Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Poza tym w życiu bywają, niestety takie wydarzenia, po których facetowi z zasadami po prostu nie wypada odrzucić kobiety. Tak było ze mną dlatego pozwoliłem swojej zostać gdy po wyjściu pewnych spraw zapytała czy ma odejść. Chociaż prawdę mówiąc wiek też weryfikuje niektóre sprawy, w tym zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Jacy biedni faceci użalaja sie na forum jaki to nieszczesli, bo zona miala facetow przed nimi. Jakie apele hipokrytow, by kobiety sie opamietaly :D kobiety sie nie opamietaja i beda uzywac ile wlezie, jesli ze chca dokladnie tak jak Wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci którzy twierdza ze seks dwojga wolnych osób i zdrada małżonki (bo to tez tylko seks) to to samo, powinni się leczyć! A nie-prawiczki nie powinni wymagać dziewictwa (nie tlumaczcie dalej ze ,,taj juz jest, facet z natury chce dziewice" Bla bla bla) i tyle w temacie! Nie bądźcie hipokrytami, niby czemu wy mogliscie ,,używać życia" a kobieta nie? Sprawiedliwość musi być. A te prawiczki trzymające sie co najmniej do 30stki to zapewne po prostu nie mieli okazji do seksu, Nie potrafią podrywać , w ogóle maja problemy z zagadaniem kobiety, a co dopiero z naklonieniem jakiejs do seksu, takie p...y. A tutaj tłumacza ze czekają z seksem na ,,ta jedyna" :D. Kazdy ma swoje potrzwey, zarowno faceci jak i kobiety. Gdyby kobiety same was podrywaly i pchaly się wam do łóżek jak niektórym przystojniakom, to byscie skorzystali, przynajmniej większość z was! Wiec nie pier..cie bo juz guście prawiczkami nie byli dawno. Łatwo mówić ze się z czymś wytrzymało kiedy nie miało się pokus i okazji ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swoje potrzeby*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czyta wypowiedzi niektórych pań to faktycznie lepiej zostać z Renią Grabowską. A każdy ma prawo do świadomego wyboru partnerki, nawet jeżeli wcześniej bzykał co popadnie. I tyle. I zamiast pieprzyć bez sensu nauczcie się wreszcie minimum uczciwości. O to w tym g£ównie się rozchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik_30
ja bym się porzygał na samą myśl że kobieta z którą miałbym być miała wcześniej jakieś obce k***sy w sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
To, ze Cb laska oszukala i wcale sie nie dziwie, bo masz obsesje ma punkcie dziewica czy nie, to nie znaczy, ze kazda tak robi. To samo, jesli o uczciwosc chodzi tyczy sie Was facetow, ile tu tematow o tym, ze facet przyznal sie dziewczynie, ze byl w burdelu i kobieta nie umie tego zaakceptowac, bo nie chce takiego brudasa , ktory bzykal co popadnie. Teoria tutaj, ze kobieta chce byc ostatnia :D :D haha . Jestescie takimi hipokrytami, ze nie da sie tego czytac, zakladajac, ze szczescie w malzenstwie da wam dziewictwo kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość z was nie jest warta ani uczuć wyższych ani wysiłku jakim jest wierność. I tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać jakie kobiety to szmaty. zycze wam dziewczyny aby miłość waszego życia was kopnęła w dupę i olała ciepłym sikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno być po równo. Skoro baby się bzykają na prawo i lewo to facet po ślubie może bzykać tyle samo razy. Skoro ona mogła to dlaczego facet ma się chamowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama zauważyłaś "przyznał się" widzisz różnicę? A ile z was przyznało się do faktycznej liczby kochanków i tych z chodzenia i tych przygodnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.47- co to za porównanie? Przed a po ślubie to zupełnie inne rzeczy, a raczej będąc w związku a będąc wolnym to nie ma co porównywać. Zarówno facet jak i kobieta mogą robić co chcą jak są wolni a jeśli w związku facet zacznie zdradzać bo usprawiedliwia to tym, ze jego kobieta w stanie wolnym spala z innymi, to jest on swinia zdradziecka i tyle. Poza tym facet może sklamac ze jest prawiczkiem bo nie da się tego sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już mi się odechciewa tłumaczyć; jak kobieta skłamała w kwestii ilości kochanków przed ślubem to owszem mężczyzna, zwłaszcza gdy ta kobieta była dla niego pierwsza, owszem ma prawo zdradzać. Z prostej przyczyny; składał przysięgę małżeńską nie mając pełnej świadomości z kim się wiąże. I co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Art. 197. § 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Powinno być po równo. Skoro baby się bzykają na prawo i lewo to facet po ślubie może bzykać tyle samo razy. Skoro ona mogła to dlaczego facet ma się chamowac. X To po kiego hooja chcesz ślubu jeżeli masz zamiar zdradzać? Przed ślubem bzykaj ile chcesz. Chcesz miec gosposię i krowę rozplodowa to sobie kup a nie żony mu się zachciało, kretyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ja mogę zdradzać. Ja byłam dziewicą a mój M miał przede mną 3 więc mogę iść do łóżka jeszcze z 3 mężczyznami, tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie chce używanej kobiety za żonę, więc laski nie mają wyjścia i muszą kłamać. Też by chciały być z tym pierwszym, tylko on jej nie chciał, potem drugi nie chciał, potem trzeci... a potem już musi kłamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
