostanie moja żona to tez chciałbym się z nią kochać. Czy to takie trudne do zrozumienia ? Skończyłaś podstawówkę ? Sex jest uzupełnieniem miłości i nie należy tego rozdzielać, ale miłości do męża a nie do 4 poprzednich. Inaczej to jest dupodajstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×