No ja tez, chociaz ile razy moge, to nie wiem, no choc ta liczba nie jest duza, ale moj i tak sie nie przyzna, ale przeciez kobiety tylko nie chca powiedziec prawdy :D bo mu glupia, ze on przeszlosc ma a ja nie i po rowno nie jest, ale gdyby mi wyjechal z tekstem, ze "musialas byc dziewica" to bym go zabija smiechem i spojrzeniem, bo hipokrytow nie znosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Kłamią zarowno kobiety i faceci. Znam wiele normalnych kobiet, ktore na pewno dziewicami nie byly a maja fajnych mezow i facet doskonale wie,ze jedynym nie byl. Takze z tym jak to Was kobiety klamia to pewnie przesadzacie. Z reszta gdy sie szuka kobiety w przedziale powyzej 20, to chyba nie trudno sie domyslic,ze dziewica nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej 20 nie ma dziewic ? Mylisz się. Moja obecna żona miała 23 lata jak ją poznałem i była dziewicą. Ja swój pierwszy raz miałem mając 21. Żona jest siedem lat młodsza ode mnie. Jesteśmy już 15 lat razem, kochamy się,myślę że też dlatego, że byłem jej pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im mniej partnerów seksualnych tym szczęśliwszy związek. Wiele osób w dzisiejszych czasach o to nie pyta, udaje, że nie ważne, że staroświeckie, ze wolność itp. Jak jest naprawdę, i które kobiety sa szczerze szanowane wiedzą nieliczni, których to dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet żonę dziewicę będzie kochał do końca zycia i nigdy nie zdradzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
To jesteście w mniejszości i myśle, ze dziewictwo może być dopelnieniem szczescia a nie jego gwarancja, a skoro Ty jestes szczesliwy z zona, bo byla dziewica a gdyby nie to nie bylbys z nis, to wspolczuje zonie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Co do partnerow seksualnych, ze im mniej tym lepiej zgadzam sie, ale zarowna ze strony kobiety jak i mężczyzny. Ja mam przynajmniej takie podejscie. Facet, ktory ma przeszlosc a WYMAGA czystosci jest hipokryta!!! I laski, ktore powtarzaja te brednie, ktore im wmawia otoczenia sa tak samo glupie jak Ci faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że dotyczy to obu stron. Nikt nie szuka partnera z jak największym przebiegiem. Pewnie, ze najlepsza byłaby dziewica-nimfomanka :-) duze doświadczenie seksualne któregoś partnera w koncu doprowadzi do "kwasów" w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika dominika
A to ciekawe, że facet mający dziewicę nigdy nie zdradzi. Ja byłam dziewicą i dostałam od męża takie podziękowanie: przglądanie dziwek na roksie, flirtowanie z innymi, gapienie się na tyłki innych przy mojej obecności, a niedawno to ja zostałam nazwana dziwką. Zdradzę go i nie będę miała oporów. Dziewczyny, nie słuchajcie tych palantów na forum tylko walcie się ile wlezie, korzystajcie z życia bo to nie ma znaczenia. Co mi było z tego dziewictwa skoro jestem tak traktowana? Może któryś z panów się wypowie, bo tego nie rozumiem. Naj***liście 10 stron totalnych bzdur, nie warto dla was czekać z dziewictwem bo i tak go nie uszanujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wyszło na to, ze trafiłaś na wartego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jeszcze masz szansę, że ktoś cie pokocha bo miałaś tylko jednego partnera i wiele wartości swoją osoba reprezentowalaś. Niestety tracisz na wartości zamieszczając takie wpisy. Jak najbardziej mozesz z zycia korzystać, ale na szacunek w zwiazku nie licz. Jeśli to ci odpowiada to nogi szeroko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
Dziewictwa sie nie trzyma dla faceta, tylko z szacunku do siebie. Dla jednego faceta to ma znaczenie dla drugiego nie, jeden bedzie szanowal, a drugi nie i to niewiele z dziewictwem ma wspolnego. Dla meza radze terapie szokowa, czyli walizki za drzwi , a jak to jego mieszkanie to Twoja wyprowadzka. Jak oglada gole baby to bardziej on jest d****arzem niz ty d****** I radze mu to uswiadmic i byc konsekwentna. W zyciu nie ma co liczyc na facetow, tylko na siebie i grac tymi kartami co oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Powinno być po równo. Skoro baby się bzykają na prawo i lewo to facet po ślubie może bzykać tyle samo razy. Skoro ona mogła to dlaczego facet ma się chamowac. X Sami tak napisaliście, więc skoro kobieta była dziewicą a facet miał wcześniej kobiety to ona ma pełne prawo przespać się z innymi mężczyznami po ślubie, w końcu jej się to też należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×